صافکاری رکاب ماشین

جستجوی صافکاری/تعمیرگاه در محل

انجام صافکاری رکاب ماشین به دلیل پیچیدگی بیشتر و برخورداری از ظرافت باید دقیق و توسط افراد خبره صورت بگیرد و روش انجام آن معمولاً استفاده از گرما، چکش زدن و در برخی از موارد تعویض کامل رکاب می باشد در ادامه به هر یک از این روش‌ها و چگونگی انجام آن اشاره خواهیم کرد. اگر شما هم در پی ضربه خوردن رکاب ماشین به دنبال بهترین صافکار برای صافکاری رکاب با pdr و یا روش های دیگر هستید در ادامه با ما همراه باشید.

برای یافتن نزدیک ترین و معتبرترین مرکز میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید و با انتخاب شهر و منطقه مورد نظرتان به معتبرترین و نزدیک ترین مرکز مراجعه کنید و خدمات تخصصی دریافت نمایید.

رکاب ماشین چیست

اولین سوالی که ممکن است برای شما ایجاد شود این باشد که اصلا رکاب خودرو کجاست و جز کدام قسمت خودرو محسوب میشود. قسمت پایین درب خودرو و دور تا دور خودرو و در قسمت زیر اتاقک و کابین خودرو قرار گرفته است رکاب خودرو یا پاه خودرو نامیده میشود. رکاب ماشین سبب میشود سرنشینان راحت تر ورود و خروج به ماشین داشته باشند و در ماشین های شاسی بلند این رکاب خودرو به صورت پله ای طراحی شده است.

حالا که متوجه شدید رکاب ماشین کجاست شاید این سوال در ذهن تان شکل گرفته باشد که جنس رکاب ماشین چیست و آیا رکاب ماشین در همه ماشین ها با یک جنس موجود است. جنس رکاب ماشین پلاستیک یا فلزی میباشد ولی پایه این جنس پلیمر یا فایبرگلاس میباشد و ممکن است در برخی از خودرو ها این قطعه از استیل و یا فلزات محکم ساخته شده باشند.

رکاب خودرو بیشتر از سایر بخش ها مورد آسیب قرار میگیرد و یکی از پرکاربردترین بخش های خودرو محسوب میگردد. از جمله آسیب های رکاب خودرو را میتوان در خوردگی رکاب، ضربه خوردن رکاب ماشین، زنگ زدگی رکاب، سکشستگی و پارگی رکاب، رنگ ریختگی و قرشدگی رکاب خلاصه کرد. به دلیل آن که رکاب خودرو نازک تر از بخش های دیگر بدنه خودرو میباشد بیشتر مورد آسیب واقع میشود.

از خدمات تخصصی که در اتوصافکار با تضمین کیفیت به مشتریان ارائه میشود صافکاری گلگیر ماشین با استفاده از جدیدترین دستگاه های صافکاری میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه صافکاری گلگیر ماشین مراجعه کنید.

رکاب ماشین چیست
رکاب ماشین چیست

صافکاری رکاب ماشین

تا اینجا متوجه شدید رکاب ماشین کجاست و چه کاربردی دارد و از چه جنسی ساخته میشود اما در صورتی که این بخش از خودرو آسیب دید سوال چگونه رکاب ماشین را صافکاری کنیم مطرح میشود. روش های مختلفی برای صافکاری رکاب خودرو وجود دارد که برحسب میزان و نوع آسیب و تخصص صافکار از یکی از روش صافکاری رکاب خودرو از جمله صافکاری رکاب با دستگاه، صافکاری رکاب بدون برش، صافکاری رکاب خودرو با ساکشن، تعمیر رکاب ماشین، صافکاری بی رنگ رکاب، صافکاری رکاب با چسب حرارتی، صافکاری رکاب با ساکشن قابل تنظیم، صافکاری پایه رکاب، صافکاری زیر رکاب، صافكاري ركاب با استفاده از انواع ابزار صافکاری رکاب جدید و مدرن انتخاب میشود.

