پراید SE111 ۲,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X111 ۲,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید SE131 ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X131 ۱,۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 ۱,۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 پلاس ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا صندوق دار sx ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا هاچ بک EX ۲,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ساینا EX دنده ای ‏ ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کوئیک دنده ای ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شاهین G ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 405 slx ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس ساده ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس lx ۳,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 206 تیپ 2 ۳,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
هزینه و قیمت صافکاری ماشین | نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی | هزینه صافکاری pdr

قیمت صافکاری

قیمت صافکاری با توجه به میزان کاری که نیاز است بر روی ماشین شما انجام شود مشخص می‌شود این قیمت احتمال دارد که از چند صد هزار تومان باشد تا چند میلیون تومان در ادامه توضیحات مفصلی در خصوص قیمت صافکاری به شما خواهیم داد.

چگونه از قیمت صافکاری برای ماشین مطلع شوم؟

برای اطلاع دقیق از قیمت بهتر است که با شماره های ما یعنی شرکت معتبر اتو صافکار تماس حاصل فرمایید و مشکل به وجود آمده و صدمه که ماشین شما خورده است را برای ما توضیح دهید و عکس آن را از طریق راه های ارتباطی ما مانند واتساپ و تلگرام ارسال کنید تا برآورد هزینه آن را به طور دقیق به شما بگوییم.

در ادامه حدود قیمت صافکاری برای ماشین های متفاوت را قرار دادیم اما همیشه در نظر داشته باشید که قیمت صافکاری را باید توسط کارشناس با توجه به مشکل به وجود آمده را مشخص شود.

ما در انتهای این صفحه جدول نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی را قرا داده یم تا شما با حدود نرخ صافکاری ۱۴۰۰ آشنا شوید و به هر مرکزی که برای صافکاری و نقاشی مراجعه میکنید هزینه اضافی پرداخت نکنید.

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت صافکاری ماشین تان عکسی از بدنه آسیب دیده ماشین برای ما ارسال کنید تا کارشناسان اتوصافکار بر اساس میزان آسیبب دیدگی و بر اساس نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی قیمت صافکاری و نقاشی ماشین تان را برای شما ارسال کنند.

قیمت صافکاری ماشین
قیمت صافکاری ماشین

قیمت صافکاری ماشین

زمانی که ماشین شما به دلیل تصادف و یا هر واقعه ای آسیب میبیند پیدا کردن مرکزی که صافکاری ماشین را به صورت تخصصی و حرفه ای انجام دهد و در عین حال قیمت صافکاری ماشین در آن مرکز منصفانه و مناسب باشد کمی دشوار است.

قیمت صافکاری ماشین در مراکز صافکاری ماشین مختلف متغیر است که به دلیل تخصص صافکار و سایر عوامل این هزینه متغیر میباشد. قیمت صافکاری ماشین در اتوصافکار مناسب تر از سایر مراکز است که دلیل آن توجه به رفاه حال مشتریان و تلاش در جهت ارائه خدمات باکیفیت با کمترین سود است.

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت صافکاری ماشین متناسب با مدل و نوع خودرو تان با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

هزینه صافکاری 1403
هزینه صافکاری 1403

هزینه صافکاری 1403

هزینه صافکاری 1403 یکی از چالش های روز رانندگان و صاحبان خودرو میباشد. در حال حاضر با بالا رفتن قیمت خودرو در زمان تصادفات اطلاع از نرخ صافکاری 1403 اهمیت به سزایی پیدا میکند.

در مراکز مختلف هزینه های متغیری به عنوان هزینه صافکاری 1403 دریافت میشود و گاهی خدمات تخصصی و باکیفیتی نیز به مشتریان ارائه نمیشود.

شما میتوانید از تمامی مراکز معرفی شده در سایت اتوصافکار خدمات تخصصی صافکاری را با بهترین هزینه صافکاری 1403 در شهرتان دریافت کنید. کیفیت خدمات صافکاری در تمامی مراکز معرفی شده به تایید کارشناسان اتوصافکار رسیده است و شما میتوانید با تضمین کیفیت ماشین خود را بدون نگرانی به این مراکز بسپارید.

قیمت صافکاری pdr 1403 در مجموعه اتوصافکار و به طور کلی هزینه pdr 1403 و کلیه خدمات صافکاری و نقاشی در مجموعه اتوصافکار براساس نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی 1403 تعیین میشود و شما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که هرگز از شما هزینه اضافی دریافت نمیشود.

لازم به ذکر است هزینه صافکاری بدون رنگ 1403 برحسب روش انتخابی برای صافکاری، میزان آسیب و مدل ماشین میتواند متغیر باشد.

نکته دیگری که باید در این بخش گفته شود این است که هزینه موج گیری خودرو با قیمت pdr صافکاری متفاوت است و برحسب مدل و رنگ خودرو این هزینه به شما اعلام میشود و در نهایت اجرت یا دستمزد صافکاری یا موج گیری خودرو به این هزینه اضافه میگردد.

در آینده در این قسمت جدول قیمت صافکاری 1403 درج خواهد شد و شما میتوانید با اطمینان از بابت مناسب بودن قیمت صافکاری 1403 به یکی از نمایندگی های اتوصافکار مراجعه کنید.

هزینه صافکاری 1402
هزینه صافکاری 1402

هزینه صافکاری 1402

آمار تصادفات و صافکاری در سال 1402 با افزایش رو به رو بوده است و مردم همواره به دنبال مراکزی بودند که خدمات تخصصی با قیمت مناسب ارائه دهند.

هزینه صافکاری 1402 در مراکز مجموعه اتوصافکار با کمترین سود و بالاترین کیفیت ارائه میشود و شما میتوانید از بابت منصفانه بودن قیمت صافکاری 1402 اطمینان کافی داشته باشید.

هزینه صافکاری 1402 در اتوصافکار برحسب میزان آسیب وارد شده به خودرو و عمق آسیب سنجیده میشود. از دیگر عوامل موثر بر قیمت صافکاری 1402 در مراکز اتوصافکار روش صافکاری انتخاب شده است.

در مجموعه اتوصافکار از بهترین ابزار، تجهیزات و دستگاه ها برای صافکاری انواع خودرو استفاده میشود و برحسب نوع ایراد روش مناسب به شما پیشنهاد میشود.

تیم صافکارهای مجموعه اتوصافکار با سال ها سابقه درخشان بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه میدهند.

شما میتوانید برای استعلام هزینه صافکاری 1402، هزینه صافکاری فرورفتگی درب خودرو 1402، دریافت نرخنامه صافکاری 1402، نرخ نامه صافکاری 1402 برای انواع خودرو با یکی از همکاران ما تماس بگیرید و یا عکس بخش آسیب دیده ماشین تان را برای همکاران ما ارسال کنید تا در اسرع وقت حدود قیمت صافکاری 1402 برای شما ارسال شود.

شما در قسمت زیر میتوانید لیست قیمت صافکاری 1402 را به صورت حدودی مشاهده کنید.

نرخ صافکاری 1401

مراکز صافکاری موظف هستند بر اساس نرخ صافکاری که هر سال از جانب اتحادیه تعیین میشود هزینه صافکاری را دریافت کنند. البته در نرخ صافکاری باید این نکته را در نظر داشت که ممکن است اجرت و مزد صافکار در مراکز مختلف باتوجه به میزان مهارت و حرفه ای بودن تغییر کند که همین امر میتواند در قیمت صافکاری ماشین تغییراتی ایجاد کند.

نرخ صافکاری 1401 به طور کلی از 200 هزار تومان الی 4 میلیون تومان میباشد که بر اساس نوع و مدل ماشین و میزان آسیب دیدگی و تجهیزات مورد استفاده و اجرت صافکاری 1401 که برای صافکار های مختلف متغیر است متفاوت خواهد بود.

به طور کلی هزینه صافکاری فرورفتگی درب خودرو 1401، هزینه تعویض شاسی جلو پراید ۱۴۰۱ و به طور کلی هزینه صافکاری ۱۴۰۱ در تمامی مراکز اتوصافکار کمتر از سایر مراکز است و شما با اطمینان از مناسب بودن هزینه میتوانید خدمات را دریافت کنید.

اجرت صافکاری 1401 باتوجه به تخصص و حرفه ای عمل کردن صافکار تعیین میشود و هرچه صافکار حرفه ای تر عمل کند اجرت صافکاری 1401 بیشتری برای او در نظر گرفته میشود.

شما میتوانید برای اطلاع از اجرت صافکاری 1401 و همچنین نرخ صافکاری 1401 باتوجه به مدل و میزان آسیب دیدگی ماشین تان با ما تماس بگیرید و عکسی از ماشین تان برای ما ارسال کنید.

اگر میخواهید انواع مدل و لیست قیمت لوازم و ابزار صافکاری را مشاهده و با گارانتی معتبر خریداری کنید میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید.

اجرت صافکاری 1403

یکی از مهمترین فاکتور هایی که در قیمت pdr نهایی تاثیرگذار است اجرت صافکاری 1403 میباشد. هر صافکار براساس نوع آسیب، مدت زمانی که باید صرف رفع ایرادات بدنه خودرو کند، روش صافکاری، مدل و رنگ ماشین اجرت متفاوتی را درخواست میکند.

برای آن که نتیجه صافکاری ماشین شما  رضایت بخش باشد بهتر است مرکزی را انتخاب کنید که رزومه و نمونه کار های تخصصی داشته باشد و از اعتبار بالایی برخوردار باشد.

هزینه تو رفتگی ماشین برحسب عمق و وسعت تورفتگی سنجیده میشود. گاهی ممکن است آسیب بدنه خودرو با صافکاری با رنگ یا بدون رنگ رفع شود و گاهی ممکن است نیاز به تعویض بخش مورد نظر باشد.

در این زمان بهتر است مرکزی را انتخاب کنید که از قطعات اصل و اورجینال برای مشتریان خود استفاده میکند، زیرا در این صورت میتوانید از دوام و کیفیت این قطعات اطمینان داشته باشید و هزینه ای مناسب و منصفانه را برای تعویض بپردازید.

اجرت صافکاری در سال 1403 در اتوصافکار با کمترین سود بیان میشود و شما میتوانید از بابت کیفیت انجام کار و در صورت نیاز اصالت قطعات جهت تعویض اطمینان داشته باشید.

اجرت صافکاری 1402
اجرت صافکاری 1402

اجرت صافکاری 1402

در سال 1402 نیز نرخ اتحادیه نقاشی ماشین 1402 تعیین میشود که بر اساس این نرخ تمامی مراکز صافکاری موظف هستند اجرت صافکاری 1402 را برحسب آن دریافت نمایند.

اجرت صافکاری 1402 نیز برحسب تغییر قیمت بادکش صافکاری، قیمت لوازم صافکاری pdr، هزینه خدمات صافکاری و قیمت اتحادیه صافکاری تعیین میشود و باتوجه به شدت آسیب خودرو و زمانی که صافکار باید صرف رفع ایرادات بدنه خودرو نماید این قیمت صافکاری 1402 افزوده میگردد.

دقت داشته باشید که برای انتخاب مرکز صافکاری حتما آن مرکز از نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی ۱۴۰2 برای ارائه نرخ صافکاری ۱۴۰2 استفاده کند. در این حالت میتوانید این اطمینان را داشته باشید که هزینه اضافی از شما دریافت نمیشود و میتوانید با خیالی آسوده از بابت هزینه صافکاری فرورفتگی درب خودرو و سایر قسمت های ماشین، خودرو خود را به این مرکز بسپارید.

اجرت صافکاری 1401

یکی از موارد تعیین کننده قیمت های صافکاری در مراکز صافکاری اجرت صافکاری 1401 تعیین شده از اتحادیه میباشد. به طور کلی اجرت صافکاری 1401 به میزان آسیب بدنه خودرو و زمان مورد نیاز برای رفع ایرادات بدنه و روش صافکاری و لوازم و تجهیزات مورد نیاز صافکاری بستگی دارد.

در مجموعه اتوصافکار قیمت های صافکاری با کمترین سود اعلام میشود و برای رفاه حال مشتریان تلاش میشود لیست قیمت اتحادیه صافکاری و نقاشی برای ماشین های مختلف برحسب میزان آسیب اعلام گردد.

برای اطلاع از اجرت تعویض سپر پراید 1401، اجرت تعویض سپر تیبا، اجرت تعویض سپر عقب پراید، اجرت تعویض سپر پراید، اجرت شاسی کشی پراید، اجرت تعویض سپر، اجرت تعویض سپر جلو 405 و اجرت صافکاری 1401 تمامی خودرو ها میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

همچنین شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت اتحادیه صافکاری و نقاشی 1401 با همکاران ما تماس بگیرید.

اجرت صافکاری ۱۴۰۰

اجرت صافکاری ۱۴۰۰ بر اساس تجربه و تخصص صافکار متفاوت میباشد. قطعا اجرت صافکاری ۱۴۰۰ یک صافکار با ده سال سابقه و نمونه کار قوی با اجرت صافکاری ۱۴۰۰ یک صافکار با یک سال سابقه متفاوت خواهد بود. به طور کلی اجرت صافکاری و نقاشی 1400 بر اساس تخصص صافکار و نقاش و نمونه کار های آن ها تعیین میشود.

ما در مجموعه اتوصافکار تلاش میکنیم اجرت صافکاری و نقاشی 1400 را به صورت ثابت نگه داریم و برای رفاه حال مشتریان و جلب رضایت آن ها کمترین میزان دستمزد صافکاری را دریافت کنیم.

هزینه صافکاری pdr
هزینه صافکاری pdr

هزینه صافکاری pdr

pdr یک روش نوین برای صافکاری است که با استفاده از میله های خاصی میتوان فرورفتگی هایی که در بدنه ماشین ایجاد شده است را برطرف کرد. در روش صافکاری pdr از چکش و ضربه برای رفع ایرادات فرورفتگی بدنه استفاده نمیشود و به همین دلیل این روش برای از بین بردن فرورفتگی های جزیی کاربرد دارد.

توصیه میشود که از این روش در کنار روش های دیگر برای رفع ایرادات بدنه استفاده شود. قیمت صافکاری pdr در مجموعه اتوصافکار در حدود 300 هزار تومان میباشد و شما میتوانید با پرداخت هزینه ای منصفانه صافکاری pdr تخصصی را برای موارد مناسب انجام دهید. برای اطلاع دقیق از هزینه صافکاری pdr میتوانید با همکاران ما در اتوصافکار تماس بگیرید و بر اساس مدل ماشین تان از حدود هزینه صافکاری pdr مطلع شوید. به طور کلی این هزینه بر اساس هزینه صافکاری 1400 تعیین شده از اتحادیه میباشد و مراکزی که زیر مجموعه اتوصافکار فعالیت میکنند بر اساس نرخ صافکاری 1400 هزینه را از مشتری دریافت میکنند.

برای یافتن مراکز معتبر صافکاری پی دی آر در سراسر ایران میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید و با انتخاب شهر و منطقه مورد نظرتان لیست مراکز را دریافت نمایید.

عوامل موثر بر هزینه صافکاری pdr

یکی از مسائلی که شما باید برای اطلاع از هزینه صافکاری pdr به آن توجه داشته باشید این است که قیمت صافکاری pdr در مراکز مختلف متفاوت است که این مورد به علت عوامل مختلفی است که در هزینه صافکاری pdr تاثیرگذارند.

از عوامل موثر در هزینه صافکاری pdr میتوان به تخصص صافکار و تبهر او در رفع ایرادات بدنه ماشین میباشد. دیگر عوامل را به صورت لیست وار توضیح میدهیم.

 • مدل ماشین
 • میزان آسیب ماشین
 • ابزار مورد نیاز
 • میزان سختی کار
 • تخصص صافکار
 • نیاز یا عدم نیاز به خرید قطعات یدکی

به این ترتیب هرچه میزان و عمق آسیب بدنه ماشین بیشتر باشد هزینه صافکاری pdr بیشتر خواهد بود. همچنین اگر میخواهید نتیجه صافکاری ماشین تان فوق العاده باشد باید به صافکاری مراجعه کنید که تخصص کافی در این زمینه داشته باشد. در این حالت ممکن است هزینه صافکاری pdr برای شما بیشتر تمام شود اما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که بهترین نتیجه را دریافت میکنید و ماشین تان کمترین افت قیمت را پیدا میکند.

پیشرفته بودن ابزار و تجهیزات، مدل و نوع ماشین و سخت و آسان بودن انجام کار و یا سخت بودن آن میتوانند در تغییر هزینه صافکاری pdr در مراکز مختلف تاثیرگذار باشند.

هزینه صافکاری pdr 1402

هزینه صافکاری pdr 1402 برای ماشین های مختلف در مراکز صافکاری در سراسرکشور متغیر میباشد.  به طور کلی میزان فرورفتگی و آسیب وارد شده به بدنه خودرو حدود هزینه صافکاری pdr 1402 تعیین میشود.

از دیگر مواردی که بر هزینه صافکاری pdr 1402 تاثیرگذارند تخصص و سابقه صافکار در ارائه خدمات میباشد. نکته ای که باید در مورد هزینه صافکاری pdr 1402 در نظر داشته باشید این است که همیشه بالا بودن قیمت نشان دهنده تخصص بالای صافکار و یا حرفه ای انجام شدن کار نیست.

همچنین همیشه میزان آسیب ظاهری بدنه خودرو تعیین کننده هزینه صافکاری pdr در سال 1402 نیست.

برای آن که مطمئن باشید هزینه ای که بابت قیمت صافکاری pdr 1402 پرداخت میشود مناسب و منصفانه است باید به مرکزی مراجعه کنید که از بابت تخصص صافکار و اعتبار مجموعه معتبر باشد و نمونه کارهای قوی و حرفه ای زیادی داشته باشد.

قیمت صافکاری ماشین PDR 1402 در مجموعه اتوصافکار مناسب تر از سایر مراکز است که دلیل آن سود کمتر و اجرت کمتر صافکار در جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان است.

برای اطلاع از هزینه صافکاری PDR پی دی 1402 آر کوییک، هزینه صافکاری پی دی آر ۱۴۰۲ ساینا، هزینه صافکاری pdr پی دی ار 1402 تیبا، هزینه صافکاری پی دی آر ۱۴۰۲ پژو ۲۰۶، هزینه صافکاری 1402 پی دی آر pdr پژو پارس، هزینه صافکاری ۱۴۰۲ پی دی ار پژو ۲۰۷، هزینه صافکاری ۱۴۰۲ پی دی آر لیفان ۸۲۰، لیفان ایکس۶۰ ایکس۷۰ ایکس ۵۰ و لیفان ۶۲۰ میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

در قسمت زیر جدول لیست قیمت صافکاری پی دی ار 1402 را برای خودرو های مختلف درج کرده ایم.

هزینه صافکاری PDR کوییک

این هزینه بر اساس نرخ اتحادیه هزینه پی دی ار ۱۴۰۲ تعیین میشود و به صورت کلی میتواند به صورت جدول زیر باشد. البته در بازدید حضوری امکان دارد این هزینه کمتر و یا بیشتر شود زیرا بررسی به صورت جزیی خواهد بود. شما میتوانید برای اطلاع از هزینه تعویض سپر عقب کوییک و صافکاری بخش های مختلف کوییک با همکاران ما تماس بگیرید.

ردیف شرح فعالیت در حد تگرگی و فرورفتگی جزئی فرورفتگی در حد یک کف دست فرورفتگی و آسیب در حد یک توپ فوتبال آسیب دیدگی ۵۰ درصد از سطح ورق آسیب دیدگی تقریبا تمام سطح ورق آسیب جدی و کج شدن دوبل های پشت ورق
1 صافکاری پی دی آر با دستگاه درب 200,000 1,500,000 2,500,000 3,500,000 5,500,000 توافقی
2 صافکاری پی دی آر با دستگاه کاپوت 300,000 2,000,000 3,000,000 6,000,000 8,000,000 توافقی
3 صافکاری پی دی آر با دستگاه گلگیر جلو 100,000 800,000 1,800,000 2,300,000 3,500,000 توافقی
4 صافکاری پی دی آر با دستگاه گلگیر عقب 200,000 1,500,000 2,500,000 3,500,000 5,000,000 توافقی
5 صافکاری پی دی آر با دستگاه درب صندوق 300,000 2,000,000 3,000,000 6,000,000 8,000,000 توافقی
6 صافکاری پی دی آر با دستگاه ستون ها توافقی توافقی توافقی توافقی توافقی توافقی
5 صافکاری پی دی آر با دستگاه سقف 500,000 2,000,000 5,000,000 10,000,000 12,000,000 توافقی

هزینه صافکاری پی دی آر ساینا

گاهی ممکن است خودرو در اثر تصادف آسیب جدی دیده باشد و فرورفتگی ها با صافکاری رفع نشوند. در این صورت در مراکز اتوصافکار علاوه بر صافکاری و نقاشی خدمات تعویض قطعات نیز با استفاده از قطعات اصل و اورجینال انجام میشود. شما میتوانید برای استعلام هزینه تعویض سپر جلو ساینا و هزینه تعویض سپر عقب ساینا با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

ردیف شرح فعالیت در حد تگرگی و فرورفتگی جزئی فرورفتگی در حد یک کف دست فرورفتگی و آسیب در حد یک توپ فوتبال آسیب دیدگی ۵۰ درصد از سطح ورق آسیب دیدگی تقریبا تمام سطح ورق آسیب جدی و کج شدن دوبل های پشت ورق
1 صافکاری پی دی آر با دستگاه درب 200,000 1,500,000 2,500,000 3,500,000 5,000,000 توافقی
2 صافکاری پی دی آر با دستگاه کاپوت 300,000 2,000,000 3,000,000 6,000,000 8,000,000 توافقی
3 صافکاری پی دی آر با دستگاه گلگیر جلو 100,000 800,000 1,800,000 2,300,000 3,500,000 توافقی
4 صافکاری پی دی آر با دستگاه گلگیر عقب 200,000 1,500,000 2,500,000 3,500,000 5,000,000 توافقی
5 صافکاری پی دی آر با دستگاه درب صندوق 300,000 2,000,000 3,000,000 6,000,000 8,000,000 توافقی
6 صافکاری پی دی آر با دستگاه ستون ها توافقی توافقی توافقی توافقی توافقی توافقی
5 صافکاری پی دی آر با دستگاه سقف 500,000 2,000,000 5,000,000 10,000,000 12,000,000 توافقی

هزینه صافکاری pdr تیبا

ردیف شرح فعالیت در حد تگرگی و فرورفتگی جزئی فرورفتگی در حد یک کف دست فرورفتگی و آسیب در حد یک توپ فوتبال آسیب دیدگی ۵۰ درصد از سطح ورق آسیب دیدگی تقریبا تمام سطح ورق آسیب جدی و کج شدن دوبل های پشت ورق
1 صافکاری پی دی آر با دستگاه درب 200,000 1,500,000 2,500,000 3,500,000 5,000,000 توافقی
2 صافکاری پی دی آر با دستگاه کاپوت 300,000 2,000,000 3,000,000 6,000,000 8,000,000 توافقی
3 صافکاری پی دی آر با دستگاه گلگیر جلو 100,000 800,000 1,800,000 2,300,000 3,500,000 توافقی
4 صافکاری پی دی آر با دستگاه گلگیر عقب 200,000 1,500,000 2,500,000 3,500,000 5,000,000 توافقی
5 صافکاری پی دی آر با دستگاه درب صندوق 300,000 2,000,000 3,000,000 6,000,000 8,000,000 توافقی
6 صافکاری پی دی آر با دستگاه ستون ها توافقی توافقی توافقی توافقی توافقی توافقی
5 صافکاری پی دی آر با دستگاه سقف 500,000 2,000,000 5,000,000 10,000,000 12,000,000 توافقی

هزینه صافکاری پی دی آر پژو ۲۰۶

ردیف شرح فعالیت در حد تگرگی و فرورفتگی جزئی فرورفتگی در حد یک کف دست فرورفتگی و آسیب در حد یک توپ فوتبال آسیب دیدگی ۵۰ درصد از سطح ورق آسیب دیدگی تقریبا تمام سطح ورق آسیب جدی و کج شدن دوبل های پشت ورق
1 صافکاری پی دی آر با دستگاه درب 200,000 1,700,000 2,700,000 3,600,000 5,200,000 توافقی
2 صافکاری پی دی آر با دستگاه کاپوت 200,000 2,200,000 3,200,000 6,200,000 8,200,000 توافقی
3 صافکاری پی دی آر با دستگاه گلگیر جلو 100,000 1,000,000 2,200,000 2,500,000 3,800,000 توافقی
4 صافکاری پی دی آر با دستگاه گلگیر عقب 200,000 1,600,000 2,800,000 3,600,000 5,200,000 توافقی
5 صافکاری پی دی آر با دستگاه درب صندوق 300,000 2,200,000 3,300,000 6,200,000 8,200,000 توافقی
6 صافکاری پی دی آر با دستگاه ستون ها توافقی توافقی توافقی توافقی توافقی توافقی
5 صافکاری پی دی آر با دستگاه سقف 500,000 2,200,000 5,300,000 10,300,000 12,400,000 توافقی

هزینه صافکاری پی دی ار پژو ۲۰۷

ردیف شرح فعالیت در حد تگرگی و فرورفتگی جزئی فرورفتگی در حد یک کف دست فرورفتگی و آسیب در حد یک توپ فوتبال آسیب دیدگی ۵۰ درصد از سطح ورق آسیب دیدگی تقریبا تمام سطح ورق آسیب جدی و کج شدن دوبل های پشت ورق
1 صافکاری پی دی آر با دستگاه درب 200,000 1,700,000 2,700,000 3,600,000 5,200,000 توافقی
2 صافکاری پی دی آر با دستگاه کاپوت 200,000 2,200,000 3,200,000 6,200,000 8,200,000 توافقی
3 صافکاری پی دی آر با دستگاه گلگیر جلو 100,000 1,000,000 2,200,000 2,500,000 3,800,000 توافقی
4 صافکاری پی دی آر با دستگاه گلگیر عقب 200,000 1,600,000 2,800,000 3,600,000 5,200,000 توافقی
5 صافکاری پی دی آر با دستگاه درب صندوق 300,000 2,200,000 3,300,000 6,200,000 8,200,000 توافقی
6 صافکاری پی دی آر با دستگاه ستون ها توافقی توافقی توافقی توافقی توافقی توافقی
5 صافکاری پی دی آر با دستگاه سقف 500,000 2,200,000 5,300,000 10,300,000 12,400,000 توافقی

هزینه صافکاری پی دی آر pdr پژو پارس

قیمت صافکاری پژو پارس در مراکز مختلف صافکاری متغیر میباشد و برحسب میزان آسیب، رنگ خودرو و عمق فرورفتگی این هزینه تغییراتی خواهد داشت. قیمت صافکاری پژو در اتوصافکار با در نظر گرفتن کمترین سود و اجرت در نظر گرفته میشود تا رضایت هرچه بیشتر مشتریان جلب شود. برای اطلاع دقیق از هزینه صافکاری پی دی ار میتوانید عکس ماشین خود را برای همکاران ما ارسال کنید تا برحسب نرخ اتحادیه قیمت صافکاری پی دی ار به شما اعلام گردد.

ردیف شرح فعالیت در حد تگرگی و فرورفتگی جزئی فرورفتگی در حد یک کف دست فرورفتگی و آسیب در حد یک توپ فوتبال آسیب دیدگی ۵۰ درصد از سطح ورق آسیب دیدگی تقریبا تمام سطح ورق آسیب جدی و کج شدن دوبل های پشت ورق
1 صافکاری پی دی آر با دستگاه درب 200,000 1,200,000 2,200,000 3,300,000 5,000,000 توافقی
2 صافکاری پی دی آر با دستگاه کاپوت 200,000 1,800,000 2,900,000 5,900,000 7,900,000 توافقی
3 صافکاری پی دی آر با دستگاه گلگیر جلو 100,000 1,100,000 2,100,000 2,300,000 3,400,000 توافقی
4 صافکاری پی دی آر با دستگاه گلگیر عقب 200,000 1,400,000 2,300,000 3,200,000 5,000,000 توافقی
5 صافکاری پی دی آر با دستگاه درب صندوق 300,000 2,000,000 3,100,000 6,000,000 7,900,000 توافقی
6 صافکاری پی دی آر با دستگاه ستون ها توافقی توافقی توافقی توافقی توافقی توافقی
5 صافکاری پی دی آر با دستگاه سقف 500,000 2,100,000 5,000,000 10,100,000 12,100,000 توافقی

اجرت صافکاری pdr

یکی از عوامل مهم تاثیرگذار بر هزینه صافکاری pdr اجرتی است که صافکار بابت خدمات ارائه شده دریافت میکند. اجرت صافکاری pdr در تمامی مراکز معرفی شده در مجموعه اتوصافکار کمتر از سایر مراکز میباشد که علت آن جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان است.

اجرت صافکاری pdr برحسب میزان کاری که باید برای رفع آسیب و فرورفتگی روی ماشین انجام شود تعیین میشود و میتواند برای ماشین های مختلف در مدل های متنوع این قیمت متغیر باشد.

به شما این اطمینان را میدهیم که شما میتوانید با پرداخت منصفانه ترین اجرت صافکاری pdr برای انواع ماشین در مراکز اتوصافکار در سریع ترین زمان ممکن ایراد ماشین تان را رفع کنید و آن را مانند روز اول تحویل بگیرید.

قیمت صافکاری بدون رنگ
قیمت صافکاری بدون رنگ

قیمت صافکاری بدون رنگ

به طور کلی قیمت صافکاری بدون رنگ کمتر از صافکاری با تعویض و یا راهی کردن می باشد و ما همیشه باید مشکل به وجود آمده برای ماشین خود را در نظر بگیرید در برخی از موارد حتماً باید رنگ کاری انجام شود و در برخی از موارد دیگر به تعویض نیاز خواهیم داشت. اگر حس می کنید که به صرفه است که برای خودرو خود صافکاری بدون رنگ را انجام دهید بهتر است که همین حالا از طریق دکمه زیر اقدام نمایید.

اگر میخواهید بهترین و متخصص ترین صافکار ها برای رفع ایرادات بدنه خودروتان به منزل و یا محل مورد نظرتان اعزام شود و در کمترین زمان ایرادات را رفع نماید میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید.

هزینه صافکاری پراید

صافکاری پراید ثبت دیگر ماشین ها دارای متقاضیان بسیار زیادی می باشد و قیمت آن نیز زیاد نیست به میزان آسیب و اجرت صافکاری 1402 پراید که مرکز صافکاری از شما دریافت میکند بستگی دارد. در بعضی از موارد هزینه صافکاری پراید دویست سیصد هزار تومان و در برخی موارد نیز قیمت صافکاری بدون رنگ پراید پانصد ششصد و یا یک میلیون تومان است.

اگر نیاز به قطعه تعویضی داشته باشید مسلما قیمت بیشتر می‌شود اما اگر به تعویض قطعه نیازی نباشد و تنها یک قسمت فرورفته کوچک در آن به وجود آمده باشد که بتوان آن را با حرارت دادن و یا دستگاه هایی مانند دستگاه مکش صاف کرد قیمت آن حدود ۲۰۰ و ۳۰۰ هزار تومان خواهد شد.

البته باید این مورد را در نظر داشته باشید که هزینه صافکاری گلگیر پراید با قیمت صافکاری پراید برای درب متفاوت است و باید توسط صافکاری این مورد بررسی گردد.

به طور کلی قیمت صافکاری گلگیر جلو پراید، قیمت صافکاری کاپوت پراید، قیمت صافکاری بدون رنگ پراید، قیمت صافکاری در پراید، قیمت صافکاری با رنگ پراید، قیمت صافکاری پراید 131، قیمت صافکاری جلوی پراید، قیمت صافکاری درب پراید، قیمت صافکاری در عقب پراید، قیمت صافکاری سقف پراید، قیمت صافکاری شاسی پراید، قیمت صافکاری صندوق عقب پراید، هزینه صافکاری شاسی پراید، هزینه تعویض رکاب پراید، قیمت صافکاری و نقاشی پراید هاچبک و صندوق دار، هزینه شاسی کشی پراید ۱۴۰۲، هزینه صافکاری درب پراید، هزینه صافکاری در پراید بدون رنگ، قیمت صافکاری گلگیر پراید، قیمت صافکاری کامل پراید، قیمت صافکاری نقاشی کامل پراید با بهترین ابزار و مواد و به طور کلی قیمت صافکاری و نقاشی ماشین پراید در مراکز معرفی شده در اتوصافکار کمتر از سایر مراکز میباشد و شما میتوانید با مراجعه به این مراکز از تخفیف نیز بهره مند شوید.

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که اجرت صافکاری و نقاشی پراید 1401 و اجرت تعویض سپر پراید 1402 چقدر است؟ صادقانه بگوییم که برای اجرت صافکاری و نقاشی پراید 1401 نرخ ثابتی تعیین نشده و براساس تخصص صافکار این اجرت متغیر خواهد بود.

بر اساس رضایت کاربران هزینه صافکاری پراید سال 1401 و کیفیت صافکاری ماشین پراید 1402 در مراکز معرفی شده در اتوصافکار بسیار مناسب تر و منصفانه تر از سایر مراکز بوده و شما میتوانید با پرداخت هزینه ای کم بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت دریافت کنید.

گاهی ممکن است شدت ضربه به قدری باشد که نیاز به تعویض شاسی پراید باشد. در این زمان شما میتوانید با اطمینان از بابت مناسب بودن قیمت تعویض شاسی پراید تخصصی ترین خدمات را از مرکز اتوصافکار دریافت کنید.

گاهی ممکن است در تصادف پراید گلگیر آسیب جدی نبیند که نیازی به تعویض گلگیر نباشد در این حالت با صافکاری میتوان گلگیر را تعمیر کرد. هزینه صافکاری گلگیر پراید و هزینه صافکاری رکاب پراید در اتوصافکار از 300 هزار تومن میباشد. البته باید برای اطلاع از هزینه صافکاری گلگیر پراید و هزینه صافکاری صندوق عقب پراید و به طور کلی قیمت صافکاری پراید عکسی از ماشین تان ارسال کنید و یا به صورت حضوری به این مراکز مراجعه کنید.

یکی از عوامل تغییر دهنده قیمت صافکاری پراید در مراکز مختلف استفاده از انواع دستگاه صافکاری میباشد. اگر قصد خرید انواع دستگاه صافکاری را دارید و میخواهید از گارانتی معتبر برخوردار شوید میتوانید به صفحه دستگاه صافکاری مراجعه نمایید.

اجرت و قیمت صافکاری رانا

قیمت صافکاری رانا نیز مانند پراید و خانواده ماشین های ایرانی و از این دست می باشد. اما این ماشین به دلیل قطعات کمیاب و قیمت بیشتر صافکاری آن نیز مقداری گران‌تر می‌باشد و حداقل قیمت آن بر اساس نرخنامه صافکاری 1400 از ۳۰۰، ۴۰۰ هزار تومان آغاز می شود. ممکن است کاپوت ماشین شما آسیب دیده باشد که در این صورت هزینه صافکاری کاپوت رانا مانند قیمت صافکاری کاپوت پراید از 500هزار تومان میباشد.

البته باید در نظر داشته باشید اگر شدت آسیب زیاد باشد قیمت صافکاری رنگ خودرو بیشتر میشود و نیاز به سمباده و بتونه کاری و نقاشی خودرو خواهد بود.

جهت انجام صافکاری رانا با بهترین کیفیت و بهترین شکل ممکن و اطلاعات دقیق از قیمت صافکاری رانا و اطلاع از قیمت روز صافکاری توصیه می کنیم که با شرکت متخصص اتوصافکار تماس حاصل فرمایید.

قیمت صافکاری تیبا

قیمت صافکاری تیبا

قیمت صافکاری تیبا

 

قیمت صافکاری تیبا به طور معمول حداقل ۱۰۰ هزار تومان و در موارد خواص یکی دو میلیون تومان خواهد بود، عدد دقیق قیمت صافکاری تیبا را باید متوجه به بررسی یک کارشناس مشخص کنیم زیرا در بسیاری از موارد میتوان مشکل به وجود آمده را با قیمت کمی حل کرد اما در بعضی از موارد که تصادفات سنگین می باشد به سادگی و با قیمت کم قابل حل نخواهد بود.

هزینه صافکاری رکاب تیبا و قیمت صافکاری گلگیر عقب تیبا از 500 هزار تومان شروع میشود و بر اساس میزان آسیب دیدگی و تخصص صافکار هزینه صافکاری رکاب تیبا ممکن است کمی بیشتر شود. ما سعی میکنیم در مراکزی که زیر مجموعه اتوصافکار فعالیت میکنند نرخ صافکاری و قیمت صافکاری گلگیر عقب تیبا و بخش های دیگر تیبا را ثابت نگه داریم و مطابق با جدول قرار داده شده در این صفحه و بر اساس نرخنامه صافکاری 1402 هزینه از مشتریان دریافت شود.

هزینه شاسی کشی تیبا، هزینه تعویض سپر عقب تیبا ۲، قیمت تعویض رکاب تیبا، هزینه صافکاری رکاب تیبا در مجموعه اتوصافکار با کمترین اجرت دریافت میشود و شما میتوانید از بابت کیفیت انجام کار اطمینان کافی داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت صافکاری در تهران برای خودرو تیبا میتوانید عکس ماشین تان را برای همکاران ما ارسال کنید.

قیمت صافکاری پژو 405
قیمت صافکاری پژو 405

قیمت صافکاری پژو 405

۴۰۵ یک ماشین قدیمی می باشد که در اصل نوع پیشرفته پیکان است و معمولاً شرکت پژو در ایران خودرو خود را وارد نمی‌کند و این ماشین نیز به هیچ عنوان مانند پژو اصلی نخواهد بود. در ایران قطعات آن با کیفیت بسیار پایینتر مونتاژ شده و موتور پیکان قدیمی روی آن قرار می گیرد.

هم اکنون به خاطر توقف تولید این ماشین قطعات آن کمتر در بازار یافت می شود و در صورتی که نیاز به تعویض قطعه برای ۴۰۵ داشته باشید هزینه آن مقداری زیاد می شود معمولاً قیمت صافکاری پژو 405 بر اساس نرخنامه صافکاری 1401 از 400، 500 هزار تومان تا یکی دو میلیون تومان متغیر میباشد.

البته در صورتی که آسیب بدنه زیاد نباشد میتوان با صافکاری بدون رنگ ایراد را برطرف کرد که معمولا قیمت صافکاری بدون رنگ پژو 405 از 600 هزار تومان به بالا میباشد. البته باید بدانید برای صافکاری بدون رنگ 405 باید به مرکزی مراجعه کنید که تخصص کافی در این زمینه داشته باشند و با تجهیزات پیشرفته این کار را برای شما انجام دهند.

گاهی ممکن است آسیب و تورفتگی به صورتی باشد که نیاز به رنگ و نقاشی خودرو باشد. هزینه رنگ کامل خودرو 405 سال ۱۴۰۲ و 1403 در مجموعه اتوصافکار برحسب رنگ و مدل خودرو بسیار ارزان تر و مناسب تر از سایر مراکز است.

همچنین شما میتوانید برای اطلاع از قیمت صافکاری پژو 405، هزینه شاسی کشی ۴۰۵ و نقاشی ۴۰۵ و هزینه صافکاری و نقاشی کامل پژو میتوانید عکسی از بخش آسیب دیده ماشین تان برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما حدود قیمت را به اطلاع شما برسانند.

اجرت صافکاری 405

آنچه بر هزینه صافکاری 405 تاثیر میگذارد اجرت صافکاری 405 میباشد. این اجرت صافکاری 405 به تخصص صافکار و تجهیزات و دستگاه هایی که برای رفع ایرادات بدنه خودرو مورد استفاده قرار میدهد بستگی دارد و از هزینه pdr ماشین متمایز میباشد.

همچنین میزان کار انجام شده روی خودرو و میزان آسیب از دیگر عوامل موثر بر اجرت صافکاری 405 میباشد. در مراکز اتوصافکار اجرت صافکاری 405 کمترین میزان میباشد و شما میتوانید با حداقل هزینه و صرف کمترین زمان خودروتان را مانند روز اول تحویل بگیرید.

هزینه صافکاری ریو

ریو تقریباً ماشین‌ لوکس این روزگار شد اما نه به اندازه سراتو و یا سانتافه و ماشین های مدل جدید. به همین دلیل هزینه پی دی ار آن مقداری از ماشین های معمولی گران تر است زیرا ظرافت بیشتری دارد و معمولاً هزینه صافکاری ریو از ۵۰۰ و ۳۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان می باشد. باز هم تاکید می‌شود که قیمت دقیق باید توسط کارشناس مشخص شود و بدون دیدن و مشخص شدن مشکل به وجود آمده در کار نمی توان قیمت آن را معلوم کرد.

آنچه به صورت مستقیم بر قیمت صافکاری و نقاشی ماشین ریو تاثیر میگذارد میزان آسیب دیدگی بدنه و نوع تجهیزات مصرفی برای رفع آسیب دیدگی میباشد. همچنین اگر نیاز به صافکاری با رنگ داشته باشید نوع رنگ مصرفی عامل دیگری است که بر قیمت صافکاری و رنگ ماشین ریو تاثیر میگذارد.

قیمت صافکاری و نقاشی ماشین ریو و انواع ماشین ها در اتوصافکار برحسب نرخ صافکاری تعیین شده از جانب اتحادیه میباشد و هزینه اضافی از شما دریافت نمیشود.

شما میتوانید برای دریافت نرخ صافکاری خودرو ریو و هزینه لکه گیری ماشین ریو بر اساس تعرفه صافکاری ۱۴۰۲ به یکی از مراکز معرفی شده در این صفحه مراجعه کنید تا به طور واضح متوجه شوید هزینه صافکاری چقدر است و چقدر برای اجزت و دستمزد از شما دریافت میکنند.

اگر میخواهید به صورت حرفه ای صافکاری را یاد بگیرید و مدرک معتبر فنی حرفه ای دریافت کرده و به سرعت وارد بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشید میتوانید به صفحه آموزش صافکاری مراجعه کرده و با انواع کلاس های صافکاری و هزینه و شرایط برگزاری کلاس ها آشنا شوید.

قیمت صافکاری سمند

سمند ماشینی می باشد که به هیچ عنوان از استانداردهای جهانی برای ایمنی برخوردار نیست و دیدن تصادفات و صدمات شدید به بدنه آن که نیاز شدید و مبرم به صافکاری دارد به هیچ عنوان دور از ذهن نخواهد بود. قیمت صافکاری سمند تفاوت زیادی با ماشین های دیگر ندارد و حدود قیمت آن از حدود 800 هزار تومان تا 10 میلیون تومان می باشد.

البته اگر شما مرکزی را برای صافکاری سمند انتخاب کنید که براساس نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی خدمات خود را ارائه میدهند میتوانید با پرداخت هزینه ای مناسب تر آسیب ماشینتان را با بالاترین کیفیت برطرف کنید. در مراکزی که در اتوصافکار به شما معرفی کرده ایم هزینه صافکاری ماشین سمند و قیمت pdr ماشین بر اساس نرخنامه صافکاری 1400 بوده و میتوانید با خیالی آسوده ماشین تان را به این مراکز بسپارید.

برای اطلاع از قیمت صافکاری درب عقب سمند، قیمت صافکاری کاپوت سمند، هزینه صافکاری نقاشی سمند، قیمت صافکاری درب سمند، قیمت صافکاری درب جلو سمند، قیمت صافکاری رکاب سمند، قیمت صافکاری و نقاشی سمند و هزینه صافکاری رکاب سمند برای آسیب های مختلف و قیمت صافکاری در سمند میتوانید به یکی از  مراکز معتبر معرفی شده در بالای صفحه مراجعه کنید و یا عکس از ماشین آسیب دیده به همکاران ما ارسال کنید تا حدود هزینه برای شما ارسال گردد.

قیمت صافکاری ۲۰۶

قیمت صافکاری ۲۰۶ مانند دیگر ماشین های داخلی از قیمت کمتری برخوردار است. توجه داشته باشید که قیمت صافکاری 206 که در جدول پایین قرار داده شده است می توانند کاملا متغیر باشند و این تغییر ناگهانی کاملا بستگی به دلار و ارز دارد. چون همانطور که می دانید بعضی از اجزای خودرو ها در کشور تولید نمی شوند و باید وارد شوند.

گاهی ممکن است تصادف و ضربه به قدری شدید باشد که گلگیر ها و کاپوت هم آسیب دیده باشند. در این صورت برحسب میزان فرورفتگی و عمق آسیب هزینه صافکاری گلگیر جلو 206 و هزینه صافکاری کاپوت 206 متغیر خواهد بود.

 

قیمت صافکاری رکاب ۲۰۶ ، قیمت صافکاری کاپوت ۲۰۶ ، هزینه صافکاری فرورفتگی درب 206، قیمت صافکاری در عقب ۲۰۶، قیمت صافکاری گلگیر ۲۰۶، هزینه صافکاری رکاب 206، قیمت صافکاری گلگیر عقب 206، قیمت صافکاری و نقاشی ۲۰۶ و هزینه صافکاری گلگیر ۲۰۶ و قیمت صافکاری بدون رنگ 206 در اتوصافکار بر اساس جدول زیر و نرخ اتحادیه صافکاری ۱۴۰۲ تعیین میشود و از شما هزینه اضافی دریافت نمیشود. شما میتوانید برای اطلاع از دستمزد صافکاری 206 و هزینه شاسی کشی پژو 206 در اتوصافکار با همکاران ما تماس بگیرید.

هزینه صافکاری ال 90

ال نود نیز یکی از ماشین های ایرانی است که قیمت تجهیزات آن ارزان بوده و شما میتوانید با پرداخت هزینه ای مناسب آسیب دیدگی بدنه ماشین را برطرف کنید. هزینه صافکاری ال 90 به طور کلی از حدود 400 هزار تومان به بالا میباشد. البته اگر بدنه خیلی آسیب ندیده باشد هزینه صافکاری بدون رنگ ال نود با 200 300 هزار تومان میباشد.

مهمترین نکته ای که میتواند به صورت مستقیم بر قیمت صافکاری ال 90 تاثیر بگذارد تخصص صافکار است که هرچه صافکار تخصص بیشتری داشته باشد و از تجهیزات پیشرفته تری استفاده کند دستمزد صافکاری بیشتری دریافت میکند و همین امر بر قیمت صافکاری کلی تاثیر میگذارد.

برای اطلاع از قیمت صافکاری گلگیر ال 90، قیمت صافکاری گلگیر جلو ال 90، قیمت کارپت صافکاری و هزینه صافکاری کامل ماشیند ال 90 میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

قیمت صافکاری سراتو

سراتو یکی از ماشین های خارجی است که کیفیت بالایی داشته و بدنه مفاومی دارد. اما گاهی بدنه این ماشین نیز آسیب ببیند باید برای از بین بردن ایرادات ایجاد شده در بدنه کمی بیشتر از ماشین های داخلی هزینه کرد. قیمت صافکاری سراتو زیرا ماشین خارجی است و قطعات آن کمیاب تر است مقداری بیشتر می باشد.

به طور کلی هزینه صافکاری فرورفتگی درب خودرو سراتو از 600 تومان به بالا میباشد. باید بدانید که هزینه صافکاری بدون رنگ سراتو کمی پایین تر میباشد و در حدود 400 هزار تومان میباشد. شما میتوانید برای اطلاع از هزینه صافکاری سال 1401 و دریافت لیست قیمت صافکاری جدول قرارداده شده در پایین صفحه را مشاهده کنید و یا با همکاران ما تماس بگیرید.

قیمت صافکاری سایر خودرو ها

در مجموعه اتوصافکار و مراکزی که در سایت اتوصافکار معرفی میشوند خدمات صافکاری برای انواع ماشین ایرانی و خارجی ارائه میشود. تلاش میشود نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی در این مراکز رعایت شود و کلیه خدمات براساس نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی 1402 و نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی ۱۴۰۱ به مشتریان عزیز ارائه گردد. هزینه صافکاری 1402 به صورت نرخ ثابت میباشد که برحسب میزان و شدت آسیب و زمانی که صرف رفع ایرادات بدنه خودرو میشود این هزینه صافکاری 1402 تغییر پیدا میکند.

شما میتوانید علاوه بر خودرو های بالا یا با همکاران ما تماس بگیرید و یا عکس خودرو تان را برای ما ارسال کنید تا شما را از هزینه صافکاری ۱۴۰2، افت قیمت صافکاری بدون رنگ خودرو، قیمت صافکاری پژو پارس، قیمت صافکاری با دستگاه pdr، قیمت صافکاری ام وی ام، قیمت صافکاری انلاین، قیمت صافکاری پیکان، قیمت صافکاری پیکان وانت، قیمت تیفور صافکاری، قیمت صافکاری جادویی، قیمت انواع صافکاری خودرو مورد نظر، هزینه صافکاری زانتیا، قیمت صافکاری ساینا، قیمت صافکاری سپر ماشین، قیمت صافکاری سوناتا، قیمت صافکاری صندوق عقب، قیمت صافکاری صندوق عقب، قیمت صافکاری ۴۰۵، قیمت صافکاری گلگیر عقب ساینا، قیمت فک صافکاری، قیمت صافکاری کاپوت پارس، قیمت صافکاری کوییک، قیمت کاربید صافکاری، قیمت صافکاری گلگیر عقب پژو پارس، قیمت صافکاری مگان، هزینه صافکاری نقاشی پاترول، قیمت صافکاری ماشین پیکان، قیمت صافکاری هیوندای و هزینه تعویض شاسی نیسان مطابق با نرخ صافکاری 1401 مطلع نماییم.

لیست نرخ صافکاری 1402 و 1401 و 1400

در این جدول دستمزد صافکاری 1402 نیز اعمال شده و براساس نرخ اتحادیه نقاشی خودرو ۱۴۰۲ قیمت ها درج شده است. البته باید در نظر داشته باشید قیمت صافکاری ماشین برحسب فاکتورهایی میتواند متغیر باشد و بهتر است به صورت حضوری به یکی از مراکز اتوصافکار مراجعه کنید.

در انتهای صفحه برای تان یک ماشین حساب درج کرده ایم تا هزینه صافکاری ماشین خود را برآورد کنید.

ردیف شرح فعالیت پراید ، تیبا 206 ، رانا ، 207 405 ، پرشیا ،سمند
1 اجرت نصب / تعویض سپر خودرو 700,000 800,000 800,000
2 اجرت تعویض کاپوت / درب موتور خودرو 800,000 850,000 900,000
3 اجرت صافکاری کاپوت / درب موتور خودرو توافقی توافقی توافقی
4 اجرت نقاشی درب موتور خودرو زیر و رو ( دو طرف ) 900,000 900,000 900,000
5 اجرت نقاشی درب موتور صافکاری شده خودرو یک طرف 600,000 800,000 800,000
6 اجرت لکه گیری درب موتور خودرو فقط یک طرف 1,000,000 1,200,000 1,200,000
7 اجرت خط و خش گیری درب موتور خودرو فقط یک طرف 1,100,000 1,200,000 1,200,000
8 اجرت صافکاری درب های خودرو (هر لنگه) توافقی توافقی توافقی
9 اجرت نصب / تعویض درب های خودرو (هر لنگه) 1,500,000 1,800,000 1,800,000
10 اجرت لکه گیری دربهای خودرو ( هر لنگه کامل ) 900,000 1,200,000 1,200,000
11 اجرت خط و خش گیری دربهای خودرو (هر لنگه کامل) 900,000 1,200,000 1,200,000
12 اجرت نقاشی درب های خودرو از زه به پائین 700,000 900,000 900,000
13 اجرت صافکاری درب های خودرو از زه به پائین 1,000,000 1,000,000 1,000,000
14 اجرت لکه گیری دربهای خودرو از زه به پایین 900,000 900,000 900,000
15 اجرت خط و خش گیری درب های خودرو از زه به پائین 1,000,000 1,000,000 1,000,000
16 اجرت نقاشی درب های خودرو از زه به بالا 1,000,000 1,300,000 1,300,000
17 اجرت لکه گیری دربهای خودرو از زه به بالا 900,000 950,000 950,000
18 اجرت خط و خش گیری درب های خودرو از زه به بالا 1,000,000 1,000,000 1,000,000
19 اجرت نقاشی درب های خودرو (هر لنگه) 1,500,000 1,800,000 1,900,000
20 اجرت نقاشی درب های خودروداخل درب 1,200,000 1,400,000 1,600,000
21 اجرت نصب تعویض گلگیر جلو خودرو 2,000,000 2,300,000 2,300,000
22 اجرت صافکاری گلگیر جلو خودرو توافقی توافقی توافقی
23 اجرت نقاشی گلگیرهای جلو خودرو (هر طرف کامل) 1,500,000 1,800,000 1,900,000
24 اجرت لکه گیری گلگیرهای جلو خودرو (هرطرف کامل) 1,600,000 1,700,000 1,800,000
25 اجرت خط و خش گیری گلگیر های خودروجلو (هرطرف کامل) 1,000,000 1,100,000 1,200,000
26 اجرت نقاشی گلگیرهای عقب خودرو (هرطرف کامل) 1,000,000 1,100,000 1,200,000
27 اجرت لکه گیری گلگیرهای عقب خودرو (هرطرف کامل) 1,000,000 1,100,000 1,200,000
28 اجرت خط و خش گلگیرهای عقب خودرو (هرطرف کامل) 1,000,000 1,100,000 1,200,000
29 اجرت تعویض گلگیر های عقب خودرو  (هرطرف) 350,000 500,000 500,000
30 اجرت صافکاری گلگیر های عقب خودرو  (هرطرف) توافقی توافقی توافقی
31 اجرت نقاشی درب اتاق بار و صندوق عقب خودرو  ( پشت و رو) 1,500,000 1,800,000 2,200,000
32 اجرت نقاشی درب اتاق بار  و صندوق عقب صافکاری شده خودرو فقط یک طرف 1,700,000 1,900,000 2,000,000
33 اجرت لکه گیری درب اتاق بار و صندوق عقب خودرو  یک طرف 1,000,000 1,100,000 1,200,000
34 اجرت خط و خش گیری درب اتاق بارخودرو  و صندوق عقب فقط یک طرف 1,000,000 1,300,000 1,600,000
35 اجرت تعویض درب صندوق عقب خودرو و درب اتاق بار خودرو 1,100,000 1,300,000 1,500,000
36 اجرت صافکاری درب صندوق عقب خودرو و درب اتاق بار خودرو توافقی توافقی توافقی
37 اجرت نقاشی زیر درب موتور خودرو 1,000,000 1,300,000 1,500,000
38 اجرت نقاشی زیر درب صندوق عقب خودرو 1,000,000 1,200,000 1,500,000
39 اجرت نقاشی پشت درب اتاق بار خودرو 1,300,000 1,500,000 1,800,000
40 اجرت صافکاری زیر یا پشت درب صندوق عقب خودرو و درب اتاق بار خودرو توافقی توافقی توافقی
41 اجرت نقاشی رکاب خودرو کامل ( داخلی ، میانی ، بیرونی و تقویت رکاب جلو) 1,400,000 1,800,000 2,200,000
42 اجرت تعویض رکاب خودرو کامل ( داخلی ، میانی ، بیرونی و تقویت رکاب جلو) 1,600,000 1,900,000 2,300,000
43 اجرت جک کاری و تنظیم رکاب خودرو هر طرف 1,600,000 1,700,000 1,900,000
44 اجرت صافکاری رکاب خودرو کامل ( داخلی ، میانی ، بیرونی و تقویت رکاب جلو) توافقی توافقی توافقی
45 اجرت شاسی کشی خودرو توافقی توافقی توافقی
46 اجرت نقاشی داخل موتور خودرو توافقی توافقی توافقی
47 اجرت صافکاری داخل موتور کامل خودرو 1,700,000 2,100,000 2,500,000
48 اجرت نقاشی داخل صندوق عقب کامل خودرو با مومکاری 1,700,000 2,400,000 2,700,000
49 اجرت نقاشی جلو پنجره خودرو 1,400,000 1,700,000 2,000,000
50 اجرت نقاشی قاب آئینه خودرو 1,000,000 1,100,000 1,200,000
51 اجرت نقاشی سپرجلو یا عقب خودرو کامل 1,700,000 2,100,000 2,500,000
52 اجرت نقاشی سقف صافکاری شده خودروتا لبه های ستون و گلگیر 2,000,000 2,500,000 2,800,000
53 اجرت تعویض سقف خودرو بطور کامل 2,000,000 2,300,000 2,600,000
54 اجرت صافکاری سقف خودرو بطور کامل توافقی توافقی توافقی
55 اجرت نقاشی اتاق خودرو ( با آستر ) 3,000,000 3,500,000 4,000,000
56 اجرت نقاشی اتاق خودرو  ( بدون آستر ) 3,600,000 4,200,000 4,800,000
57 اجرت تعویض اتاق خودرو 3,000,000 3,500,000 4,000,000
58 اجرت نقاشی زیر باطری خودرو 900,000 950,000 950,000
59 اجرت تعویض کلاف کامل خودرو  هرطرف 1,500,000 1,700,000 1,900,000
60 اجرت نقاشی کلاف کاملخودرو  هرطرف 1,600,000 1,900,000 2,200,000
61 اجرت تعویض نیم کلاف جانبی جلو با ستون وسط خودرو هرطرف 1,000,000 1,200,000 1,400,000
62 اجرت نقاشی نیم کلاف جانبی جلو با ستون وسط خودرو هرطرف 1,000,000 1,300,000 1,500,000
63 اجرت تعویض نیم کلاف جانبی جلو بدون ستون وسط خودرو هرطرف 1,000,000 1,200,000 1,400,000
64 اجرت نقاشی نیم کلاف جانبی جلو بدون ستون وسط خودرو هرطرف 1,000,000 1,200,000 1,400,000
65 اجرت تعویض سینی شاسی جلوخودرو هرطرف 1,300,000 1,500,000 1,700,000
66 اجرت نقاشی سینی شاسی جلو خودرو هرطرف 1,200,000 1,400,000 1,600,000
67 اجرت تعویض سرشاسی جلوخودرو هرطرف 1,100,000 1,300,000 1,400,000
68 اجرت نقاشی سر شاسی جلو خودرو هرطرف 1,300,000 1,600,000 1,900,000
69 اجرت تعویض سرشاسی عقب خودرو هرطرف 1,300,000 1,600,000 1,900,000
70 اجرت نقاشی سرشاسی عقب خودرو هرطرف 1,000,000 1,200,000 1,400,000
71 اجرت شاسی کشی و تنظیم سرشاسی جلو خودرو هرطرف 1,000,000 1,200,000 1,400,000
72 اجرت شاسی کشی و تنظیم سرشاسی عقب خودروهرطرف 1,000,000 1,200,000 1,400,000
73 اجرت تعویض دوبل گلگیرهای جلو خودرو هرطرف 1,000,000 1,200,000 1,400,000
74 اجرت نقاشی دوبل گلگیرهای جلو خودرو هرطرف 1,500,000 1,800,000 2,000,000
75 اجرت تعویض دوبل گلگیرهای عقب خودرو 1,500,000 1,800,000 2,000,000
76 اجرت نقاشی دوبل گلگیرهای عقب خودرو 1,400,000 1,700,000 2,000,000
77 اجرت تعویض سینی کفی عقب خودرو 1,500,000 1,800,000 2,000,000
78 اجرت نقاشی سینی کفی عقب خودرو 1,500,000 1,800,000 2,000,000
79 اجرت تعویض سینی عرضی سرشاسی جلو( رام زیررادیاتور) خودرو 1,500,000 1,800,000 2,000,000
80 اجرت نقاشی سینی عرضی سرشاسی جلو ( رام زیررادیاتور) خودرو 1,500,000 1,800,000 2,000,000
81 اجرت تعویض سینی زیر سپر عقب خودرو 1,700,000 1,900,000 2,100,000
82 اجرت نقاشی سینی زیر سپر عقب خودرو 1,700,000 1,900,000 2,100,000
83 اجرت تعویض کف اتاق خودرو 1,700,000 1,900,000 2,100,000
84 اجرت نقاشی کف اتاق خودرو 1,800,000 1,950,000 2,300,000
همین حالا هزینه صافکاری خودتون رو حساب کنید!
Document


نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی
نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی

نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی

هر سال اتحادیه صافکاری و نقاشی خودرو هزینه هایی را براساس تورم و شرایط اقتصادی به عنوان قیمت صافکاری خودرو برای خودرو های مختلف اعلام میکند. براساس قیمت صافکاری خودرو اعلام شده از جانب اتحادیه کلیه مراکز صافکاری نقاشی خودرو موظف هستند براساس نرخ اعلام شده قیمت صافکاری نقاشی خودرو را به مشتریان اعلام کنند. قیمت صافکاری ۱۴۰۱ و نرخ قیمت صافکاری به گونه ای تعیین میشود که همه اقشار  جامعه از پس پرداخت ان برآیند و با در نظر گرفتن میانگین درآمد جامعه این نرخ تعیین میگردد.

نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی ۱۴۰۲

نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی ۱۴۰۲ متاسفانه در همه مراکز رعایت نمیشود و برخی از مراکز صافکاری و نقاشی هزینه های متغیری را از مشتریان تقاضا میکنند.

خبر خوب این که نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی ۱۴۰۲ در تمامی مراکز اتوصافکار رعایت میشود و بر اساس نرخ ثابت نرخ صافکاری ۱۴۰۲ هزینه ها دریافت میگردد. اجرت تیم صافکاری در مجموعه ما نیز براساس اجرت صافکاری 1402 تعیین شده میباشد و هرگز هزینه اضافی از شما دریافت نمیشود.

هرسال نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی تعیین میشود و تمامی خدمات مجموعه ما براساس نرخ اتحادیه صافکاری و نقاشی ۱۴۰۲ تعیین شده دریافت میشود و شما میتوانید از بابت منصفانه بودن هزینه های خدمات اطمینان داشته باشید.

قیمت صافکاری با دستگاه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت صافکاری روش های مختلفی برای صافکاری خودرو مورد استفاده قرار میگیرد و دستگاه ها و ابزارآلات مختلفی برای این منظور مورد استفاده قرار میگیرد.

در مورد صافکاری با دستگاه صافکار باید تخصص لازم را داشته باشد تا بتواند با انواع دستگاه های صافکاری بدون رنگ و یا بارنگ فرورفتگی ها و قرشدگی های بدنه خودرو را ترمیم نماید. قیمت صافکاری با دستگاه کمی بیشتر از صافکاری سنتی میباشد زیرا نتیجه کار بسیار بهتر بوده و ماشین افت قیمت کمتری پیدا میکند روند صافکاری بسیار سریع تر پیش میرود.

برای  مثال قیمت صافکاری با pdr بیشتر از قیمت صافکاری بدنه خودرو با روش های سنتی است اما در عوض خودرو در زمان کمتری بهبود میابد و همین امر میتواند رضایت مشتری را جلب نماید. باتوجه به این موضع که ممکن است برای بعضی افراد در امر صافکاری قیمت اهمیت بالایی داشته باشد باید به اطلاع شما برسانیم بهتر است کیفیت را فدای هزینه نکنید و روشی را برای صافکاری خودرو انتخاب نمایید که ماشین تان کمترین افت قیمت را داشته باشد.

قیمت صافکاری در خودرو باتوجه به روش و دستگاه و ابزارآلات مورد استفاده تعیین میگردد و همواره قیمت صنف صافکاری به گونه ای تعیین میشود که به ضرر صافکار باشد و نه مشتری ناراضی باشد. البته در صورتی که میخواهید رضایت کامل از خدمات دریافت شده در مقابل هزینه پرداخت شده داشته باشید باید به مراکز معتبر مراجعه کنید. تمامی مراکزی که در سایت اتوصافکار معرفی میگردند به صورت تضمینی خدمات صافکاری ارائه میدهند و میتوانید با خیالی آسوده به این مراکز مراجعه نمایید.

هزینه صافکاری با دستگاه مکش

یکی از روش هایی که برای صافکاری استفاده میشود استفاده از دستگاه مکش میباشد. با استفاده از دستگاه مکش میتوان میزان مکش ایجاد شده را تنظیم نمود و برحسب میزان آسیب قدرت آن را تنظیم نمود. هزینه صافکاری با دستگاه مکش بسته به میزان آسیب متغیر میباشد اما به طور کلی میتوان گفت هزینه صافکاری با دستگاه مکش از 500 هزار تومان به بالا میباشد. شما میتوانید برای اطلاع دقیق از قیمت صافکاری با مکش میتوانید عکسی از ماشین تان را برای ما ارسال کنید و یا به صورت حضوری به یکی از مراکز ما مراجعه نمایید. در صورتی که این کار به صورت تخصصی انجام شود صافکاری بدون افت قیمت محسوب میشود.

برای اطلاع از لیست قیمت انواع دستگاه مکش صافکاری میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید.

هزینه صافکاری با لیزر

دستگاه لیزر میتواند امواجی را در بدنه خودرو ایجاد کند و با استفاده از این امواج مولکول های بدنه خودرو به حرکت وادار کند. به این ترتیب میتوان با تنظیم شدت و انجام چند باره این روند فرورفتگی های بدنه خودرو را بدون آسیب به رنگ و بدنه خودرو ترمیم نمود. قیمت صافکاری و نقاشی ماشین با لیزر به دلیل تخصصی بودن فرآیند کمی بیشتر از روش های سنتی صافکاری میباشد اما در عوض نتیجه کار بسیار حرفه ای بوده و کمترین افت قیمت برای خودرو ایجاد میشود. برای اطلاع از هزینه ی صافکاری میتوانید به صورت حضوری مراجعه کنید تا برحسب مدل و رنگ خودرو و میزان آسیب هزینه صافکاری با لیزر به صورت دقیق به اطلاع شما رسانده شود.

برای مشاهده لیست مراکز صافکاری لیزری در سراسر ایران و دریافت خدمات تخصصی صافکاری میتوانید به صفحه زیر مراجعه نمایید.

هزینه صافکاری هاتباکس

دستگاه هاتباکس صافکاری یکی از دستگاه های پیشرفته میباشد که میتواند با ایجاد حرارت و گرما و به صورت مغناطیسی فرورفتگی های بدنه خودرو را رفع میکند. هزینه صافکاری هاتباکس برای خودرو های مختلف از 400 هزار تومان به بالا میباشد. این مبلغ به صورت حدودی است و بسته به بخش آسیب دیده خودرو هزینه ممکن است بیشتر و یا کمتر گردد. در استفاده از این دستگاه هاتباکس صافکاری نیز هزینه ی صافکاری و نقاشی ماشین به عمق آسیب و تخصص صافکار بستگی دارد.

اگر میخواهید لیستی از مراکز صافکاری از  دستگاته هاتباکس و به روش مغناطیسی ایرادات خودرو ها را رفع مینماید در سراسر ایران دریافت کنید میتوانید به صفحه زیر مراجعه نمایید.

هزینه صافکاری با چسب حرارتی

استفاده از چسب حرارتی یکی از روش های ساده برای رفع ایرادات و آسیب های بدنه خودرو میباشد. چسب حرارتی با استفاده از دستگاه خاصی روی بدنه ماشین نصب میشود و به جهت خارج کشیده میشود تا فرورفتگی های ایجاد شده رفع گردد. هزینه صافکاری با چسب حرارتی از 300 هزار تومان بسته به نوع و میزان آسیب و مدل خودرو متغیر میباشد. قیمت صافکاری ماشین 1401 با استفاده از چسب حرارتی مناسب تر از سایر روش ها میباشد که علت آن ساده بودن روش و هزینه کمتر تجهیزات میباشد. البته باید دقت داشته باشید که از این روش برای آسیب های جزیی استفاده میشود.

در صفحه زیر میتوانید تمام مراکزی که با روش چسب حرارتی میتوانند فرورفتگی و آسیب های بدنه خودرو را ترمیم نمایند را مشاهده نمایید.

هزینه صافکاری بدون رنگ

روش های مختلفی برای صافکاری بدون رنگ موجود میباشد و همان طور که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم شما میتوانید از انواع دستگاه ها برای رفع آسیب بدنه خودرو استفاده کنید. هزینه صافکاری بدون رنگ خودرو به مدل خودرو، رنگ خودرو، میزان و عمق آسیب بستگی دارد و در صورتی که صافکار متخصص وئو حرفه ای باشد هزینه صافکاری بدون رنگ ممکن است بیشتر شود. البته این افزایش قیمت صافکار جادویی باتوجه به نتیجه کار میتواند اهمیت زیادی داشته باشد زیرا این قیمت بالاتر میتواند کمک کند ماشین افت قیمت کمتری داشته باشد.

یکی از دستگاه های رایج در صافکاری بدون رنگ دستگاه pdr میباشد. برای مشاهده انواع مدل ها و لیست قیمت این دستگاه میتوانید به صفحه دستگاه pdr مراجعه کنید.

هزینه صافکاری گلگیر

باتوجه به آن که قیمت صافکاری 1403 هنوز اعلام نشده است برای هزینه صافکاری گلگیر نرخ سال 1401 و 1402 را اعلام میکنیم. به طور کلی هزینه صافکاری گلگیر خودرو از 200 هزار تومان به بالا میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید یا به یکی از مراکز معرفی شده مراجعه حضوری داشته باشید و یا با آن ها تماس بگیرید و از قیمت صافکاری گلگیر ماشین تان مطلع شوید.

هزینه صافکاری درب ماشین

در صورتی که درب خودرو در تصادف آسیب دیده باشد و نیاز به صافکاری داشته باشد میتوان با استفاده از انواع دستگاه های صافکاری آسیب را رفع نمود. هزینه صافکاری درب خودرو برای ماشین های متلف و میزان آسیب از 500 هزار تومان به بالا میباشد. برای اطلاع از هزینه صافکاری با دستگاه pdr میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

هزینه صافکاری کاپوت

باتوجه به آن که کاپوت خودرو تا چه میزانی آسیب دیده باشد هزینه صافکاری کاپوت از 300 هزار تومان به بالا میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و یا عکسی از ماشین تان برای ما ارسال کنید تا حدود هزینه برای شما ارسال گردد.

هزینه صافکاری رکاب

رکاب خودرو اغلب در تصادفات جزیی نیز آسیب میبیند. هزینه صافکاری رکاب ماشین از 400 هزار تومان به بالا میباشد. برای اطلاع از هزینه صافکاری با دستگاه pdr و به طور کلی قیمت صافکاری ماشین ۱۴۰۱ میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

سخن آخر

برای اطلاع دقیق از قیمت و همچنین انجام خدمات صافکاری بزرگترین مرکز صافکاری اتوصافکار مراجعه کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید تنها کافی است که با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت صافکاری ماشین ایرانی

قیمت صافکاری ماشین خارجی

مراکز صافکاری معتبر

مقالات اخیر

گفتگو کنید

18 نظر

 1. قیمتهای داخل سایت با قیمتهایی که با شماره تلفنهای که گذاشتید میپرسیم چهار برابر بیشتر میگن

  1. درسته دوست عزیز ما متوجه حرفتون هستیم.
   ولی متاستفانه همانطور که خودتون هم میدونید هیچ هزینه ای داخل کشور ما ثبات نداره و برای همین هم ما همیشه توصیه می کنیم که با تماس با مشاورانمون از قیمت دقیق خبردار شوید.
   مرسی از شما.

 2. سلام،ببخشید هزینه صافکاری و نقاشی کامل پاترول چقدر میشه.یه کار خوب رو به عالی،نه میخوام خیلی خیلی حرفه ای باشه نه ضعیف

  1. باسلام، بهتره که با شماره 09190163590 در پیام رسان واتس آپ صحبت کنید تا به صورت کامل از همه جزئیات خبردار شید!

  1. سلام دوست عزیز تصویر قسمت فرورفته را به همکاران ما ارسال کنید تا حدود هزیه به اطلاع شما داده شود

   09190163590 _ 09196975119

 3. با سلام
  ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما به نظر بنده شما که این زحمت رو کشیدید میتوانید کار را وسعت بیشتری ببخشید به این عبارت که از عزیزان صافکار دعوت به همکاری کنید وبخش اجرا را نیز پوشش دهید وبابت این کار برای سایت خود نیز سود آوری نموده ،با این کار دست افراد سود جو را که با قیمتهای فضایی فضاء این رشته کاری را آلوده کردند کم نمایید ضمنا در این خصوص از برندینگ یک کار با حاشیه امن سود تا سقف 500/000/000 در ماه کار نمایید . با آرزوی موفقیت برای شما

 4. سلام من در اثر تصادف پنجره جلوی پراید شکسته واحتیاج به تعویض لامپ جلو و پنجره دارد میخاستم بدونم هزینهش بدون وسایلش چقدر میشه ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز شما میتونید برای اطلاع از قیمت ها با یکی از شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید و از همکاران ما کمک بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز باتوجه به نوسانات قیمتی ممنون میشیم با شماره های درج شده در صفحه تماس بگیرید و اطلاعات دقیق را کسب کنید.

 5. سلام با عرض خسته نباشید داداش این قیمتهایی که دادین فقط اجرت هست یا همراه با مواد ومصالح نقاشی درنظر گرفته شده؟ممنونم

  1. سلام وقت بخیر شما میتونید برای اطلاع دقیق از قیمت ها با همکاران ما تماس بگیرید.

 6. سلام. خوبی. اگه واقعن این قیمت ها رو بگیرن که هیچ کی مشکل نداشت ، تو بازار چهار برابره قیمتا

 7. سلام وقت بخیر …من را لطفا راهنمایی کنید نمیدونم چکار کنم …..من سمت آورد ماشینم پراید هافبک مدل ۸۶تصادف کردم ،دید هم نبود تمام زور تصادف افتاد روی کمک فنر ماشین کج شد،ولی شاسی من بعلت فرسودگی ترک خورد ومقدار کمی از پشت سرشاسی باز شد ….الان صافکار من میگه ۱۵ ملیون باید بدی وماشین رو بهم نداد ومیگه ازت میگیرم میتونه

 8. باسلام پراید ۱۳۲ دارم دوتا گلگیر جلو را تعویض کردن کلا ۴ تا قر رفتگی کوچک از ۵سانت تاده سانت روی دوتا درب جلو صاف کردن شاسی طرف راننده درست قسمت زیر باتری شکسته بوده که جوش دادن سینه جلو را تعویض کردن و سپر جلو تعویص شده ۵ میلیون دادم میگه ۶ میلیون دیگه باید بدی درضمن ۴۳ روزه هنوز تحویل نداده برای میزان اجرت تقریبی‌ چقدر میشه کیفیت کارش هم پایین هست

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

برترین صافکاری ها

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید