دیلیتینگ خودرو

بهترین مرکز دیلیتینگ خودرو در تهران

سریعترین زمان تحویل

دیلیتینگ خودرو با طعم نسکافه

تضمین کیفیت

10 سال سابقه کار

مشتریان ما در مورد دیلیتینگ خودرو چه می گویند ؟

دیلیتینگ خودرو چیست؟

دیلیتینگ خودرو چیست؟

دیلیتینگ خودرو تمیز کاری خودرو به بهترین شکل بدون دخالت دست و با مواد شیمیایی می باشد، وقتی برای خودرو شما دیلیتینگ انجام میشود بدون نیاز به شستشو ماشین شما برق می افتد،استفاده از مواد شیمیایی در انجام دیلیتینگ خودرو به خودرو شما آسیبی وارد نخواهد کرد، تمیزی ماشین برای بسیاری از افراد بسیار مهم می باشد ما این نکته را میدانیم، از شما بیشتر به خودروتان اهمیت می دهیم. 

هزینه دیلیتینگ خودرو

هزینه دیلیتینگ خودرو

به دلیل آنکه انجام دیلیتینگ خودرو با مواد شیمیایی انجام میشود و مواد شیمیایی نیز خارجی هستند قیمت آن نسبت به قیمت شستشوی ماشین با فشار آب و کف بیشتر می شود اما ماندگاری و تاثیر آن در زیبایی خودرو شما بسیار بیشتر خواهد بود. هزینه دیلیتینگ حدودا 1 میلیون تومان خواهد بود ولی بهتر است جهت اطلاع از قیمت دقیق آن با ما، اتوصافکار تماس حاصل نمایید. 

درآمد دیلیتینگ خودرو

درآمد دیلیتینگ خودرو

درآمد دیلیتینگ خودرو با توجه به تعداد کارها و مهارت شما مشخص می شود معمولا دیلیتینگ خودرو درآمد خوبی خواهد داشت برای مثال انجام دیلیتینگ برای یک خودرو حدودا 1 میلیون تومان است، شما اگر در ماه چند کار دیلیتینگ خودرو  انجام دهید درآمد خوبی خواهید داشت اما برای بررسی دقیق قیمت و درآمد بهتر است با افراد متخصص مشورت کنید.  

آموزش دیلیتینگ خودرو

آموزش دیلیتینگ خودرو

برای یادگیری اینکه چگونه دیلیتینگ خودرو را انجام دهیم توصیه میشود از فیلم های آموزشی در آپارات و یا یوتیوب استفاده کنید همچنین میتوانید به مراکزی که دیلیتینگ خودرو انجام می دهند مراجعه کنید و از آن ها بخواهید که به شما آموزش دهند. 

دیلیتینگ خودرو در تهران

صافکاری ساندرو در تمام مناطق تهران

اگر در تهران زندگی میکنید بهتر است برای انجام دیلیتینگ خودرو به مرکز اتوصافکار مراجعه کنید، این مرکز با قدرتی زیادی که در جذب مشتری دارد و خدمات زیادی که انجام داده است توانسته است به بهترین شکل دیلیتینگ خودرو را با قیمت بسیار مناسب انجام دهد، اتو صافکار در تهران میدان سبلان قرار گرفته است جهت مشاهده آدرس دقیق به پایین صفحه مراجعه کنید. 

درخواست خود را در کادر زیر وارد نمایید
برآورد هزینه دیلیتینگ خودرو

اگر امکان برقراری تماس و یا مراجعه حضوری ندارید ومیخواهید قبل از مراجعه هزینه تقریبی انجام خدمات توسط تیم ما را بدانید می توانید از این فرم درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

عجله دارید ؟