پراید SE111 ۲,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X111 ۲,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید SE131 ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X131 ۱,۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 ۱,۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 پلاس ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا صندوق دار sx ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا هاچ بک EX ۲,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ساینا EX دنده ای ‏ ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کوئیک دنده ای ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شاهین G ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 405 slx ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس ساده ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس lx ۳,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 206 تیپ 2 ۳,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

صافکاری بهتر است یا تعویض

اگر بخواهیم در خصوص صافکاری و تعویض صحبت کنیم ابتدا نیاز است که تفاوت این دو گزینه را به طور مفصل برای شما شرح دهیم. صافکاری در اصل از بین بردن قسمت های فرورفته و برآمده ماشین در حالت تصادفات و یا ایجاد آسیب و صدمات می باشد که با تعویض بسیار متفاوت می باشد.

گاهی ممکن است آسیب ماشین آنقدر زیاد نباشد که شما مجبور باشید برای قطعات آن را تعویض کنید در این صورت صافکاری میتواند هزینه کمتری برای شما داشته باشد. اگر میخواهید با کمترین هزینه صافکاری ماشین تان انجام شود و از یک مرکز تخصصی صافکاری برای این کار کمک گرفته باشید میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید.

تفاوت اصلی صافکاری با تعویض چیست؟

یک تفاوت اصلی که صافکاری با تعویض دارد در شیوه انجام کار و قیمت آن می باشد، معمولا به دلیل آنکه تعویض هزینه بیشتری به دلیل جا به جایی قسمت های متفاوت ماشین مانند سپر، گلگیر، کاپوت و یا دیگر قسمت ها دارد افراد تصمیم می گیرند که با صافکاری این کار را انجام دهند.

بنابراین میتوان گفت که تفاوت اصلی صافکاری با تعویض در قیمت آن و شیوه انجام تعمیر ماشین در حالتی که آسیب دیده می باشد، است. تشخیص نیاز به صافکاری یا تعویض برعهده صافکار حرفه ای میباشد و در صورتی که شما به مرکز آماتور و غیر حرفه ای مراجعه کنید ممکن است به دلیل نداشتن دانش کافی و تجهیزات پیشرفته قادر به رفع ایرادات نباشد و با تعویض نامناسب سبب افت قیمت زیاد خودرو شما شود.

صافکاری انجام بدم یا تعویض ؟

اگر بخواهیم بین صافکاری و تعویض یکی را انتخاب کنیم به نظر بنده بهترین گزینه با توجه به نیاز شما قابل انتخاب می باشد، زیرا در بعضی از موارد صافکاری برای شما مناسب می باشد و در بعضی دیگر تعویض، باید بهترین گزینه را انتخاب کنید. زمانی که ماشین کاملا آسیب دیده باشد و به هیچ عنوان نتوان آن را بهبود بخشید قسمت آسیب دیده را تعویض می کنند اما زمانی که ماشین آسیب جدی ندیده باشد می توان با هزینه بسیار کمتر و یک صافکاری و نقاشی ساده ماشین را تعمیر کنیم.

در بعضی موارد تعویض میتواند سبب افت قیمت زیاد خودرو شود و در صورتی که صافکار تخصص لازم را نداشته باشد میتواند خسارت زیادی برای شما به همراه داشته باشد. برای آن که بتوانید از تخصص برترین صافکار های کشور بهره مند شوید و در کوتاهترین زمان ماشین تان را مانند روز اول تحویل بگیرید میتوانید از خدمات صافکاری در منزل اتوصافکار بهره مند شوید. برای دریافت خدمات میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید و با ثبت درخواست تان در سریع ترین زمان از حضور متخصص ترین صافکار ها در سراسر ایران بهره مند شوید.

اول بررسی کنید چه مقدار ماشین آسیب دیده است ؟

محاسبه

اگر درصد آسیب به حدی باشد که نتوان آن را با حرارت دادن و یا تقه زدن درست کرد، اینجا جایی است که باید قطعه آسیب دیده را تعویض کنید. اگر کاپوت ماشین شما در اثر تصادف به حالت مچاله درآمده باشد نمیتوان انتظار داشت که با صافکاری بتوان آن درست کرد مخصوصا که کاپوت اصطلاحا قسمت دوبل بوده یعنی ورق آهن آن دو تکه می باشد که صافکاری آن سخت تر است.

در صورتی که اسیب ماشین زیاد باشد نیاز است برای جلوگیری از افت قیمت تعویض درب خودرو و سایر قطعات خودرو روش های نوین صافکاری بدون رنگ و یا صافکاری با رنگ را انتخاب کنید. در صورتی که قصد ورود به این حوزه کاری را نیز داشته باشید میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید و به صورت گام به گام نقاشی و صافکاری خودرو را یاد بگیرید و با ورود به این حوزه به سرعت کسب درامد داشته باشید.

افت قیمت تعویض درب خودرو

یکی از سوالات متداولی که مطرح میشود این است که افت قیمت تعویض درب خودرو چقدر است و آیا میتوان تا حدودی از افت قیمت تعویض درب خودرو جلوگیری کرد.

در پاسخ باید گفت افت قیمت تعویض درب خودرو حدود 4 الی 5 درصد میباشد و باتوجه به آن که قیمت روز خودرو چقدر است از قیمت آن کاسته میشود. به همین دلیل پیشنهاد میشود برای رفع ایرادات درب خودرو به مراکز تخصصی مراجعه کنید تا با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از روش های نوینی مانند صافکاری مغناطیسی از افت قیمت خودرو جلوگیری کند. شما میتوانید با مراجعه به تمامی مراکز معرفی شده در اتوصافکار خدمات باکیفیت تخصصی با قیمت مناسب دریافت کنید.

افت قیمت تعویض کاپوت

از دیگر مسائلی که زمان آسیب خودرو در ذهن افراد شکل میگیرد این است که افت قیمت تعویض کاپوت چقدر است و چطور میتوان جلو افت قیمت را گرفت.

در صورتی که کاپوت تعویض شود خودرو حدود 8 درصد افت قیمت خواهد داشت. این افت قیمت برحسب قیمت روز خودرو تعیین میشود و از قیمت مماشین کاسته میشود. به این ترتیب افت قیمت تعویض کاپوت 206 برابر با 8 درصد قیمت روز خودرو خواهد بود.

برای آن که بتوانید از این افت قیمت جلوگیری کنید میتوانید در صورتی که اسیب قابل ترمیم با روش های مدرن صافکاری باشد به مراکز تخصصی مراجعه کنید تا با روش های صافکاری مختلف مانند صافکاری لیزری بدون آن که آسیبی به رنگ خودرو وارد شود آسیب ها را ترمیم کند.

ایا سپر جزو رنگ حساب میشود

از رایج ترین سوالاتی که در حوزه صافکاری یا تعویض مطرح میشود این است که ایا سپر جزو رنگ حساب میشود؟ در پاسخ باید بگوییم خیر.

رنگ کردن سپر خودرو جز رنگ محسوب نمیشود و ماشین افت قیمت نخواهد داشت.

تعویض کاپوت یا صافکاری

باتوجه به آن که گفته شد تعویض کاپوت 8% افت قیمت خواهد داشت در صورتی که آسیب کاپوت محدود باشد و صافکار از تخصص لازم بهره مند باشد میتواند به روش های نوین ایرادات کاپوت را رفع کند و از افت قیمت خودرو جلوگیری کند.

برای این کار میتوان از روش های مختلفی استفاده کرد که صافکاری با چسب حرارتی یکی از این روش ها برای رفع ایرادات جزیی میباشد. در صافکاری با چسب حرارتی بدون آن که ایرادی به رنگ خودرو وارد شود تمام فرورفتگی ها رفع میگردد و ماشین افت قیمت تعویض را نخواهد داشت.

از دیگر روش هایی که میتوان از تعویض کاپوت تا حد زیادی جلوگیری کرد و در صورتی که صافکار در این حوزه متخصص باشد توانایی به کارگیری این روش ها را دارد صافکاری PDR میباشد. در این روش از میله های خاصی برای رفع ایرادات بدنه خودرو استفاده میشود و با استفاده از آن میله ها صافکار میتواند تمام فرورفتگی ها را رفع نماید.

چرا قیمت صافکاری از تعویض کمتر است؟

یکی از سوالاتی که ذهن مشتریان ما را به کلی درگیر کرده است این می باشد که چرا قیمت صافکاری از تعویض کردن قطعات کمتر می باشد، پاسخ این می باشد در صافکاری قیمت قطعات و سود آن ها از هزینه کلی کم می شود بنابراین در نهایت قیمت صافکاری از تعویض کردن قطعات بسیار کمتر می شود. البته باید دقت داشته باشید که اگر بهترین تعمیرگاه خودرو در تهران را برای تعویض قطعات انتخاب کنید در صورتی که خودرو شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد به دلیل آن که این مرکز تعهد کاری دارد از بهترین قطعات باکیفیت با قیمتی مناسب برای خودرو شما استفاده میکند و در صورتی که تعویض لازم باشد با قیمتی ارزان این کار را برای شما انجام خواهد داد.

ایا تعویض سپر ماشین جز رنگ حساب میشود

یکی از سوالات متداولی که در این حوزه مطرح میشود این است که ایا تعویض سپر ماشین جز رنگ حساب میشود و با تعویض سپر ماشین افت قیمت زیادی اتفاق میفتد یا خیر؟

در واقع وقتی شما سپر ماشین را تعویض میکنید این کار جز تعویضات محسوب میشود و ماشین شما افت قیمت بیشتری نسبت به صافکاری سپر ماشین پیدا میکند.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که همیشه نیاز به تعویض نخواهد بود و بر اساس میزان آسیب دیدگی و تخصص صافکار مشخص میشود که نیاز به تعویض خواهد بود یا با صافکاری این کار انجام میشود.

پس در پاسخ به سوال ایا تعویض سپر ماشین جز رنگ حساب میشود باید گفت خیر.

آیا تعویض سپر افت قیمت دارد

یکی از سوالاتی که کاربران بسیار سرچ کرده اند این است که آیا تعویض سپر افت قیمت دارد نی نی سایت. در این گونه موارد میتوان به صورت قطعی این جواب را داد که در صورتی که سپر به بدنه خودرو پیچ نشده باشد خودرو به میزان 0.5 درصد افت قیمت خواهد داشت.

البته شما باید این نکته را در نظر داشته باشید که در صورتی که سپر خودرو آسیب دیده باشد و شما به صافکار حرفه ای مراجعه نکرده باشید و از روش های تخصصی برای این کار استفاده نکند مجبور به تعویض سپر خواهید شد و ماشین شما افت قیمت خواهد داشت.

یکی از روش های صافکاری مدرنی که برای رفع آسیب سپر استفاده میشود صافکاری با دستگاه مکش میباشد. در این روش از دستگاه های پیشرفته مکش استفاده میشود و این دستگاه میتواند با ایجاد نیروی مکش فرورفتگی های ایجاد شده در سپر خودرو را با قابلیت تنظیم قدرت دستگاه رفع نماید. اگر سوالی هنوز در مورد آیا تعویض سپر افت قیمت دارد نی نی سایت در ذهن شما باقی مانده میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند.

یک صافکار خوب چه کسی است؟

یک صافکار خوب شخصی است که بتواند با کمترین هزینه، بیشترین تغییر و تعمیر را برای شما فراهم انجام دهد، این شخص زیبایی ظاهری ماشین شما را در نظر می گیرد و میتواند آن را در کمترین زمان ممکن بدون فوت وقت به زیبا ترین شکل ممکن تعمیر کند.

از دیدگاه دیگر یک صافکار خوب شخصی است که بتواند هم سریع کار کند و هم در تمام مناطق تهران پاسخ گوی شما باشد، در بسیاری از تصادفات افراد به صافکاری نیاز دارند که صافکاری سیار انجام دهد و در محل حاضر شود، در این صورت نیاز شما به سرعت برطرف خواهد شد.

کاپوت تعویض کارخانه یعنی چه

از دیگر سوالاتی که در حوزه صافکاری پیش میاید این است که کاپوت تعویض کارخانه یعنی چه؟ در واقع کاهی در اثر تصادفات کاپوت ماشین به قدری آسیب میبیند که با صافکاری ایرادات برطرف نمیشود و نیاز است کاپوت تعویض شود.

کاپوت تعویض کارخانه به این معنی میباشد که کاپوت را با کاپوت یک ماشین نو از کارخانه تعویض میکنند و از کاپوت های ماشین های دیگر که صافکاری شده اند استفاده نمیشود. البته باید دقت داشته باشید اگر میزان آسیب کم باشد شما میتوانید با تعمیر یا همان صافکاری ایرادات ایجاد شده را رفع کنید اما اگر میزان
آسیب زیاد باشد نیاز است کاپوت تعویض شود که تعویض کاپوت کارخانه انتخاب به صرفه تری و نتیجه کار بهتر خواهد بود.

بهتر است به سراغ چه صافکاری هایی برویم؟

بعضی از افراد به دلیل قیمت بسیار زیاد برخی از مراکز صافکاری شکایت دارند، این افراد نمی توانند مشکل خود را در این مراکز برطرف کنند بنابراین سراغ مراکزی می روند که که قیمت کمتری داشته باشد غافل از آنکه مراکز با قیمت پایین تر، کیفیت کمتری نیز خواهند داشت بنابراین موضوع مهم در انتخاب صافکاری معتبر پیدا کردن مرکزی است که هم قیمتش مناسب باشد و هم بتواند خدمات مناسب با کیفیتی را ارائه دهد.

یکی از این مراکز که سال هاست مراجعان زیادی را به خود جذب کرده است و مشتریان آن نه تنها از آن رضایت دارند بلکه خواستار افزایش مراکز این چنین معتبر و حرفه ای هستند مرکز صافکاری و نقاشی اتوصافکار می باشد، این مرکز با سال ها تجربه در این زمینه توانسته است در صافکاری ساندرو، صافکاری بدون رنگ خودرو و صافکاری قسمت دوبل ماشین که انصافا کار سختی خواهد بود مشتریان زیادی را از خود راضی نگه دارد و به افراد بسیار زیادی خدمات گوناگونی ارائه داده است، یکی از مهم ترین شعار های اصلی مرکز اتوصافکار راضی نگه داشتن بی چون و چرای مخاطبان بوده است.

تعویض گلگیر پراید یا تعمیر گلگیر پراید

پراید یکی از ماشین هایی است که جز رایج ترین ماشین ها در ایران محسوب میشود و تقریبا در هر خیابانی شما میتوانید این ماشین را مشاهده کنید.

سوالی که همیشه برای پراید سواران بعد از هر تصادف مطرح میشود این است که تعویض گلگیر پراید بهتر است یا تعمیر گلگیر پراید؟

در واقع همه چیز به میزان آسیب دیدگی گلگیر ماشین تان بستگی دارد. اگر گلگیر آسیب جدی دیده باشد و تعمیرکار نتواند گلگیر را با استفاده از به روز ترین لوازم صافکاری درست کند در این حالت تعویض گلگیر ماشین انتخاب بهتری است.

تشخیص این موضوع بر عهده صافکار حرفه ای است و شما باید بر اساس تشخیص او انتخاب کنید که گلگیرتان تعویض شود و یا با صافکاری ایرادات آن برطرف شود. شما میتوانید عکسی از ماشین تان برای همکاران ما در اتوصافکار ارسال کنید تا بر اساس میزان آسیب دیدگی شما را در این باره راهنمایی کنند و هزینه تعویض و تعمیر را به اطلاع شما برسانند.

چگونه نزدیک ترین صافکاری به خودم را پیدا کنم؟

صافکاری و نقاشی در محل

برای پیدا کردن بهترین مرکز صافکاری تنها نیاز دارید که در گوگل بنویسید صافکاری، بعد از نوشتن این عبارت از طریق مپ گوگل می توانید نزدیک ترین مرکز صافکاری به خود را پیدا کنید، همچنین از دیگر راه هایی که میتواند در این زمینه به شما کمک شایانی بکند، زدن مستقیم کلمه صافکاری در گوگل مپ می باشد که در این صورت، گوگل مپ به راحتی نزدیک ترین مکانی را که در آن می توانید ماشین خود را برای صافکاری ببرید به شما نمایش خواهد داد.

حدود قیمت تعویض قطعه خراب چه قدر است؟

قیمت صافکاری و نقاشی

حدود قیمت تعویض قطعه خراب معمولا از چند صد هزار تومان آغاز میشود و به چند میلیون تومان نیز می رسد، معمولا قطعه هایی از ماشین که بزرگ تر هستند و دو تکه می باشند گران تر از قطعه هایی هستند که یک تکه بوده و وزن کمتری دارند، در بسیاری از موارد قیمت تعویض با توجه به قیمت روز قطعه تعویض شده محاسبه می شود، و قیمت روز نیز با توجه به قیمت دلار کم و زیاد می شود، هر چه قیمت دلار بیشتر شود قیمت قطعه نیز افزایش خواهد یافت.

سوال اصلی اینجاست که قیمت قطعه چه ارتباطی با دلار دارد؟

سوال بسیار مهمی که از ما می پرسند این است که چرا قیمت قطعات خودرو با افزایش دلار افزایش می یابد، بهترین پاسخ این می باشد که قطعه از خارج وارد می شود و تمام قطعات موجود در بازار چینی هستند بنابراین جای تعجبی ندارد که با افزایش قیمت دلار، قیمت قطعه افزایش یابد.

در آخر در نظر داشته باشید که اگر خدایی ناکرده دچار تصادف شده اید و مشکل برایتان به وجود آمده است.

کاپوت استوک چیست

زمانی که صحبت از تعویض و تعمیر و صافکاری میشود یکی از موضوعاتی که مطرح میشود این است که از کاپوت استوک استفاده شود.

شاید این سوال برای شما پیش آید کاپوت استوک چیست و چه فرقی با کاپوت تعویضی رنگ و کاپوت صافکاری شده دارد.

کاپوت استوک کاپوتی است که از کاپوت اصلی و فابریک یک ماشین دیگر استفاده شده است در حالی که کاپوت تعویضی کاپوتی میباشد که از کاپوت ماشین دیگر که رنگ شده و دیگر فابریک نیست استفاده میشود.

استفاده از هر مورد بر اساس شرایط متفاوت است و شما باید بر اساس میزان آسیبی که به کاپوت ماشین وارد شده است یک مرود را انتخاب کنید.

تعویض درب یا صافکاری

از دیگر سوالاتی که در این حوزه مطرح میشود این است که تعویض درب یا صافکاری بهتر است و باید کدام مورد را انتخاب کنیم؟

در کل این مقاله این موضوع را به شما گوشزد کردیم که همه چیز به شرایط و میزان آسیب دیدگی ماشین بستگی دارد در این مورد هم در نظر داشتن این موضوع به شما کمک میکند که بین تعویض درب یا صافکاری درب ماشین بهترین گزینه را انتخاب کنید.

همیشه این مورد رادر نظر داشته باشید که تعویض درب هزینه بیشتری به همراه خواهد داشت و شما برای آن که بتوانید درب ماشین را تعویض کنید باید هزینه بیشتری نسبت به صافکاری بپردازید.

باتوجه به نوسانات قیمتی بهترین کار این است که شما صافکاری درب ماشین را انجام دهید که این مورد باتوجه به تخصص صافکار و مهارت او امکان پذیر است.

اگر نمیدانید تعویض درب یا صافکاری برای ماشین شما مناسب تر است میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازمم را دریافت کنید و یا عکسی از درب ماشین تان برای ما ارسال کنید تا بر اساس میزان آسیب دیدگی بهترین گزینه بین تعویض و صافکاری انتخاب شود.

تعویض کنم یا صافکاری

در نهایت این صفحه شاید همچنان این سوال برای شما باقی مانده باشد که در نهایت تعویض کنم یا صافکاری؟

برای آن که بهترین انتخاب را داشته باشید بهترین کار این است که شما به یک مرکز معتبر در این حوزه مراجعه کنید و از یک فرد متخصص کمک بگیرید تا هزینه اضافی برای این کار نکنید و مجبور نشوید کار بی فایده و پر هزینه ای انجام دهید ما یک کار ارزنده کرده ایم.

برای این کار شما میتوانید عکسی از ماشین تان برای همکاران ما ارسال کنید تا بر اساس میزان آسیب دیدگی به شما اعلام کنند که تعویض برای مورد شما بهتر است یا صافکاری؟

با ارسال عکسی از ماشین تان میتوانید در جریان هزینه های صافکاری و تعویض نیز قرار بگیرید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

دقت داشته باشید اگر قصد تعویض قطعاتی از ماشین تان را دارید بهتر است مرکزی را انتخاب کنید که از استفاده قطعات اصل و اورجینال آن اطمینان داشته باشید. تمام مراکزی که زیر مجموعه اتوصافکار فعالیت میکنند از قطعات اصل و اورجینال استفاده میکنند و شما میتوانید با خیالی آسوده قطعات ماشین تان را تعویض کنید.

سوالات متداول حول محور صافکاری یا تعویض!

تن به صافکاری بدیم یا تعویضش کنیم ؟

ببینید بستگی به خیلی عامل ها داره ، از شخصیت خودتون گرفته تا مدل ماشین و میزان خسارت وارده! اگه ازون آدمایی هستید که با یه خشی که رو ماشین افتاده هر روز خودتونو سرزنش می کنید و همیشه این قضیه جلو چشمتونه باید بیخیال صافکاری بشین و با پرداخت هزینه بیشتر نسبت به تعویض اقدام کنید.

تو چه شرایطی صافکاری کردن بهتره ؟

در حالت کلی اگر مشکل خاصی برای خودرو پیش نیومده و فقط یه سری خسارت های جزئی داره ، صافکاری کردن خیلی بیشتر از تعویض براتون می صرفه و منطقی تر هم است

تو چه شرایطی تعویض کردن بهتره ؟

اما یه سری از موقعیتا پیش میاد که خدایی نکرده قسمتی از ماشین تقریبا نابود شده و دیگه صافکاری جوابگو نیست ! این به این معنی نیست که نشه با صافکاری درستش کرد نه ! میشه با صافکاری درستش کرد، اما خب یه هزینه بیشتری میدید و به کلی تعویض می کنید قطعه رو و خیال خودتون رو راحت می کنید.

تعویض برای چه افرادی مناسب است و برای چه افرادی مناسب نیست !؟

خیلی رک و خلاصه بگم ، اگه پولشو دارید که تعویض کنید ! چون در هر صورت خرید قطعه نو از تعمیر قطعه قبلی بهتره ، ولی اگر پول ندارید و یا نمی خواید اونقدرا هم خرج کنید بهتره که پیش یه صافکار برید تا تعمیر رو براتون انجام بده، آدرس بهترین صافکاری ها هم از اتوصافکار بگیرید.

مقالات اخیر

گفتگو کنید

62 نظر

 1. سلام
  تعویض کاپوت خودرو دنا با رنگ کارخونه آیا رنگ شده حساب میشه ؟

   1. سلام ببخشین کاپوت ماشین کوییک رو فابریک کارخونه عوض کنیم افت قیمت شاملش میشه؟
    و اگر میشن حدودا چقدره؟

 2. سلام
  خودروی ۲۰۶ مدل ۹۶ کاپوتش تعویض بشه بیشتر افت میخوره یا رنگ بشه

  1. سلام بستگی به وسعت رنگ شدگی داره ولی در کل تعویض افت قیمت بیشتری برای ماشین خواهد داشت

 3. سلام تیبا 2 مدل 97 دارم . گلگیر سمت راست به لوله آتش نشانی ساختمان و درب پارکینگ خورد و آسیب دید با صافکاری گفتند درست میشه ولی احتمال اینکه موج داشته باشه هست . بنظر شما تعویض کنم یا صافکاری .ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام اگر به یک صافکار حرفه ای مراجعه کنید به احتمال زیاد میتونه بدون ایراد مشکل رو حل کنه. همکاران ما هم میتونن شما را راهنمایی و مشکل را رفع کنن.

 4. سلام ببخشین تعویض سپر جلو خودروتیبا٢ در نمایندگی باعث افت قیمت هم میشه؟

 5. سلام آیا تعویض درب ۴۰۵ رنگ فابریک کارخونه افت قیمت داره و رنگ شدگی محسوب میشه؟

 6. سلام .ماشین تیبا دارم که از عقب زدن بهش و ۱۰ سانت رفته داخل صندوق .عوض کنم یا رنگ بشه
  یه کف دست رنگ گیشه
  بیمه بدنه دارم شرکت سایپا
  افت قیمت کدوم بیشتره ؟

  1. سلام باید ماشین تون حضوری بررسی و کارشناسی بشه بهتره به یکی از شعب ما مراجعه کنید تا بهتر شما رو راهنمایی کنن

 7. سلام پارکینگ ما شیبش زیاد و کوچمون چهار متری.معمولا با دنده عقب میرم پارکینگ .امروز .درب عقب سمت راست شدید خورد. بنظرتون ببرم صافکار یا تعویض کنم .۸

  1. سلام دوست عزیز بستگی به میزان آسیب داره ولی به طور کلی تعویض افت قیمت بیشتری برای ماشین موقع فروش داره به خاطر همین پیشنهاد میکنیم حتمابه یک صافکار ماهر ماشین تان را نشان دهید و نظر کارشناسی ایشون رو مد نظر قرار دهید. صافکار های اتوصافکار هم در این حوزه میتونن کمکتون کنن و بهترین راهکار را به شما ارائه دهند

 8. سلام.درسته که میگن کاپوت تعویض شده بعد یه مدت فرقش با رنگ خود ماشین عوض میشه و معلوم میکنه؟. من پژوپارس رنگ سفید روغنی دارم و کاموت جلوش له شده از چند تا صافکار ماهر پرسیدم و ماشین رو برسی کردند و گفتند که اگه تعویض کنی رنگ کاپوت جدید با خود ماشین فرق خواهد داشت و اگه هم فرق نداشته باشه بعدا رنگش با رنگ ماشین تفاوت پیدا میکنه و از ظاهر معلوم میشه که کاپوت تعویض شده.آیا این درسته؟؟

  1. سلام باتوجه به تفاوت قدمت کاپوت و سایر اجزای ماشین این تفاوت رنگ رخ میدهد. بله درسته

 9. سلام
  یه پژو پارس مدل 1380 میخوام بازسازی کنم، شامل تعویض رنگ بژ به سفید، موتور و…
  برای صافکاری درب، روکش درب عوض کنم بهتره یا کل درب تعویض بشه؟
  همچنین گلگیرها…
  تشکر

 10. سلام وقت بخیر
  خودرو من از ناحیه گلگیر ضربه خورده اگه فابریک کارخانه تعویض کنم رنگ حساب میشه و افت قیمت داره یا خیر ?

 11. سلام
  سمند گیلاسی مدل 92 دارم و جلوی ماشین تصادف کرده و جلوی کاپوت بخاطر قفل کاپوت کشیده شده بسمت داخل و رلدیاتور هم سوراخ شده . بنظرتون همینطوری بفروشم بهتره یا درست کنم بفروشم. حدود 7 یا 8 تومن هزینه داره

  1. سلام دوست عزیز باید بدنه ماشین مورد بررسی و کارشناسی قرار بگیره شما میتونید به یکی از مجموعه های تحت نظر ما مراجعه کنید و به صرفه ترین کار را انجام دهید

 12. سلام وقت بخیر ، پارس ۸۶ در عقب چپ ، گلگیر و رکاب یه گوشه سمت لاستیک خودرو آسیب دیده ، به نظرتون تعویض انجام بدم یا با صافکاری میشه ، اینکه گلگیر در حد ۲۰ سانت پایینی مونده به رکاب آسیب دیده ، رکاب آسیب زیادی ندیده و آسیب در عقب چپ کلاً رفته داخل و سطح خرابی زیادی داره

  1. سلام این مورد باید توسط کارشناس ما مورد بررسی قرار بگیره شما میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و با مراجعه حضوری و یا ارسال عکس از ماشین تان اطلاعات لازم را کسب کنید.

 13. اقا رنگ ماشین پراید سمت شاگرد از در قسمت جلو تا نرسیده به چرخ رفته باشه اون یه ذره چقدره خسارتش؟

  1. سلام برای اطلاع از قیمت با همکاران ما تماس بگیرید و عکس قسمت آسیب دیده ماشین تان را برای همکاران ما ارسال کنید

 14. سلام وقتبخیر من دوهفته پیش گلگیر جلو ماشینم ۲۰۶ بدون رنگ صافکار با قلم چکش برگردون یه کم موج داره از نزدیک ک ببینی ب نژرتون الان میشه با pdr موج هارو کمتر کرد یا از بین برد ؟

  1. سلام دوست عزیز شما هم میتوانید برای کارشناسی دقیق خودروتان به یکی از مراکز ما مراجعه کنید و عکسی از قسمت آسیب دیده ماشین تان برای همکاران ما ارسال کنید

 15. سلام ماشین من پژو مارس ۱۴۰۰ سال هست
  ماشین فقد کاپوتش ی کمی خراب شده یعنی یک وجب بیشتر نیست تعویض کنم یا بدم صافکار
  صافکار گریسی برام درست کنه یا ن خالی ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام مورد باید بازدید قرار بگیره ولی برای جلوگیری از افت قیمت صافکاری به صرفه تر از تعویض است

 16. سلام دوست عزیز من ماشین سمند 92 دارم که بر اثر چپ کردن خسارت خیلی زیادی برداشته خیلی زیاد.میخواستم ببینم معایب تعویض اتاق چیه تعویص کنم یا نه چون هزینه صافکاریش زیاده و اصلا نمیصرفه.و این ک با تعویض اتاق تو سند میخوره دیگه

 17. سلام. ماشین من پریروز خورد به تریلی بعد چپ کرد الان میگم اگر تعویض کنم به نفع من هست یا نه برم صافکاری درست کنم بیشترم فقط سمت راست ماشین خراب شده میخواستم ببینم تعویض کنم برای فروش بهتره یا ببرم صافکاری

  1. سلام دوست عزیز بستگی به میزان و عمق آسیب داره و نمیشه همین جوری نطر داد شما هم میتونید عکسی از ماشین تان برای همکاران ما ارسال کنید تا بهتر شما را راهنمایی کنن و هم میتونید با مراجعه حضوری به یکی از مراکز معرفی شده مشاوره رایگان از همکاران ما دریافت کنید

 18. سلام وقت بخیر
  در پراید رو دادم صافکاری بدون رنگ درآورد
  حالا که در رو بسته فاصله در و با گرگلیر زیاد شده
  ایراد از کجا میتونه باشه؟؟
  میتونه از مونتاژ باشه؟
  (درضمن ماشین تصادف نداشته)

 19. سلام.خسته نباشید.تعویض کاپوت کارخونه ای ماشین رنگ به حساب میاد؟و تو قیمت فروش تاثیر داره؟

 20. سلام وقت بخیر، خسته نباشید
  ببخشید تعویض گلگرد به صورت استوک تو تشخیص رنگ مشخص میکنه و از قیمت ماشین کم میکنه؟

 21. با سلام
  سمند ال ایکس مدل ۸۴ نقره ای
  توی تصادف درب جلو راست خیلی ضربه خورده و کشیده داخل جوری که شیشه پایین نمیاد زیاد و درب عقب موج برداشته و فرورفتگی متوسطی داره ولی لبه درب عقب نزدیک به ستون وسط و درب جلو ورقش پاره دشه به اندازه ۳ سانت
  صافکاری گفته درب عقب صاف میشه رو رنگ ولی درب جلو شاگرد باید یا تعویض بشه کلا یا روکش درب تعویض بشه چون صاف کردنش دردسر داره
  به نظر شما استوک همرنگ پیدا کنم بندازم ؟ درب فابریک عوض کنم؟ یا روکش درب عوض کنم فقط؟
  میخوام یه چیز تمیز در بیاد با کمترین افت قیمت
  و راه ارتباطی با تیم پشتیبانی انلاین شما چطوریه و کجا باید عکس بفرستم ؟!

  1. سلام وقتتون بخیر
   شما میتوانید با هرکدام از شعب معرفی شده در سایت تماس برقرار کنید و عکس ماشین را برایشان ارسال کنید. همکاران ما با بررسی های بیشتر شما را راهنمایی خواهند کرد

 22. سلام پرایدنفره ای دوگانه سوز 88گلگیر جلو سمت شاگرد تعویض شده مشگلی نداره بخرم قیمت 122

  1. سلام باید کارشناسی بشه میتونید با همکارای ما تماس بگیرید و از خدمات کارشناسی خودرو ما بهره مند شوید

 23. سلام
  ماشین من ساینا صفر تحویل برج ۱۴۰۱/۰۶/۲۵هست که یه تصادف جزعی درب راننده داشته بردم صافکاری ولی خوب در نیومده چون میگن ماشین ساینا وتیبا کوییک خوب در نمیاد بخاطر ورقش بااین وضعیت چقدر افت میخوره به ماشین من .ممنون

 24. سلام داداش ماشین از سمت درب و رکاب ضربه شدید خورده درب باید تعویض بشه رکاب شاید با صافکاری در بیاد به نظر شما رکاب عوض بشه از قیمت ماشین میفته چون رکاب جزوء رنگ حساب نمیشه

  1. اگر با صافکاری دربیاد بهتره و افت قیمت نداره ولی برای تعویض ماشین افت قیمت پیدا میکند

 25. سلام.وقتتون بخیر.مبلغ افت تعویض گلگیر جلو،سمت شاگرد بصورت فابریک خودرو شاهین چند میشه؟ممنون

 26. سلام من در جلو سمت شاگرد فرو رفتگی پیدا کرده ماشینم کارت طلایی داره و نمایندگی گفته تعویض اما pdr با هزینه گفته بدون رنگ در میارم کدوم راه رو برم

 27. سلام من ی سمند سورن پلاس دارم ی ماشین با دنده عقب به درب راننده ضربه زد دادم به ی صافکار حرفه ای با pdr در آورده و اصلا به هیچ عنوان مشخص نیست فقط به اندازه ی بند انگشت لیسه گیری شده آیا افت قیمت دارد

 28. سلام
  برای تعویض دیسک و صفحه تیبا 1 توسط مکانیک از جرثقیل داخل کارگاه استفاده شد که بدلیل مزاحمت کاپوت،کاپوت پیاده شد و پس از اتمام کار دوبار کاپوت سرجاش قرارداده شد.الان وضعیت کارشناسی به چه صورت میشه؟

 29. سلام
  درب سمت راست شاهین صفر، به درب پارکینگ برخورد کرد و تو رفته. با توجه به اینکه ماشین صفر هست، در نمایندگی تعویضش کنم ماشین افت کمتری داره یا با صفکاری؟

 30. باسلام..ماشین سورن پلاس صفر دارم درب عقبش خورد به درب حیاط تعویض کنم بهتره یابرم صافکاری

 31. سلام…سورن پلاس صفر امروز گرفتم درب عقبش خورد به گوشه ی درب حیاط تعویضش کنم یا برم صافکاری یه مقدار رنگش رفت

  1. اگر صافکاری بدون رنگ بتونید دربیارید بهتر از تعویض است چون تعویض افت قیمت زیادی برای ماشین دارد

 32. سلام
  کاپوت کوییک بعد تصادف به اندازه 20سانت برش وسطش خورده این دیگه فقط باید تعویض بشه درسته ؟

  1. سلام دوست عزیز باید بازدید بشه شاید بتوان بدون تعویض کار را انجام داد

 33. سلام
  ببخشبد بر اثر قرار دادن کف پایی روی ماشین رنگ کاپوت تغییر کرده و تو قسمت های زیادی زرد رنگ شده
  چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم با شستشو از بین نرفته
  ایا راهی هست یا باید کاپوت رنگ بشه

 34. سلام بنده دیروز ی برلیانس دیدم ک ب گفته صاحب ماشین ی تصادف کوچیک داشته ولی بخاطر حساسیت دو گلگیر و کاپوت رو نمایندگی تعویض کردن.
  آیا اینا جزو رنگ حساب میشن و افت قیمت داره؟
  البته شاسی و جاهایی دیگه ضربه نخورده و معلومه تصادف شدید نداشته
  با تشکر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

برترین صافکاری ها

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید