صافکاری مغناطیسی

بسیاری از اوقات به صافکاری در نزدیک ترین منطقه نیاز داریم،

صافکار مجرب در محل حاضر شود به سرعت مشکل ما را برطرف کند، اتوصافکار دقیقا مجموعه ای است که دنبال آن هستید.

جستجوی صافکاری/تعمیرگاه در محل

صافکاری مغناطیسی

در گذشته صافکاری با روش های سنتی انجام می شد، از جمله این روشها می توان به حرارت دادن، چکش‌کاری، کشیدن قسمت فرورفته با زنجیر و کارهای دیگر اشاره کرد. این در حالی است که هم اکنون به دلیل وجود تکنولوژی‌های جدید مانند دستگاه وکیوم و دستگاه های اتوماتیک مانند هاتباکس می‌توانند بدون ضربه زدن و خرابکاری ماشین را به صورت بی رنگ و بدون نیاز به نقاشی در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه صافکاری کنند.

یکی از این روش ها صافکاری مغناطیسی میباشد. در صافکاری مغناطیسی قری ها و گودی های ایجاد شده در بدنه خودرو بااستفاده از دستگاه مولتی هاتباکس مغناطیسی HOTMETAL برطرف میگردد. دستگاه صافکاری مغناطیسی قیمت بالاتری نسبت به ابزار صافکاری سنتی دارد و استفاده از آن نیز نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارد. به همین دلیل برای صافکاری مغناطیسی باید به مراکزی مراجعه کرد که از تخصصی انجام شدن این خدمات اطمینان داشت.

مجموعه بزرگ اتوصافکار مراکز معتبر و تخصصی که در زمینه صافکاری با دستگاه مغناطیسی حرفه ای عمل میکنند و توانسته اند رضایت مشتریان خود را جلب کنند خدمات صافکاری مغناطیسی در تهران، صافکاری مغناطیسی در کرج، صافکاری مغناطیسی در اصفهان و تبریز و سایر شهر های ایران ارائه میدهد.

شما میتوانید برای یافتن بهترین صافکاری با دستگاه مغناطیسی در تهران و سایر شهر های ایران از قسمت بالای صفحه منطقه مورد نظر خود را انتخاب کرده و لیستی از بهترین صافکاری با دستگاه مغناطیسی در تهران و شهر های مختلف را دریافت کنید.

اگر میخواهید باکیفیت ترین دستگاه صافکاری را با قیمتی مناسب خریداری کنید و از خدمات پس از فروش و گارانتی بهره مند شوید به صفحه زیر مراجعه کنید.

صافکاری مغناطیسی

صافکاری با هاتباکس

امروزه بدنه خودرو ها با استفاده از آلیاژ های سبک و با ضخامت کم ساخته میشوند. هرگونه آسیب در بدنه خودرو ها نمود زیادی پیدا میکند و برای رفع ایرادت بدنه خودرو نیاز است از تجهیزات پیشرفته تری نسبت به تجهیزات صافکاری سنتی استفاده شود تا بتوان ایرادات را به طور کامل رفع نمود.

صافکاری با هاتباکس یکی از روش هایی است که امروزه برای رفع ایرادات بدنه آسیب دیده خودرو ها استفاده میشود و میتواند بدون سوزاندن رنگ خودرو فرورفتگی ها را ترمیم کند.

نکته ای که باید در مورد صافکاری با هاتباکس در نظر داشته باشید این است که در این زمینه دستگاه های صافکاری مغناطیسی مختلفی در بازار موجود هستند و بعضی از دستگاه های هات باکس صافکاری برای ماشین های خارجی و تعدادی از انواع دستگاه های هات باکس صافکاری برای ماشین های ایرانی مناسب هستند تا رنگ بدنه خودرو را نسوزانند.

به این ترتیب از همه نوع دستگاه هات باکس صافکاری نمیتوان برای صافکاری انواع خودرو استفاده کرد و باید باتوجه به موارد کاربرد از آن ها استفاده نمود.

اگر میخواهید صافکاری با هاتباکس در منطقه مورد نظر شما انجام شود و دیگر نیازی به پیدا کردن معتبرترین صافکاری نداشته باشید و بتوانید از خدمات صافکاری در منزل و یا همان صافکاری سیار استفاده کنید میتوانید به صفحه صافکاری در محل مراجعه کنید. اتوصافکار بزرگترین ارائه دهنده خدمات صافکاری مغناطیسی در محل در سراسر ایران و تهران میباشد.

تخفیف ویژه صافکاری در محل
 
صافکاری با هاتباکس

هات باکس چیست

در پاسخ به سوال هات باکس چیست میتوان گفت دستگاه هات باکس مغناطیسی صافکاری یکی از دستگاه هایی است که باتوجه به پیشرفت تکنولوژی در صافکاری خودرو ها استفاده میشود و میتواند صافکاری بدون رنگ را ارائه دهد به گونه ای که اگر آسیب بدنه خودرو اندک باشد میتوان با استفاده از قدرت مکش ایجاد شده در دستگاه هات باکس مغناطیسی صافکاری فرورفتگی بدنه خودرو را از بین برد.

کاربرد هات باکس را در رفع قری های نرم و تگرگی میباشد و میتواند با ایجاد امواج مغناطیسی و گردابی فرورفتگی های بدنه خودرو را از بین ببرد.

با استفاده از دستگاه هات باکس مغناطیسی صافکاری میتوان بدون نیاز به باز کردن قطعات آسیب دیده بدنه ماشین قری های ایجاد شده را رفع نمود و همان طور که از مشخصات آن متوجه شدید رفع آسیب های بدنه با استفاده از دستگاه صافکاری مغناطیسی سریع تر از روش های صافکاری سنتی است.

اگر قصد خرید دستگاه هاتباکس صافکاری را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارید و میخواهید از گارانتی بهره مند شوید میتوانید به صفحه قیمت دستگاه صافکاری هاتباکس مراجعه کنید.

صافکاری مغناطیسی چیست

سوالی که برای کاربران ایجاد میشود این است که صافکاری مغناطیسی چیست و چه مزایا و کاربردی دارد. در واقع در صافکاری مغناطیسی با استفاده از دستگاه هات باکس صافکاری امواج مغناطیسی در فلز بدنه خودرو ایجاد میشود. این امواج میتواند مولکول های فلز بدنه خودرو را به حرکت وادارد. این حرکت سبب میشود مولکول ها در جای مناسب خود قرار گیرند و به این ترتیب فرورفتگی ها ترمیم شوند.

اگر سوالی در مورد صافکاری مغناطیسی چیست دارید میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ دهند.

اگر میخواهید از هزینه صافکاری در مراکز مختلف صافکاری اطلاع یابید میتوانید به صفحه قیمت صافکاری ماشین مراجعه نمایید.

نحوه کار با دستگاه هاتباکس صافکاری

نحوه کار با دستگاه هاتباکس صافکاری

دستگاه هاتباکس صافکاری دستگاه نسبتا کوچکی است که قابل حمل است و با ایجاد امواج مغناطیسی حرارتی را در اطرف و خود قسمت آسیب دیده خودرو ایجاد میکند و میتواند فرورفتگی های جزیی بدنه خود را از بین ببرد.

نحوه کار با دستگاه هاتباکس صافکاری به این صورت میباشد که باید درجه حرارت دستگاه هات باکس و زمان گرمادهی باتوجه به میزان آسیب بدنه تعیین گردد. سری مگنت صافکاری روی قسمت آسیب دیده قرار داده میشود و باتوجه به زمانی که بر اساس جنس بدنه خودرو تعیین شده است دستگاه هات باکس روی قسمت فرورفته باقی میماند و بعد زا گذشت زمان تعیین شده به مرور قسمت فرو رفته خودرو را ترمیم میکند.

این فرآیند باید بارها تکرار شود تا قسمت آسیب دیده به طور کامل صاف گردد و لکی از فرورفتگی در آن باقی نماند.

اگر میخواهید کار با دستگاه هاتباکس صافکاری را به همراه سایر دستگاه های جدید صافکاری یاد بگیرید و به سرعت وارد بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشید میتوانید در دوره های آموزش صافکاری فنی حرفه ای اتوصافکار با دریافت مدرک فنی حرفه ای معتبر شرکت کنید.

کاربرد دستگاه هاتباکس صافکاری

به طور کلی در مورد کاربرد دستگاه هاتباکس صافکاری میتوان گفت از این دستگاه برای رفع قری های نرم و فرورفتگی حاصل از تگرگ و به طور کلی فرورفتگی های سطحی استفاده میشود. بنابراین هرچه میزان آسیب بدنه خودرو کمتر باشد و کاپوت یا سقف خودرو آسیب سطحی تری دیده باشد صافکاری مغناطیسی و استفاده از دستگاه هاتباکس صافکاری بیشتر پیشنهاد میشود.

مزایا صافکاری با هاتباکس

در صافکاری با دستگاه هاتباکس میتوان بدون نیاز به باز کردن پیچ و مهره قسمت های خودرو فرورفتگی های بدنه خودرو را از بین برد. به این ترتیب سرعت کار صافکاری بیشتر میشود و میتوان سریع تر فرورفتگی های ایجاد شده در بدنه خودرو را از بین برد.

با استفاده از امواج مغناطیسی و حرارت ایجاد شده مولکول های فولاد و یا فلز بدنه خودرو حرکت کرده و در مسیر درست قرار میگیرند و به این ترتیب فرورفتگی ها رفع میگردند. عدم نیاز به چکش کاری در صافکاری با هاتباکس و بی نیاز بودن از استفاده از قلم های پولیش کاری از دیگر مزایا صافکاری با هاتباکس میباشد. بالا رفتن کیفیت تعمیر قسمت های آسیب دیده ماشین، عدم نیاز به بتونه کاری و رنگ اضافی، راحتی کار با دستگاه صافکاری مغناطیسی و سریع تر انجام شدن فرایند صافکاری از دیگر مزایا صافکاری مغناطیسی میباشد.

تخفیف ویژه صافکاری پی دی ار

تفاوت دستگاه هاتباکس با دستگاه وکیوم در صافکاری

تفاوت دستگاه هاتباکس با دستگاه وکیوم در صافکاری

دستگاه‌ هات باکس نیز یکی از تکنولوژی های جدید برای انجام صافکاری باشد و تفاوت اصلی آن در شیوه استفاده آن می باشد. این دستگاه که به صورت مغناطیسی کار می کند می تواند تاثیر بسیار مثبتی برای یک صافکار داشته باشد. در واقع دستگاه هات باکس مغناطیسی در صافکاری با ایجاد امواج مغناطیسی مولکول های بدنه خودرو را وادار به حرکت کرده و از این طریق فرورفتگی های ایجاد شده را رفع میکند. در حالی که دستگاه وکیوم صافکاری ایجاد مکش در بدنه آسیب دیده خودرو ایجاد میکند و از این طریق فرورفتگی ها را رفع مینماید.

همچنین دستگاه هاتباکس قابلیت را دارد که سریعتر از دستگاه وکیوم صافکاری را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. متاسفانه هم اکنون در کشور ما از دستگاه‌های هاتباکس و وکیوم برای صافکاری کمتر استفاده می شود.

مطالعه بیشتر  صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری با دستگاه مغناطیسی در تهران

باتوجه به مزایا گفته شده برای صافکاری با دستگاه مغناطیسی و نحوه کار با دستگاه هاتباکس صافکاری درخواست برای یافتن بهترین صافکاری مغناطیسی تهران رو به افزایش است.

باتوجه به آن که یافتن صافکاری با دستگاه مغناطیسی در تهران کار دشواری است و به تمام مراکز نمیتوان این اعتماد را داشت که نتیجه حرفه ای به شما ارائه دهند تیم اتوصافکار به ارائه خدمات معرفی بهترین صافکاری با دستگاه مغناطیسی در تهران پرداخت.

به این ترتیب شما میتوانید با انتخاب منطقه مورد نظر خود در قسمت بالای این صفحه نزدیک ترین و معتبرترین مرکز صافکاری با دستگاه مغناطیسی در تهران و یا سایر شهر ها را پیدا کنید و خدمات تخصصی و حرفه ای را با کمترین هزینه دریافت کنید.

ما از میان ده ها صافکاری مغناطیسی تهران مراکزی که خدمات تخصصی ارائه میدهند و توانسته اند رضایت مشتریان را جلب کنند به شما معرفی کرده ایم و شما میتوانید تخصصی ترین صافکاری مغناطیسی در تهران را پیدا کرده و با مناسب ترین هزینه ایرادات بدنه ماشین تان را به صورت حرفه ای رفع کنید.

صافکاری با دستگاه مغناطیسی در تهران

مگنت صافکاری

در واقع به صافکاری با هات باکس، مگنت صافکاری نیز گفته میشود. به این ترتیب سری دستگاه مگنت صافکاری روی بقخش آسیب دیده خودرو قرار میگیرد و همان طور که گفته شد با انجام تنظیمات مورد نظر فرورفتگی های و ایرادات بدنه رفع میگردد.

بهترین صافکاری با تکنولوژی های روز

صافکاری مغناطیسی

بهترین صافکاری که جدیدترین تکنولوژی های روز را به کار گرفته است تا با کمترین هزینه و بهترین شکل ممکن بتواند خدمات صافکاری را به مشتریان خود ارائه دهد اتوصافکار می باشد این شرکت با بهره گیری از پرسنل مجرب و کادری خبره و بیش از ۱۰ سال سابقه توانسته است، مشتریان زیادی را از خدمات خود راضی نگه دارد و جایزه های جهانی و کشوری دریافت کند.

جهت ارتباط با اتوصافکار تنها کافی است که با شماره های این شرکت که در ادامه مطلب قرار خواهم داد تماس حاصل نمایید.

صافکاری بی رنگ با جدیدترین تکنولوژی های روز

صافکاری مغناطیسی

صافکاری بدون رنگ یکی از دغدغه های بسیار مهم برای افرادی که تصادف یا آسیب دیدگی خودرو در قسمتهای مثل کاپوت رکاب درب و یا صندوق عقب را تجربه کرده‌اند می باشد، افراد در این وضعیت دوست دارند که با کمترین هزینه بدون تعویض قطعه و بدون نیاز به پرداخت هزینه رنگ کردن ماشین کار صافکاری را انجام دهد.

اتوصافکار یکی از بزرگترین شرکت‌هایی می باشد که با بهره گیری از تجربه ۲۰ ساله خود توانسته است کمترین هزینه و در بسیاری از موارد بدون نیاز به رنگ کردن صاف کاری را انجام داده است.

چرا اتو صافکار بیشترین مشتری را دارد؟

 
صافکاری مغناطیسی

اتوصافکار سال هاست که با رعایت اصول صافکاری و استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها توانسته است بهترین خدمات را ارائه دهد بنابراین، با توجه به اصل رضایت مشتری توانسته است با راضی نگه داشتن مشتری ها به تعداد زیادی مشتری دست یابد، که تعداد آن‌ها روزانه هزار نفر و در ماه حدود ۳۰ هزار نفر می باشد. شما میتوانید برای دریافت خدمات صافکاری مغناطیسی در تهران، صافکاری مغناطیسی در کرج، صافکاری مغناطیسی در اصفهان و سایر شهر های ایران یا با همکاران ما تماس بگیرید و یا از طریق قسمت بالای صفحه با جستجو ساده معتبرترین صافکاری ها را پیدا کنید.

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

بورس لوازم صافکاری

بورس لوازم صافکاری

خرید لوازم صافکاری ارزان باکیفیت در سراسر ایران

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید
درخواست خود را در کادر زیر وارد نمایید
برآورد هزینه صافکاری در محل

اگر امکان برقراری تماس و یا مراجعه حضوری ندارید ومیخواهید قبل از مراجعه هزینه تقریبی انجام خدمات توسط تیم ما را بدانید تماس حاصل نمایید.

عجله دارید ؟