پراید SE111 ۲,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X111 ۲,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید SE131 ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X131 ۱,۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 ۱,۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 پلاس ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا صندوق دار sx ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا هاچ بک EX ۲,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ساینا EX دنده ای ‏ ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کوئیک دنده ای ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شاهین G ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 405 slx ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس ساده ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس lx ۳,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 206 تیپ 2 ۳,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

شاسی کشی

در این مقاله در خصوص شاسی کشی پراید با دستگاه در شرق تهران و بررسی هزینه و بهترین راه انجام آن می پردازیم شاسی کشی پراید و ماشین های متفاوت کار بسیار پیچیده‌ ای نمی باشد، باید راه آن را بدانید و بلند انجام آن راه‌های متفاوتی دارد که می توانید بهترین راه را انتخاب کنید تا در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه این کار انجام شود.

شاسی پراید

شاسی پراید

شاسی در پراید(سرشاسی پراید)، شاسی پراید یکی از اجزای اصلی خودرو پراید است که برای حمایت از بدنه خودرو و انتقال نیروهای جانبی به زیربنای خودرو طراحی شده است. شاسی پراید از جنس فولادی ساخته شده است و شامل قطعات مختلفی مانند بلوک‌های شاسی، تیرهای شاسی، پایه‌های موتور و گیربکس، پایه‌های سیستم تعلیق و … می‌باشد.

شاسی پراید به دلیل قوی بودن و مقاومت در برابر ضربه، به عنوان یکی از مزایای خودرو پراید محسوب می‌شود. همچنین، شاسی پراید به دلیل ساختار ساده و قابل تعویض، در صورت بروز خرابی یا آسیب به شاسی، قابل تعویض است.

در نسخه‌های جدید پراید، شاسی با استفاده از فناوری‌های جدید و بهبود یافته، بهترین عملکرد را در برابر ضربه و شوک‌های جانبی دارد و به عنوان یکی از اجزای اصلی خودرو، در افزایش ایمنی و کیفیت خودرو نقش مهمی دارد.

شاسی پراید کجاست

شاسی ماشین پراید کجاست؟ شاسی پراید در زیر بدنه خودرو و بالاتر از چرخ‌ها قرار دارد. به عبارت دیگر، شاسی پراید بخشی از ساختار اصلی خودرو است که برای حمایت از بدنه خودرو و انتقال نیروهای جانبی به زیربنای خودرو طراحی شده است. شاسی پراید از جنس فولادی ساخته شده است و شامل قطعات مختلفی مانند بلوک‌های شاسی، تیرهای شاسی، پایه‌های موتور و گیربکس، پایه‌های سیستم تعلیق و … می‌باشد.

شاسی جلو پراید کجاست

شاسی جلو پراید بخشی از ساختار اصلی خودرو است که برای حمایت از بدنه خودرو و انتقال نیروهای جانبی به زیربنای خودرو طراحی شده است. شاسی جلو پراید در قسمت جلویی خودرو و بین دو چرخ جلو قرار دارد. این شاسی شامل قطعات مختلفی مانند بلوک‌های شاسی، تیرهای شاسی، پایه‌های موتور و گیربکس، پایه‌های سیستم تعلیق و … می‌باشد.

شاسی جلو پراید به دلیل قوی بودن و مقاومت در برابر ضربه، به عنوان یکی از مزایای خودرو پراید محسوب می‌شود. همچنین، شاسی جلو پراید به دلیل ساختار ساده و قابل تعویض، در صورت بروز خرابی یا آسیب به شاسی، قابل تعویض است.

ترک شاسی پراید

علت ترک خوردن شاسی پراید چیست؟ ترک شاسی پراید به دلیل ضربه‌های شدید و یا استفاده طولانی مدت از خودرو، ممکن است رخ دهد. ترک شاسی به شدت ایمنی خودرو را تحت تاثیر قرار می‌دهد و باید به سرعت تعمیر شود. در صورتی که ترک شاسی پراید را مشاهده کردید، باید به یک کارگاه خودروسازی یا نمایندگی خودرو پراید مراجعه کرده و شاسی را تعمیر کنید.

برای ترمیم ترک شاسی پراید، ابتدا باید محل ترک را شناسایی کرد. سپس با استفاده از تجهیزات و مواد مناسب، ترک شاسی را تعمیر کرد. در صورتی که ترک شاسی بسیار بزرگ و جدی باشد، ممکن است نیاز به تعویض شاسی باشد. در هر صورت، باید به سرعت اقدام به تعمیر یا تعویض شاسی پراید کنید تا ایمنی خودرو حفظ شود.

علائم ترک شاسی پراید

علائم ترک شاسی پراید ممکن است به شکل‌های مختلفی ظاهر شود. برخی از علائمی که ممکن است به وجود آمدن ترک در شاسی پراید اشاره کنند عبارتند از:

 1. صدای عجیب و غیرمعمول در زمان رانندگی
 2. لرزش و نوسانات غیرمعمول در زمان رانندگی
 3. افزایش لرزش و نوسانات در زمان عبور از موانع و چاله‌های جاده
 4. کاهش کیفیت رانندگی و کنترل خودرو
 5. افزایش لرزش و نوسانات در زمان ترمز کردن
 6. افزایش لرزش و نوسانات در زمان شتاب‌دهی
 7. افزایش صدای موتور و صدای لرزش در زمان رانندگی
 8. افزایش مصرف سوخت خودرو

در صورت مشاهده هر یک از این علائم، باید به یک کارگاه خودروسازی یا نمایندگی خودرو پراید مراجعه کرده و شاسی خودرو را بررسی کنید.

قیمت شاسی پراید

قیمت شاسی پراید به صورت جداگانه در بازار عرضه نمی‌شود، زیرا شاسی پراید بخشی از ساختار اصلی خودرو است و به صورت جداگانه قابل فروش نیست. در صورتی که شاسی پراید خراب شده باشد، باید به یک کارگاه خودروسازی یا نمایندگی خودرو پراید مراجعه کرده و شاسی جدید را تعویض کنید. قیمت تعویض شاسی پراید به دلیل تفاوت در قیمت قطعات و هزینه‌های نصب، ممکن است متفاوت باشد و باید با کارگاه یا نمایندگی خودرو پراید تماس گرفته و قیمت را استعلام کرد.

مهمترین مسئله ای که برای تعویض شاسی مطرح میشود این است که قیمت شاسی پراید چقدر است؟ در واقع مدل های مختلف شاسی پراید قیمت های متفاوتی دارند و به طور کلی قیمت شاسی پراید از 1 میلیون تومان الی 1/500/000 تومان میباشد. شما میتوانید برای تعویض شاسی ماشین با قیمت مناسب و شاسی کشی با دستگاه با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را در مورد هزینه شاسی کشی کسب کنید.

شاسی کشی در محل

کسی که شیک از خدمات می باشد که می تواند به شما کمک شایانی بکند اگر شما دچار تصادف و ضربه دیدگی باشد شخص کشی یکی از راه‌هایی است که می‌توانند استراکچر و بدنه ساختار ماشین شما را به سرعت بهتر کند و ماشین را به حالت روز قبلی بازگرداند شرکت معتبر اتو صاف کار با ارائه خدمات شاسی کشی می توانند به شما در برطرف کردن مشکلات ناشی از تصادف به بهترین شکل ممکن کمک کند.

جهت کمک گرفتن از اتوصافکار و ساختار می توانید با این شرکت تماس حاصل فرمایید و از کمک کارشناسان آن در سریع‌ترین زمان ممکن استفاده کنید

شاسی کشی پراید

در برخی از تصادفات به خصوص تصادفات از جلو، ممکن است ضربه وارده به ماشین به قدری شدید باشد که علاوه بر بدنه خودرو، شاسی بندی خودرو نیز آسیب ببیند. اینگونه خودروها پیش از هرچیز لازم است شاسی بندی آنها تعمیر شود که به آن شاسی کشی ماشین می‌گویند.

شاسی کشی توسط تیم های صافکاری انجام می‌گردد و انجام آن دقت و ظرافت بسیاری می‌خواهد زیرا لازم است اسکلت و بدنه خودرو به شکل اولیه خود برگردد و تمامی زاویه های چهارضلعی اسکلت کاملا همسان با قبل از تصادف گردند.

شاسی کشی خودرو در سه نوع مختلف شاسی کشی با میله، شاسی کشی با اتصال 4 طرف خودرو و شاسی کشی با دستگاه انجام می‌گیرد. در شاسی کشی ابتدا خودرو در محل مورد نظر قرار می‌گیرد و سپس با استفاده از زنجیر یا میله هایی فیکس می‌شود، صافکار با کمک این اتصالات بخش ضربه دیده را با استفاده از اهرام هایی می‌کشد تا شاسی بندی به شکل اولیه خود برگردد. شما نیز می توانید خدماتی مانند شاسی کشی پراید با دستگاه نیز انجام می گردد. هزینه شاسی کشی پراید با دستگاه بستگی به ناحیه پراید شما دارد.

هزینه صافکاری pdr چقدر است؟ برای اطلاع از هزینه صافکاری pdr بر روی لینک کلیک نمایید و به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

تقویت شاسی پراید

انشالله در آینده برای شما فیلم شاسی کشی پراید فراهم می کنیم که در آن به آموزش شاسی کشی پراید و نقشه شاسی پراید و نحوه کشیدن شاسی پراید می پردازیم. البته که در آخر این ویدیو درباره قیمت شاسی کشی پراید نیز با شما صحبتی می کنیم.

ارائه خدمات برای شاسی پراید یکی از مهمترین خدماتی است که در اتوصافکار ارائه میشود و شما میتوانید با مراجعه به مراکز معرفی شده توسط اتوصافکار شاسی پراید خود را با بهترین کیفیت و توسط متخصص ترین تعمیرکاران تعمیر کنید.

تعمیر شاسی پراید باید با استفاده از تجهیزات جدید و خاصی انجام میشود و شما میتوانید در سریع ترین زمان ممکن شاسی پراید سالم را تحویل بگیرید.

عکس شاسی ضربه خورده پراید

عکس شاسی ضربه خورده پراید

عکس شاسی پراید 131، در این قسمت نمونه عکس شاسی ضربه خورده پراید را برای شما عزیزان قرار داده ایم تا بیشتر با نمونه کار هایی که برای تعمیرات به نمایندگی های اتوصافکار مراجعه میکنند را مشاهده کنید.

استعلام خلافی خودرو با کد ملی چگونه است؟ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص استعلام خلافی خودرو با کد ملی به صفحه مربوطه در اتوصافکار مراجعه نمایید.

خدمات شاسی کشی پراید در اتوصافکار

از مهمترین سوالاتی که از ما پرسیده میشود این است که برای تعمیرات شاسی پراید چه خدماتی در اتوصافکار ارائه میشود و هزینه شاسی کشی پراید را در مراکز معرفی شده توسط اتوصافکار به چه صورت است؟ انواع خدمات شاسی کشی پراید در اتوصافکار شامل موارد زیر می باشد:

 • رفع ترک شاسی پراید

ترک شاسی پراید یکی از مشکلاتی است که متاسفانه همه تعمیرگاه ها قابلیت رفع آن را ندارند و تعمیرکاران این مجموعه ها تخصص کافی برای انجام این کار را ندارند. شما میتوانید برای تعمیر ترک شاسی پراید به یکی از مراکز معرفی شده در اتوصافکار مراجعه کنید و خدمات تخصصی دریافت کنید.

 • جوشکاری شاسی پراید

جوشکاری شاسی پراید باید با استفاده از تجهیزات خاصی انجام شود و جوشکار نیز باید تخصص و تجربه کافی در این حوزه داشته باشد. شما میتوانید برای اطلاع از هزینه جوشکاری شاسی پراید با همکاران ما تماس بگیرید و با مناسب ترین هزینه جوشکاری شاسی پراید را انجام دهید.

 • تعمیر شاسی جلو پراید

گاهی ممکن است شاسی جلو پراید چندان آسیب دیده نباشد و تعمیرکار بتواند با تکیه بر تخصص و تجارب خود آن را تعمیر کند. تعمیر شاسی جلو پراید و به طور کلی تعمیر شاسی پراید از تخصصی ترین امور در اتوصافکار میباشد.

 • تعویض شاسی پراید

اگر شاسی پراید شما آسیب جدی دیده باشد بهترین کار گاهی تعویض شاسی پراید است اما در این مورد باید دقت داشته باشید که این تعویض حرفه ای انجام شود و از قطعات یدکی اصل و با کیفیت برای این کار استفاده شود.

 • نصب شاسی ماشین پراید

نصب اصولی شاسی ماشین پراید از دیگر خدماتی است که با هزینه ای بسیار مناسب تر از سایر تعمیرگاه ها ارائه میشود و میتوانید با هزینه ای منصفانه مشکلات شاسی پراید خود را رفع کنید.

فیلم تعویض شاسی پراید

در این بخش فیلم تعویض شاسی پراید را که توسط تیم اتوصافکار انجام شده است برای شما عزیزان قرار داده ایم و شما میتوانید در این فیلم ضمن آشنایی با مراحل تعویض شاسی پراید میتوانید با نمونه کار های اتوصافکار و تخصص تعمیرکاران این مجموعه اشنا گردید.

وکالت خرید فروش خودرو یعنی چه؟مباحث زیادی در خصوص وکالت خرید و فروش خودرو وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به صفحه مربوطه اطلاعات لازم را دریافت نمایید

عکس شاسی پراید
عکس شاسی پراید

عکس شاسی پراید

عکس شاسی جلو پراید (نمایی از شاسی پراید)، در این قسمت تعدادی عکس شاسی پراید را برای شما عزیزان قرار داده ایم تا بیشتر با این بخش از ماشین پراید آشنا شوید.

نحوه تشخیص دیسک و صفحه والئو اصلی چگونه است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر و تشخیص دیسک و صفحه والئو اصلی روی لینک کلیک کرده و به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

شاسی کشی با دستگاه
شاسی کشی با دستگاه

شاسی کشی با دستگاه

همانطور که گفته شد تصادف های پی در پی ماشین ها در طبقات مختلف ای دسته بندی می شود اگر تصادف به قدری شدید باشد که به شاسی ماشین صدمه وارد شود آن وقت قبل از هر چیزی در تعمیر خودرو نیاز است که ابتدا شاسی خودرو شما تعمیر شود و سپس بخش های دیگر آن درست شوند.

بهترین شاسی ماشین که تصادف آن را به وجود آورده شاسی کشی ماشین می گویند.

مشخصات شاسی کشی ماشین هزینه زیادی را در بر دارد و حال اینکه اگر شاسی کشی با دستگاه انجام شودمی‌تواند باشین شما را تا حد زیادی مانند قبل و در زمان سالم بودنش تبریک کند علاوه بر اینکه زمان کمتری را صرف شاسی کشی خودرو میکنیم کیفیت کار و همچنین هزینه های کمتری را شاسی کشی ماشین با دستگاه می طلبد.

شما می توانید برای دریافت جزئیات شاسی کشی با دستگاه از سوی شرکت ما با شماره های زیر تماس گرفته و اطلاعات مربوطه را از کارشناسان خودرو تصادفات در خصوص شاسی کشی با دستگاه دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که شما می توانید اقدام به شاسی کشی با دستگاه با قیمتی بسیار به صرفه تر از روشهای سنتی همراه با کیفیت و سرعت بیشتر نمایید.

همچنین ظرافتی که شاسی کشی با دستگاه برای تعمیر شاسی ماشین دارد به هیچ عنوان با روش های سنتی قابل قیاس نیست.

قیمت شاسی کشی با دستگاه رد مجموعه اتوصافکار نسبت به سایر مراکز ارزان تر میباشد و این کار به صورت کاملا تخصصی توسط حرفه ای ترین تعمیرکاران انجام میشود.

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت شاسی کشی با دستگاه با همکاران ما در اتوصافکار تماس بگیرید و اطلاعات لازم را با توجه به مدل و نوع ماشین تان کسب کنید.

تعمیر شاسی ضربه خورده

گاهی ممکن است شاسی ماشین آسیب جدی ندیده باشد که در این حالت در صورتی که تعمیرکار تخصص کافی داشته باشد میتواند با تعمیر شاسی ضربه خورده ایراد را رفع کرده و در این حالت دیگر نیازی به تعویض شاسی ماشین نخواهد بود.

هزینه شاسی کشی

هزینه شاسی کشی (شاسی عقب پراید) در ایران با توجه به نیاز شما و مشکلی که برای ماشین تان به وجود آورده است مشخص می شود برای اینکه بتوانید از هزینه و قیمت اطلاع دقیقی داشته باشید توصیه می‌شود که عکس ارسال کنید زیرا با ارسال عکس گل می توانیم به سرعت متوجه شویم که چه مشکلی به وجود آمده و در سریعترین زمان ممکن به شما در برآورد هزینه کمک کنیم.‌

برای تمدید گواهینامه رانندگی چه مدارکی لازم است؟ برای اطلاع از مدارک لازم برای تمدید گواهینامه رانندگی به صفحه زیر مراجعه نمایید.

هزینه تعویض شاسی جلو پراید 1401

هزینه تعویض شاسی جلو پراید 1401، هزینه تعویض شاسی جلو پراید به دلیل تفاوت در قیمت قطعات و هزینه‌های نصب، ممکن است متفاوت باشد و باید با کارگاه یا نمایندگی خودرو پراید تماس گرفته و قیمت را استعلام کرد. هزینه تعویض شاسی جلو پراید بستگی به میزان خرابی و نیاز به تعویض قطعات دارد. همچنین، هزینه تعویض شاسی جلو پراید ممکن است با توجه به نوع شاسی و سال ساخت خودرو نیز متفاوت باشد. به هر حال، برای اطلاع از هزینه تعویض شاسی جلو پراید، بهتر است با کارگاه یا نمایندگی خودرو پراید تماس گرفته و قیمت را استعلام کنید.

خودرو اسقاطی چیست؟ شما می توانید برای کسب اطلاعات در خصوص اسقاط خودرو فرسوده به صفحه زیر مراجعه نمایید.

بهترین شاسی کشی در تهران

بهترین شاسی کشی در تهران

همانطور که در ابتدای مقاله نیز توضیح دادیم بهترین شاسی کشی در تهران شرکت معتبر اتو صافکاری می باشد زیرا هم قیمت آن مناسب است و همکاران از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است پس برای بتوانید از خدمات این شرکت استفاده کنید لازم است که هرچه سریعتر شماره تماس آنها تماس حاصل فرمایید و از کمک کارشناسان آنها کمک بگیرید زیرا کارشناسان اتو صافکار افراد باتجربه و باسابقه می باشند که می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن به برطرف کردن مشکل شما به شما کمک کنند.

مقصر تصادفات رانندگی کیست؟ بیشتر تصادفات رانندگی به علت اشتباه افراد رخ می دهد، برای اطلاع از مقصر در تصادفات رانندگی می توانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

شاسی کشی شرق تهران

اتو صافکار یکی از بهترین شرکت های شاسی کشی می باشد که در شرق تهران فعالیت خود را آغاز کرده است و توانسته است مشتریان بسیار زیادی را با بالاترین کیفیت خدمت‌رسانی کند و کار خود را بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود انجام دهد در شرق تهران شاید بتوان گفت که اتو صافکار بزرگترین شرکت شاسی کشی و انجام خدمات صافکاری نقاشی و خدمات مربوط به ماشین می باشد که توانسته است تعداد بسیار زیادی مشتری را در طی سال‌های متمادی از خود راضی و خشنود نگه دارد.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص آن صحبت کردیم بررسی شاسی کشی و انجام خدمات صافکاری و همچنین نقاشی و شاسی کشی خودرو بوده است که اگر بخواهید از این خدمات به بهترین شکل ممکن استفاده کنید می‌توانید با اتوصافکار ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول درباره شاسی کشی(در متن مقاله پاسخ داده شده اند)

چه مواقعی خودرو به شاسی کشی نیاز پیدا می کند ؟

در برخی از تصادفات شدید، علاوه بر اینکه بدنه خودرو آسیب می بیند، به علت ضربه وارده، اسکلت خودرو یا همان شاسی هم آسیب می بیند و برای تعمیر آن باید به یک شاسی کشی مراجعه کرد.

بهترین مرکز تعمیر و تعویض شاسی پراید کجاست؟

مجموعه بزرگ آریا تهران یکی از بهترین مجموعه هاست که خدمات تخصصی شاسی کشی پراید و سایر ماشین ها را با قیمتی ارزان و به صورت کاملا تخصصی انجام میدهد.

خودرو ام دچار سانحه شده! کجا شاسی کشی کنم ؟

شرکت اتوصافکار قابل اطمینان ترین شاسی کش های منطشاسی پرایدقه شما را به شما معرفی می کند، برای اطلاعات بیشتر تنها کافیست وارد وب سایت شده و با یکی از شماره تلفن های مذکور تماس بگیرید.

هزینه شاسی کشی به چه صورت محاسبه می شود ؟

هزینه شاسی کشی به فاکتور های مختلفی بستگی دارد،از مدل خودرو گرفته تا سال تولید آن و از شدت تصادف گرفته تا محل برخورد، همگی عواملی هستند که می توانند در محاسبه قیمت شاسی کشی تاثیرگذار باشند.

مقالات اخیر

گفتگو کنید

55 نظر

 1. سلام.عزیز من یه تصادف داشتم حدود 4سال پیش در شمال،از اجبار به صافکار تو همون منطقه رساندیم ولی الان با مشکل مواجه شدیم.چرخ سمت شاگرد به سمت صندلی شاگرد اومده کم کم.و الان فرمون گیج شده،گاز میدم به سمت طرفین ناخواسته هدایت میشه

  1. با شماره های ما تماس بگیرید تا بهتون راهنمایی کامل کنیم و در صورت لزوم بهتون آدرس بهترین صافکاری رو بدیم

   1. سلام مهندس.. من هم مشکل همین دوستمون رو دارم البته بعد از تصادف طبق تجربه های کمی که داشتم و جلوبند ساز بودم سرشاسی رو از جلو کشیدم و میل تعادل اومد سرجاش ولی فاصله چرخ با اتاق کمتر از اینطرفه.. میشه راهنمایی کنید چکارش کنم؟ گلگیر هم صاف کردم و سر جای خودشه

  1. باسلام دوست عزیز
   به دلیل اینکه قیمت شاسی کشی در ایران به صورت مقطوعی نیست ، هر محله از قیمت متفاوتی برخوردار است.
   شما باید متناسب با محل زندگی خود قیمت را حدودی حساب کنید
   باتشکر

 2. سلام خسته نباشید ماشین من پر ایده دوسال پیش توی برف سر خورد وبه جدول زدم سر شاسی سمت شاگردترک خوردو دریل زیررادیاتورعوض کردم الان باز هم ترک باز شده وهم ریل داره کنده میشه مسافر کشم شما میتوانید کمکم کنید ممنون میشم لواسانم

 3. سلام. من دوسال پیش تصادف کردم شاسی سمت راننده و سینی جلو ترک برداشته. سمت کرج همکار دارید

   1. ۰سلام من شهر پردیس هستم جلوی پراید من از سمت شاگرد از زیر ماشین با جدول برخور کرده و لاستیک ماشین به رکاب گیر کرده شاطیکشی میخـام و صافکار شما توی زوم هن یا پردیس کسی و دارید ممنون از شما ۰۹۹۰۴۴۵۲۵۹۰

 4. درعوض دیدگاه سوال دارم:
  تنظیم کامل شاسی پراید کجاهادراصفهان شهراصفهان انجام داده میشودوقیمت تنظیم شده توسط اتحادیه چقدره لطفاخصوصی جواب بفرمایید09162858699

 5. باسلام ماشین من سال 91تصادف کرده گلگیر وشاسی ودرب سمت شاگرد خراب شده بود .و جایی که داده بودم درستش کنه خوب درستش نکرده . و بعد از چند سال طرف های گلگیر سمت شاگرد موقع حرکت صدا میده والآن به صافکار بندرعباس نشونش دادم میگه که چروک هاشو نگرفتن و خوب تعمیر نشده وشاسی هم اینجا قابل تعمیر نیست . نزدیک ترین شهر به بندرعباس برای تعمیر درست حسابی کجاست؟

  1. سلام دوست عزیز بهتره تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم

   1. سلام وقت بخير ماشينم پرايد 111 مدل 96 كاملان بيرنگ هستش و رو دسانداز رفت بودم شاسي جلو سمت راننده ترك پردشت مخوام درست كنم كه معلوم نشه كجا ببرم فعلا پرند هستم

    1. سلام دوست عزیز شما میتونید با همکارای ما تماس بگیرید و از نزدیک ترین و مطمئن ترین صافکاری به محل تان مطلع شوید.

 6. سلام. ماشین من پراید مدل 95 هستش. تصادف از جلو نداشته ولی از زیر ضربه خورده. هر دو سرشاسی تعمیر شده. خونم پیروزی هست. کجا بیارم ماشین رو چک کنید آخه ترک پوسته زیر گلگیر بیشتر شده.

 7. سلام
  ماشینم پراید ۱۱۱ هست وقتی دو نفر عقب میشنن موقع دست اندازا از عقب سمت چپ صدا میاد ولی موقع شتاب اولیه خیلی کم به سمت چپ کشیدگی داره،مشکل از شاسی های عقب هست؟

 8. سلام
  من نجف‌آباد اصفهان هستم
  ماشین من تیبا هستش. امکانش هست کسی رو معرفی کنید
  ممنون میشم

 9. سلام.دوست عزیز ماشین من پرایده موقع حرکت فرمونو که ول میکنی می‌کشه سمت چپ…جلوبندی هم همش میزونه.آخر فهمیدم که شاسی یه خرده کجه..یعنی از پشت ماشین که نگاه می‌کنی ماشین کج وایساده..البته کمه زیاد نیست…من اسلامشهرم…درست بشو هستش یا نه. ممنون۰۹۳۵۵۱۴۳***

 10. سلام ماشین من پراید 132هستش جفت شاسی خام شکسته چند بار جوش دادم فایده ای نداره میخواستم بدونم میشه عوض کرد مشکلی تو خرید فروشش پیش نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید از تهران هستم

  1. سلام خب قطعا برای خرید و فروضش این موضوع قید میشه و میتونه تو قیمت نهایی تاثیر داشته باشه

 11. سلام من با ماشین پراید چپ کردم جلو زیاد ضرب نخورده ولی از اینه ها طرف شاگرد ضرب خورده میشه منو راهنمایی کنید مدل ماشین هم 86 هستش

  1. سلام میتونید برای کارشناسی رایگان به یکی از شعبات ما مراجعه کنید و یا عکسی از ماشین تون برای ما ارسال کنید تا هزینه و خدمات قابل ارائه به شما اعلام شود

 12. سلام ماشینم پرایده شاسیش به اندازه ۶ ۷سانت ترک خورده با جوش دادن حل میشه مشکلش؟ماشین هیچ گیجی نداره وبه اینور اونورم نمیره لطفا راهنماییم کنین

  1. سلام دوست عزیز بهتره حضوری کارشناسی بشه نمیتونیم بدون بررسی به شما پاسخ قطعی بدیم میتونید به یکی از شعبات ما مراجعه کنید و از مشاوره رایگان همکاران ما بهره مند شوید

 13. سلام خدمت شما دوست عزیز من چند دفعه دادم شاسی ماشینم رو جوش دادن ولی باز شکسته ی راهنمایی کنید که کجا باید ببرم

  1. سلام دوست عزیز میتونید به یکی از شعب ما مراجعه کنید تا حضوری مشکل رو بررسی و رفع کنن

 14. سلام ماشین 131 دارم وتازه خریدم تازگی‌ها حین حرکت صداهای تق تق از زیر ماشین میومد نشون که دادم گفنن که شاسی ترک‌ خورده کجا ببرم نشون بدم واسه تعمیر و هزینه تخمینی چقدر میشه، مشهد، شاندیز

  1. سلام وست عزیز شما میتونید برای اطلاع از حدود هزینه با همکاران ما تماس بگیرید

 15. سلام وقت بخیر سرشاسی سمت شاگرد ماشین پراید کمی ترک داره.. قبلا هم ترمیم شده.. الان موقع حرکت گلگیر صدا میده چکار میشه کرد بنظرتون؟

  1. سلام وقت بخیر باید به صورت حضوری بررسی بشه شاید نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشه. همکاران ما میتونن تو این زمینه شما رو راهنمایی کنند

 16. سلام پراید 111 که دوهفته خریدم و از آشنام گرفتم و کارشناسی نبردم خودم از زیر میبینم احساس میکنم ضربه داره و لاستیک سمت راننده عقب ماشین با کمک فاصله زیادی نداره میتونم باهاتون تو واتس اپ مکاتبه کنم و شما در صورت لزوم آدرس بدین که بیارم برا
  شاسی کشی و غیره…

  1. سلام دوست عزیز بله میتونید با همکار ما تماس بگیرید شما رو راهنمایی میکنن و میتونید از طر یق واتساپ عکس ماشین تان را برای ما ارسال کنید.
   09335244680

 17. سلام و خسته نباشید
  من یه ۲۰۶ تیپ ۲ دارم یه ساله خریدم، فرمونش به سمت شاگرد انحراف داره ،باد تایرهام اوکیه ،یه صافکاری گفت شاسیت کجه به خاطر اونه فرمون میکشه،میخواستم ببینم شاسی کشی بشه،فرمون درست میشه،هزینش چقدره،ممنون

  1. سلام برای اطلاع از هزینه هم میتونید عکس ماشین را برای همکاران ما ارسال کنید و هم میتوانید با مراجعه به یکی از مراکز مورد تایید اتوصافکار اطلاعات لازم را کسب کنید.

 18. سلام دوستان من پراید مدل ۸۹ دارم شاستی سمت شاگرد ترک خورده الانم هم وقتی ماشین یهو عقب میام صدای تک تک میده ادرس خراسان جنوبی بیرجند هستم لطفا راهنمایی کنید منو

 19. سلام. وقتتون بخیر. شاسی مشکل پیدا کرده میخوام درستش کنم سمت بندرعباس همکاری دارید تا من بتونم به ایشون مراجعه کنم تا کارمو انجام بده. ممنون میشم راهنماییم کنید.

 20. سلام ماشینم پراید صبا مدل ۸۷ هست و شاسی عقب و جلوی اون شکسته. یکبار برای جوشکاری بردم صافکاری که متاسفانه یک هفته بعد از همون دوباره ترک خورد و شکست.
  در حال حاضر رانندگی باهاش خیلی سخت و خطرناکه. لطفا راهنمایی کنید آیا باید شاسی عوض بشه یا تعمیر بشه؟

 21. باسلام خدمت دوستان محترم پراید هاچبک مدل ۸۰ کاربراتور دارم که سمت راننده به آرومی به جدول خورد و پوسیدگی باعث شد شاسی کلا پارگی و از تو گلشیری جدا شده و جداشدن باعث فاصله دهنه و پولوس از گلدونی افتاده بیرون .کسی تو شهر ما قبول نمیکنه تعمیر کنه میگن صرف نمیکنه پوسیدگی داره .میخام خودم ورق بزارم و جوش بدم از دستم برمیاد جوشکار هستم و صنعتگرم ابزار کافی هم کامل دارم لطفا راهنمایی کنید

 22. سلام من یه پراید صبا دارم شاسیها سالم بود لاستیک ترکید از جاده منحرف شد رفت رو جدول شاسی کشی کردیم وکلی وسایل کمک اکسل و جلوبندی تعویض شد حالا ماشین تو جاده بالانس نیست میتونید راهنمایی کنید چکار کنم

 23. سرشاسی ساینا شاسی کشی شده ولی متاسفانه سرجاش نیست
  دوباره سرشاسی شاسی کشی کنم با دستگاه هزینه اش چقدر میشه

 24. درود خسته نباشید برای شاسی شکسته پراید راهنمایی میخواستم چگونه با شما تماس بگیرم؟ ممنون

  1. سلام شماره تلفن همکاران ما در بخش بالای سایت قرار گرفته و میتوانید با همه این شماره ها تماس برقرار نمایید

 25. اقایون داداشا اولن ماشین که شایستیش مشکل داره نخریدحتا یگ خال جوش داره نخریدماشین که شاستی شکسته یاضربه خورده شاستیشوتعویض کنید من بردم یک ملیون پونصدخرج کردم دادم کشیدبازم هیچ فرقی نکرد

 26. سلام من امروز زدم تو جاده به یک لاستیک که از ماشینی چرخش در رفته بود، چرخم سمت شاگرد ترکید، سه شاخ در رفته والان ماشین سمت شاگرد میکشه، اینم بگم که قبلا همین طرف شاسی اش جوش دادن الان چکار کنم؟؟؟ مشهدیا گلبهار یا چناران کسی هست. 09389384175

 27. درود بر شما ماشینم (پرایدصبا) پارک بوده یه خوردو لیز خورده زده باشین چسبند به جدول باشدت زیاد سیتم جلوبندی وتعلیق وتلسکوپی آسیب جدی دیده نهایتا شاسی کشی کیفیت پایین فاصله دوچرخ نا میزان‌ شده و زمان گردش فرمان تاآخر چرخ به موجگیر(میل تعادل)گیرمیکنه علاوه بر گردش ناقص داره وزمان گیرکردن به موجگیر فرمان وهمیشه چرخاند.ضمنآ لاستیک بصورت عمودی هم ناشاقول میباشد هم لاستیک سابی شدید داره وهمچنین لنت بصورت غیر موازی با دیسک یکسمتش سریعتر سابیده میشه.سپاس.شریفی 0912.202.46.55

 28. سلام خسته نباشین من سر شاستی جلو ترک داره ولی جوشه بعد ماشینم ارتفاع زده بودم با سرعت یک دست انداز پریدم سه شاخه پلسم در اومد دهنه شاستی درسته ولی از زیر نگاه میکنم میله پلس جلوتره راهنمایی میکنید

 29. سلام خسته نباشید یی پراید مدل ۸۸ دارم شاسی جلوهردوطرف شکسته هرچی جوش میدم بازمیشکنه میخوام شاسی جلو هردوطرف رو تعویض کنم کجا باید ببرم لطفا راهنمایی کنید تهران پردیس هستم

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

برترین صافکاری ها

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید