پراید SE111 ۲,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X111 ۲,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید SE131 ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X131 ۱,۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 ۱,۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 پلاس ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا صندوق دار sx ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا هاچ بک EX ۲,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ساینا EX دنده ای ‏ ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کوئیک دنده ای ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شاهین G ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 405 slx ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس ساده ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس lx ۳,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 206 تیپ 2 ۳,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
بازسازی خودرو در تهران | مرکز بازسازی ماشین های قدیمی آمریکایی و ایرانی

بازسازی خودرو در تهران

راهنمای مطالعه

تعداد مراکز تخصصی که خدمات بازسازی خودرو در تهران را ارائه میدهند بسیار محدود میباشد و به همه این مراکز نیز نمیشود اعتماد کرد و ماشین را به آن ها سپرد. تیم اتوصافکار پس از تحقیقات زیاد لیستی را تهیه کرده است که در آن بهترین مرکز بازسازی کامل خودرو را قرارا داده است و شما میتوانید با خیالی آسوده از خدمات تخصصی ماشین تان را به این مراکز بسپارید. برای اطلاع از نشانی و اطلاعات تماس این مراکز بازسازی خودروهای فرسوده و خارجی و ایرانی میتوانید با همکاران ما تماس بگیرد تا لیست منتخب برای شما ارسال شود.

بازسازی کامل خودرو

سوالی که ممکن است ذهن شما را نیز به خود مشغول کرده باشد این باشد که بازسازی صفر تا صد خودرو چیست و چرا باید بازسازی خودرو انجام شود.

در واقع بازسازی صفر تا صد خودرو برای سر و پا نگه داشتن ماشین و برطرف کردن ایرادات آن انجام میشود. در گاراژ بازسازی خودرو تمامی قطعات داخلی خودرو مورد بررسی قرار میگیرد و در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشند این قطعات مورد تعمیر قرار میگیرند.

نکته مهمی که در بازسازی ماشین در ایران باید رعایت شود این است که قطعات اصلی ماشین حفظ شود و تا حد امکان سعی شود تعویضی در آن ها صورت نگیرد.

مراحل بازسازی خودرو به این صورت میباشد که تمامی قطعات آنالیز میشود و اگر ایرادی داشته باشند که قابل حل باشد ایراد آن ها برطرف میشود و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد تعویض میگردد. (بیشتر => لیست تعمیرگاه های تهران)

تعویض قطعات باید با قطعات اصلی و اورجینال انجام شود و اگر مرکزی را برای این کار انتخاب کنید که تخصصی در بازسازی خودروهای قدیمی در ایران نداشته باشد و از قطعات فیک استفاده کند هزینه اضافی برای شما خواهد داشت و در نهایت ماشین تان به خوبی بازسازی نخواهد شد.

بازسازی کامل خودرو

بازسازی ماشین ایرانی

ماشین های ایرانی معمولا زود خراب میشوند و نیاز به تعمیرات و بازسازی پیدا میکنند اما مراکزی که کار بازسازی ماشین ایرانی را به صورت تخصصی انجام میدهند میتوانند در این زمینه به شما کمک کنند.

بازسازی ماشین ایرانی باید با استفاده از قطعات اصلی و فابریک انجام شود تا ماشین تان برای مدت بیشتری به کار مفید خود ادامه دهد و دیرتر خراب شود.

برای پیدا کردن بهترین مرکز بازسازی خودرو ایرانی و خارجی کمی بیشتر تحقیق کنید و به هر مرکزی مراجعه نکنید و سعی کنید مرکزی را برایاین کار انتخاب کنید که رضایت بیشتر مشتریان را جلب کرده باشد.

بازسازی ماشین ایرانی

بازسازی ماشین پراید

پراید یکی ازماشین های پرطرفدار در ایران است که بعد از یک مدتی کارایی خود را از دست میدهد و پراید سواران به دنبال پیدا کردن بهترین مرکز بازسازی ماشین پراید در تهران و یا شهرشان میفتند.

اگر شما هم میخواهید بازسازی پراید کره ای، بازسازی پراید صبا خود را به بهترین مرکز بسپارید میتوانید با همکاران ما در اتوصافکار تماس بگیرید تا لیستی از مرکز بازسازی پراید در نزدیکی منطقه مورد نظرتان را به شما معرفی کنند.

بازسازی ماشین های فرسوده

کلاسیک سواران و صاحبان ماشین های کلاسیک همیشه به دنبال پیدا کرن مرکز بازسازی ماشین های فرسوده هستند تا بتوانند دوباره با ماشین قدیمی شان مانند روز اول کار کنند و خودرو آن ها ایرادی نداشته باشد.