از جمله خدماتی که در مجموعه اتوصافکار و مراکز زیر مجموعه اتوصافکار ارائه میشود تعمیر رکاب خودرو میباشد که این تعمیر شامل صافکاری رکاب ماشین و ترمیم بخش های آسیب دیده آن میباشد.

در مجموعه اتوصافکار تلاش میشود از بهترین و به روز ترین دستگاه صافکاری رکاب برای ترمیم آسیب ها استفاده شود تا حداقل رد فرورفتگی و آسیب در رکاب خودرو باقی بماند و ماشین کمترین افت قیمت را نداشته باشد.

در مجموعه اتوصافکار در صورتی که رکاب قابل ترمیم نباشد از بهترین جنس رکاب برای تعویض استفاده میشود و شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین تان را به این مراکز بسپارید.

شما میتوانید با مراجعه به مراکز معرفی شده در اتوصافکار خدمات تعویض رکاب پراید، تعویض رکاب رانا، تعویض رکاب ساینا، تعویض رکاب سمند، تعویض رکاب تیبا، تعویض رکاب 206، تعویض رکاب پیکان، تعویض رکاب پژو پارس، تعویض رکاب پوسیده پراید، تعویض رکاب ال 90، تعویض رکاب پژو ۴۰۵، تعویض رکاب دنا پلاس و تعویض رکاب خودرو خارجی و ایرانی با بالاترین کیفیت و گارانتی ارائه میشود.

برای اطلاع از قیمت صافکاری رکاب خودرو میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید و با ارسال عکس از ماشین تان از حدود هزینه صافکاری رکاب ماشین اطلاع یابید.

صافکاری رکاب ماشین
صافکاری رکاب ماشین

رکاب ماشین جز رنگ حساب میشود

یکی از پرتکرارترین و مهمترین سوالاتی که اکثر کاربران از ما میپرسند این است که ایا رکاب ماشین جز رنگ حساب میشود و ایا رکاب جز رنگ حساب میشود و چقدر افت قیمت دارد. در پاسخ به سوال ایا رکاب ماشین جزو رنگ حساب میشود باید به شما بگوییم رکاب، سپر، آیینه و سینی زیر خودرو جز رنگ محسوب نمیشوند و افت قیمتی ندارند.

به این ترتیب شما میتوانید بدون آن که نگران افت قیمت ماشین تان باشید در صورتی که آسیب زیاد است میتوانید رکاب خودرو را رنگ کنید. البته در مواردی که آسیب زیاد نیست میتوانید با تعمیر رکاب به راحتی ایرادات را ترمیم نمایید اما اگر آسیب زیاد باشد میتوانید صافکاری رکاب بدون رنگ را امتحان کنید. در صافکاری بدون رنگ رکاب خودرو با استفاده از دستگاه های مختلف مانند ابزار PDR میتوان فرورفتگی ها و قرشدگی های رکاب را ترمیم کرد. (مطالعه بیشتر : صافکاری PDR )

در ادامه شما را با طریقه صافکاری رکاب ماشین با استفاده از انوع ابزار و دستگاه های صافکاری آشنا میکنیم.

همان طور که میدانید رکاب ماشین از نقاط دوبل خودرو به شمار میرود به این معنا که دو لایه میباشد و برای صافکاری آن باید تخصص زیادی داشت در غیر این صورت ماشین افت قیمت زیادی پیدا میکند. در صفحه صافکاری قسمت دوبل میتوانید اطلاعات لازم را در مورد مراکز و هزینه صافکاری این بخش خودرو به دست آورید.

رکاب ماشین جز رنگ حساب میشود
رکاب ماشین جز رنگ حساب میشود

صافکاری رکاب خودرو با دستگاه ساکشن

دستگاه ساکشن دستگاه مکنده ای است که نه تنها در صافکاری بلکه در بسیاری از حوزه های دیگر کاربرد دارد مثلاً در حوزه پزشکی از دستگاه ساکشن برای بیرون کشیدن خون چربی و مواد اضافه در بدن استفاده می شود به طور کلی کار ساکشن مکندگی است. پس بنابراین در صافکاری نیز از این دستگاه برای از بین بردن قسمت هایی از رکاب که غر شده و فرورفته است استفاده می شود.

صافکاری رکاب خودرو با دستگاه ساکشن یکی از روش های رایج برای ترمیم فرورفتگی ها و قر شدگی های رکاب ماشین میباشد که به دلیل آن که این دستگاه ها کمی گران هستند در همه مراکز از آن ها استفاده نمیشود. شما میتوانیید برای یافتن مراکزی که از این روش استفاده میکنند به صفحه صافکاری با دستگاه مکش مراجعه کنید و لیست مراکز معتبر را مشاهده نمایید.

صافکاری رکاب خودرو با ساکشن به این گونه می باشد که دستگاه ساکشن را بر روی قسمت فرورفته قرار می دهند و با اتصال دستگاه به برق و فشار دادن دکمه پوش باتن عمل صافکاری آغاز می شود. در بسیاری از موارد دستگاه ساکشن به طور کامل نمی تواند محل های فرورفته را برطرف کند و برای انجام این کار باید از روش‌های تکمیلی دیگر نیز استفاده شود، مانند رنگ زدن سمباده زدن و یا حتی حرارت دادن.

باتوجه به اینکه در پاسخ ایا رکاب جزو رنگ حساب میشود گفته شد که رکاب جز رنگ محسوب نمیشود در صورتیکه از دستگاه مکش برای رفع فرورفتگی ها استفاده شود بدون نیاز به رنگ فرورفتگی ها ترمیم میشوند.

اگر میخواهید آسیب درب ماشین تان با استفاده از جدیدترین ابزارآلات صافکاری ترمیم شود و در کوتاهترین زمان ایرادات درب خودرو رفع گردد میتوانید به صفحه صافکاری درب ماشین مراجعه کنید لیستی از معتبرترین مراکز صافکاری تخصصی درب ماشین را پیدا نمایید.

صافکاری رکاب خودرو با دستگاه ساکشن
صافکاری رکاب خودرو با دستگاه ساکشن

صافکاری رکاب خودرو با حرارت

استفاده از حرارت برای صافکاری در قسمت رکاب خودرو یکی از روش‌های قدیمی باشد که از آن جهت از بین بردن فرورفتگی ها در مواردی که رنگ رکاب خودرو آسیب ندیده باشد استفاده می شده است. اما هم اکنون که جنس رکاب بسیاری از خودروها از جنس پلاستیک می باشد بنابراین این روش کارایی گذشته را ندارد اما در بسیاری از موارد چاره‌ای جز حرارت دادن وجود ندارد.

در صافکاری رکاب خودرو با استفاده از حرارت باید به نکات مهمی توجه کنید برای مثال حرارت نباید به اندازه‌ای باشد که رنگ رکاب را به طور کامل از بین ببرد و همچنین هر وقت نباید به اندازه کم باشد که کارایی کافی را نداشته باشد.

البته این نکته را نیز در نظر بگیرید که اگر قصد صافکاری و نقاشی به طور همزمان را دارید و رنگ قسمتی که روی آن کار می کنید برایتان اهمیت چندانی ندارد می توانید از دستگاه ایجاد حرارت جهت صافکاری با حرارت بیشتر نیز استفاده کنید.

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که این حرارت به چه صورتی به رکاب خودرو اعمال میشود. در واقع این حرارت با استفاده از دستگاه های صافکاری مانند دستگاه لیزر صافکاری و دستگاه مغناطیسی صافکاری اعمال میگردد.

دستگاه مغناطیسی صافکاری به گونه ای طراحی شده است که میتوان شدت آن را برحسب آسیب تنظیم نمود. این دستگاه میتوان امواج و حرارتی را به منطقه آسیب دیده رکاب خودرو بتاباند و فرورفتگی ها را ترمیم نماید. برای یافتن مراکزی که از این روش استفاده میکنند میتوانید به صفحه صافکاری مغناطیسی مراجعه کنید.

در صافکاری با دستگاه لیزر نیز میتوان برحسب میزان آسیب شدت لیزر را تنظیم نمود و آن را به بخش آسیب دیده تاباند. اشعه های لیزر میتواند مولکول های بدنه خودرو را وادار به حرکت کند و به این ترتیب با هدایت حرکت مولکول های بدنه خودرو میتواند فرورفتگی ها را ترمیم نماید. برای اطلاع از مراکزی که از این روش استفاده میکنند میتوانید به صفحه صافکاری لیزری مراجعه کنید.

صافکاری رکاب خودرو با حرارت
صافکاری رکاب خودرو با حرارت

تفاوت صافکاری رکاب تیبا و سمند

صافکاری ماشین های متفاوت در جنس و نوع قسمت رکاب آنها متفاوت می باشد برای مثال در صافکاری رکاب سمند به دلیل آن که جنس آن نسبت به جنس رکاب تیبا و پراید متفاوت می باشد بنابراین از روشهای یکسان نمی توان استفاده کرد، متاسفانه در حال حاضر به دلیل استفاده از قسمتهای پلاستیکی و فایبرگلاس در اکثر قسمت‌های ماشین و وجود قطعات پلاستیکی انجام صافکاری خودرو به طور کلی مقداری نسبت به گذشته سخت‌تر شده است.

به طور کلی شما میتوانید با خیالی آسوده برای صافکاری رکاب ۲۰۶، صافکاری رکاب پراید، صافکاری رکاب تیبا، صافکاری رکاب سمند، صافکاری رکاب پژو 405، صافکاری رکاب خودرو خارجی، صافکاری رکاب 206 بدون رنگ، صافکاری رکاب ساینا، صافکاری رکاب ماشین تیبا بدون رنگ، صافکاری رکاب پراید بدون برش، صافکاری رکاب پیکان، دوبل رکاب پیکان، صافکاری رکاب 405، صافکاری رکاب برلیانس، صافکاری رکاب ال 90، صافکاری رکاب النترا، صافکاری رکاب ال نود بدون رنگ، صافکاری رکاب پژو پرشیا، صافکاری رکاب پژو ۲۰۶ بدون برش، صافکاری پایه رکاب پراید، صافکاری رکاب پراید 132، صافکاری رکاب پژو ۴۰۵، صافکاری رکاب دنا، صافکاری رکاب خودرو پراید، صافکاری رکاب رانا، صافکاری رکاب ریو، صافکاری رکاب زانتیا، صافکاری زیر رکاب 206، صافکاری زیر رکاب پراید، صافکاری رکاب سراتو، صافکاری رکاب ۴۰۵ و انواع ماشین به مراکز معرفی شده توسط اتوصافکار مراجعه کنید.

اگر میخواهید کاپوت ماشین تان را به صورت تخصصی تعمیر و صافکاری کنید و نمیدانید کدام مرکز صافکاری میتواند این کار را به صورت حرفه ای تر انجام دهد میتوانید به صفحه صافکاری کاپوت مراجعه کنید و لیستی از معتبرترین و نزدیک ترین مراکز صافکاری کاپوت تخصصی در سراسر ایران را دریافت نمایید.

تفاوت صافکاری رکاب تیبا و سمند
تفاوت صافکاری رکاب تیبا و سمند

هزینه صافکاری رکاب با دستگاه

یکی از مهمترین مسائل برای رفع ایرادات رکاب خودرو اطلاع از هزینه صافکاری رکاب ماشین میباشد. عوامل مختلفی در تعیین قیمت صافکاری رکاب خودرو تاثیرگذار هستند مانند تخصص صافکار، نوع دستگاه ها و ابزارآلات صافکاری، روش صافکاری.

به طور کلی هزینه صافکاری رکاب خودرو از 200 هزار تومان به بالا میباشد که هرچه آسیب بیشتر باشد و مدت زمانی که صافکار باید برای رفع ایرادات رکاب ماشین زمان طی کند بیشتر باشد هزینه صافکاری رکاب ماشین بیشتر میشود.

شما میتوانید برای اطلاع از هزینه صافکاری رکاب خودرو تان عکسی از ماشین تان برای ما ارسال کنید تا برحسب میزان آسیب حدود هزینه به اطلاع شما رسانده شود.

همچنین در صورتی که قصد داشته باشید صافکار حرفه ای به محل مورد نظر شما اعزام شود و خدمات صافکاری ارائه دهد میتوانید به صفحه صافکاری در محل مراجعه کنید.

هزینه صافکاری رکاب با دستگاه
هزینه صافکاری رکاب با دستگاه

رکاب خودرو از چند قسمت تشکیل شده است

رکاب خودرو از دو قسمت پایینی و بالایی تشکیل شده است که برای صافکاری آن باید این دو قسمت را در نظر بگیرید، قسمت بالایی معمولاً از جنس پلاستیک و یا فایبرگلاس می باشد که برای تعمیر آن معمولا آن را تعویض می کنند و قسمت پایینی نیز معمولاً از جنس بدنه خودرو است که برای صافکاری آن می‌توان از روش‌های نام‌ برده مانند حرارت، دستگاه ساکشن، و یا در بعضی از موارد چکش‌کاری نیز استفاده کرد.

در صورتی که آسیب رکاب خودرو زیاد نباشد میتوان با استفاده از روش هایی مانند چسب حرارتی فرورفتگی را از بین برد. برای این کار چسب حرارتی را روی بخش آسیب دیده میچسبانند و با فشار به سمت خارج فرورفتگی را از بین میبرند. صافکاری با چسب حرارتی در مراکز معتبری انجام میشود که تجربه در این حوزه داشته باشند و بهتر است برای استفاده از این روش به هر مرکزی مراجعه نکنید.

رکاب خودرو از چند قسمت تشکیل شده است
رکاب خودرو از چند قسمت تشکیل شده است

نکته صافکاری رکاب خودرو

مهمترین مسئله و نکته در صافکاری رکاب خودرو دقت و ظرافت می باشد که این مسئله معمولاً با تجربه و انجام چندین باره صافکاری اتفاق می افتد، در اصل می‌توان گفت که صافکاری خودرو یک هنر است و مسئله مهم در انجام آن دقت و نتیجه مطلوب می باشد که مشتری از انجام کار شما راضی باشد.

در برخی از موارد مشاهده می‌کنیم که بسیاری از افرادی که ادعا می‌کنند که می‌توانند به بهترین شکل و با استفاده از جدیدترین لوازم صافکاری انجام دهند تنها روش انجام آنها برای صافکاری تعویض می باشد و هر قسمت را یض می‌کنند و پول بسیار زیادی از مشتریها دریافت می‌کند که این موضوع اشتباه است که صافکار باید بتواند با کمترین هزینه و بهترین شکل و با حداقل تعویض ماشین را صافکاری کند.

صافکاری رکاب تیبا

صافکاری تیبا

تیبا یک ماشین ساخت داخل میباشد که صافکاری رکاب آن تفاوت زیادی با صافکاری پراید ندارد اگر بر روی رکاب قطعات پلاستیکی و ضربه گیر نصب نکرده باشید میتوان قسمت رکاب را با استفاده از حرارت دادن در صورت فرورفتگی و یا با استفاده از چکش کاری و همچنین دستگاه های نوین صافکاری مانند هاتباکس صافکاری کرد.

جهت صافکاری رکاب تیبا تنها کافی است که از اتوصافکار که متخصص صافکاری و نقاشی می باشد کمک بگیرید برای مشاوره رایگان در خصوص هزینه و نحوه انجام آن با ما تماس حاصل نمایید.

هزینه صافکاری رکاب تیبا

هزینه صافکاری رکاب تیبا به ابزار و تجهیزاتی که صافکار استفاده میکند و حرفه ای انجام دادن کار توسط او بستگی دارد. البته باید دقت داشته باشید هزینه صافکاری در مناطق مختلف تهران نیز متفاوت خواهد بود زیرا هزینه اجاره مغازه و یا خرید در مناطق مختلف متفاوت است و صافکاری هزینه ای را اعلام میکند که بتواند پاسخگوی این هزینه ها باشد.

به طور کلی هزینه صافکاری رکاب تیبا از 200هزار تومان به بالا میباشد. این قیمت حدودی است و ممکن است بر اساس میزان آسیب هزینه صافکاری رکاب تیبا شما از این هزینه کمتر و یا بیشتر شود.

شما میتوانید برای اطلاع دقیق از هزینه صافکاری رکاب تیبا با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.البته این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت صافکاری رکاب تیبا در مجموعه بزرگ اتوصافکار ارزان تر از سایر مراکز است و شما میتوانید با پرداخت کمترین هزینه صافکاری رکاب تیبا خود را انجام دهید.

صافکاری رکاب پراید

صافکاری پراید

صافکاری رکاب پراید نیز مانند رکاب تیبا می باشد، انجام آن از صافکاری ماشین های دیگر مانند سمند و ال نود آسانتر است همچنین به طور معمول هزینه صافکاری رکاب پراید نسبت به دیگر ماشین ها کمتر می‌شود.

هزینه صافکاری رکاب پراید

هزینه صافکاری رکاب پراید در مراکز صافکاری و نقاشی مختلف متغیر میباشد اما آنچه اهمیت دارد تخصص صافکار برای رفع ایرادات رکاب پراید است. اگر رکاب ماشین پراید شما آسیب دیده و به دنبال بهترین صافکاری رکاب پراید در تهران هستید و میخواهیداین کار را با کمترین هزینه انجام دهید پیشنهاد ما به شما این است با همکاران ما در اتوصافکار تماس بگیرید و لیست صافکاری های معتبر در منطقه موردنظرتان را دریافت کنید.

به طور کلی هزینه صافکاری رکاب پراید از 150هزار تومان به بالا میباشد که بر اساس میزان آسیب این هزینه تعیین میشود.شمامیتوانید برای اطلاع از قیمت دقیق صافکاری رکاب پراید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

تعویض رکاب پراید

گاهی ممکن است رکاب ماشین شما به قدری آسیب دیده باشد که صافکار نتواند با صافکاری ایراد آن را برطرف کند. در این زمان تعویض رکاب پراید بهترین گزینه برای رفع ایرادات میباشد. البته باید دقت داشته باشید که تعویض رکاب پراید میتواند افت قیمت بیشتری نسبت به صافکاری رکاب داشته باشد اما گاهی چاره ای به جز این گزینه نیست.

در این زمان بهترین کار این است که شما به مرکزی مراجعه کنید که از رکاب جنس باکیفیت برای تعویض استفاده کند. پیدا کردن این مرکز در بین مراکز متعدد در تهران کمی دشوار است و باید تحقیقات زیادی انجام بدید تا بتوانید بهترین و حرفه ای ترین مرکز را انتخاب کنید.

صافکاری رکاب ۲۰۶

صافکاری 206

صافکاری رکاب ۲۰۶ از ظرافت خاصی برخوردار است زیرا قسمت پایینی رکاب دارای یک زاویه پنج درجه می باشد که برای صافکاری و انجام چکش کاری و همچنین در آوردن یک شکل متقارن که در دید ماشین و ظاهر آن تاثیر مطلوبی داشته باشد باید بسیار دقت نمود.

اگر رکاب 206 شما خراب شده و به دنبال بهترین مرکز برای صافکاری رکاب 206 هستید میتوانید به مراکز معرفی شده در این صفحه مراجعه کنید. تمامی این مراکز برای صافکاری رکاب ۲۰۶ تخصص داشته و شما میتوانید با خیالی آسوده صافکاری رکاب ماشین تان را به آن ها بسپارید و با کمترین هزینه ماشین تان را مانند روز اول تحویل بگیرید.

در برخی از موارد برای صافکاری کردن رکاب ۲۰۶ از دستگاه‌های مکش استفاده می‌کنند که استفاده از این دستگاه ها باعث می شود که دقیق تر و بدون نقص بتوانیم این قسمت را صافکاری و نقاشی کنیم. استفاده از دستگاه مکش برای صافکاری رکاب ۲۰۶ از تخصص های مجموعه بزرگ اتوصافکار است و شما میتوانید برای هرچه بهتر انجام شدن صافکاری رکاب خودرو 206 تان با ما تماس بگیرد و لیست نزدیک ترین مراکز به محل مورد نظرتان را دریافت کنید.

هزینه صافکاری رکاب 206

یکی از سوالات مهمی که پس از پیدا کردن بهترین صافکاری رکاب پژو 206 مطرح میشود این است که هزینه صافکاری رکاب 206 چقدر است و این هزینه برچه اساسی تعیین میشود؟

هزینه صافکاری رکاب 206 در مراکز مختلف متغیر میباشد و بر اساس تخصص صافکار، نوع صافکاری انجام شده و استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته و به روز و مهمتر از همه بر اساس مدل ماشین این هزینه تعیین میشود.

یکی ازمهمترین عواملی که تعیین کننده هزینه صافکاری رکاب 206 میباشد تخصص و حرفه ای بودن صافکار است. هرچه صافکار حرفه ای تر باشد میتواند نتیجه بهتری ارائه دهد و همین امر میتواند باعث شود ماشین کمترین افت قیمت را داشته باشد و مهمتر از همه رضایت مشتریان جلب میشود.

برای اطلاع دقیق از هزینه صافکاری رکاب 206 میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

صافکاری رکاب سراتو

صافکاری سراتو

سراتو یک ماشین خارجی می باشد و اشتباه صافکار در انجام افکاری می‌تواند نتایج جبران‌ناپذیری را به بار داشته باشد زیرا هرگونه صدمه که به قسمت‌های مختلف این ماشین وارد شود هزینه هنگفتی با توجه به قیمت بالای آن در پی خواهد داشت، بنابراین اگر ماشین شما سراتو می باشد حتماً باید صافکاری آن توسط فردی حرفه ای صورت گیرد.

صافکاری رکاب رانا

صافکاری رانا

صافکاری رکاب رانا مانند دیگر ماشین های ایرانی و به اصطلاح ارزان قیمت مانند پراید و تیبا به یک شکل انجام می‌شود و انجام آن توسط افراد سنتی با حرارت دهی و چکش کاری صورت می‌گیرد این در حالی است که شرکت های نوین و جدید مانند اتو صافکار برای صافکاری اینگونه ماشین ها از دستگاه‌های جدیدی مانند دستگاه وکیوم و یا هاتباکس استفاده می کنند، استفاده از این دستگاه ها باعث می شود که بتوانید با هزینه کمتر و با دقت بیشتر و نتیجه بهتر ماشین شما صافکاری شود.

صافکاری رکاب ۴۰۵

صافکاری 405

صافکاری رکاب ۴۰۵ به دلیل طول بیشتر رکاب باید به گونه ای صورت بگیرد که در انتهای انجام آن رکاب اصطلاحاً کاملا میزان باشد، و با قسمتهای گلگیر و ستون خودرو فاصله نداشته باشد، توصیه می‌کنیم که صافکاری رکاب ۴۰۵ را با دستگاه های جدید انجام دهید زیرا روش‌های سنتی همیشه پاسخگو نخواهد بود و در بعضی موارد مشاهده شده است که حتی نتیجه عکس نیز دارد.

هزینه صافکاری رکاب پژو 405

همان طور که میدانید صافکاری رکاب پژو 405 یک کار تخصصی است و باید توسط یک فرد حرفه ای انجام شود. بهترین کار این است که شما برای صافکاری رکاب پژو 405 به یکی از مراکز معرفی شده توسط اتوصافکار مراجعه کنید.

هزینه صافکاری رکاب پژو 405 در مراکز اتوصافکار از 250 هزار تومان به بالا میباشد. البته بر اساس میزان آسیب رکاب این هزینه میتواند کمتر و یا بیشتر شود. شما میتوانید برای اطلاع از هزینهدقیق عکسی از رکاب ماشین تان برای همکاران ما ارسال کنید و اطلاعات دقیق تری درباره هزینه و قیمت کسب کنید.

صافکاری رکاب ریو

صافکاری ریو

اتو صافکار معتبرترین مرکز برای صافکاری رکاب ریو میباشد زیرا بیشتر افرادی که به این مرکز مراجعه می کنند دارای ماشین های مدل بالا هستند به همین خاطر تجربه بسیار بالای متخصصین صافکاری و نقاشی در اتو صافکار باعث شده است که افرادی که دارای ماشین ریو هستند از خدمات آن بسیار راضی باشند.

صافکاری رکاب با دستگاه

گاهی ممکن است بسته به شرایط برای رفع ایرادات رکاب ماشین صافکار تصمیم بگیرد از روش صافکاری رکاب با دستگاه استفاده کند. در این مواقع نتیجه کار میتواند بهتر از صافکاری معمولی باشد و علت این کار هم همین است که به روش معمولی نتیجه چندان جالبی حاصل نمیشود.

البته همه چیز بستگی به میزان آسیب رکاب ماشین و تخصص صافکار دارد و در همه موارد نمیتوان از این روش بهره برد.

آیا صافکاری رکاب خودرو سخت می‌باشد؟

بخش های رکاب خودرو

با توجه به آنکه صافکاری در بعضی از قسمتهای خودرو سخت تر از دیگر قسمتها است، میتوان صافکاری رکاب خودرو را نیز جزو قسمت‌های سخت طبقه بندی کرد اما همیشه اینگونه نیست که سخت ترین قسمت ها معمولاً قسمت های دوبله خودرو است که صافکاری آن باید به بهترین شکل ممکن انجام شود قسمت های دوبله قسمت هایی مانند کاپوت و یا گلگیر می باشند که دو تکه هستند و صافکاری آن کمی سخت تر است.

جمعبندی

در این صفحه صفر تا صد صافکاری رکاب ماشین بررسی شده و بهترین مراکز برای دریافت خدمات تخصصی صافکاری رکاب خودرو معرفی شده اند. شما میتوانید برای یادگیری صافکاری به صورت حرفه ای با دریافت مدرک فنی حرفه ای و ورود سریع به بازار کار و کسب درآمد از این مهارت در کلاس آموزش صافکاری ما شرکت کنید.

شما میتوانید هرگونه سوالی در مورد طریقه صافکاری رکاب 206، طریقه صافکاری رکاب پراید، نحوه صافکاری رکاب تیبا، قیمت صافکاری رکاب سمند، اموزش صافکاری رکاب پراید، نحوه صافکاری رکاب ال 90، هزینه صافکاری رکاب پراید، هزینه صافکاری رکاب 206، هزینه صافکاری رکاب تیبا، هزینه صافکاری رکاب سمند، نحوه تعویض رکاب پژو 405 دارید در بخش نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند.

سوالات متداول

صافکاری رکاب ماشین به چه روش هایی انجام میشود؟

بسته به میزان آسیب روش صافکاری رکاب متغیر میباشد اما به طور کلی از تمام روش های PDR، صافکاری با دستگاه مکش و ساکشن و حرارت میتوان آسیب های رکاب خودرو را ترمیم نمود.

هزینه صافکاری رکاب با دستگاه چقدر است؟

بسته به میزان آسیب و روش صافکاری هزینه صافکاری رکاب خودرو متغیر میباشد ولی در مراکز اتوصافکار از 200 هزار تومان به بالا میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید عکس ماشین تان را برای ما ارسال کنید.