پراید SE111 ۲,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X111 ۲,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید SE131 ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X131 ۱,۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 ۱,۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 پلاس ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا صندوق دار sx ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا هاچ بک EX ۲,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ساینا EX دنده ای ‏ ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کوئیک دنده ای ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شاهین G ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 405 slx ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس ساده ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس lx ۳,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 206 تیپ 2 ۳,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
اف جی 40، اف جی کروز 2019، قیمت اف جی کروز 2018، بررسی اف جی کروز

صافکاری تویوتا اف جی کروز

راهنمای مطالعه

امروزه ماشین های وارداتی سهم بزرگی از خودرو های داخل کشور را در بر گرفته اند. با تقاضای هر چه بیشتر مردم برای این خودروها مخصوصا خودروهای تویوتا شاهد آن هستیم که رفت و آمد این خودرو ها در جای جای کشور رو به افزایش است ومتعاقبا نیز این خودرو ها دچار سوانح و تصادفاتی می شوند. اگر شما هم به تقاضای صافکاری خوروی تویوتا اف جی کروز را دارید این مقاله را به دقت بخوانید.

همچنین اگر به دنبال مراکز معتبر صافکاری تویوتا هستید و میخواهید بهترین صافکاری های تویوتا در محدوده مورد نظرتان را پیا کنید میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید تا به نزدیک ترین صافکاری تویوتا مراجعه کنید و با قیمت استثنایی صافکاری ماشین شما انجام شود.

تخفیف ویژه صافکاری تویوتا

صافکاری تویوتا اف جی کروز در محل

صافکاری تویوتا اف جی کروز با توجه به بالا بودن این خوروی جذاب از حساسیت ها و صرف انرژی ذهنی و جسمی زیادی برخوردار است و دارندگان و صاحبین و همین طور متقاضیان این خودرو باید بدانند که با توجه به تولید پایین و محدود این خودروی لوکس و به یادماندنی،  زمانی که دچار سانحه و یا تصادفات شوند متحمل هزینه های مادی سنگینی میشوند.

تخفیف ویژه صافکاری خودرو

صافکاری تویوتا اف جی کروز در محل

اف جی کروز 2019

اف جی کروز 2019 از زیباترین و جذاب ترین سری های این خودرو است که تا به جامعه ی مخاطبین و همین طور رقبای این کمپانی شهیر شاهد آن بوده اند. اف جی کروز 2019 دارای امکانات و مزایای پرشمار و کم نظیری است.

اگر میخواهید لیستی از بهترین تعمیرگاه های تویوتا در تهران را بیابید میتوانید به صفحه تعمیرگاه تویوتا مراجعه کنید تا بهترین تعمیرگاه ها به شما نمایش داده شود.

هر دوستدار اتومبیلی که خودروهای تویوتا برایش جذاب باشد به دنبال این خودروی آفرود و کاربری آن است تا بتواند لحظات شیرین و خاطره بخشی را در کنار خانواده و یا دوستان خود داشته باشد.

تخفیف ویژه صافکاری و نقاشی

قیمت تویوتا اف جی کروز 2017

تویوتا اف جی کروز 2017 از پرفروش ترین و جذاب ترین خودروهای حال حاضر تویوتا است و درخواست های بسیار زیادی از دیرباز برای خرید این خودرو پرمخاطب وجود داشته است.

با توجه به این که این خودرو در سال 2017 تولید شده و بعد از آن سری ها و مدل های دیگری نیز به بازار عرضه شده است اما هم چنان از قیمت بالایی نسبت به خودروهای هم رده خود درسال های بعد و قبل خود دارد.

تویوتا اف جی 40

تویوتا اف جی 40 سری خاص این خودرو است که در بین خودروهای تویوتا و اتومبیل های آفرود این برند یک سر و گردن نسبت به بقیه بالاتر است و توانسته است جامعه ی مخاطبینی زیادی را در اطراف خود جمع کند.

نیاز مخاطبین را با در نظر گرفتن سلیقه ی آن ها به بهترین شکل برطرف کند. صافکاری تویوتا اف جی 40 را از لحاظ سختی می توان سردمدار دشواری در صافکاری خودرو های وارداتی دانست.

تخفیف ویژه نقاشی تویوتا

تویوتا کرولا

تویوتا کرولا یک ماشین خانوادگی است که تمام پتانسیل های یک خودروی خانوادگی برای رفت و آمد و جا به جایی را برطرف می کند و در کنار آن با در در نظرگرفتن باید و نبایدهای طراحی موتور خودرو و سوخت رسانی آن توانسته است موتوری با حجم و ظرفیت بالا و قدرت تکانش بی نظیر ایجاد کند.

صافکاری تویوتا کرولا با توجه به قطع روند تولید آن در سالهای گذشته با معضل کمبود قطعات رو به روست و همین کار را اندکی برای دوستداران این خودروی به یادماندنی سخت می کند.

تویوتا پریوس

تویوتا پریوس یک خودروی نسبتا گران قیمت است که باعث ایجاد تحول و دگرگونی در صنعت خودرو سازی و سلیقه ی مشتریان امروزی شده است تا بتواند این صنعت را چندین گام رو به جلو ببرد و همیشه پویا نگه دارد. تویوتا پریوس بسیار خودروی بی نظیری است. 

باتوجه به سوخت رسانی دوگانه ی هیبرید و بنزینی خود یک خودرو کم مصرف و مدرنیته در جامعه ی حال حاضر محسوب می شود. صافکاری تویوتا پریوس را باید با توجه به قیمت بالای آن با حساسیت بهتر و بیشتری دنبال کرد.

جمع بندی

در این مقاله به بررسی انواع خودروهای وارداتی پرداختیم و به این نتیجه رسیدیم که خودروهای کمپانی تویوتا را باید به دست صافکاری قابل اعتماد و توانا سپارد تا دچار کم ترین افت قیمت شود

مقالات اخیر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

برترین صافکاری ها

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید