صافکاری و نقاشی سراتو

جستجوی صافکاری/تعمیرگاه در محل

برند نام آشنای سراتو کیا از برند خودروهای وارداتی از کشور کره است که در طی دهه اخیر توانسته تولیدات ناب و ارزنده ای را در زمینه ساخت خودروهای نوین ارائه دهد. کاربران و خودرو دوستان ایرانی نیز از این قاعده مستثنا نبوده و از مصرف کنندگان عمده این خودرو در سراسر جهان هستند. بی شک صافکاری سراتو کیا مقوله ای جدا از خودروی کیا نیست و در ایران به یک دغدغه برای دارندگان این خودرو تبدیل شده است.

به همین دلیل در این صفحه بر آن شدیم معتبرترین مراکز صافکاری و نقاشی سراتو در سراسر ایران را به شما معرفی کنیم تا هموطنان عزیز بتوانند در سراسر ایران خدمات صافکاری سراتو تخصصی را با مناسب ترین قیمت دریافت کنند. شما میتوانید با مراجعه به صفحه زیر اطلاعات لازم را در مورد مراکز صافکاری در سراسر ایران کسب کنید و به نزدیک ترین مرکز صافکاری و نقاشی سراتو در محل مورد نظرتان مراجعه کنید.

صافکاری سراتو

صافکاری کیا سراتو با توجه به محبوبیت بالای این خودرو در بین خودرو دوستان و کاربران ایرانی توانسته است سهم بازار بزرگی را در صنعت و صنف صافکاری در ایران به خود اختصاص دهد. صافکاری کیا سراتو با توجه به حساسیت های بالایی که در تولید این خودرو و پختگی رنگ آن وجود دارد با دستگاه های نوینی انجام می شود.

برای آن که تمام ایرادات ماشین سراتو شما رفع شود نیاز است به مراکز مراجعه کنید که از حضور برترین صافکار های متخصص بهره مند باشد و از جدیدترین و به روزترین دستگاه ها و ابزار های بورس لوازم صافکاری برای رفع ایرادات ماشین بهره ببرد. در این صورت میتوانید این اطمینان را داشته باشید که میتوانید ماشین را با کمترین افت قیمت در کوتاهترین زمان مانند روز اول تحویل بگیرید.

در اتوصافکار شرایطی فراهم شده است که شما میتوانید با انتخاب شهر و منطقه مورد نظرتان لیستی از مراکز صافکاری و نقاشی سراتو معتبر در سراسر ایران را دریافت کنید و برای دریافت خدمات به نزدیک ترین مرکز مراجعه کنید.

شما میتوانید با مراجعه به این مراکز جدیدترین روش های صافکاری را متناسب با میزان و نوع آسیب خودروتان تجربه کنید و ماشین تان را مانند روز اول تحویل بگیرید. در این مراکز صافکاری pdr به صورت کاملا تخصصی با تضمین کیفیت ارائه میشود و شما میتوانید با مناسب ترین قیمت صافکاری PDR خدمات را دریافت نمایید.

صافکاری سراتو
صافکاری سراتو

صافکاری سراتو کیا در محل

صافکاری سراتو کیا با توجه به حساسیت ها و تکنولوژی های استفاده شده در این خودرو انرژی ذهنی و جسمی زیادی از صافکار می گیرد. کسانی که از فرایند صافکاری کیا امرار معاش می کنند باید این را بدانند که با توجه به پیشرفت هر روزه صنعت خودرو سازی و مخصوصا خودروهای کیا باید خود را همواره به روز، با دانش فنی بالا و مجهز به جدیدترین متودها، ابزارها و تکنولوژی های این صنعت پولساز کنند تا همواره بتوانند سهم بازار خود را حفظ کنند.

یکی از خدماتی که در اتوصافکار برای هموطنان ارائه شده است صافکاری سراتو در محل میباشد. به این ترتیب شما میتوانید با انتخاب شهر و منطقه مورد نظر خود از حضور برترین و متخصص ترین صافکار ها در محل مورد نظرتان بهره مند شوید. در این خدمات از به روز ترین روش های صافکاری مانند صافکاری با دستگاه مکش بهره گرفته میشود و شما میتوانید بدون اتلاف زمان و هزینه در کوتاهترین زمان ایرادات ماشین تان را رفع نمایید. قیمت صافکاری با دستگاه مکش و سایر روش ها در این خدمات بسیار ارزان تر از مراکز دیگر میباشد و شما میتوانید باکیفیت ترین خدمات را دریافت کنید.

شما میتوانید با مراجعه به صفحه زیر اطلاعات لازم را در مورد این خدمات صافکاری کسب کنید و در سریع ترین زمان از تخصص برترین صافکار ها در منطقه خود بهره مند شوید.

صافکاری سراتو کیا در محل
صافکاری سراتو کیا در محل

قیمت صافکاری سراتو

صافکاری از معدود مشاغلی است که قیمت مشخصی در آن تعریف نشده است و قیمت صافکاری کیا سراتو هم مشمول این قضیه است. قیمت صافکاری سراتو با توجه برند خارجی این خودرو و المان های طراحی ظریف به کار رفته در آن و هم چنین محدودیت واردات قطعات خودروی خارجی که در نتیجه ی آن قیمت این خودرو ها به شدت بالا رفته متحمل هزینه های چشم گیری است که با وجود یک صافکار دانا و توانا می توانید این مهم را به سادگی فیصله دهید.

عوامل مختلفی در تعیین قیمت صافکاری سراتو تاثیرگذارند که از آن جمله میتوان به تخصص صافکار، میزان کار مورد نیاز برای رفع آسیب های خودرو، حجم و شدت آسیب وارد شده به خودرو، روش صافکاری و تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز اشاره کرد.

روش صافکاری که صافکار برای رفع ایرادات بدنه خودرو به کار میگیرد تاثر مستقیمی بر هزینه صافکاری سراتو دارد. برای مثال هزینه صافکاری مغناطیسی به دلیل گران بودن دستگاه مغناطیسی صافکاری گران تر از روش های سنتی میباشد. در عوض نتیجه ای که این روش صافکاری ارائه میدهد بسیار تخصصی تر و حرفه ای تر از روش های سنتی است و ماشین کمترین افت قیمت ممکن را پیدا خواهد کرد.

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت صافکاری ماشین سراتو خود عکسی از ماشین تان برای همکاران ما ارسال کنید تا برحسب آسیب وارد شده و میزان کار حدود هزینه به اطلاع شما رسانده شود. همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه زیر اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید.

قیمت صافکاری سراتو
قیمت صافکاری سراتو

قیمت صافکاری بدون رنگ سراتو

قیمت صافکاری بدون رنگ برای خودرو سراتو بسته به میزان کاری که برای شما انجام می شود و با توجه به استفاده از دستگاهی که برای انجام صافکاری خودرو شما انجام می شود می تواند متفاوت باشد.

صافکاری بدون رنگ سراتو میتواند با دستگاه های مختلفی انجام شود که یکی از آن ها دستگاه صافکاری لیزری میباشد. این دستگاه به گونه ای ساخته شده است که میتوان قدرت آن را تنظیم نمود و برحسب میزان آسیب وارد شده به خودرو آن را بر روی قسمت های آسیب دیده برای زمان معینی قرار داد. هزینه صافکاری لیزری به دلیل تخصصی بودن کار کمی بیشتر از روش های قدیمی میباشد اما ماشین شما مانند روز اول به شما تحویل داده میشود.

شما برای اطلاع از قیمت و هزینه صافکاری سراتو می‌توانید از قسمت آسیب دیده یک عکس بگیرید و در فرمی که در سایت اتو صافکار تعبیه شده است عکس آن را برای ما بفرستید تا همکاران ما هزینه صافکاری خودرو شما را محاسبه کرده و برای شما بفرستند.

هزینه تعویض سپر سراتو

برای تعیین هزینه تعویض سپر سراتو باید ابتدا به صورت تلفنی هماهنگ کنید و سپس به صورت حضوری خودروی خود را به تعمیرگاه های ما بیاورید. سپر ها در دو نوع فلزی و پلیمری تولید می شود که با توجه به هدف ساخت اتومبیل و کاربرد آن در جامعه می باشد. البته لازم به ذکر است در صورتی که سپر خودرو به روش های نوین صافکاری قابل ترمیم باشد صافکاری سپر سراتو برای شما انجام میشود و میتوانید ماشین تان را مانند روز اول تحویل بگیرید.

در صورتی که سپر شما فقط دچار فرورفتگی شده باشد میتوان با روش هایی مانند صافکاری با چسب حرارتی فرورفتگی های را رفع نمود و در صورتی که آسیب زیاد باشد در ادامه میتوان اقدام به نقاشی و رنگ سپر کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این روش صافکاری میتوانید به صفحه نحوه صافکاری با چسب حرارتی مراجعه کنید.

صافکاری کیا سراتو با دستگاه مکش

 مکنده صافکاری کیا سراتو از ابزار های کارساز و چاره ساز صافکاری نوین در تعمیر و بازسازی خودروهای وارداتی است که میتواند با صرف هزینه ای بسیار کم و ناچیز و با اعمال دقت و حساسیت بالا خودرو شمارا با صافکاری بدون رنگ ترمیم کند. مکنده صافکاری کیا سراتو ابزاری قدرتمند و آسان برای این نوع از خدمات است.

در تمامی مراکزی که اتوصافکار به شما معرفی میکند شما میتوانید خدمات صافکاری با دستگاه مکش را با بالاترین کیفیت دریافت کنید و از نتیجه کار اطمینان داشته باشید. در صافکاری با دستگاه مکش میتوان بدون آن که آسیبی به رنگ و بدنه خودرو وارد شود فرورفتگی ها و قر شدگی ها را ترمیم کرد.

صافکاری کاپوت سراتو

با توجه ازدیاد و حجم بالای تصادفات هر روزه در اقسا نقاط کشور، کم نیستند خودرو های شرکت کیا که جزیی از این سانحه ها هستند و در اکثر مواقع هم قسمت جلویی ماشین دچار بیش ترین ضرر و زیان و خسارت می شود. پس صافکاری کاپوت کیا از ملزماتی که یک صافکار باید بتواند در سبد خدمات خود قرار دهد و با به کارگیری ابزارآلات نوین و کاربردی نیاز کاربر را به خوبی مرتفع کند تا بتواند بانک مشتریان بزرگی از صاحبین این خودرو گرد هم آورد.

صافکاری گلگیر سراتو کیا

از دیگر خدماتی که به صورت تخصصی در مراکز اتوصافکار ارائه میشود صافکاری گلگیر سراتو میباشد. برای صافکاری گلگیر سراتو کیا از روش های مختلفی استفاده میشود که در اتوصافکار شما میتوانید تمامی روش های پیشرفته صافکاری پی دی آر، ساکشن، مغناطیسی، لیزری، با چسب و دستگاه مکش را با تضمین کیفیت تجربه کنید. صافکار های متخصص برحسب میزان آسیب دیدگی بهترین روش صافکاری را انتخاب میکنند و بهترین نتیجه را به شما ارائه میدهند.

جمعبندی

در این مقاله از تمام جنبه های صافکاری سراتو کیا پرده برداشتیم. از صافکاری کیا سراتو و هزینه های آن گفتیم. قیمت صافکاری کیا سراتو را مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم. شما بهترینید و لیاقت بهترین ها را دارید. برای دریافت خدمات نقاشی و صافکاری سراتو در سراسر ایران میتوانید از طریق این صفحه به معتبرترین و تخصصی ترین مراکز دسترسی پیدا کنید و انواع خدمات را دریافت نمایید.

سوالات متداول

بهترین مراکز نقاشی و صافکاری سراتو را چطور پیدا کنیم؟

شما میتوانید در این صفحه با انتخاب شهر و محل مورد نظرتان لیستی از مراکز معتبر و تخصصی را دریافت نمایید و به نزدیک ترین مرکز برای دریافت خدمات مراجعه نمایید.

قیمت صافکاری سراتو چقدر است؟

قیمت صافکاری سراتو در مراکز اتوصافکار بسیار مناسب و منصفانه است و شما میتوانید برحسب میزان آسیب وارد شده به خودروتان از حدود 400 هزار تومان به بالا برای خدمات صافکاری هزینه بپردازید. برای اطلاع دقیق از هزینه صافکاری سراتو میتوانید عکس ماشین تان را برای همکاران ما در این صفحه ارسال کنید