اگر مرکز تخصصی پیدا نکنید بعدا مجبور میشوید ماشین تان را به عنوان ماشین اوراقی به حساب بیارید و نتوانید از آن استفاده کنید.

بازسازی ماشین سنگین

کامیون ها و ماشین های سنگین باتوجه به گران بودن باید هر 6 ماه یکبار سرویس شوند تا از خرابی قطعات داخلی شان پیشگیری کرد.

برای بازسازی ماشین سنگین قطعات داخلی آن ها مورد بررسی قرار میگیرد و در صورتی که ایرادی در آن ها وجود داشته باشد ایراد آن ها برطرف میشود.

اگر قطعات ماشین های سنگین قابل تعمیر نباشد باید با قطعات اورجینال تعویض گردند که چون این قطعات قیمت بالایی دارند به همین دلیل پیشنهاد میشود سرویس دوره ای ماشین سنگین را جدی بگیرید و هر 6ماه یکبار سرویس ماشین سنگین را انجام دهید.

بازسازی ماشین تصادفی

ماشین های تصادفی باید به بهترین صافکاری و نقاشی ماشین مراجعه کنند تا ابتدا ایرادات ظاهری ماشین برطرف شود.

برای پیدا کردن بهترین مرکز صافکاری خودرو میتوانید با همکاران ما در اتوصافکار تماس بگیرید تا لیستی از بهترین و نزدیک ترین صافکاری ها برای شما ارسال شود.

بازسازی ماشین های قدیمی خارجی و ایرانی و همچنین بازسازی ماشین تصادفی در مراکز معرفی شده در اتوصافکار به صورت تخصصی انجام میشود و شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین تان را به این مراکز بسپارید.

بازسازی ماشین های امریکایی

بازسازی ماشین های امریکایی در تخصصی ترین مرکز بازسازی خودروهای آمریکایی که همکاران ما در اتوصافکار معرفی کرده اند با هزینه ای مناسب و منصفانه انجام میشود.

شما میتوانید بری اطلاع از هزینه بازسازی ماشین های امریکایی با همکاران ما در اتوصافکار تماس بگیرید تا بر اساس میزان خرابی و قطعات تعویضی و تعمیری هزینه بازسازی ماشین امریکایی برای شما ارسال شود.

اگر میخواهید ماشین امریکایی قدیمی تان را بازسازی کنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا لیستی از بهترین مراکز بازسازی ماشین اوراقی را برای شما ارسال کنیم.

هزینه بازسازی ماشین

مهمترین سوالی که بعد از پیدا کردن کارگاه بازسازی خودروهای قدیمی و به طور کلی بهترین مرکز بازسازی خودروهای قدیمی در ایران به ذهن خطور میکند این است که هزینه بازسازی ماشین در این مراکز چقدر است؟ هزینه بازسازی ماشین بر چه اساسی تعیین میشود؟

در واقع بر اساس میزان خرابی ماشین و قطعات معیوب هزینه بازسازی خودرو تعیین میشود و انصاف مرکز انتخابی و تخصص تعمیرکار هم در این موضوع به صورت مستقیم تاثیر میگذارند.

شما متیوانید برای اطلاع از هزینه بازسازی پیکان و به طور کلی هزینه بازسازی خودرو های ایرانیو خارجی با ما تماس بگیرید و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان از حدو هزینه نیز مطلع شوید.

هزینه بازسازی ماشین

مرکز بازسازی خودروهای قدیمی در تهران

بازسازی خودروهای قدیمی در ایران همیشه به صورت تخصصی انجام نمیشود و تعداد محدودی مرکز تخصصی بازسازی ماشین های قدیمی خارجی در ایران وجود دارد که خیال شما را از بابتی راحت کند.

برای دریافت اطلاعات تماس مراکز تخصصی بازسازی ماشین های قدیمی ایرانی میتوانید با همکاران ما در اتوصافکار تماس بگیرید تا علاوه بر اطلاعات لازم حدود هزینه بازسازی خودرو در این مراکز به اطلاع شما رسانده شود.

مقالات اخیر

گفتگو کنید

2 نظر

  1. سلام‌ ایا پژو ۴۰۵ چپی را تعویض اتاق شو قبول میکنید یا خیر ۰۹۳۷۹۹۶۷۴۷۷

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

برترین صافکاری ها

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید