صافکاری PDR

بسیاری از اوقات به صافکاری در نزدیک ترین منطقه نیاز داریم،

صافکار مجرب در محل حاضر شود به سرعت مشکل ما را برطرف کند، اتوصافکار دقیقا مجموعه ای است که دنبال آن هستید.

جستجوی صافکاری/تعمیرگاه در محل

برای رفع ایرادات جزئی در سطح بدنه ماشین صافکاری بدون رنگ یا صافکاری پی دی ار یکی از روش هایی است که صافکارهای متخصص به مشتریان پیشنهاد می دهند. اگر نمی دانید صافکاری pdr چیست در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا از صفر تا صد صافکاری pdr را به همراه قیمت صافکاری pdr به شما توضیح دهیم.

صافکاری pdr چیست

اولین سوالی که با شنیدن این روش صافکاری مطرح میشود این است که صافکاری pdr چیست  و چه کاربردی دارد؟ صافکاری pdr از یک کلمه انگلیسی گرفته شده و به معنای ترمیم بدون رنگ می باشد و معمولا این روش برای رفع ایرادات بدنه خودروی تصادفی استفاده می شود که آسیب عمیق و گسترده ندیده باشد.

در روش صافکاری پی دی آر از دستگاه پی دی آر برای رفع قری های بدنه ماشین استفاده می شود و همین امر می تواند سبب صرفه جویی در زمان و صرف هزینه کمتر برای مشتری شود زیرا دیگر نیازی به رنگ کاری مجدد و بتونه کاری و خیلی از مراحل دیگر نیست.

با استفاده از روش صافکاری pdr میتوان پریدگی رنگ ماشین در اثر برخورد های جزئی مانند بارش تگرگ و یا برخورد سنگریزه را برطرف کرد و با این روش و استفاده از بهترین تکنیک صافکاری ۲۰۲۱ pdr میتوان از افت قیمت خودرو جلوگیری کرد.

تا اینجا متوجه شدید صافکاری پی دی ار چیست و در ادامه به شما فیلم صافکاری pdr را نمایش می‌دهیم تا بیشتر با این روش آشنا شوید. اگر به دنبال بهترین صافکاری pdr تهران هستید مجموعه بزرگ اتو صافکار با شعب مختلف در تهران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان با مناسب ترین هزینه و بالاترین کیفیت می باشد.

اطلاع از قیمت پی دی ار صافکاری می توانید عکس ماشین تان را برای همکاران ما ارسال کنید تا بر اساس میزان آسیب دیدگی و وضعیت بدنه حدود قیمت پی دی ار صافکاری را به شما اطلاع دهند.

صافکاری پی دی ار چیست
صافکاری پی دی ار چیست

صافکاری pdr مخفف چیست

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که صافکاری pdr مخفف چیست در واقع می توان گفت کلمه pdr از عبارت Paintless dent removal گرفته شده است که این عبارت به معنای تعمیر بدون رنگ می باشد.

به همین دلیل می‌توان گفت صافکاری با دستگاه pdr اشاره به صافکاری بدون رنگ می باشد که این کار برای رفع ایرادات جزئی بدنه انجام می‌شود.

 

مطالعه بیشتر  صافکاری با چسب حرارتی

میله pdr چیست

همانطور که اشاره شد برای این نوع صافکاری از لوازم پی در ار استفاده میشود که میله های pdr جزئی از این ابزار پی دی ار محسوب می شوند. میله pdr انواع مختلفی دارد که هر کدام جنس و کاربرد خاصی دارند و با قیمت های مختلفی عرضه می شوند.

اگر میخواهید لوازم صافکاری pdr خریداری کنید باید با انواع این میله ها آشنایی داشته باشید تا بتوانید بهترین لوازم صافکاری pdr را متناسب با کاربرد خود خریداری کنید. نامه شما را با انواع لوازم پی دی ار آشنا می کنیم.

اگر میخواهید کار با میله و ابزار پی دی آر را یاد بگیرید و به عنوان یک صافکار pdr حرفه ای وارد بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشید میتوانید در کلاس آموزش صافکاری pdr اتوصافکار با امکان دریافت مدرک فنی حرفه ای بین المللی صافکاری شرکت کنید.

میله pdr چیست
میله pdr چیست

انواع میله صافکاری pdr

میله صافکاری pdr در سه مدل موجود می باشند:

 • مدل چرخشی

Pdr چرخشی از دیگر میله های صافکاری pdr میباشد که همانطور که از نامش پیداست قابلیت چرخش داشته و صاف کار می تواند با این میله پی دی آر حرکت بالا و پایین داشته باشد.

 • مدل اهرمی

Pdr اهرمی از دیگر میله های صافکاری pdr میباشد و برای رفع ایرادات سقف و کاپوت مورد استفاده قرار می گیرد و مانند یک اهرم می تواند قطعات آسیب دیده را ترمیم کند.

 • مدل دم ماهی

از دیگر میله های صافکاری pdr میتوان Pdr دم ماهی را نام برد که برای قسمت هایی از بدنه ماشین مورد استفاده قرار می گیرد که با کمبود فضا روبرو است و صافکار قابلیت استفاده از دیگر میله ها را ندارد.

قیمت میله های pdr

لوازم پی دی ار با قیمت های مختلفی در بازار موجود می باشند که بسته به جنس و نوع آن ها قیمت ها متغیر میباشد. در هنگام خرید ابزار پی دی ار باید دقت داشته باشید که این ابزار را برای چه کاربردی خریداری میکنید. از دیگر عواملی که بر قیمت میله های pdr تاثیر میگذارد برند و کشور سازنده آنها می باشد که به ترتیب کشورهای سازنده میله های pdr زیر با کیفیت ترین ها می باشند.

 • سوئیس
 • ترکیه
 • هلند
 • ایران
 • چین
 • تایوان

شما میتوانید برای دریافت خدمات صافکاری پی دی ار در تهران با همکاران ما تماس بگیرید و در صورتی که قصد خرید دستگاه pdr را دارید و میخواهید با مناسب ترین قیمت بالاترین کیفیت محصولات را خریداری کنید میتوانید به صفحه قیمت دستگاه PDR مراجعه کنید و متناسب با کاربرد خود بهترین دستگاه را با گارانتی خریداری کنید.

موارد استفاده از دستگاه پی دی ار چیست

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که در چه مواقعی می توان از این روش استفاده کرد و موارد استفاده از دستگاه پی دی ار چیست؟

در واقع شما نمی توانید برای همه آسیب دیدگی های بدنه و برای هر نوع آسیب عمیقی از این روش صافکاری بیرنگ pdr استفاده کنید بلکه برای آسیب هایی که چندان عمیق نبوده و زنگ زیادی از بدن از بین رفته روش صافکاری بیرنگ pdr مورد استفاده قرار می به عبارتی می‌توان گفت در موارد زیر لوازم صافکاری پی دی ار مورد استفاده قرار می گیرند:

 • فرورفتگی های جزئی در اثر نفوذ لبه های تیز
 • خراشیده شدن و یا شکسته شدن رنگ داخل فرورفتگی
 • رفع فرورفتگی در نزدیکی لبه صفحه
 • رفع ناهمواری های ایجاد شده در اثر صافکاری های انجام شده در موارد قبلی

 

مطالعه بیشتر  صافکاری مغناطیسی

دستگاه پی دی آر چیست

برای رفع ایرادات جزئی در بدن از دستگاه پی دی ار استفاده میشود اما دستگاه بیدار یک دستگاه خاص و محدود نیست بلکه برای صافکاری به روش پی دی ار از دستگاه‌های مختلفی بر حسب شرایط استفاده می شود.

در واقع می‌توان گفت دستگاه pdr شامل میله های Pdr می باشد که انواع مختلفی دارد و با جنس های متفاوتی در بازار موجود می باشند و افراد می‌توانند متناسب با کاربرد خود بهترین نوع میل را انتخاب کرده و برای رفع ایرادات بدنه ماشین از آن استفاده ما دیگر ابزار Pdr را به شما معرفی کرده ایم که شما می توانید برای اطلاع از قیمت ابزار pdr به نمایندگی های معتبر فروش دستگاه pdr مراجعه کنید.

اگر می خواهید مطمئن باشید که قیمت دستگاه pdr خریداری شده شما مناسب بوده و به شما دستگاه فیک و غیر اورجینال نمی‌فروشند باید از مراکز معتبر فروش دستگاه pdr خرید خود را انجام دهید تا از اصالت کالا اطمینان داشته باشید.

لوازم صافکاری پی دی آر چیست

این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که برای صافکاری با این روش لوازم صافکاری pdr چه لوازمی هستند و باید از چه لوازم پیشرفته ای برای رفع ایرادات جزئی بدن استفاده کرد. واقع تجهیزات مورد نیاز در صافکاری بدون رنگ pdr در موارد زیر خلاصه می‌شوند:

 

تخفیف ویژه صافکاری لیزری
 
لوازم صافکاری پی دی آر چیست
لوازم صافکاری پی دی آر چیست
 • دستگاه نیش گیر PDR Knock Down Tools

این دستگاه پی دی آر برای رفع برجستگی های موجود در سطح بدنه مورد استفاده قرار می گیرد و با ضربات وارد شده می‌تواند این کار را انجام داده و برآمدگی های موجود در سطح را برطرف کند.

 • دستگاه تگرگ کش Lifter hand tools

این دستگاه pdr صافکاری برای رفع قوری های موجود در سطح بدنه ماشین مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند با کشیدن برای صاف کردن سطح ماشین و رفع فرورفتگی ها مورد استفاده قرار بگیرد که از یک پد چسبی برای این کار استفاده می‌کنند.

 • دستگاه نگهدارنده

همان طور که نام این دستگاه pdr مشخص است از آن برای ثابت نگه داشتن قطعات ماشین مانند کاپوت و یا درب خودرو و غیره در هنگام صافکاری استفاده میشود.

 • دستگاه هاتباکس PDR HOT BOX

این پی دی آر دستگاه پی دی آر برای ترمیم فرورفتگی های سطح بدنه ماشین های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و معمولاً استفاده از این دستگاه در صافکاری ها ار رایج می باشد زیرا می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان تعداد زیادی ماشین را ترمیم کند.

 • میله صافکاری پی دی ار PDR Rods

برای صافکاری با دستگاه pdr در تهران همیشه از میله های pdf استفاده می‌شود که این میوه ها می توانند با حرکات چرخشی و بالا و پایین و یا حرکات اهرمی برای رفع ایرادات بدنه ماشین مورد استفاده قرار گیرند. مهمترین نکته ای که باید برای خرید میله صافکاری pdr در نظر داشته باشید این است که دسته ارگونومیک داشته باشد تا صافکار در حین کار با آن خسته نشود.

یکی از بیشترین دلایلی که رانندگان را به تعمیرگاه ها راهی میکند ریپ زدن ماشین است. اگر میخواهید بدانید دلیل این مشکل چیست و چطور میتوان این ایراد را برطرف کرد حتما مقاله علت ریپ زدن ماشین را بخوانید.

مزیت صافکاری بدون رنگ pdr

تا اینجای مقاله متوجه شدید صافکاری pdr چیست و با انواع میوه های pr نیز آشنایی پیدا کردید اما در این قسمت باید بدانیم که مزایای صافکاری pdr چیست و چرا باید این روش را انتخاب کنیم. استفاده از دستگاه پی در ار صافکاری برای اصلاح آسیب بدنه خودرو می تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد که تعدادی از آنها را به اختصار توضیح خواهیم داد.

 • صرفه جویی در زمان

یکی از مهمترین مزایای صافکاری پی دی آر این است که در عرض چند ساعت صافکاری بدون رنگ انجام می‌شود و دیگر نیازی به صرف زمان برای خشک شدن رنگ ماشین نیست.

دستگاه پی دی ار این قابلیت را دارد که می تواند در مدت زمان کوتاهی ایرادات بدن را برطرف کرده و در مقایسه با روش‌های سنتی زمان کوتاهی را صرفه از بین بردن آسیب های بدنه کند.

 • صرفه جویی در هزینه

از مزایای صافکاری با دستگاه pdr می‌توان به صرف هزینه کمتر نسبت به روش های سنتی اشاره کتیرا در این روش دیگر نیازی به رنگ آمیزی مجدد و سنباده زدن و بتونه کاری نیست همین امر باعث می‌شود که هم انرژی کمتری مصرف شود و هم هزینه کمتری پرداخت شود.

 • جلوگیری از افت قیمت خودرو

نتیجه حاصل از صافکاری پی دی ار بسیار ظریف و تمیز است و همین امر باعث شده که ماشین با این روش افت قیمت کمتری پیدا کرده و بدون بتونه کاری و رنگ ترمیم شود.

 • جلوگیری از عدم تطبیق رنگ خودرو

دیگر مزیت استفاده از میله های صافکاری pdr این است که دیگر مات شدگی رنگ اصلی در این روش دیده نمی‌شود و رنگ مطابق با رنگ بدنه ماشین مورد استفاده قرار گرفته و با روش‌های نوین رنگ با رنگ بدنه ترکیب میشود و دیگر رنگ استفاده شده با رنگ بدنه متفاوت خواهد بود.

هزینه صافکاری pdr

مهمترین مسئله بعد از انتخاب صافکاری بهترین صافکاری با دستگاه pdr در ذهن مشتریان شکل می گیرد این است که قیمت پی دی ار صافکاری چقدر در می آید.

در واقع می‌توان گفت با توجه به قیمت دستگاه پی دی ار و با توجه به تخصص صافکار برای استفاده از ابزار pdr قیمت پی دی ار صافکاری در مراکز مختلف متفاوت می باشد.

هزینه صافکاری pdr در مراکز مختلف به تخصص و تجربه صافکار، مقدار زمانی که باید صرف ترمیم آسیب ها شود و ابزار و تجیهزاتی که مورد استفاده قرار میگیرد بستگی دارد.

دقت داشته باشید که پایین بودن هزینه صافکاری pdr در مراکز به معنی سود کمتر نیست زیرا هرچه صافکار به صورت حرفه ای تر عمل کند نتیجه کار قابل قبول تر خواهد بود و ماشین افت قیمت کمتری خواهد داشت. به همین دلیل بهترین کار این است که قبل از بررسی هزینه صافکاری pdr تخصص و تجربه صافکار را با توجه به نمونه کار های او را در نظر بگیرید تا بتوانید ماشین تان را مانند روز اول تحویل بگیرید.

دقت داشته باشید که هزینه پی دی ار در شهرهای مختلف ایران و در مراکز مختلف متغیر است که باتوجه به هزینه های جانبی در شهر های مختلف این تغییر هزینه پی دی ار قابل قبول است.

شما میتوانید برای اطلاع از هزینه پی دی ار مراکز مورد نظر خود را از قسمت بالای این صفحه باتوجه به منطقه مورد نظر خود پیدا کنید و از طریق تماس با آن ها و یا فرستادن عکسی از قسمت آسیب دیده ماشین تان از هزینه صافکاری pdr اطلاع دقیق یابید.

حدود هزینه صافکاری pdr در مجموعه بزرگ اتو صافکار از ۴۰۰ هزار تومان به بالا میباشد که باید با مراجعه حضوری و بررسی حضوری به صورت دقیق قیمت صافکاری pdr را به اطلاع شما برسانیم.

قیمت پی دی ار صافکاری
قیمت پی دی ار صافکاری

بهترین صافکاری pdr  تهران

بعد از هر تصادفی رانندگان به دنبال رفع ایرادات بدنه ماشین خود با کمترین افت قیمت هستند و می‌خواهند روش را امتحان کنند که ماشینش آن چندان افت قیمت زیادی نداشته باشد. از روش هایی که سبب می‌شود ماشین افت قیمت زیادی پیدا نکند صافکاری بدون رنگ pdr میباشد.

مجموعه بزرگ اتو صافکار برای ارائه خدمات صافکاری بدون رنگ pdr مراکز مختلفی را به شما معرفی کرده است که تمامی این مراکز مورد تایید کارشناسان فنی اتو صاف کار بوده و شما می توانید با خیالی آسوده برای صافکاری pdr در تهران به این مراکز مراجعه کنید.

اتو صافکار با ۱۰ سال سابقه در زمینه صافکاری و نقاشی ماشین توانست عنوان بهترین صافکاری pdr تهران را به خود اختصاص دهد و با تحقیقات گسترده و اعمال فیلتر های فنی و تخصصی توانسته مراکز مختلفی را برای صافکاری با دستگاه pdr در تهران به شما معرفی کند.

هزینه صافکاری pdr در تهران در مراکز معرفی شده کاملا منصفانه و مناسب بوده و بر اساس میزان آسیب دیدگی ماشین تعیین می شود. شما می توانید برای اطلاع از هزینه صافکاری pdr عکس ماشین تان را برای همکاران ما ارسال کنید تا بر اساس وضعیت بدنه ماشین حدود قیمت صافکاری pdr را به اطلاع شما برساند.

بهترین صافکاری pdr  تهران
بهترین صافکاری pdr  تهران

صافکاری pdr غرب تهران

اگر تهران سکونت دارید و به دنبال بهترین صافکاری pdr غرب تهران هستید و می‌خواهید نزدیک‌ترین مرکز را پیدا کرده و با هزینه‌ای کم خدمات تخصصی دریافت کنید می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

ما برای رفاه حال مشتریان لیستی از بهترین صافکاری pdr غرب تهران تهیه کرده ایم که شما می توانید متناسب با محدوده مورد نظرتان نزدیکترین صافکاری بدون رنگ pdr در غرب تهران را پیدا کرده و برای دریافت خدمات تخصصی به این مرکز مراجعه کنید.

گاهی ممکن است ماشین شما نیازی به صافکاری نداشته باشد و شما نیاز به بازسازی خودرو داشته باشید که بای اطلاعات بیشتر درباره این موضوع میتوانید به صفحه بازسازی خودرو در تهران مراجعه کنید.

 صافکاری pdr در شرق تهران

تعداد مراکز صافکاری pdr در شرق تهران محدود می‌باشد البته باید شما صافکاری pdr تهران را در نظر بگیرید که خدمات تخصصی به شما ارائه می دهد نهر صافکاری.

اگر میخواهید بهترین صافکاری pdr در شرق تهران را پیدا کنید و در کوتاه ترین زمان بدن و با کمترین هزینه ایرادات بدنه ماشین تان را رفع کنید می توانید از شعب مختلف مجموعه بزرگ اتو صافکار کمک بگیرید.

ما تلاش کرده‌ایم قیمت پی دی ار صافکاری در این مراکز را ثابت نگه داریم و برای رفاه حال مشتریان با کمترین دستمزد و اجرت خدمات خود را ارائه دهیم.

برای اطلاعات بیشتر درباره مراکز صافکاری pdr در تهران می توانید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات جامعی در این حوزه کسب کنید.

اگر میخواهید لیستی از بهترین و تخصصی ترین تعمیرگاه های ماشین های مختلف در تهران را مشاهده کنید میتوانید به صفحه تعمیرگاه خودرو در تهران مراجعه کنید.

صافکاری pdr تهرانپارس

در تهرانپارس تعدادی صافکاری تخصصی pdr وجود دارد که شما می توانید خدمات با کیفیت را با قیمتی مناسب از آنها دریافت کنید.

شماره تماس مجموعه بزرگ اتو صافکار در مناطق مختلف تهران در قسمت پایین این صفحه قرار داده شده است اما اگر مهدی خاصی در تهرانپارس مورد نظر شما از میتوانید برای اطلاع از بهترین صافکاری pdr تهرانپارس با ما تماس بگیرید تا معتبرترین و نزدیک ترین مرکز را به شما معرفی کنیم.

صافکاری pdr در محل

یکی از درخواست هایی که کاربران از ما داشتند امکان بهره مندی از صافکاری pdr در محل بود. باتوجه به تقاضای مشتریان تیم اتوصافکار خدمات صافکاری pdr در محل را به مجموعه خدمات خود افزود و تعداد زیادی صافکار سیار در سراسر ایران برای ارائه خدمات در نظر گرفت. به این ترتیب شما میتوانید در سراسر ایران از طریق سایت اتوصافکار با ثبت منطقه و شهر مورد نظرتان صافکاری pdr در محل را دریافت کنید.

صافکارهایی که برای صافکاری pdr در محل به منطقه مورد شما اعزام میشوند صافکار های باتجربه و ماهری هستند که تمامی ابزار و تجیهزات را همراه خود میاورند. بهه این ترتیب شما زمان خود را صرف رفت و امد و پیدا کردن بهترین روش صافکاری pdr با استفاده از بهترین تجهیزات توسط بهترین صافکارها نمیکنید و میتوانید با خیالی آسوده ماشین تان را به صافکار حرفه ای اتوصافکار بسپارید.

شما میتوانید برای بهره مندی از صافکاری پی دی آر در محل با قمیتی مناسب هم از طریق سایت اقدام کنید و باتوجه به منطقه خود بهترین و معتبرترین صافکاری را برای اعزام صافکار انتخاب کنید و هم میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید تا بهترین صافکار را برای صافکاری pdr در محل اعزام کنند.

هم اکنون شما میتوانید از خدمات صافکاری pdr قزوین، صافکاری pdr اسلامشهر، صافکاری pdr در اسلامشهر، صافکاری pdr در غرب تهران و سراسر تهران و سایر شهر های ایران بهره مند شوید.

دقت داشته باشید قیمت pdr صافکاری در محل ارزان تر از صافکاری در مرکز میباشد زیرا هزینه های اجاره مغازه و جانبی حذف میگردد اما در صورتی که مسیر دور باشد هزینه رفت و آمد به مجموع هزینه ها اضافه میگردد. برای اطلاع دقیق تر از قیمت pdr صافکاری و شرایط صافکاری پی دی آر در محل میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

 

تخفیف ویژه صافکاری در محل

آموزش صافکاری pdr

باتوجه به آن که متوجه شدید صافکاری pdr چیست و از درامد صافکاری pdr باتوجه به بازار کار آن در ایران اطلاع یافتید ممکن است به این فکر افتاده باشید که صافکاری با دستگاه پی دی ار را به صورت حرفه ای یاد بگیرید و در این حوزه فعالیت داشته باشید. صافکاری با دستگاه پی دی ار در شهر های ایران باتوجه به تعدد تصادفات روز به روز بازار کار بهتری پیدا مییکند و در صورتی که بتوانید در این حوزه مهارت کافی را کسب کنید میتوانید درامد صافکاری pdr را برای خوود به مبلغ دلخواه برسانید زیرا در این حوزه مهارت و تخصص حرف اول را میزند.

یکی از خدمات ارزنده ای که تیم اتوصافکار ارائه میدهد آموزش صافکاری pdr به صورت حرفه ای از صفر تا صد به علاقه مندان این حوزه میباشد. در دوره صافکاری pdr مطالب هب صورت تئوری و عملی به کارآموزان تدریس میشود و تلاش میشود دوره صافکاری pdr متناسب با نیاز های بازار کار پیش رود. به این ترتیب شما میتوانید با شرکت در دوره آموزش صافکاری pdr این اطمینان را داشته باشید که هرآنچه برای ورود به بازار کار نیاز است بلد باشید را یاد میگیرید و با دریافت مدرک فنی حرفه ای بین المللی آمادگی لازم را برای ورود به بازار کار و کار آفرینی کسب میکنید. اگر سوالی در مورد آموزش صافکاری pdr دارید میتوانید به صفحه آموزش صافکاری مراجعه کنید و از سرفصل های آموزشی و هزینه کلاس اطلاع یابید.

موارد استفاده از صافکاری pdr

تا اینجا قطعا با ابزار پی دی ار صافکاری، دستگاه صافکاری pdr، pdr در صافکاری چیست و صفر تا صد صافکاری به روش pdr آشنا شدید. در این قسمت میخواهیم مواردی که میتوان صافکاری به روش pdr را پیاده سازی کرد را توضیح دهیم. این موارد میتوانند شامل لیست زیر باشند:

 • برای رفع فرورفتگی های جزیی در اثر تصادفات جزیی
 • رفع فرورفتگی در اثر تماس با جسم تیز
 • ترمیم فرورفتگی های ایجاد شده در اثر برخورد تگرگ
 • رفع فرورفتگی های زیاد برای کاهش بتونه کاری در صافکاری با رنگ

 

مطالعه بیشتر  صافکاری با دستگاه مکش

تاریخچه صافکاری پی دی آر

به طور کلی صافکاری با pdr که با ابزار خاصی انجام میشود و به آن ابزار صافکاری پی دی ار گفته میشود برای رفع تورفتگی های بدنه ماشین بدون رنگ میباشد و به آن صافکاری بدون رنگ نیز گفته میشود. پی دی آر در صافکاری از سال 1960 میلادی به عرصه صافکاری وارد شد که شخصی به نام اسکار فلایگ برای رفع رنگ پریدگی خودورهای نمایشگاه بین المللی ورزش های موتوری از روش فرانک تی سارجنت از روش صافکاری با پی دی ار استفاده کرد.

این فرد پس از ارائه روش صافکاری با پی دی ار توانست از سمت کارمندی ساده به کارمند ارشد ارتقا پیدا کند و این روش به قدری کارآمد بود که توانست در سایر کارخانه های خودروسازی مورد استفاده قرار گیرد.

این روش به قدری پیشرفته شد که امرپی دی ار خودرووزه پی دی آر در صافکاری به روش های مختلفی در کشور های مختلف از جمله ایران انجام میشود و بازار کار پی دی آر در صافکاری روز به روز نیز رو به بهبود است.

باتوجه به این که این روش صافكاري پي دي ار نیازی به رنگ و بتونه کاری ندارد و میتواند در زمان کمی انجام شود به یکی از روش های کاربردی تبدیل شده است ولی در عین حال مهارت و تخصص زیاد صافکار را میطلبد. به همین دلیل مراکزی که صافكاري پي دي ار ارائه میدهند تلاش میکنند روز به روز دانش خود را ارتقا بخشند و از جدیدترین ابزار صافکاری pdr استفاده کنند تا نتیجه کار عالی شود.

دستگاه pdr صافکاری چیست

همان طور که در مقاله ذکر شد برای پی دی ار خودرو از ابزار های خاصی استفاده میشود که میله صافکاری pdr این امکان را به صافکار میدهد که قسمت های مختلف خودرو را به سمت بیرون هدایت کند و فرورفتگی های ایجاد شده در بدنه خودرو را از بین ببرد.

این میله ها در انواع مختلفی وجود دارند که هر مدل برای بخش خاصی از بدنه خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. به همین دلیل در پاسخ به سوال دستگاه pdr صافکاری چیست میتوان گفت مجموعه از میله هایی که با استفاده از آن ها میتوان فرورفتگی های بدنه خودرو را ترمیم کرد. نحوه صافکاری pdr به این صورت میباشد که این میله ها را در زوایای مختلف به سمت بیرون هل میدهد تا فرورفتگی هایی که در بدنه خودرو ایجاد شده است از بین برود. اگر سوالی در مورد پی دی آر ماشین و نحوه صافکاری pdr دارید میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند.

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

بورس لوازم صافکاری

بورس لوازم صافکاری

خرید لوازم صافکاری ارزان باکیفیت در سراسر ایران

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید
درخواست خود را در کادر زیر وارد نمایید
برآورد هزینه صافکاری در محل

اگر امکان برقراری تماس و یا مراجعه حضوری ندارید ومیخواهید قبل از مراجعه هزینه تقریبی انجام خدمات توسط تیم ما را بدانید تماس حاصل نمایید.

عجله دارید ؟