صافکاری و نقاشی جک

جستجوی صافکاری/تعمیرگاه در محل

قطعا برای شما هم سخت است که ماشین لوکس جک خود را به افرادی بسپارید که از آن مطمئن نیستند ، تیم اتوصافکار به شما بهترین صافکاری کاپوت جک را معرفی می کند. شاید برای شما هم سوال باشد که بهترین صافکاری را می توانید در کجا پیدا کنید و آیا این صافکاری معتبر است یا خیر !؟

تیم ما با معرفی بهترین و بزرگترین صافکاری های موجود به شما این اطمینان را می دهد که کار شما را به صورت کاملا فوق العاده انجام دهند و از شما رضایت صد در صدی دریافت کنند. شما میتوانید با مراجعه به صفحه زیر و انتخاب شهر و منطقه مورد نظرتان لیستی از مراکز صافکاری و نقاشی جک و سایر خودرو را بیابید و به نزدیک ترین و معتبرترین مرکز در محل مورد نظرتان مراجعه کنید.

صافکاری جک

جک یکی از خودرو های خارجی در ایران میباشد که در صورت آسیب میتواند ضرر و زیان زیادی برای صاحب خودرو به همراه داشته باشد. به همین دلیل یافتن مرکز صافکاری تخصصی جک که بتواند ماشین را با کمترین افت قیمت مانند روز اول به مشتری تحویل دهد اهمیت زیادی دارد.

یک مرکز تخصصی صافکاری ماشین جک باید بتواند از جدیدترین ابزار صافکاری برای رفع ایرادات ماشین استفاده کند تا بتواند بهترین نتیجه را به مشتری ارائه دهد و رضایت شان را جلب کند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی دستگاه های جدید صافکاری به گونه ای تعبیه شده اند که میتوانند در زمان کوتاهتری ایرادات و فرورفتگی های بدنه خودرو را ترمیم کنند و نتیجه بهتری ارائه دهند.

در مراکز اتوصافکار متخصص ترین صافکار ها حضور دارند و شما میتوانید این اطمینان را داشته باشید از بهترین روش ها برای رفع ایرادات بدنه خودرو استفاده میشود. در تمامی این مراکز خدمات صافکاری ماشین جک با تضمین کیفیت ارائه میشود و شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین تان را به این مراکز بسپارید.

تیم ما با ارائه بهترین و ارزان ترین صافکاری های موجود در محل شما خیلی راحت و فوق العاده توانسته است که به شما بیشترین خدمات را برساند و شما را راضی نگه دارد.

همچنین می توانید برای صافکاری خودرو های لوکس دیگر مانند صافکاری بی ام و و صافکاری بنز نیز اقدام نمایید و ما را به دوستان خود معرفی کنید.

البته باید در نظر داشته باشید که هزینه ای که برای صافکاری خودرو لوکس انجام می گردد کاملا متغییر است و می تواند کمتر و یا بیشتر شود!

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره انواع خدمات صافکاری ما به صفحات مختلف وب سایت اتوصافکار مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید. امیدواریم که از نمونه کار صافکاری کاپوت جک خوشتان آمده باشد.

صافکاری جک
صافکاری جک

صافکاری بدون رنگ جک

به طور کلی به دو روش میتوان صافکاری را انجام داد: صافکاری بدون رنگ و با رنگ. برای صافکاری بدون رنگ جک صافکار میتواند به روش های مختلف عمل کند و ایرادات ماشین را رفع نماید.

در صورتی که آسیب جزیی به بدنه خودرو وارد شده باشد میتوان با روش هایی مانند صافکاری با چسب حرارتی فرورفتگی ها را رفع کرد و ماشین را بدون ایراد به مشتری تحویل داد. در صافکاری با چسب، این چسب حرارتی روی بخش آسیب دیده خودرو چسبانده میشود و با فشار مناسب در جهت مخالف کشیده میشود تا فرورفتگی رفع گردد. این چسب روی بدنه خودرو باقی نمیماند و با استفاده از الکل و محلول های خاص میتوان آن را از روی بدنه خودرو از بین برد.

از دیگر روش هایی که در مراکز تخصصی صافکاری جک در اتوصافکار انجام میشود صافکاری با لیزر میباشد. صافکاری لیزری مدرن یکی از روش هایی میباشد که به علت گران بودن دستگاه در همه مراکز نمیتوانید این روش را تجربه کنید و باتوجه به آن که استفاده از این دستگاه نیاز به تخصص دارد تنها صافکار های حرفه ای توانایی استفاده از این دستگاه را دارند. در این روش بدون آن که آسیبی به رنگ و بدنه خودرو وارد شود با اشعه هایی که قابل تنظیم است میتوان آسیب های ایجاد شده در بدنه خودرو را رفع نمود.

هزینه صافکاری جک

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که هزینه صافکاری جک در تهران چقدر است؟ در واقع در مراکزی که ما در این صفحه به شما معرفی کرده ایم هزینه صافکاری جک بسیار مناسب تر از سایر مراکز است و شما میتوانید بدون نگرانی از جهت کیفیت کار و هزینه کار ماشین تان را به آن ها بسپارید.

عوامل مختلفی در قیمت صافکاری جک تاثیرگذارند مانند تخصص صافکار، میزان آسیب وارد شده، نوع روش صافکاری برای رفع ایرادات وارد شده به خودرو و زمانی که صرف رفع ایرادات بدنه خودرو میشود. هرچه روش صافکاری پیشرفته تر باشد و صافکار بتواند نتیجه حرفه ای تری را به مشتری ارائه دهد هزینه خدمات بیشتر میشود.

یکی از این روش های پیشرفته صافکاری با دستگاه مکش میباشد. در این روش دستگاه مکش یا ساکشن روی بخش فرورفته قرار داده میشود و با تنظیم قدرت مکش میتوان فرورفتگی های ایجاد شده در بدنه خودرو را رفع نمود. هزینه صافکاری با دستگاه مکش در مقایسه با روش های معمولی و سنتی کمی بیشتر است اما نتیجه کار بسیار حرفه ای و تخصصی است و مشتری از این روش نهایت رضایت را خواهد داشت.

راه ساده ای برای تخمین هزینه صافکاری جک در تهران وجود دارد که شما میتوانید عکسی از ماشین تان برای همکاران ا در اتوصاکار ارسال کنید تا بر اساس میزان و حجم آسیب دیدگی بدنه حدود هزینه صافکاری جک برای شما ارسال شود.

هزینه صافکاری جک
هزینه صافکاری جک

نقاشی جک

وقتی بدنه ماشین جک شما در یک تصادف آسیب میبیند برای آن که بتوانید در کوتاهترین زمان آن را به حالت اول برگردانید لازم است که یک مرکز تخصصی نقاشی جک را برای این کار انتخاب کنید.

نقاشی جک یکی از اموری است که باید با تخصص و مهارت کافی انجام شود تا نتیجه کار ظرافت و تمیزی زیادی داشته باشد. اگر نقاش و صافکار مناسبی را برای این کار انتخاب نکنید نتیجه کار چندان جالب نخواهد بود و ماشین شما افت قیمت زیادی پیدا خواهد کرد و بعدا نیز برای فروش ماشین تان مشکلاتی خواهید داشت.

ما برای آن که شما بتوانید بهترین مرکز نقاشی ماشین جک در تهران را برای دریافت خدمات انتخاب کنید لیستی از معتبرترین و تخصصی ترین مراکز را به شما معرفی کرده ایم.

شما میتوانید نقاشی ماشین جک تان را با خیالی آسوده به این مراکز بسپارید و از نتیجه کار نگرانی نداشته باشید زیرا در این مرازک کار زیر نظر بهترین نقاشان ماشین و با استفاده از بهترین نوع رنگ انجام میشود و هیچ گونه نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت.

نقاشی جک
نقاشی جک

هزینه نقاشی ماشین جک

شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که حدود هزینه ماشین جک در مراکز معرفی شده چقدر است و چه عواملی در تعیین این هزینه دخیل اند.

البته شما باید این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه نقاشی کامل ماشین جک با در نظر گرفتن هزینه صافکاری برای رفع فرورفتگی ها اعلام میشود که اگر مثلا صافکاری پی دی آر برای رفع فرورفتگی ها و قر شدگی های بدنه خودرو مورد استفاده قرار گرفته باشد قیمت صافکاری PDR به هزینه سمباده کاری، بتونه کاری و نقاشی جک اضافه میشود.

برای آشنایی بیشتر در مورد صافکاری پی دی آر میتوان گفت صافکار با استفاده از میله های پی دی آر میتواند فرورفتگی های بخش های مختلف خودرو را از بین ببرد.

باید به عرض شما برسانیم حدود هزینه نقاشی جک بر اساس نوع رنگ مصرفی، تخصص نقاش و میزان آسیب بدنه تعیین میشود و بهتر است در این موارد کیفیت را فدای قیمت نکنید و بهترین مرکز صافکاری و نقاشی جک در تهران را برای این کار انتخاب کنید.

بهترین صافکاری و نقاشی جک در تهران

برای آن که کار رفع ایرادات بدنه ماشین تان را به دست بهترین صافکاری و نقاشی جک در تهران بسپارید لازم است تحقیقات زیادی به عمل آورید و زمان زیادی را صرف کنید.

تیم اتوصافکار برای آن که شما بتوانید در کوتاهترین زمان به بهترین صافکاری و نقاشی جک در تهران دسترسی داشته باشید لیستی از مراکز معتبر و تخصصی را فراهم کرده است و در اختیار کاربران قرار داده است.

اگر محدوده خاصی مد نظر شماست و در لیست بالا در آن محدوده، مرکزی معرفی نشده است میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید تا بهترین و تخصصی ترین صافکاری و نقاشی جک در نزدیکی محل مورد نظرتان برای شما ارسال شود.

جمعبندی

در این صفحه شما را با معتبرترین مراکز صافکاری و نقاشی جک در سراسر ایران آشنا کردیم و در مورد روش های مختلف صافکاری جک بححث کردیم. اگر سوالی در مورد نقاشی و صافکاری ماشین جک دارید میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و یا در بخش نظرات این صفحه مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ دهند.

سوالات متداول

چطور مرکز تخصصی صافکاری و نقاشی جک را پیدا کنیم؟

شما باید مراکزی که توانسته اند رضایت مشتریان را جلب کنند و خدمات تخصصی ارائه میدهند را برای دریافت خدمات انتخاب کنید. همچنین میتوانید در این صفحه با انتخاب شهر و منطقه مورد نظرتان لیستی از مراکز معتبر و تخصصی را در نزدیکی منطقه مورد نظرتان پیدا کنید و برای دریافت خدمات تخصصی با تضمین کیفیت به ان ها مراجعه کنید.

هزینه صافکاری جک چقدر است؟

این هزینه براساس میزان آسیب وارد شده، تخصص صافکار و روش صافکاری تعیین میشود که در اتوصافکار از حدود 400 هزار تومان به بالا میباشد. برای اطلاع دقیق از هزینه میتوانید عکس ماشین تان را برای ما ارسال کنید و یا با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.