پراید SE111 ۲,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X111 ۲,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید SE131 ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X131 ۱,۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 ۱,۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 پلاس ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا صندوق دار sx ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا هاچ بک EX ۲,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ساینا EX دنده ای ‏ ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کوئیک دنده ای ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شاهین G ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 405 slx ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس ساده ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس lx ۳,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 206 تیپ 2 ۳,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

صافکاری ماشین سنگین

راهنمای مطالعه

ماشین های سنگین اساس حمل و نقل باری و نقل و انتقالات تجاری هستندپس همواره حضور پر رنگی در مسیرهیا جاده ای و شاه راه ها دارند. این قضیه علاوه بر جنبه مثبتش در یک سوی دیگر با توجه به بزرگی ابعاد این خودرو ها و هم چنین تناژ بالایی که با خود حمل می کنند خطر همیشگی تصادفات و بروز سانحه ها را برای آن ها در پی داشته است. با خواندن این مقاله می توانید دید درستی به صافکاری ماشین های سنگین پیدا کنید و زحمت صافکاری ماشین سنگین خود را به بهترین نیروهای متخصص بسپارید.

 

صافکاری ماشین سنگین در محل

 

ماشین های سنگینی که امروزه در کشورمان تردد می کندد در دوسته ی کلی خودروهای مدرن و سنتی تقسیم بندی میشوند. البته یاداوری این مساله خالی از لطف نیست که در جابه جایی و ترانسفر تناژهای سنگین باری عمدتا ماشین های سنگین مدرن هستند که نق پر رنگی ایفا میکنند همانند برندهایی نظیر ولولو، فایو و برندهای چینی و ایتالیایی تازه وارد در کشورمان در چنذ سال گذشته.

 

ذر نتیجه با دیدی که حالا نسبت به صافکاری ماشین های سنگین پیدا کردیم به سادگی متوجه می شویم که خودرو های مدرن با توجه به رشد قیمت بالایی که تحت تاثیرحباب صنعت خودرو و بالا رفتن قیمت ارز پیدا کردند در روند صافکاری پیچیده تری دارند زیرا در شرایط حال جامعه قطعات یدکی آن ها نسبت به قبل کم تر در دسترس است و مسلما هزینه بر تر هم خواهد بود. ماشین های سنگین سنتی و قدیمی تر در تناژهای پایین به کار می روند مانند برند هایی نظیر بنز که حالا سن خیلی بالایی این محصولات قدیمی پیدا کردند و با توجه به ازدیاد قطعات یدکی این خودرو ها در بازار صافکاری ماشین سنگین در رسته ی این خودرو ها راحت تر و ارزان تر است.

 

ماشین سنگین

 

 

تخفیف ویژه صافکاری خودرو

 

قیمت صافکاری ماشین سنگین

 

 

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد قیمت صافکاری ماشین سنکین در بازه ی گسترده و وسیعی قرار دارد و به فاکتور های ریز و درشت زیادی بستگی دارد که توجه به آن ها از ملزمات صافکاری این گونه خودرو هاست. سال تولید خودرو و مدل و بند آن، عمق اسیب دیدگی و صدمه خودرو، پشتیبانی بازار و نمایندگی از تامین قطعات و هم چنین دوراهی تعویض و یا تعمی در صافکاری از پارامتر های تاثیر گذار در نرخ قیمت صافکاری ماشین سنگین است. ما در این مقاله به شما تمامی ابعاد در نظر گرفته شده در صافکاری این گونه خودرو ها را نشان می دهیم و فاکتور هایی را برای تحلیل و بررسی بهترین نماندگی صافکاری ماشین سنگین ارایه می دهیم.

 

 

 

 

اجرت صافکاری ماشین سنگین

 

علاوه بر تمامی نرخ هایی که در صافکاری برایمان روشن شد باید به مساله اجرت صافکاری ماشین سنگین با جدیت پرداخت زیرا بقیه قیمت ها به نوعی قیمت هایی ثابت و قابل و محاسبه و پیگیری هستند اما اجرت نزد هر صافکار متغیر و بسته به مهارت و تخصص و انصاف می تواند نرخ های مختلفی داشته باشد پس برای آن که بتوانیم بهترین قیاس را داشته باشیم و به خوبی در کفه های ترازو قرار دهیم برای انتخاب بهترین و ارزان ترین نمایندگی صافکاری ماشین سنگین لازم است که از اجرت در نظر گرفته شده برای کار هر صافکار آگاه باشیم.

 

تخفیف ویژه صافکاری و نقاشی

 

هزینه صافکاری ماشین سنگین

 

 

هزینه های که در صافکاری برای فردی که خورویش دچار حادثه و سانجه شده صرفا مالی نیست و ابعاد زمانی و ذهنی نیز در بردارد. به فرض بعد ازینکه خودروی شما آسیب دید و مجبور شدید برای تعمیر و باز سازی آن را نزد صافکاری ببرید اگر نمایندگی اشتباهی را انتخاب کرده باشید علاوه بر اینکه هزینه گزافی را پرداختید و متناسب با آن خدمات دریافت نکردید.

 

حالا زمان را هم از دست دادید و مجددا باید به دنبال مرکز و نمایندگی دیگری برای رفع ایراد باشید پس شما از دوجنبه درگیر این مساله شدید و بها پرداختید حالا با درک همین مساله و مرور اتفاقات آن هزینه ی سومی را تحت عنوان انرژی ذهنی که همان دغدغه و مشغله ذهنی است متحمل شدید پس بهتر است در همان ابتدا در تلاش برای پیدا کردن بهترین صافکاری باشید.

 

بهترین نمایندگی صافکاری ماشین سنگین

 

 

اتوصافکار با در اختیار داشتن بهترین و بیشترین متخخصین صافکاری در سراسر کشور و همینطور تراکم بالای تعداد نمایندگی در جای جای کشور و در تمامی استان ها مدعی ارزان ترین و باکیفیت ترین خدمات صافکاری با ضمانت است و همواره و در هر لحظه آماده ارایه خدمات خود به شما مشتریان عزیز است.

 

سخن آخر

 

 

در این مقاله به بررسی و تحلیل انواع ماشین های سنگین پرداختیم. مزایا و معایب هر یک از آن ها را زیر سنگ محک قرار دادیم. از هزینه و اجرت صافکاری ماشین سنگین صحبت کریدیم و بهترین و ارزان ترین نمایندگی صافکاری ماشین سنگین را شناختیم. اتوصافکار معتقد است شما بهترینید و لیاقت بهترین ها را دارید.

مقالات اخیر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

برترین صافکاری ها

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید