پراید SE111 ۲,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X111 ۲,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید SE131 ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X131 ۱,۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 ۱,۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 پلاس ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا صندوق دار sx ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا هاچ بک EX ۲,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ساینا EX دنده ای ‏ ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کوئیک دنده ای ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شاهین G ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 405 slx ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس ساده ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس lx ۳,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 206 تیپ 2 ۳,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

صافکاری چیست

اتومبیل این روزه جز لاینفک زندگی مردم است و در طی دهه های گذشته توانسته است جایگاه پر رنگی در زندگی هر شخصی داشته باشد. از آن جایی که در اگثر قریب به اتفاق تصادفات آمار خرابی در قسمت جلویی اتومبیل است در نتیجه صافکاری کاپوت از تقاضای بالایی برخوردار است. البته باید بدانید که در صورت تصادف صافکاری بدون رنگ ارزش بالاتری برای مشتری دارد و میتواند تا حد زیادی از قیمت افتادن خودرو جلوگیری کند. یکی از خدمات ارزنده اتوصافکار صافکاری بدون رنگ در کوتاهترین زمان و ارزان ترین قیمت است. در این مقاله با چم و خم صافکاری کاپوت خود آشنا می شوید.

صافکاری کاپوت

 صافکاری کاپوت یکی از اساسی ترین مشاغل مربوط به خودرو است که هر کسی یقینا در طول زندگی خود یکبار با آن سر و کار داشته است و یا به نوعی مستقیم و غیر مستقیم با آن ارتباط داشته است.

اتومبیل شما سرمایه شماست و حفظ زیبایی و سلامت آن باید برای شما از اولویت بالایی برخوردار باشد. در نتیجه در صورت هر گونه بروز خرابی و آسیب برای اتومبیل شما باید سریعا و بدون صرف زمان زیادی در جهت صافکاری کاپوت خود اقدام کنید.

جدید ترین ابزار صافکاری

با توجه به پیشرفت هر روزه ی علم و فناوری صافکاری و بروز تغییرات شگرف هر روزه در آن با ابزاری نوین به عنوان جدیدترین ابزار صافکاری رو به رو می شویم یا به نحوی به گوشمان می رسد.

جدید ترین ابزار صافکاری که در زمینه ی این فناوری در دنیا عرضه شده است دستگاه مکنده می باشد که بدون هیچ گونه تخریب و رنگ ریزی و کم ترین فشار و همین طور بدون صرف زمان و انرژی زیادی این کار را به راحتی برای شما میسر می کند.

امروزه شما میتوانید خط و خش هایی که در اثر وقوع تصادف روی ماشین شما ایجاد میشود را با لیسه گیری برطرف کنید تا آسیب جدی به بدنه خودروتان وارد نشود. اغگر نمیدانید لیسه گیری چیست و با چه قیمتی برای ماشین شما انجام میشود میتوانید وارد لینک زیر شوید.

تخفیف ویژه : لیسه گیری چیست

صافکاری گریسی چیست

صافکاری گریسی از انواع پرکاربرد و نسبتا جدید در صافکاری است که متقاضیان زیادی را به خود جلب کرده است و توانسته است جایگاه مطلوبی را برای خود دست و پا کند.

در این صافکاری شما می توانید با خیال راحت خودروی خود را به یک صافکار مطمین و امین بسپارید و انتظار یک کار کامل و بی نقض را داشته باشید. صافکاری گریسی مناسب برای شمایی است که تمایل دارید در پایین ترین حد ممکن از قیمت خودروی شما کاسته شود.

قیمت صافکاری ماشین

قیمت صافکاری ماشین با توجه به نوسانات هر روزه بازار و وضعیت بحرانی کشور روز به روز تغییر کرده و با شیب تندی در حال افزایش است. شما می توانید قیمت صافکاری ماشین خود را  از معتبرترین و منصف ترین صافکاری های داخل کشور دریافت کنید و از خدمات آن ها به بهترین شکل استفاده کنید. شما می توانید  بهترین پیشنهادات قیمت صافکاری ماشین را در اقسا نقاط کشور دریافت کنید و مطمین باشید که بیشترین منفعت را دریاف می کنید.

آموزش کامل صافکاری

 این صنف از پرکاربرد ترین و پر درآمد ترین اصناف است و اگر قصد درآمدزایی از این شغل را دارید می توانید آموزش کامل صافکاری را در بهترین قالب و بسته بندی دریافت کنید.

آموزش کامل صافکاری از بهترین آموزش هایی است که هر شخصی که به این صنف یا به درآمد زایی هر چه بیشتر علاقه مند است می توانید این رشته آموزش ها را دنبال کنید و از منافع و مزایای آن هر چه بیشتر استفاده کنید.

مراحل صافکاری

 صافکاری از جنبه ها و ریزه کاری های مختلفی تشکیل شده است و با تمرکز بر آن ها و شناخت هر چه بیشتر و بهتر آن می توانید این مراحل را به سرعت طی کنید و بدون نگرانی و صرف انرژی ذهنی بیهوده مراحل صافکاری را تکمیل کنید.

مراحل صافکاری کارهای زیادی را در بر می گیرد. بازدید و شناخت و رصد اتومبیل تا کارشناسی و تخمین ضرر و زیان آن و تعیین بهترین راهبرد برای بازسازی و ترمیم خودروی شخصی شما که مهم ترین کالای ضروری شماست را می توان مهم ترین هدف صافکاری نامید.

اگر صاحب بنز هستید و به دنبال بهترین مراکز صافکاری و نقاشی بنز در تهران میگردید میتوانید با مراجعه به صفحه صافکاری بنز نزدیک ترین و معتبرترین مرکز صافکاری و نقاشی بنز را انتخاب کنید.

یادگیری صافکاری

یادگیری صافکاری از ریز و بم ها و پیچیدگی های خاصی برخوردار است. شما می توانید از یادگیری صافکاری درس ها و اندوخته های زیادی را به دست آورید و می توانید یادگیری صافکاری را به دقت و با سرعت بیشتری دنبال کنید. یادآوری این نکته خالی از لطف نیست که علاوه بر پولسازی بالای این صنف، با سختی های زیادی رو به رو می شوید.

جمع بندی

در این مقاله با جدید ترین ابزار صافکاری آشنا شدیم و صافکاری کاپوت را توانستیم هر چه بهتر و بیشتر رصد کنیم. جدیدترین ابزار صافکاری را بررسی کردیم به پرسش صافکاری چیست بتوانیم هر آنچه بهتر پاسخ دهیم.

قیمت صافکاری ماشین را مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم و به تعریف کلی صافکاری ریسیدیم. شما بهترینید و لیاقت بهترین ها را دارید.

مقالات اخیر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

برترین صافکاری ها

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید