پراید SE111 ۲,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X111 ۲,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید SE131 ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X131 ۱,۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 ۱,۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 پلاس ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا صندوق دار sx ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا هاچ بک EX ۲,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ساینا EX دنده ای ‏ ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کوئیک دنده ای ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شاهین G ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 405 slx ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس ساده ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس lx ۳,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 206 تیپ 2 ۳,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
بهترین صافکاری و نقاشی قزوین | صافکاری pdr قزوین| صافکاری بی رنگ در قزوین

صافکاری قزوین

اگر به دنبال بهترین صافکاری قزوین میگردید و میخواهید ماشین تان رابا خیالی آسوده به این صافکاری بسپارید میتوانید یکی از مراکز معرفی شده در این صفحه را انتخاب کنید.

تامی این مراکز پس از بررسی های متعدد تیم اتوصافکار برای این کار انتخاب شده اند و از نظر فنی و سطح کیفی رتبه بالایی در میان ده ها صافکاری در قزوین دارند. اگر در محدوده خاصی سکونت دارید که مرکزی به شما معرفی نشده است میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و لیست صافکاری های معتبر در قزوین را پیدا کنید.

بهترین صافکاری در قزوین

همیشه کسانی که در مناطق اطراف تهران سکونت دارند احساس میکنند بهترین صافکاری و نقاشی ها در تهران هستند و آن ها برای آن که بتوانند مشکل ماشین شان را رفع کنند نیاز دارند که به تهران مراجعه کنند.

تیم حرفه ای اتوصافکار تصمیم گرفت برای آن که همه به مراکر معتبر صافکاری و نقاشی دسترسی داشته باشند تیم کارشناسی خود را به صافکاری های موجود در مناطق مختلف بفرستد.

این تیم بر اساس حرفه ای انجام شدن خدمات، میزان رضایت مشتریان و استفاده از مواد اولیه اورجینال و باکیفیت لیستی از صافکاری های معتبر در مناطق مختلف را ارائه دادند.

ما در این صفحه تعدادی صافکاری و نقاشی در مناطق مختلف را به شما معرفی کرده ایم که اگر شما صافکاری در منطقه موردنظرتان پیدا نمیکنید میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و لیست صافکاری های معتبر در قزوین را دریافت کنید.

بهترین صافکاری در قزوین
بهترین صافکاری در قزوین

قیمت صافکاری در قزوین

باتوجه به این موضوع که هزینه اجاره مغازه در قزوین کمتر از مناطق تهران است طبیی است که هزینه صافکاری و سایر خدمات در این شهر نیز ارزان تر از تهران باشد. این یک نکته مثب برای بهترین صافکاری در قزوین است که شمامیتوانید با هزینه ای کمتر ایرادات ماشین تان را رفع کنید.

شما میتواتید برای اطلاع از قیمت صافکاری در قزوین عکسی از قسمت آسیب دیده ماشین تان برای همکاران ما ارسال کنیدتا بر اساس مدل ماشین و میزان آسیب دیدگی حدود هزینه صافکاری تعیین شود و به اطلاع شما رسانده شود.

بهترین نقاشی ماشین در قزوین

گاهی ممکن است آسیب دیدگی بدنه ماشین به گونه ای باشدکه نیازی به نقاشی نداشته باشد و صافکار بتواند با صافکاری بدون رنگ ایرادات ماشین را رفع کند.

اما اگر میزان آسیب دیدگی بدنه ماشین زیاد باشد و یا صافکار ماهر نباشد (در بعضی مواقع) نیاز است که ایرادات بدنه با نقاشی به طور کامل رفع شود. در این حالت پیدا کردن بهترین نقاشی ماشین در قزوین اهمیت پیدا میکند.

تیم کارشناسی اتوصافکار بعد از بررسی های متعدد در میان مراکز نقاشی ماشین در قزوین تعدادی از این مراکز را بر اساس سطح فنی تخصصی بالا برگزیدند و در این صفحه به شمامعرفی کرد.

تمامی این مراکز نقاشی ماشین به صورت تخصصی ارائه خدمات انجام میدهند و ماشین تان را مانند روز اول به شما تحویل میدهند. به این ترتیب شما میتوانید در میان مراکز معرفی شده مرکزی که به شما نزدیک تر است را انتخاب کنید و برای دریافت خدمات به آنجا مراجعه کنید.

در این مراکز از بهترین رنگ و مواد اولیه استفاده میشود و کیفیت انجام کار در سطح بالایی قرار دارد و شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین تان را به این مراکز بسپارید.

بهترین نقاشی ماشین در قزوین
بهترین نقاشی ماشین در قزوین

هزینه نقاشی ماشین قزوین

یکی از سوالات متداولی که مشتریان از ما میپرسند این است که هزینه نقاشی ماشین در قزوین چقدر است و آیا این هزینه با تهران و شهر های دیگر تفاوتی دارد یاخیر؟

در واقع باتوجه به پایین تر بودن هزینه اجاره مغازه در قزوین نسبت به تهران میتوان گفت هزینه نقاشی ماشین در قزوی کمی ارزان تر از تهران میباشد. از عواملی که تعیین کننده هزینه نقاشی ماشین در قزوین است کیفیت رنگ مصرفی، تخصص نقاش و میزان آسیب دیدگی بدنه ماشین و مدل ماشین میباشد.

با در نظر داشتن این عوامل میتوان گفت هزینه نقاشی ماشین در قزوین از 400هزار تومان به بالا میباشد البته بر اساس میزان آسیب دیدگی این هزینه میتواند متغیر باشد.

شما میتوانید برای اطلاع از هزینه نقاشی ماشین در قزوین با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید و یا عکس ماشین تان را برای همکاران ما ارسال کنید.

انواع صافکاری در قزوین

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که در این مراکز معرفی شده چه خدماتی ارائه میشود و شما میتوانید در این مراکز چه نوع صافکاری هایی دریافت کنید. شما میتوانید برای انجام صافکاری pdr در قزوین، صافکاری بدون رنگ، صافکاری با دستگاه مکش و انواع صافکاری به مراکز معرفی شده در این صفحه مراجعه کنید.

شما میتوانید برای پیدا کردن مراکز صافکاری pdr در قزوین و یا انواع صافکاری ها در قزوین یا از لیست بالا کمک بگیرید و یا با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

اگر سوالی در مورد خدمات صافکاری و نقاشی در قزوین دارید میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و یا در بخش نظرات این صفحه سوال تان را مطح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند.

مقالات اخیر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

برترین صافکاری ها

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید