پراید SE111 ۲,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X111 ۲,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید SE131 ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X131 ۱,۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 ۱,۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 پلاس ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا صندوق دار sx ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا هاچ بک EX ۲,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ساینا EX دنده ای ‏ ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کوئیک دنده ای ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شاهین G ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 405 slx ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس ساده ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس lx ۳,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 206 تیپ 2 ۳,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
صافکاری اسلامشهر | صافکاری بی رنگ در اسلامشهر | بهترین صافکاری و نقاشی اسلامشهر

صافکاری اسلامشهر

اگر میخواهید ماشین تان را به یک صافکاری معتبر در اسلامشهر بسپارید و از نتیجه کار اطمینان داشته باشید که ماشین تان به بهترین صورت به شما تحویل داده میشود میتوانید به یکی از مراکز معرفی شده در قسمت بالا مراجعه کنید. این مراکز صافکاری در اسلامشهر پس از تحقیقات زیادی برگزیده شده اند و اطلاعات آن ها در اختیار شما قرار داده شده است تا بتوانید در کوتاهترین زمان بهترین صافکاری در اسلامشهر را پیدا کنید و با خیالی آسوده ماشین تان را به آن ها بسپارید.

بهترین صافکار بدون رنگ در اسلامشهر

مجموعه اتوصافکار از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات صافکاری و نقاشی مانند دستگاه مکش و وکیوم استفاده میکنند و هزینه صافکاری در این مجموعه در اسلامشهر بسیار مناسب و منصفانه است.

اگر ساکن اسلامشهر هستید میتوانید برای پیدا کردن بهترین صافکاری بدون رنگ در اسلامشهر زمان زیادی صرف کنید و یک مرکز را بدون مطمئن بودن از میزان تخصصی انجام شدن خدمات در آن انتهاب کنید.

راه ساده تر دیگری نیز وجود دارد که میتوانید به نتایج تحقیقات کارشناسان اتوصافکار اعتماد کنید و ماشین تان را به یکی از این مراکز که در بالا معرفی شده است ببرید. این صافکاری ها در اسلامشهر از فیلتر های فنی و تخصصی کارشناسان اتوصافکار گذر کرده اند و در لیست بهترین صافکار بدون رنگ در اسلامشهر قرار گرفته اند.

این صافکاری ها در اسلامشهر با سال ها تجربه مشغول به کار میباشند و از جمله صافکاری های به نام در اسلاشهر میباشند که رضایت بیشتر مشتریان را جلب کرده اند.

بهترین صافکار بدون رنگ در اسلامشهر

قیمت صافکاری در اسلامشهر

به دلیل آن که قیمت ابزار و تجهیزات در اسلامشهر ارزان تر از سایر مناطق میباشد به همین دلیل قیمت صافکاری در اسلامشهر از شهر تهران ازران تر میباشد. به جرعت میتوان گفت صافکاری های معرفی شده در بالای صفحه معتبرترین صافکاری های اسلامشهر هستند که همه مشتریان این مرازک از آن ها رضایت دارند.

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت صافکاری در اسلامشهر عکس ماشین تان را از طریق فرمی که در سایت قرار داده شده است برای ما ارسال کنید. همکاران ما در مجموعه اتوصافکار بر اساس میزان آسیب دیدگی بدنه و عمق آسیب حدود هزینه صافکاری بدون رنگ در اسلامشهر را به اطلاع شما میرسانند.

آدرس صافکاری با دستگاه مکش اسلامشهر

شما میتوانید برای پیدا کردن آدرس صافکاری با دستگاه مکش در اسلامشهر به اطلاعات مراکز معرفی شده در بالای صفحه مراجعه کنید. با کلیک بر روی نقشه نمایش داده شده گوگل مپ برای شما باز میشود و میتوانید بهترین مسیر به این صافکاری ها را پیدا کنید و نزدیک ترین صافکاری در اسلامشهر را انتخاب کنید.

نظرات مشتریان درباره هر صافکاری میتواند به شما در انتخاب آن بسار کمک کند. پس بهتر است برای انتخاب صافکاری در اسلامشهر نظرات مشتریان آن را بسیار در نظر بگیرید و با دقت و حساسیت زیادی آن را انتخاب کنید. هر سهل انگاری در انتخاب صافکاری میتواند در افت قیمت ماشین تاثیر داشته باشد.

بهترین نقاشی ماشین در اسلامشهر

اگر در خیابان های اسلامشهر درگیر تصادفی شدید باید به دنبال بهترین نقاشی ماشین در اسلامشهر باشید تا بدنه ماشین را طوری نقاشی و صافکاری کند که اثری از آثار آسیب و تصادف در بدنه ماشین وود نداشته باشد.

ما پس از تحقیقات میدانی زیادی تعدادی از نقاشی های اسلامشهر را برگزیدیم و پس از اعمال فیلتر های تخصصی و فنی این مراکز را در لیست بهترین نقاشی ماشین در اسلامشهر قرار دادیم تا شما بتوانید به راحتی به نزدیک ترین مرکز مراجعه کنید و ماشین را با خیالی آسوده از نتیجه کار به این مراکز بسپارید.

 بهترین نقاشی ماشین در اسلامشهر

قیمت نقاشی ماشین در اسلامشهر

آنچه به صورت مستقیم بر قیمت نقاشی ماشین در اسلامهر تاثیر میگذارد نوع و کیفیت رنگ مصرفی و مدل ماشین میباشد. هرچه میزان آسیب بدنه بیشتر باشد و عمق آسیب نیز بیشتر باشد دیگر نمیشود با صافکاری بدون رنگ در اسلامشهر کار را جمع کرد و بدنه ماشین نیاز دارد که نقاشی شود تا آسیب آن برطرف شده و مانند روز اول بدنه سالم و تمیزی داشته باشد.

برای اطلاع از قیمت نقاشی ماشین در اسلامشهر میتوانید تصویری از بدنه آسیب دیده ماشین تان برای ما ارسال کنید تا بر اساس میزان آسیب دیدگی حدود هزینه نقاشی در اسلامشهر برای شما ارسال شود.

مقالات اخیر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

برترین صافکاری ها

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید