صافکاری لیزری

بسیاری از اوقات به صافکاری در نزدیک ترین منطقه نیاز داریم،

صافکار مجرب در محل حاضر شود به سرعت مشکل ما را برطرف کند، اتوصافکار دقیقا مجموعه ای است که دنبال آن هستید.

جستجوی صافکاری/تعمیرگاه در محل

از گذشته تا به امروز با تعدد خودروها و گسترده شدن نیاز مردم یه اتومبیل شاهد هستیم که روزانه نیاز به صافکاری رو به افزایش است. با افزایش اتومبیل طبعا شاهد تصادفات و خسارات ناشی از آن ها نیز هستیم. صافکاری لیزری از انواع نوین صافکاری و جز پیشرفته ترین تکنولوژی های استفاده شده در صافکاری در دهه ی اخیر است. شما میتوانید در مجموعه اتوصافکار بهترین و نزدیک ترین مراکز صافکاری لیزری در تهران و شهر های ایران را پیدا کنید و برای دریافت خدمات صافکاری با دستگاه لیزری اقدام کنید.

شما میتوانید با مراجعه به صفحه صافکاری اطلاعات لازم را در مورد صافکاری و هزینه صافکاری لیزری و سایر روش های صافکاری کسب کنید.

 
تخفیف ویژه صافکاری

صافکاری لیزری چیست

یکی از روش های نوین صافکاری در دنیای امروز صافکاری لیزری میباشد که با شنیدن نام آن اولین سوالی که در ذهن شکل میگیرد صافکاری لیزری چیست ؟

در پاسخ به سوال صافکاری لیزری چیست و چه کاربردی دارد میتوان گفت در صافکاری لیزری مدرن از دستگاه های لیزر مخصوصی استفاده میشود که قدرت لیزر در آن ها قابل تنظیم است. باتوجه به صلاحدید صافکار و باتوجه به میزان آسیب دیدگی بدنه ماشین درجه لیزر تنظیم میگردد و به نقاط آسیب دیده اشعه تابیده میشود. صافكاري ليزري این امکان را فراهم میکند که بدون آن که آسیبی به بدنه ماشین وارد شود و نیازی به رنگ داشته باشد فرورفتگی ها ترمیم گردد.

در صافكاري ليزري با تابش اشعه مولکول ها به جنبش درمیایند و با هدایت آن ها به محل درست میتوان فرورفتگی ها را ترمیم کرد. صافكاري ليزري یکی از روش های صافکاری بدون رنگ محسوب میشود. تشخیص درجه لیزر در صافكاري ليزري برعهده صافکار ماهر میباشد و در صورتی که صافکار به مهارت کافی در این زمینه نرسیده باشد نمیتواند به خوبی از عهده صافكاري با ليزر برآید. به همین دلیل توصیه میشود هر مرکزی را برای صافكاري با ليزر انتخاب نکنید و از تجربه مشتریان و نمونه کار های آن مراکز برای انتخاب آن ها کمک بگیرید.

اگر قصد خرید دستگاه صافکاری لیزری دارید و میخواهید باکیفیت ترین و قیمت مناسب ترین دستگاه را برای رفع ایرادات بدنه خودرو خریداری کنید میتوانید با مراجعه به صفحه قیمت دستگاه صافکاری لیزری لیست قیمت انواع دستگاه های صافکاری لیزری را دریافت کنید.

صافکاری لیزری چیست

صافکاری لیزری

یکی از روش های نوین برای رفع ایرادات بدون نیاز به رنگ بدنه خودرو در مواردی که نیازی به رنگ کردن بدنه خودرو نیست صافكاري با ليزر میباشد. در صافکاری لیزری از اشعه لیزر برای به حرکت درآوردن مولکول های فلز بدنه اتومبیل استفاده میشود. به این ترتیب این جنبش و حرکت مولکول ها سبب میشود فرورفتگی ها و قرشدگی های بدنه ترمیم شود و مولکول ها دقیقا جایی که باید قرار گیرند.

صافکاری با لیزر در همه مراکز صافکاری انجام نمیشود زیرا اولا هزینه دستگاه صافکاری لیزری گران است و در همه مراکز امکان استفاده از آن وجود ندارد و ثانیا همه صافکار ها مهارت لازم را برای رفع ایرادات بدنه خودرو با بهره گیری از دانش روز دنیا را ندارند. به همین دلیل شما باید به دنبال مرکزی باشید که خدمات صافکاری با دستگاه لیزری را به صورت تخصصی و تضمینی ارائه دهد.

پیدا کردن مرکزی که خدمات صافکاری با لیزر در تهران و سایر شهر های ایران ارائه دهد کار دشواری است و نیاز به صرف زمان و هزینه دارد. بهترین کاری که تیم اتوصافکار در این حوزه انجام داده است این است که امکان پیدا کردن مراکز صافکاری با لیزر در تهران و شهر های دیگر ایران را در سایت خود فراهم کرده است. شما میتوانید با انتخاب منطقه مورد نظر در کسری از ثانیه نزدیک ترین مرکز صافكاري با ليزر را پیدا کنید و به صورت تضمینی خدمات تخصصی صافكاري ليزري دریافت کنید.

مطالعه بیشتر  صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری لیزری

صافکاری لیزری در تهران

لیزر صافکاری یکی از ابزار و تجهیزاتی است که در همه صافکاری ها یافت نمیشود و افراد برای آن که بتوانند روش صافکاری با لیزر را تجربه کنند باید به مرکزی مراجعه کنند که پیشرفته ترین لیزر صافکاری را دارا باشد.

صافکاری لیزری در تهران یکی از خدماتی است که در مراکز معرفی شده در اتوصافکار به مشتریان ارائه میشود. البته تشخیص این موضوع که ماشین آسیب دیده شده نیاز به لیزر صافکاری دارد یا خیر با نظر کارشناس صافکاری متخصص انجام میشود.

شما میتوانید برای دریافت خدمات تخصصی و تضمینی صافکاری با لیزر در تهران هم از طریق قیمت بالای سایت اقدام کنید و نزدیک ترین صافکاری به منطقه خود را پیدا کنید و هم میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات نزدیک ترین و معتبرترین مرکز صافکاری با لیزر در تهران را پیدا کنید.

برای اطلاع از قیمت صافکاری انواع خودرو در سراسر ایران میتوانید به صفحه قیمت صافکاری ماشین مراجعه نمایید.

خدمات صافکاری با لیزر در ایران با اتوصافکار

علاوه بر خدمات صافکاری لیزری مدرن در تهران تیم اتوصافکار شرایطی را فراهم کرده است که شما میتوانید در سراسر ایران معتبرترین مراکز صافکاری لیزری مدرن را پیدا کنید و ایرادات بدنه ماشین خود را به صورت تخصصی رفع نمایید.

در حال حاضر خدمات صافکاری لیزری تبریز، صافکاری لیزری در شیراز، صافکاری لیزری اصفهان، صافکاری با دستگاه لیزری در کرج و صافکاری لیزری تهران ارائه میشود و به زودی مراکز از سایر نقاط ایران نیز در این لیست قرار میگیرند.

مزایا دستگاه صافکاری لیزری

از مهمترین مزایا دستگاه صافکاری لیزری  میتوان به این مورد اشاره کرد که در زمان کمتری میتواند ایرادات بدنه خودرو را ترمیم کند و دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه زیاد برای چکش کاری و رنگ زدن بخش های آسیب دیده خودرو نیست.

صرفه جویی در زمان و انرژی از دیگر مزایا دستگاه صافکاری لیزری میباشد زیرا در زمان کمتری ایرادات بدنه خودرو ترمیم میشود و صافکار میتواند با کمترین انرژی بدنی نسبت به صافکاری سنتی مراحل را پیش ببرد.

بالا بودن کیفیت نتیجه کار از دیگر مزایا صافکاری با دستگاه لیزری میباشد. با استفاده از صافکاری با دستگاه لیزری تمامی فرورفتگی ها و لک های قرشدگی از بین میروند و دیگر نیازی به رنگ کاری و پولیش کاری بدنه خودرو نیست.

صافکاری با دستگاه لیزری به گونه ای رنگ بدنه خودرو به بدنه میچسبد که دیگر مشخص نمیشود که بدنه صافکاری شده است.

تخفیف ویژه صافکاری در محل

خدمات صافکاری با لیزر اتوصافکار

تیم اتوصافکار باتوجه بالا بودن درخواست کاربران برای معرفی مراکز معتبر و تخصصی خدمات صافکاری لیزری تهران و سایر شهر های ایران را در سایت فراهم کرده است. به این ترتیب شما میتوانید با انتخاب شهر و استان و منطقه مورد نظر خود نزدیک ترین مراکز صافکاری لیزری تهران و سایر شهر ها را پیدا کنید و بادر نظر گرفتن شرایط خود مرکزی را برای دریافت خدمات انتخاب نمایید.

همچنین در صورتی که خود صاحب کسب و کار صافکاری تخصصی هستید و میخواهید تخصص خود را با مشتریان به اشتراک بگذارید و گامی مثبت در جهت پیشرفت صنعت صافکاری بردارید میتوانید در بخش افزودن تعمیرگاه مرکز خود را به مجموعه بزرگ اتوصافکار بیفزایید.

از خدمات اتوصافکار در زمینه صافکاری با لیزر میتوان به صافکاری لیزری تهران، صافکاری لیزری در تبریز، صافکاری با دستگاه لیزری شیراز، صافکاری لیزری اصفهان اشاره کرد.

هزینه صافکاری لیزری مدرن

مهمترین مسئله ای که برای پیدا کردن مرکز صافکاری لیزری خودرو مطرح میشود هزینه صافکاری لیزری مدرن در مراکز مختلف میباشد. هزینه صافکاری لیزری نرخ ثابتی ندارد و براساس عوامل مختلف متغیر میباشد.

هرچه میزان آسیب بدنه خودرو بیشتر و عمیق تر باشد، نیاز به ابزار و تجهیزات و مواد مصرفی بیشتر باشد، زمان انجام کار طولانی باشد و به طور کلی کار نیاز به ظریف کاری و صرف دقت بیشتری داشته باشد هزینه صافکاری با لیزر افزایش خواهد داشت. مهمترین مسئله که بر هزینه صافکاری با لیزر تاثیر دارد تخصص و مهارت صافکار میباشد. هرچه صافکار ماهر تر باشد هزینه ای که برای مزد و اجرت انجام کار دریافت میکند بیشتر خواهد بود.

به جرعت میتوان گفت هزینه صافکاری لیزری در اتوصافکار مناسب تر و منصفانه تر از سایر مراکز است و باتوجه به نتیجه کار باکیفیتی که ارائه میشود هزینه دریافتی کاملا ارزان تر از سایر مراکز در نظر گرفته شده است. شمکا میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر  برای صافکاری خودرو با دستگاه لیزر با همکاران ما تماس بگیرید و یا عکسی از ماشین تان برای ما ارسال کنید.

تخفیف ویژه صافکاری پی دی ار

هزینه صافکاری لیزری مدرن

آموزش صافکاری لیزری

یکی از خدمات ارزنده ای که تیم اتوصافکار ارائه میدهد آموزش صافکاری لیزری با امکان دریافت مدرک فنی حرفه ای بین المللی میباشد. در دوره آموزش صافکاری شما میتوانید به صورت تئوری و عملی روش های مختلف صافکاری از جمله صافکاری با لیزر را یاد بگیرید و برای ورود به بازار کار و کسب درآمد آماده شوید.

آموزش صافکاری لیزری با تدریس برترین اساتید صافکاری انجام میشود و شما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که هرآنچه که برای ورود به بازار کار نیاز است به شما اموزش داده میشود. به این ترتیب میتوانید از مهارت های کسب شده در این دوره آموزشی کسب  درآمد داشته باشید.

صافکاری با لیزر در محل

صافکاری با لیزر از انواع صافکاری است که شما به راحتی و با صرف هزینه ای به تناسب جزیی نسبت به صافکاری سنتی می توانید خودروی خود را در کم ترین زمان ممکن از صافکاری متخصص و دارای علم صافکاری تحویل بگیرید.

صافکاری با لیزر این قابلیت را دارد که خودروی شما بعد از رنگ کاری بر روی آن و برای طبیعی تر شدن بیشتر ظاهر خودرو، رنگ بر روی آن پخته شود و جزیی جدایی ناپذیر از آن گردد لیزر استفاده شده دراین تکنولوژی  از پرتوهای  بسیار قوی تشکیل شده است. صافکاری با لیزر از بروز ترین انواع صافکاری است که پیشنهاد هر صافکار صاحب دانش و فنی به شماست.

مطالعه بیشتر  صافکاری با چسب حرارتی

بهترین صافکاری با لیزر

برای آن که بتوانید بهترین صافکاری با لیزر را در شهر خود پیددا کنید باید هزینه و زمان زیادی را صرف کنید تا مرکزی که به صورت تخصصی و تضمینی خدمات ارائه میدهند را پیدا کنید. تیم اتوصافکار شرایطی را فراهم کرده که میتوانید بهترین صافکاری لیزری در شهر خود را پیدا کرده و برای دریافت خدمات تضمینی به آن جا مراجعه کنید.

اگر سوالی در مورد مراکز صافکاری خودرو با لیزر در منطقه خود دارید میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

اگر میخواهید مناسب ترین دستگاه صافکاری را متناسب با کاربرد خود خریداری کنید به صفحه زیر مراجعه کرده و لیستی از دستگاه های جدید را به همراه قیمت مشاهده کنید.

مقایسه صافکاری با لیزر با انواع دستگاه های صافکاری

  • دستگاه لیزر

با تشعشعاتی که دستگاه لیزر ایجاد میکند مولکول های فلز بدنه خود را به جنبش وامیدارد و همین جنبش و حرک سبب میشود مولکول ها در جای درست قرار گیرند و فرورفتگی های سطح بدنه خودرو از بین برود. شما میتوانید برای دریافت خدمات صافکاری با لیزر در تهران و صافکاری با لیزر در تبریز و سایر شهر ها از طریق این صفحه اقدام کنید.

  • دستگاه صافکاری اتوماتیک

دستگاه صافکاری اتوماتیک از انواع دستگاه هایی است که در صافکاری مورد استفاده قرر می گیرد و با تشعشعات ماکروویوی که از خود بر روی سطح فلز خودرو ساطع می کند باعث می شود که هر آنچه بهتر بتوانید اتومبیل خود را از صافکاری تحویل بگیرید.

دستگاه صافکاری اتوماتیک ابزاری است که در آینده هر صافکار و مرکز صافکاری باید آن را موجود داشته باشد. شما باید بتوانید بهترین ابزرا های موجود در صافکاری را بشناسید تا بتوانید در مورد سلامت خودروی خودبه تصمیم بهتری برسید.

  • دستگاه صافکاری هاتباکس

به زبان کلی دستگاه صافکاری هاتباکس نقش یک اتو را در صافکاری ایفا می کند و برای نقاطی مورد استفاده قرار می گیرد که فرو رفتگی های جزیی دارند و آن نقاط از خودرو ضخامت فلز بیشتری دارند.

دستگاه صافکاری هاتباکس با دادن انبساط حرارتی بر روی نقاطی که دچار فرورفتگی یا بر آمدگی شدند آن ها را منعطف تر میکن تا صافکار به راحتی و با استفاده از ابزار های مختلف همانند چکش و دیگر وسایل بتواند به راحتی خودرو را به حالت اولیه و طبیعی خود بازگرداند.

مطالعه بیشتر  صافکاری مغناطیسی
  • دستگاه صافکاری بدون رنگ

صافکار ها و کسانی که در صنف ترمیم و بازسسازی خودرو هستند از ابزارها و وسایل زیادی با عنوان دستگاه صافکاری بدون رنگ یاد می کنند و آن ها را هر روزه و مطابق با جدید ترین تولیدات عرضه شده در بازار به مشتریان معرفی می کنند.

دستگاه صافکاری بدون رنگ یک ابزار صرف نیست و مختص به دسته ای از محصولات است که برای صافکاری بدون رنگ که باعث افت قیمت کم تر اتومبیل شما می شوند دانست.

جمع بندی

در این مقاله از روند و پروسه ی صافکاری با لیزر صحبت کردیم و از دستگاه صافکاری اتوماتیک و تی هاتباکس پرده برداشتیم و مزیت های استفاده از آن ها را برایتان بازگو کردیم. خانواده دستگاه صافکاری بدون رنگ را معرفی کردیم و به معرفی اجمالی ابزار های آن پرداختیم.

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

بورس لوازم صافکاری

بورس لوازم صافکاری

خرید لوازم صافکاری ارزان باکیفیت در سراسر ایران

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید
درخواست خود را در کادر زیر وارد نمایید
برآورد هزینه صافکاری در محل

اگر امکان برقراری تماس و یا مراجعه حضوری ندارید ومیخواهید قبل از مراجعه هزینه تقریبی انجام خدمات توسط تیم ما را بدانید تماس حاصل نمایید.

عجله دارید ؟