بهترین دوره صافکاری مدرن

آموزش صافکاری

دوره آموزش صافکاری خودرو فنی حرفه ای در آموزشگاه اتوصافکار به صورت مقدماتی تا پیشرفته با تدریس برترین اساتید کشور و ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی برگزار میشود. برای ثبت نام و یا دریافت مشاوره رایگان و سایر خدمات روی دسترسی های سریع زیر کلیک کنید.

دوره های آموزش صافکاری

آموزشگاه اتوصافکار برای آموزش صافکاری ماشین مقدماتی تا پیشرفته دوره های مختلفی را برگزار میکند که شما میتوانید با شرکت در دوره های آموزش صفر تا صد صافکاری با دریافت مدرک صافکاری فنی حرفه ای به سرعت وارد بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشید.

اموزش صافکاری سنتی

دوره آموزش صافکاری سنتی

آموزش صفر تا صد صافکاری سنتی مناسب ورود به بازار کار به همراه مدرک فنی حرفه ای. آشنایی و کار با لوازم صافکاری سنتی و تدریس تئوری و عملی نکات

دوره آموزش صافکاری pdr

آموزش صافکاری pdr با ارائه مدرک فنی حرفه ای صافکاری و تدریس روش های صافکاری بدون رنگ مناسب ورود به بازار کار و کسب درآمد، کسب آمادگی کار با ابزار و دستگاه های pdr

آموزش صافکاری pdr

مدرک دوره آموزش صافکاری

اعتبار مدرک فنی و حرفه ای صافکاری و نقاشی خودرو چقدر است؟ چه مدرک صافکاری در اتوصافکار اعطا میشود؟ مزیت این مدرک چیست؟

در دوره آموزش صافکاری اتوصافکار مدرک فنی حرفه ای بین المللی به کاراموزان اعطا میشود.

مدرک صافکاری و نقاشی خودرو که توسط سازمان فنی حرفه ای به شما داده می شود بسیار معتبر میباشد و میتوانید آن را ترجمه کنید و حتی به کشورهای خارجی که قصد استخدام نیروی کار ماهر را دارند ارسال کنید و برای آنها نیز کاملاً قابل قبول میباشد.

شما میتوانید با استفاده از مدرک فنی حرفه ای صافکاری به سرعت وارد بازار کار شده و کسب درآمد از مهارت های آموخته خود داشته باشید.

همچنین در سازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی نیز ایمن را کاملاً قابل قبول باشد زیرا سازمان فنی حرفه ای یک سازمان دولتی می باشد، آموزش‌های آن بر اساس استانداردهای جهانی است و از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار است.

مزایا آموزش صفر تا صد صافکاری

از مزایا آموزش صفر تا صد صافکاری اتوصافکار میتوان به امکان برگزاری کلاس ها در روز ها و ساعات متنوع میباشد. به این ترتیب حتی افراد شاغل نیز میتوانند در این دوره صافکاری شرکت کنند. تدریس نکات بازار کار به صورت تئوری و عملی از دیگر مزایا آموزش صفر تا صد صافکاری میباشد. برگزاری کلاس ها به صورت عملی و تئوری از دیگر مزایا این دوره است. امکان استفاده از تجهیزات و ابزار صافکاری و انجام عملی سرفصل های آموزشی به کارآموزان کمک میکند هرچه سریعتر در این حوزه حرفه ای شده و وارد بازار کار شوند. برگزاری کلاس صافکاری با تعداد نفرات کم از دیگر مزایا آموزش صفر تا صد صافکاری اتوصافکار میباشد. تدوین سرفصل های اموزشی بدون نیاز به پیش نیاز در این حوزه از دیگر ویژگی های آموزش صفر تا صد صافکاری میباشد. به این ترتیب دیگر نگران عدم آشنایی با سرفصل های این دوره نباشید و اگر به صافکاری علاقه دارید اما تا بحال در این حوزه تربه ای کسب نکرده اید میتوانید با شرکت در دوره آموزش صافکاری خودرو فنی حرفه ای اتوصافکار به یک صافکار حرفه ای تبدیل شوید.

مزایا دوره صافکاری

مدت زمان یادگیری صافکاری

مدت زمان دوره صافکاری و نقاشی خودرو چقدر است؟ این اولین سوالی است که کسانی که به فکر اشتغال در این حوزه هستند از ما میپرسند و میخواهند بدانند در چه مدت زمانی میتوانند از مهارت های کسب درآمد داشته باشند. مدت زمان یادگیری صافکاری در این دوره 40 ساعت آموزشی که هر جلسه آن ۲ ساعت می باشد و به همراه 16 ساعت کارگاه و کار عملی می باشد که جمع ۵۶ ساعت می شود، پس از گذراندن دوره صافکاری و نقاشی باید در امتحانات آن که به دو صورت عملی و تئوری برگزار می‌شود شرکت کنید.

ساعات کلاس آموزش صافکاری به گونه ای تنظیم شده است که افراد شاغل نیز میتوانند در این دوره شرکت کنند و مهارت جدید بیاموزند. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که مدت زمان یادگیری صافکاری با مدت زمان دوره آموزش صافکاری فنی حرفه ای آموزشگاه اتوصافکار متفاوت میباشد و شما برای تسلط به مباحث آموزشی باید ممارست در تمرین داشته باشید.

به طور کلی مراحل یادگیری صافکاری در مجموعه اتوصافکار تا وورود به بازار کار به صورت زیر است:

آموزش صفر تا صد صافکاری مبتدی تا پیشرفته

تدریس نکات تئوری و عملی با امکان تمرین عملی

صافکاری ماشین چقدر طول میکشد

برحسب میزان تمرین و دانش فنی و تئوری شما زمان یادگیری صافکاری تا ورود به بازار کار میتواند از 3 الی 9 ماه متغیر باشد.

دریافت مدرک بین المللی صافکاری قابل ترجمه

ورود به بازار کار و کسب درآمد از مهارت های آموخته

هزینه دوره آموزش صافکاری

تعیین هزینه دوره آموزش صافکاری ماشین به عوامل مختلفی بستگی دارد و قیمت آموزش صافکاری در همه آموزشگاه ها یکسان نیست. مهمترین عامل در تعیین هزینه دوره آموزش صافکاری ماشین، تخصص استاد میباشد. هرچه استاد حرفه ای تر و متخصص تر اولا شما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که میتوانید با صرف زمان و هزینه به یک صافکار حرفه ای تبدیل شوید و هم میتوانید به سرعت از آموخته های خود کسب درآمد داشته باشید. هزینه دوره آموزش صافکاری ماشین در اتوصافکار به طور کلی حدود سه میلیون تومان است، شامل دوره های تئوری و همچنین عملی برای انجام صافکاری می‌باشد اما در نظر داشته باشید که برای شرکت در این دوره حتماً نباید کل هزینه را به صورت یکجا پرداخت کنید می توانید آن را قسط بندی کنید و در چندین قسط آن را پرداخت کنید. پرداخت اقساطی شهریه دوره آموزش صافکاری و نقاشی خودرو به شما این امکان را میدهد که با خیالی آسوده تر به یادگیری تمرکز کنید تا بتوانید در آینده از این شغل درآمد خوبی کسب کنید و هزینه های آموزش آن را نیز جبران کنید. شما میتوانید برای کسب ازطلاعات بیشتر در مورد هزینه آموزش صافکاری در اتوصافکار با همکاران ما تماس بگیرید.

قیمت آموزش صافکاری pdr

6/200/000 تومان

قیمت آموزش صافکاری سنتی

3/000/000 تومان

سرفصل دوره صافکاری

سرفصل دوره آموزش صافکاری سنتی

آموزش رگلاژ درب های خودرو و صندوق عقب و جلو

یادگیری نحوه از بین بردن رنگ خودرو و نحوه سوزاندن و تراش رنگ

یادگیری نحوه جوشکاری گاز استیلن کاربید کلسیم

آشنایی با اصول ایمنی در جوشکاری

آشنایی و معرفی لحیم کاری سخت، جوش برنج

آشنایی و اصول باز و بست کردن تجهیزات کابین خودرو لوازم پیچی

آشنایی و معرفی انواع ابزار های بازو بست کردن خودرو و انواع آچار

یادگیری نحوه جوشکاری با قوس الکتریکی

یادگیری نحوه جوشکاری با گازها و اصول آن

یادگیری نحوه باز و بست کردن قطعات جانبی خودرو جهت صافکاری

آشنایی با نحوه باز و بست کردن تجهیزان برقی روی بدنه ماشین

آشنایی با نحوه باز و بست کردن تجهیزات جدا شونده از بدنه ماشین قطعات پیچی

یادگیری نحوه باز و بست کردن شیشه های عقب، جلو و کناری خودرو و اشنایی

یادگیری نحوه باز و بست کردن مخزن های سوخت و لوله های سوخت رسان(مکانیک تئوری)

آشنایی با نحوه صافکاری و تمیز کردن رنگ آستری

آشنایی با نحوه بازو بست کردن صندلی های خودرو

آشنایی با انواع ابزارهای صافکاری بی رنگ خودرو

آشنایی با اصول حرارت دادن و جلوگیر از آسیب رنگ

آشنایی با اصول اندازه گیری ابعاد، زوایا و نحوه علامت گزاری

آشنایی با ابزار چکش کاری، سنبه نشان، کات کبود، گیره و …

یادگیری نحوه صافکاری قطعات بدنه خودرو

آموزش فلز کاری عمومی

آشنایی با اصول شاسی کشی خودرو

آشنایی نحوه کار با انواع جک ها و لوازم تخصصی صافکاری

آشنایی با نحوه اصول صافکاری بدون رنگ خودرو

آشنایی و معرفی سوهان کاری و شناخت انواع سوهان

آشنایی و معرفی با سوراخ کاری و طرز کار با ابزار آن

آشنایی با جوشکاری هوا و گاز

یادگیری نحوه باز و بست کردن چرخ های خودرو

آموزش رگلاژ درب های خودرو و صندوق عقب و جلو

معرفی و آشنایی با اصول برشکاری و خنک کاری در آن

یادگیری نحوه از بین بردن رنگ خودرو و نحوه سوزاندن و تراش رنگ

یادگیری نحوه صافکاری قطعات بدنه خودرو

آشنایی و معرفی ابزار صافکاری بدنه از جمله، مشتی، قاشقی، قالب تنه و …

آشنایی با اصول محاسباتی و انتخاب ابزار صحیح pdr

یادگیری نحوه قیمت دهی اجرت های pdr

یادگیری نحوه نقطه زنی درصافکاری پی دی ار

آموزش عملی بر روی خودرو های واقعی

معرفی و آشنایی با ابزار شناسی در صافکاری pdr

آشنایی با نحوه تنظیم نور برای صافکاری پی دی ار

کار با دستگاه نقطه زن

کار با سیم زیگزاگی و واشرها

کار با هات باکس

کار با چسپ حرارتی و تگرگ کش و چسپ زنده

آشنایی با فلز کاری مربوط به صافکاری پی دی ار

یادگیری اصول صافکاری درب ها

یادگیری اصول صاکاری اسکلت خودر در صافکار pdr

یادگیری صفر تا صد صافکاری pdr

یادگیری اصول صافکاری سقف با pdr

آشنایی نحوه کار با میله های pdr درصافکاری بی رنگ

یادگیری اصول گرما دهی در صافکاری پی دی ار

یادگیری نحوه کنترل کیفیت در صافکاری pdr

معرفی و شناخت انواع میله های pdr

 

سرفصل دوره آموزش صافکاری pdr

توضیحات بیشتر آموزش صافکاری خودرو

دوره آموزش صافکاری خودرو فنی حرفه ای در آموزشگاه اتوصافکار به صورت مقدماتی تا پیشرفته با تدریس برترین اساتید کشور و ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی برگزار میشود. برای ثبت نام و یا دریافت مشاوره رایگان شرکت در کلاس آموزش صافکاری خودرو فنی حرفه ای روی دکمه زیر کلیک کنید.

چندین سال است که آموزشگاه اتوصافکار دوره آموزش صافکاری خودرو را آغاز کرده است که با شرکت در این دوره می توانید هم صافکاری و نقاشی خودرو را یاد بگیرید و هم مدارک قابل استعلام و ترجمه آن را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت کنید.

دوره آموزش صافکاری خودرو فنی حرفه ای

دوره آموزش صافکاری خودرو فنی حرفه ای
دوره آموزش صافکاری خودرو فنی حرفه ای

دوره آموزش صافکاری خودرو فنی حرفه ای یکی از برترین دوره های آموزشی در آموزشگاه اتوصافگار میباشد که افراد را به صورت عملی و تيوری برای ورود به بازار کار صافکاری خودرو آماده میسازد.

اموزش صافکاری حرفه ای خودرو در آموزشگاه های زیادی برگزار میشود اما آنچه دوره صافکاری مدرن اتوصافکار را از سایر دوره ها در آموزشگاه های دیگر جدا میکند تمرکز بر تدریس نکات بازار کاری و فراهم نمودن شرایط ورود به بازار کار و اشتغال هرچه سریع تر کارآموزان میباشد.

در آموزش صفر تا صد صافکاری در آموزشگاه ما مدرک فنی حرفه ای معتبر بین المللی به کارآموزان اعطا میشود و افراد میتوانند از مزایا این مدرک برای اشتغال و همچنین مهاجرت به کشور های خارجی استفاده کنند.

در آموزش مقدماتی تا پیشرفته صافکاری شما میتوانید بدون هیچ پیش زمینه ای شرکت کنید و هرآنچه برای صافکاری انواع ماشین نیاز است را یاد بگیرید.

سرفصل های آموزش صافکاری فنی حرفه ای اتوصافکار به گونه ای پایه ریزی شده اند که مطابق با سرفصل های استاندارد سازمان فنی حرفه ای کشور باشد و تمرکز اساتید ما علاوه بر این مباحث بر تدریس نکاتی است که نیاز بازار کار میباشد.

به این ترتیب شما میتوانید این اطمینان را داشته باشید با شرکت در کلاس صافکاری تخصصی هرآنچه برای ورود به بازار کار نیاز است را یاد میگیرید و میتوانید از مهارت های کسب شده خود درآمدزایی بالایی داشته باشید.

اگر میخواهید بدانید صافکاری برای شما چه درآمدی به همراه دارد و بازار کار آن در ایران به چه صورت است مقاله آینده شغل صافکاری را مطالعه کنید.

آموزش صافکاری pdr

آموزش صافکاری pdr
آموزش صافکاری pdr

صافکاری pdr یکی از روش های صافکاری میباشد که در این دوره طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی به دنبال یادگیری این مهارت هستند.

آموزش صافکاری بدون رنگ pdr در بسیاری از صافکاری ها استفاده میشود و شما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که با یادگیری این مهارت شرایط کار برای شما فراهم است و میتوانید از این راه کسب درامد داشته باشید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صافکاری بدون رنگ pdr به صفحه صافکاری پی دی ار مراجعه کنید.

در صافکاری pdr شما میتوانید بر اساس میزان آسیب دیدگی بدنه ماشین اقدام به صافکاری بدون رنگ کنید. مهارت صافکاری pdr بسیار تخصصی میباشد زیرا باید بسیار حرفه ای این کار را انجام دهید تا ماشین افت قیمت زیادی پیدا نکند.

در کارگاه عملی آموزش صافکاری pdr به صورت تخصصی صافکاری بدون رنگ به شما آموزش داده میشود و میتوانید با تمرین به یک صافکار حرفه ای تبدیل شوید.

در این روش صافکاری از انواع دستگاه ها و ابزار های pdr استفاده میشود که شما میتوانید برای مشاهده مدل ها و لیست قیمت دستگاه ها به صفحه دستگاه صافکاری PDR مراجعه کنید.

آموزش صافکاری با رنگ

آموزش صافکاری با رنگ
آموزش صافکاری با رنگ

در صورتی که آسیب ماشین زیاد باشد صافکاری بی رنگ pdr مناسب نخواهد بود و نیاز به آموزش صافکاری با رنگ خواهید داشت.

در دوره جامع اموزش صافکاری حرفه ای انواع صافکاری ماشین های مختلف از جمله صافکاری با رنگ آموزش داده میشود.

آموزش صافکاری با رنگ در اتوصافکار شامل تمام مراحل صافکاری حرفه ای با رنگ میشود و شما میتوانید رنگ شناسی و رنگ زدن بعد از صافکاری را نیز یاد بگیرید.

در آموزش صافکاری با رنگ انواع تجهیزات در اختیار شما قرار داده میشود و میتوانید با جدیدترین تجهیزات صافکاری اقدام به رفع ایرادات ماشین نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اموزش صافکاری حرفه ای با رنگ میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

آموزش صافکاری سنتی

یکی دیگر از دوره هایی که در اتوصافکار به عنوان بهترین آموزشگاه صافکاری خودرو در تهران برگزار میشود دوره آموزش صافکاری سنتی میباشد.

آموزش صافکاری و نقاشی ماشین به روش سنتی هنوز هم طرفداران زیادی دارد و شما میتوانید با یادگیری صافکاری سنتی در شهر خود کسب درآمد داشته باشید. البته پیشنهاد ما قبل از شرکت در دوره آموزش صافکاری و نقاشی ماشین سنتی بررسی میزان نیاز شهرتان به صافکاری سنتی میباشد. شما با این بررسی و تحقیق میتوانید هوشمندانه تر در بهترین آموزشگاه صافکاری خودرو در تهران ثبت نام کنید و مهارت های لازم را کسب نمایید.

در این دوره آموزشی به شما جزوه آموزش صافکاری خودرو pdf ارائه میشود و شما میتوانید با فایل آموزش صافکاری خودرو pdf بدون محدودیت زمانی و مکانی نکات تدریس شده را مرور کرده و به آن ها تسلط  یابید.

شما باید این نکته را در نظر داشته باشید که باتوجه به ورود روش ها و دستگاه های جدید صافکاری مدت زمان صافکاری ماشین با روش سنتی ممکن است کمی بیشتر از روش های پی دی آر باشد. شما میتوانید با شرکت در پکیج آموزش صافکاری تمام روش ها و تکنیک های قدیمی و جدید صافکاری ماشین را یاد بگیرید و با طرز کار با لوازم صافکاری و نقاشی آشنایی لازم را پیدا کنید.

در دوره اموزش صافکاری مبتدی تا پیشرفته شما میتوانید بدون هیچ پیش نیازی شرکت کنید و در مدت زمان محدودی میتوانید به سطح حرفه ای در حوزه آموزش کامل صافکاری برسید.

اگر میخواهید در حین دوره باکیفیت ترین و قیمت مناسب ترین لوازم صافکاری را خریداری نمایید میتوانید به صفحه بورس لوازم صافکاری مراجعه کنید و با انواع ابزارآلات صافکاری آشنا شوید.

ویژگی دوره صافکاری

یکی از سوالاتی که پرسیده میشود این است که ویژگی دوره صافکاری فنی حرفه ای اتوصافکار چیست و چرا در دوره صافکاری pdr اتوصافکار شرکت کنیم؟

در دوره صافکاری pdr تخصصی اتوصافکار برترین اساتید صافکاری ایران حضور دارند و شما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که صافکاری را به صورت حرفه ای و تخصصی یاد میگیرید.

در دوره صافکاری تخصصی اتوصافکار تمام سرفصل های سازمان فنی حرفه ای کشور به شما آموزش داده میشود و آموزش صافکاری فنی حرفه ای انواع ماشین با انواع آسیب ها در لیست آموزش های ما قرار دارد.

دیگر ویژگی دوره جامع صافکاری اتوصافکار ارائه مدرک فنی حرفه ای معتبر قابل ترجمه و بین المللی میباشد.

فراهم کردن شرایط اشتغال از دیگر برنامه های دوره آموزش جامع صافکاری pdr تخصصی در اتوصافکار میباشد. در صورتی که شما مباحث را به صورت حرفه ای یاد گرفته باشید شرایط اشتغال براش شما فراهم است و از طرف اتوصافکار به مجموعه هایی که با ما همکاری میکنند معرفی میشوید.

دیگر ویژگی اموزش صافکاری حرفه ای در آموزشگاه اتوصافکار مناسب بودن قیمت آموزش صافکاری مقدماتی تا پیشرفته میباشد.

به دلیل مناسب بودن هزینه اموزش صافکاری همه افراد علاقه مند به یادگیری صافکاری میتوانند در این دوره صافکاری pdr شرکت کرده و مهارت صافکاری را به صورت تخصصی یاد بگیرند.

از دیگر ویژگی هایی که میتوان برای کلاس آموزش صافکاری نقاشی خودرو در نظر گرفت این است که در این دوره جامع شما میتوانید تحت آموزش صافکاری رکاب خودرو، آموزش صافکاری بدنه خودرو، آموزش صافکاری درب پراید، آموزش صافکاری درب پراید، آموزش صافکاری پی دی ار، آموزش صافکاری پی دی ار، آموزش صافکاری پی دی ارنحوه صافکاری رکاب ال 90، نحوه صافکاری رکاب ماشین، آموزش صافکاری بدون رنگ با قالب تنه، آموزش صافکاری بدون رنگ با قالب تنه، آموزش صافکاری سپر ماشین، نحوه صافکاری سقف تگرگ ماشین خانگی، نحوه صافکاری ستون ماشین، اموزش صافکاری ماشین سنگین، آموزش صافکاری کاپوت سمند، آموزش صافکاری شاسی کشی و آموزش صافکاری 206 و سایر ماشین ها آموزش داده میشود و شما میتوانید در پایان دوره تمامی ماشین های ایرانی و خارجی را صافکاری نمایید.

مطالعه بیشتر صافکاری رکاب ماشین

پیش نیازهای شرکت در دوره آموزش صافکاری خودرو فنی حرفه ای

شرکت در دوره آموزش صافکاری خودرو سازمان فنی حرفه ای نیاز به پیش نیاز خاصی ندارد و شما میتوانید پس از ثبت نام در این دوره وارد کلاس های آموزشی و کارگاه های فنی بشوید.

همچنین مباحث تدریس دوره آموزش جامع صافکاری در اتوصافکار به گونه ای تدوین شده است که شما میتوانید بدون هیچ دانشی در این زمینه از آموزش ها بهره مند شده و به یک صافکار حرفه ای تبدیل شوید.

شما در این دوره آموزش کامل صافکاری میتوانید تحت آموزش صافکاری کاپوت 206، آموزش صافکاری کاپوت 206، آموزش روش صحیح صافکاری انواع خودرو خارجی، آموزش صفر تا صد صافکاری خودرو با دستگاه، اموزش صافکاری گلگیر عقب پراید، اموزش صافکاری با قالب تنه، آموزش صافکاری کاپوت پراید، آموزش صافکاری کاپوت تیبا، نحوه صافکاری کاپوت 206، آموزش صافکاری گلگیر پراید، آموزش صافکاری گریسی، اموزش صافکاری گلگیر ۲۰۶، انواع روش صافکاری گریسی قرار میگیرید و با اطمینان میتوانید به صورت تضمینی برای ورود به بازار کار آمادگی لازم را کسب نمایید.

میزان درآمد یک صافکار و نقاش خودرو چقدر است؟

میزان درآمد این شغل با توجه به مهارت شما مشخص می‌شود هر چقدر مهم تر باشید و بهتر بتوانید صافکاری انجام دهید درآمد شما نیز افزایش می‌یابد. باتوجه به آن که رشته صافکاری نیاز به کسب تجربه دارد و صرفا با یادگیری نکات تئوری و عملی نمیتوانید در این حوزه حرفه ای شوید برای ورود به رشته صافکاری نیاز است مدتی روی درآمد آن حساب باز نکنید. افراد ماهر و با تجربه در این کار چندین میلیون تومان در ماه درآمد دارد و افراد معمولی نیز می‌توانند در دوره کارآموزی حدود یک میلیون تومان نیز درآمد داشته باشند.

در کل می‌توان گفت که شغل صافکاری شغل پردرآمدی است مخصوصاً اگر بتوانید صافکاری بدون رنگ انجام دهید و یا حتی بدون نیاز به تعویض قطعات و با کمترین هزینه کار را به پایان برسانید سود شما بیشتر خواهد شد و همچنین مشتری نیز راضی تر می شود.

برای ورود به رشته صافکاری باید اراده و پشتکار زیادی داشته باشید و دانش فنی خود را روز به روز ارتقا بخشید تا بتوانید به درآمد های بالا برسید.

نحوه شرکت در دوره آموزش صافکاری خودرو چگونه است

برای شرکت در دوره آموزش صافکاری فنی حرفه ای ابتدا باید در یک آموزشگاه صافکاری pdr و یا آموزشگاه صافکاری و نقاشی خودرو معتبر سازمان فنی و حرفه ای ثبت نام کنید و سپس هزینه آن را به صورت اقساطی و یا به صورت کامل پرداخت کنید و پس از پرداخت هزینه می توانید در دوره‌های عمومی و یا خصوصی شرکت کنید.

در نظر داشته باشید که دوره صافکاری خودرو فنی حرفه ای خصوصی در آموزشگاه صافکاری و نقاشی خودرو اتوصافکار قیمت بیشتری خواهند داشت در حالی که دوره صافکاری خودرو فنی حرفه ای عمومی هزینه کمتری برایتان خواهند داشت.

البته کیفیت آموزش در دو دوره صافکاری خودرو فنی حرفه ای خصوصی و عمومی یکسان میباشد و شما نیازی نیست از این بایت نگرانی داشته باشید و تنها تفاوت این کلاس ها در تعداد نفرات شرکت کننده در دوره صافکاری خودرو فنی حرفه ای اتوصافکار میباشد.

شما میتوانید برای شرکت در دوره آموزش صافکاری خودرو فنی حرفه ای با همکاران ما در اتوصافکار تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دوره صافکاری خودرو مناسب چه کسانی است

اگر شما هم برای شرکت در دوره صافکاری خودرو تردید دارید و نمیدانید آیا این دوره صافکاری خودرو میتواند برای شما مفید باشد یا خیر باید به شما بگوییم اموزشگاه صافکاری پی دی ار اتوصافکار به شما این اطمینان را میدهد که با شرکت در دوره های  صافکاری نقاشی حرفه ای میتوانید هرانچه برای ورود به بازار کار نیاز است را یاد بگیرید.

دوره صافکاری نقاشی حرفه ای با تدریس نکات بازار کاری و سرفصل های سازمان فنی حرفه ای کشور در آموزشگاه صافکاری نقاشی تهران برگزار میشود و شما با تمرین عملی کلیه نکات تدریس شده میتوانید به یک صافکار حرفه ای تبدیل شوید.

البته شما باید این نکته را در نظر داشته باشید که اموزش صافکاری و نقاشی در آموزشگاه های مختلفی برگزار میشود اما اگر میخواهید در مدت زمان کوتاه از مهارت های آموخته شده کسب درآمد داشته باشید باید در آموزشگاه صافکاری و نقاشی فنی حرفه ای که به شما مدرک معتبر ارائه میدهد شرکت کنید.

اهداف آموزش صافکاری اتومبیل

 شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که علت برگزاری آموزش صافکاری اتومبیل در اتوصافکار چیست و چرا این دوره باید برگزار شود. در واقع این دوره یکی از جامع ترین دوره های آموزش صافکاری ایران میباشد که در ان شما میتوانید تمامی مباحث آموزش صافکاری بدون رنگ، آموزش صافکاری خودرو pdr، آموزش صافکاری ماشین در خانه، آموزش صافکاری ایرانی، آموزش صافکاری با دستگاه، آموزش صافکاری با میله، آموزش صافکاری بی رنگی، آموزش صافکاری با چسب حرارتی، آموزش صافکاری پیشرفته، اموزش ابزار صافکاری، آموزش صافکاری بدون رنگ با میله، آموزش صافکاری ماشین تصادفی به روش های مختلف، آموزش صافکاری پراید، آموزش صافکاری تیبا، روش صافکاری جدید، روش جدید صافکاری بدون رنگ، روش جدید صافکاری ماشین با رنگ، آموزش کار با دستگاه نقطه جوش صافکاری، آموزش صافکاری گلگیر جلو پراید، آموزش نقطه جوش صافکاری، اموزش صافکاری با چکش، اموزش صافکاری ماشین چپی و نحوه کار با لوازم چسبی صافکاری و سایر ابزار های صافکاری را یاد بگیرید.

در واقع در این دوره شما میتوانید انواع روش صافکاری حرفه ای را به صورت تئوری و عملی یاد بگیرید و میتوانید با تمرین نحوه صافکاری خودرو به سطح مهارت لازم در این حوزه برسید.

بهترین آموزشگاه صافکاری اتومبیل

برای آن که بتوانید در کلاس صافکاری فنی حرفه ای مطمئنی شرکت کنید که اطمینان داشته باشید در مقابل هزینه ای که برای آموزش میپردازید نکات کلیدی به شما آموزش داده میشود نیاز است به دنبال بهترین آموزشگاه صافکاری اتومبیل باشید.

آموزش صافكاري در یک آموزشگاه معتبر باید به گونه ای باشد که کاراموزان هرآنچه برای آموزش کار با دستگاه صافکاری است را یاد بگیرند و بتوانند با استفاده از مهارت هایی که در آموزشگاه به آن ها تدریس میشود به راحتی از پس صافکاری ماشین های ایرانی و خارجی و رفع ایرادات بدنه و سقف خودرو و قسمت های مختلف خودرو برآیند و بتوانند از این راه کسب درآمد بالایی داشته باشند.

در آموزشگاه صافکاری و نقاشی اتوصافکار مواردی مانند آموزش صافکاری بیرنگ، دوره آموزش صافکاری pdr، آموزش صافکاری ایران خودرو، آموزش صافکاری پیکان، آموزش تصویری صافکاری، آموزش صافکاری جدید، آموزش ساخت چراغ صافکاری، آموزش صافکاری خودرو با چسب حرارتی، اموزش صافکاری خانگی، آموزش صنعت صافکاری بارنگ، آموزش صافکاری لیزری، آموزش صافکاری مدرن، آموزش صافکاری ماشین پراید، آموزش صافکاری ماشین ایرانی، آموزش صافکاری ماشین بدون رنگ، اموزش صافکاری ماشین خارجی، آموزش صافکاری نوین، اموزش صافکاری ماشین های ایرانی تدریس میشود و در پایان دوره نیز به شما کتاب آموزش صافکاری و نقاشی خودرو ارائه میشود. به این ترتیب شما میتوانید علاوه بر یادگیری صافکاری به صورت تئوری و عملی به کتاب جامع صافکاری نیز دسترسی داشته باشید و مطالب آموخته شده را مرور کرده و تسلط یابید.

فیلم آموزش صافکاری

در این قسمت برای آن که بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد روند برگزاری دوره آموزش صافکاری خودرو در اتوصافکار داشته باشید و اگاهانه برای شرکت در این دوره صافکاری فنی حرفه ای تصمیم بگیرید فیلم آموزش صافکاری را برای شما قرار داده ایم. در فیلم آموزش صافکاری شما میتوانید با نحوه تدریس استاد و شرایط برگزاری کلاس صافکاری آشنا شوید.

در طول دوره شما نیز میتوانید از تمامی مراحل در صورت دلخواه فیلمبرداری نمایید تا با مشاهده چندباره فیلم آموزش صافکاری تمامی نکات رشته صافکاری فنی حرفه ای را مرور کنید.

مجموعه اتوصافکار نیز در طول دوره فیلم های اموزشی را تهیه میکند و امکان دانلود آموزش صافکاری و نقاشی اتومبیل را برای کارآموزان فراهم مینماید. به این ترتیب شما میتوانید با دانلود رایگان کتاب آموزش صافکاری خودرو و مشاهده فیلم آموزش صافکاری pdr از مرکز آموزش صافکاری pdr به تمامی نکات آموزشی تسلط یابید و بدون محدودیت زمانی و مکانی نکات را مرور نمایید. در این صفحه در تلاش هستیم تا فیلم اموزش صافکاری با قالب تنه، فیلم آموزش صافکاری بدون رنگ، فیلم اموزش صافکاری ماشین ایرانی و خارجی، فیلم اموزش صافکاری در ایران و روش های صافکاری بدون رنگ را برای شما عزیزان ارائه شده است. به این ترتیب شما با پرداخت هزینه اموزش صافکاری pdr یا سنتی میتوانید از تمامی آموزش های جانبی نیز  به صورت رایگان بهره مند شوید.

آموزش صافکاری رایگان

در این قسمت برای آن که شما بتوانید بیشتر با روش های صافکاری ماشین آشنا شوید و درک بهتری از صافکاری و خدمات خودرو داشته باشید سری مقالات صافکاری را برای شما عزیزان قرار داده ایم. شما میتوانید با مطالعه مقالات صافکاری درک بهتری از صافکاری انواع خودرو داشته باشید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

گفتگو کنید

141 نظر

 1. سلام میخواستم بپرسم آیا دوره صافکاری شرط سنی دارد ؟ و از چه زمانی ثبت نام میشه نمود؟ باتشکر

  1. سلام خسته نباشید خیر شرایط سنی خاصی نداره ولی فعلا به دلیل کرونا کلاس برگذار نمیشه ، شماره تماس بگذارید تا در هنگام زمان ثبت نام با شما تماس گرفته شود.

   1. سلام ببخشید بنده گواهی مهارت رادارم میخواستم برای درجه های بعدی آن نیز شرکت کنم 09198539343لطفا تماس بگیری برای آموزش

  1. به صورت جامع انجام می گردد ولی به خاطر کرونا به کلی منحل شده
   شماره تماس و نام خود را در قسمت نظرات بگذارید تا در صورت برگذاری با شما تماس بگیریم

   1. سلام
    لطفا در صورت برگذاری کلاس های اموزشی اطلاع دهید
    شماره تماس
    ۰۹۳۵۷۲۷۴۳۳۱

   2. سلام میخواستم بپرسم صافکاری بدون رنگ درآمدش بیشتره یا صافکاری نقاشی

    1. سلام در واقع همه چی به تخصص و مهارت شما بستگی داره تو هر حوزه ای بتونید متخصص بشید قطعا مشتریای خاص خودتون رو خواهید داشت.

 2. سلام ،دوره نقاشی ماشین برگزار می کنی
  مدرک که می دهید برای سازمان فنی حرفه ای

 3. سلام ، وقت بخیر ، لطفا درصورت شروع کلاسهای صافکاری و نقاشی به من هم اطلاع بدین ، ممنون از لطفتون
  بنام سیدرضا عمادالاسلامی
  ۰۹۱۵۶۰۰۶۶۵۸

  1. کلاس ها فعلا کنسل هستند، به صورت عمومی فقط برگذار می شه و قیمتش هم هنگام برگذاری اعلام میشه

 4. سلام مدرکش مهم نیست برام میخوام به خوبی کارش یاد بگیرم و مبتدی هستم آیا پس از این دوره میتونیم کار صافکاری و نقاشی ماشین های خارجی رو هم انجام بدیم؟؟

 5. سلام
  درخواست ثبت نام برای کلاس صافکاری و نقاشی خودرو را دارم
  محمدتقی خطیبی 09128464588-09102152820

 6. سلام لطفا وقتی که آموزشگاه باز شد به من خبر بدید تا ثبت نام کنم۰۹۱۹۵۲۸۲۵۶۴

 7. سلام خسته نباشید من خیلی دوست دارم حرفه صافکاری رو یاد بگیرم من عاشق کار صافکاری هستم اگر کمکم کنید یاد بگیرم ممنون میشم 09904242690

 8. سلام کلاسهای صافکار ی بدون رنگ کی شروع میشه میخوام شرکت کنم09159488426

   1. فعلا کلاس ها کنسل هستنش به علت کرونا ، تماس گرفته میشه با متقاضیان ، لطفا شماره تماستون رو بگذارید.
    نکته : شماره تماس ها توسط تیم ما ذخیره می شوند و در این قسمت به نمایش در نمی آیند!

 9. سه تا سوال دارم
  اول اینکه با استفاده از این دوره امکان مهاجرت وجود داره؟
  دوم آیا جنسیت مهمه؟دوره برای بانوان هم دارید؟
  سوم هزینه دوره چقدره؟

  1. با توجه به شیوع ویروس کرونا فعلا تمامی کلاس ها کنسل شده ، در رابطه با قیمت هم باید بگیم واقعا هیچی معلوم نیست و همه چی از اول باید قیمت گذاری بشه، جنسیت هم هیچ ربطی نداره

 10. سلام آقا من حدود یکسال میشه تو این کار شاگردی کردی
  می خوام مدرکشم بگیرم به نظر شما با گرفتن مدرکش می تونم برا خودم کار کنم

  1. بله خیلی ها هستن که به دنبال مدرک هستند تا کار خودشون رو راه بندازن ، اما متاستفانه بخاطر کرونا همه چیز کنسل شده ، شمارتون رو بگذارید برای ثبت نام باهاتون تماس گرفته میشه

  2. سلام ببخشید چقد طول میکشه یا صافکار خوب شویم اگه شاگرد زرنگ هم باشیم

 11. سلام خسته نباشید ؟
  دیدم که بخاطر شیوع کرونا فعلا اموزشگاه تعطیل میباشد خواستم بپرسم زمان دقیق شروع کلاس ها چه زمانی است و برای کلاس های خصوصی هم ایا تعطیل هستید؟ ممنون میشم جوابم رو برام ایمیل کنید من از جای دوری میام و میخوام کاملا با زودترین فرصت به صورت حرفه ای یاد بگیرم
  هیچ تجربه ای ندارم فقط علاقه است .
  و بیشتر دوست دارم با ماشین های خارجی یاد بگیرم

  1. فعلا تمامی کلاس ها کنسل هستنش به علت کرونا ، تماس گرفته میشه با متقاضیان ، لطفا شماره تماستون رو بگذارید.
   نکته : شماره تماس ها توسط تیم ما ذخیره می شوند و در این قسمت به نمایش در نمی آیند!

  2. سلام خسته نباشید تا قبل از تعطیلی کار هزینه های دوره عمومی و خصوصی و مدت زمان لازم برای یادگیری هر دو چجوری بود اگر لطفا جواب را بدین ممنون میشم ؟؟ شماره تماس برای ثبت نام دورن حدید ۰۹۱۷۵۶۳۱۳۲۰

 12. سلام ، لطفا در اولین فرصت که آموزش ها دایر گردید با بنده تماس بگیرید

  09354520103

 13. سلام زمان برقراری کلاس با بنده تماس بگیرید
  ۰۹۳۶۱۵۰۳۰۸۸

 14. سلام خسته نباشید
  برای کسای که از راه دور شرکت میکنن آیا مکان یا خوابگاهی وجود دارد؟

 15. سلام خسته نباشین. قاسمی هستم۰۹۱۳۹۲۶۳۹۴۵.لطففا واسه کلاس صافکاری پی دی ار تماس بگیرین

 16. سلام خسته نباشید برای برگزاری کلاس های صافکاری و نقاشی با من تماس بگیرید ۰۹۳۶۰۳۵۵۰۴۴

 17. میرمهدی موسوی هستم از شهر تبریز
  میخوام دوره نقاشی و صافکاری بگذرونم
  09145662467

  1. هزینه که قطعا داره ولی شرایط سنی خیر، شماره تماستون رو بگذارید در صورت شروع ثبت نام با شما تماس گرفته می شود

  1. سلام
   همچی بستگی به خودتون داره دوست عزیز مگرنه مفاهیم به صورت حرفه ای تدریس می شود

 18. سلام میخام دوره ای حرفه ی صافکاری رو یاد بگیرم ممنون میشم وقتی کلاص ها شروع شدند بهم خبر بدید ممنون
  شماره تماس:09189399299

 19. میخواستم در صورت برگزاری دوره صافکاری در اون شرکت کنم ۰۹۰۲۴۴۴۷۵۷۹

 20. سلام و عرض ادب، لطفاً جهت ثبت نام تماس بگیرید ممنون. امین پورواحدی

 21. امین پورواحدی تماس 09131044771 جهت آموزش صافکاری و نقاشی خودرو اطلاع دهید.

 22. سلام
  هزینه دوره چقدره و کلاسها کی برگزار میشه؟ لطفا ایمیل فرمایید.
  باتشکر

 23. سلام ،لطفا برای شروع کلاس ها به من هم اطلاع بدین
  ۰۹۱۶۵۵۵۵*** نیکخواه

 24. سلام محمود هستم از اندیشه برای کلاس ها خبرم کنید ممنون ۰۹۱۹۳۳۰۰***

 25. سلام برای خانم هام هست یا بازهم تفکیک جنسیت داریم
  اگر برای خانم هام بود منم می خوام باشم

  1. خیر فاطمه خانم تفکیک جنسیتی تو اتوصافکار جای نداره
   شمارتون رو بگذارید باهاتون تماس گرفته میشه

  2. سلام
   تدریس به صورت عملی هم هستش؟
   یعنی روی خودرو کار کنیم ؟و اموزش ببینیم؟

 26. سلام خسته نباشید در زمان شروع کلاس های صافکاری با من‌تماس بگیرید فقط میخواستم بدونم هزینه حدسی که خودتون فکرمیکنید بایدپرداخت کرد چقدره و آیا فقط ماشین های داخلی هست یا ماشین های خارجی‌هم شامل میشه
  09331762*** محمدی

  1. سلام برای اطلاع از هزینه دوره یا با همکاران ما تماس بگیرید یا شمارتون رو درج کنید تا همکاران با شما تماس بگیرن

 27. با سلام برای دوره تابستان میخواستم مزاحمتون شم
  فقط اینکه آیا بعد دوره مرکزی برای کارآموزی وجود داره که معرفی بشیم اونجا؟
  09117264805

 28. سلام وقت به خیر. لطفا چنانچه فارغ التحصیلانی دارید که جویای کار هستند شرکت ما که واقع در شهرک صنعتی نظرآباد هست در بخش قالبسازی در حال استخدام نیرو هست. کسانی که دوره صافکاری رو گذروندن میتونن با ما در اینستاگرام aryaplastmachine در ارتباط باشند که جهت تعیین وقت مصاحبه در خدمتشون باشیم

 29. سلام مایل به شرکت در دوره هستم ممنون میشم در صورت برگزاری اظلاع بدید09123720519

 30. سلام آیا امان داره تو این دوره یاد گرف راهیه بازار کار شد

  1. سلام بله شما مهارت هایی رو در این کلاس یاد میگیرید که مناسب نیاز بازار کار بوده و میتونید از مهارت های خود کسب درآمد داشته باشید.

 31. سلام
  موقع برگزاری دوره اطلاع رسانی کنید ممنون
  09363879375

 32. سلام آدرس آموزشگاه شما کجاست آیا در قم هستید یا شهر دیگه ای هستید.

  1. سلام برای شرکت در دوره شماره تماس تان را برای ما ارسال کنید تا محل برگزاری کلاس ها به اطلاع شما رسانده شود

 33. سلام هنگام برگزاری دوباره دوره ثبت‌نام خبرم کنیدمرسی.۰۹۱۳۹۱۹۳۵۹۷

 34. سلام من ساکن روستا هستم از شهرستان نیشابور و35سال سن دارم.سوالم این است که آیا میتوانیم با گذراندن این دوره ها وارد بازار کار شویم .طول دوره ها چقدر است و شرایط سنی خاصی ندارد.ممنون شماره نمایم 09393463566

 35. سلام. برای ثبت نام. آموزش صافکاری حرفه ای با بنده تماس بگیرید
  09196374346

 36. سلام
  ۱_ آیا کارآموز اتباع هم قبول میکنید؟
  ۲_ آیا خوابگاه برای شهرستانی ها موجود است؟

 37. سلام محمد سهیل بربند هستم علاقه مند به یادگیری دوره صافکاری لطفا شروع کلاسها را به شماره من 09103649865اطلاع بدید بسیار علاقه مند به یادگیری هستم تشکر از شما

 38. ل
  طفا جهت ثبت نام پی دی ار تماس بگیرین چون موفق به تماس نشدم 09365169097

 39. سلام زمان برگزاری کلاس های یادگیری صافکاری کی هستش من علاقه دارم به این کار لطفا تماس بگیرید برای راهنمایی با تشکر

 40. سلام خسته نباشید
  کلاس ها تو چه شهری برگزار میشه؟!
  نمیشه هزینه کلاس ها رو اعلام کنید ؟!
  محدودیت سنی هم داره؟!

 41. سلام کاسه سنگی ام کلاس ها اگه شروع شد خبر بدید ممنون ۰۹۹۲۹۵۸۹۹۴۱

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *