تبلیغات تعمیرکاران

معرفی و تبلیغ تعمیرگاه شما در تهران و هر منطقه ای که تمایل دارید

افزایش درآمد در کمرین زمان
کسب درآمد با طعم نسکافه
تضمین کیفیت تبلیغات
10 سال سابقه کار

تبلیغات تعمیرکار و مکانیکی

شرایط درج تبلیغات مکانیکی در اتوصافکار

ما در اتوصافکار برای آن که همه بتوانند کسب و کار خود را تبلیغ کنند شرایط استثنایی فراهم کرده ایم. شما میتوانید اطلاعات تعمیرگاه خود را در فرم بالا وارد کنید، بعد از بررسی های تیم کارشناسی اتوصافکار و در صورتی که مرکز شما از کیفیت ارائه خدمات مناسبی برخوردار باشد با شما تماس میگیریم تا با پرداخت هزینه جزیی آگهی  شما در تمام صفحات تعمیرگاهی ما درج شود.

به این ترتیب کاربران میتوانند با سرچ تعمیرگاه هر ماشینی که در سایت ما موجود میباشد تعمیرگاه شما را ببیند و در صورتی که در محدوده مورد نظرش بودید به تعمیرگاه شما مراجعه میکند.

ما تعمیرگاه شما را در لیست بهترین تعمیرگاه های تهران در منطقه مورد نظر درج میکنیم (غرب، شرق، شمال یا جنوب). به این ترتیب کاربران میتوانند مثلا با سرچ تعمیرگاه در غرب تهران شما را پیدا کنند.

از دیگر خدمات ما تبلیغ برای شما در فضای مجازی است. ما یک تیم تبلیغات اینستاگرامی داریم که شما میتوانید از خدمات تولید محتوا اینستاگرام ما نیز با پرداخت هزینه جداگانه بهره مند شوید.

در تمام لحظات تبلیغات در کنار شما هستیم و به بهبود کسب درآمد شما به هر نحوی با کمترین هزینه کمک میکنیم.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت مجموعه اتوصافکار تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

چرا برای تعمیرگاهم تبلیغات کنم؟

سوالات متداول

Faq Questions

اگر شما جز افرادی هستید که به این نتیجه رسیده اید با تبلیغات صحیح میتوان به سرعت مسیر موفقیت را پیمود درج آگهی در سایت اتوصافکار میتواند سکو پرش شما به سوی موفقیت باشد. با ثبت آگهی در سایت اتوصافکار میتوانید مشتریان را از سراسر تهران به تعمیرگاه خود هدایت کنید و بدون محدودیت زمانی و مکانی از طریق تبیغات تعمیرگاه تان برندینگ سازی از خدمات تان داشته باشید.

شما با پرداخت هزینه میتوانید در تمام صفحات مربوط به تعمیرگاه حضور داشته باشید و مجموعه خود را معرفی کنید و در مقابل این شرایط استثنایی برای درج آگهی هزینه بسیار کمی از شما دریافت میشود. سایر سایت ها برای تبلیغ تعمیرگاه شما تنها در صفحات محدود هزینه بالایی از شما ردیافت میکنند اما ما برای درج مجموعه شما رد صفحات تعمیرگاهی خود محدودیتی نداریم. برای کسب اطلاعات در مورد هزینه دقیق درج آگهی در سایت اتوصافکار میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

مهمترین قانون سایت ما این است که مجموعه شما یک مجموعه حرفه ای باشد که به مشتریان خدمات باکیفیت ارائه دهد. رضایت مشتری حرف اول را میزند و هرچه شما تبلیغات کنید اما کیفیت خدمات تان پایین باشد ناخودآگاه از تعداد مشتریان تان کم میشود و همین امر باعث نارضایتی شما از تبلیغات در سایت ما نیز میشود. شما با درج اطلاعات مجموعه تان ر فرم قرار داده در این صفحه و پرداخت هزینه میتوانید آگهی مجموعه تان را در تمام صفحات مربوط به تعمیرگاه ماشین های مختلف درج کنید و کسب و کار خود را بهبود بخشید.

فرم درخواست صافکاری و نقاشی ماشین