پراید SE111 ۲,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X111 ۲,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید SE131 ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X131 ۱,۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 ۱,۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 پلاس ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا صندوق دار sx ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا هاچ بک EX ۲,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ساینا EX دنده ای ‏ ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کوئیک دنده ای ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شاهین G ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 405 slx ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس ساده ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس lx ۳,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 206 تیپ 2 ۳,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
لیسه گیری چیست | افت قیمت لیسه گیری رنگ خودرو | هزینه لیسه گیری حرفه ای و تخصصی

لیسه گیری رنگ خودرو

لیسه گیری چیست

لیسه گیری بهترین روش برای از بین بردن خراش های عمیق روی بدنه خودرو است . متخصص با استفاده از شوینده های مخصوص نقاط آسیب دیده را تمیز می کند ، بعد آن نقاط را جلوی نور خورشید یا فرابنفش قرار می دهد ، سپس نسبت به رنگ خودرو عمل بتونه کاری و رنگ را انجام می دهد و در نهایت اضافات رنگ را بر می دارد که به این کار لیسه گیری خودرو می گویند.

بدنه خودرو دارای سه لایه فلز است که در روشی که در این مقاله به آن اشاره شده است برای از بین بردن خش های عمیق که به لایه دوم و سوم نفوذ میکنند کاربرد دارد.

اگر بعد از  از بین رفتگی رنگ خودرو عمل لیسه گیری را انجام ندهیم بعد از مدتی باید با صرف هزینه های به مراتب بیشتر نقاشی خودرو انجام دهیم. یکی از سوالاتی که بعد از سوال لیسه گیری چیست مطرح میشود این است که کاربرد لیسه گیری چیست و چرا باید لیسه گیری کرد؟

در واقع اگر خراش عمیق وسیعی روی بدنه خودرو ایجاد شده باشد یا به عبارتی رنگ بدنه به صورت ترک خورده درآمده باشد با انجام لیسه کاری خودرو میتوان از آسیب دیدن رنگ رویه خودرو پیشگیری کرد و تا حد ممکن جلوی هزینه های اضافی را بگیرید.

لیسه گیری چیست

تماس برای لیسه گیری رنگ خودرو

شما می توانید بدون اتلاف وقت و قبل از از بین رفتن رنگ رویه خودرو خود با متخصصین ما(در اقصی و نقاط تهران) تماس بگیرید و در صورت نیاز در محل شما حضور پیدا می کنند و از بابت هزینه های پایین تر و کیفیت کار بالاتر نسبت به صافکاری های دیگر مطمین باشید .

نکاتی که گفته شد اگر فردی بدون تجربه و با دقت پایینی انجام دهد هم محل خش بعد از مدتی به مراتب از روز اول بدتر می شود و غیر از این نکته ، نکته مهم تری وجود دارد و آن این است فردی که بدون تجربه یا کم تجربه اینکار را انجام دهد از قیمت خودرو به شدت کاسته می شود.

بجای اینکه شما با هزینه های به مراتب پایین تر که ما در اختیار شما قرار می دهیم به فرد ناشی بسپارید غیر از ، از بین رفتن رنگ خودرو ، زیبایی خود را از دست میدهد و  هم چنین در آینده برای فروش خودرو خود با ضرر مواجه می شوید .

قیمت لیسه گیری خودرو

بستگی به مدل و رنگ خودرو و عمق خراش ایجاد شده و مدت زمانی که خراش گذشته دارد و همچنین همان طور که اشاره شد از شوینده های مخصوص استفاده می شود و به خاطر همین دلایل قیمت ها متفاوت است و برای اینکه از هرینه ها اطلاع پیدا کنید با متخصصان مجرب ما تماس بگیرید.

عوامل موثر بر قیمت لیسه گیری

از جمله فاکتور هایی که بر قیمت لیسه گیری خودرو تاثیر میگذارد میزان خش های بدنه اتومبیل و قدمت ایجاد خراش ها میباشد.

همچنین نوع رنگی که برای پولیش مورد استفاده قرار میگیرد و نوع ماشین از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت لیسه گیری میباشد.

لیسه گیری جز رنگ حساب میشه

یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که مشتریان از ما میپرسند این است که لیسه گیری جز رنگ حساب میشه ؟ در یک کلام میتوان گفت خیر لیسه گیری جر رنگ حساب نمیشه.

البته باید بدانید در صورتی لیسه گیری جز رنگ نمیشه که بدون بتونه کاری انجام شود و فقط خش گیری روی بدنه انجام شود جز رنگ حساب نمیشود.

در واقع میتوان گفت در لیسه گیری خراش ها با استفاده از بتونه سنگی و رنگ خشک پر میشود. بعد از خشک شدن رنگ قسمت های اضافی برداشته میشود.

لزوم ­­­پولیش کاری در لیسه گیری خودرو

لزوم ­­­پولیش کاری در لیسه گیری خودرو

پس از عمل لیسه گیری ، نوبت به پولیش ناحیه آسیب دیده می‌رسد، پولیش‌کاری خودرو یکی از مراحل نهایی عملیات خشگیری بدنه است ، در این مرحله متخصصان مجرب ما با بهره‌گیری از پولیش‌های جامد قوی و دستگاه‌های پولیش تخصصی ، اقدام به پولیش‌کاری ناحیه خراش دیده می‌کنند.

در مرحله پولیش‌کاری بدنه اتومبیل باید کاملا خشک باشد تا مواد بکار رفته در فرو رفتگی خراش، پخش نشود .پولیشی که استفاده می شود باید حتما با رنگ ماشین شما مطابقت داشته باشد در غیر این صورت رنگ ماشین شما خراب می شود.

پس از انجام پولیش‌کاری نوبت به واکس بدنه می‌رسد ، در این مرحله متخصصین ما بر اساس میانگین دمای هوا و همچنین نوع کاربری خودرو ، اقدام به انتخاب واکس مناسب می‌کنند حتما به این نکته توجه داشته باشید که تمام واکس های استفاده شده از نوع نرم هستند تا از آسیب رسیدن به رنگ ماشین شما جلوگیری شود .

روش لیسه کشی خودرو

در واقع همان طور که توضیح دادیم از لیسه کشی خودرو برای از بین بردن خش های بدنه استفاده میشود.در لیسه کشی یا لیسه کاری متخصص باید نقطه آسیب دیده را تشخیص دهد و با استفاده از شوینده های مخصوص لیسه کشی خودرو آن قسمت را تمیز کند.

در مرحله بعد باید بدنه ماشین در برابر نور خورشید یا نور فرابنفش قرار بگیرد. سپس باید متخصص لیسه کاری خودرو متناسب با رنگ بدنه رنگ خشک با همان کد رنگ را در محل خش بزند. در مرحله بعدی بعد از خشک شدن بتونه و رنگ خشک باید قسمت های اضافی برداشته شود که در واقع برداشتن اضافات رنگ و یکدست کردن بدنه همان لیسه کشی خودرو میباشد.

در مرحله بعد لازم است که روی بدنه پولیش کاری شود و در مرحله بعد نوبت به واکس بدنه میرسد. استفاده از واکس بدنه نهایی ترین مرحله برای خش گیری خودرو میباشد.

شاید برای فهمیدن روش لیسه کاری خودرو این سوال برای شما پیش آمده باشد که قلم لیسه گیری چیست و چه کاربردی در لیسه گیری خودرو دارد؟

در واقع قلم لیسه گیری یکی از ابزار هایی است که برای فرآیند لیسه کشی ماشین مورد استفاده قرار میگیرد و از آن برای از بین بردن سریعتر خراش های موجود در سطح بدنه ماشین استفاده میشود.

با استفاده از قلم لیسه گیری میتوان رنگ هایی از ماشین دیگر که بر اثر تصادف روی ماشین باقی مانده است را از بین برد. برای آن که بتوان از قلم لیسه گیری بیشتری زمان را استفاده کرد و کارایی زیای داشته باشد باید با استفاده از Carnauba Wash and Wax آن را شستشو داد و بعد از هربار استفاده آن را خشک نمود.

زمان نیاز به لیسه گیری خودرو

گاهی پیش میاید در اثر وقوع تصادف خط و خش های ریز و درشتی روی بدنه ماشین ایجاد میشود که اگر به موقع به ان ها رسیدگی نشود ممکن است آسیب های جدی تری به بدنه و رنگ خودرو وارد شود.

تنها کسی که در این زمان میتواند جلوی این آسیب و هزینه اضافی را برای شما بگیرد متخصص لیسه گیری خودرو میباشد.

متخصص لیسه گیری میتواند در کوتاهترین زمان و با ابزار خاص این خش های جزیی و یا عمیق را برطرف کند و از وارد شدن آسیب های بزرگتر به بدنه جلوگیری کند.

لیسه گیری سبب افت قیمت می شود ؟

اگر آسیب وارده به رنگ خودرو باعث پایین آمدن ضریب کاهش امنیت مسافران خودرو شود بله از قیمت خودرو کاسته می شود و باز این هم بستگی به عمق آسیب دارد که باید متخصص در این باره نظر بدهد که آیا خراش وارده به عمق رنگ که در بالا اشاره شد کم است یا زیاد.

اگر فقط به رنگ رویه آسیب رسانده باشد باعث افت قیمت نمی شود . اما باید به این نکته توجه داشته باشید که تفاوت رنگ کارخانه ای ( رنگ بیس ) با رنگی که استفاده شده رنگ شدگی محسوب می شود .­­­

لیسه گیری سبب افت قیمت می شود

کیفیت کار ما

ما از بهترین شوینده های خارجی و از برند های شناخته شده جهانی استفاده می کنیم و با توجه به اینکه انواع شوینده های موجود در بازار که ظاهر زیبایی هم دارند که درجات به مراتب پایین تر از شوینده های مورد استفاده ما دارند باید بسیار مراقب باشید و همچنین تجربه ده ساله ما خود گویای این مسیله است و برای ما رضایت شما به مراتب بالاتر از هر چیز دیگری است .

خدمات لیسه گیری خودرو اتوصافکار

لیسه گیری رنگ متالیک

رنگ متالیک یکی از رنگ هایی است که برای لیسه گیری خودور به ان رنگ نیاز به تخصص دارد و نمیتوان آن را به هر صافکار و نقاشی سپرد. یکی از مهمترین خدمات ما لیسه گیری رنگ متالیک و آموزش این کار به علاقه مندان این حوزه میباشد.

در لیسه گیری رنگ متالیک در اتوصافکار از بهترین مواد و متریال استفاده میشود و سعی میشود لیسه گیری رنگ متالیک خودرو به صروت کاملا تخصصی انجام شود.

لیسه گیری رنگ سفید صدفی

از دیگر خدماتی که در مجموعه بزرگ اتوصافکار انجام میشود لیسه گیری رنگ سفید صدفی خودرو میباشد. همان طور که میدانید رنگ سفید صدفی یکی از رنگ هایی است که به سختی میتوان آن را هم رنگ اصلی ماشین درآورد و این کار تنها از افرادی که در این حوزه چندین سال تخصص دارند برمیاید.

یکی از ارزنده ترین خدمات ما آموزش و انجام لیسه گیری رنگ سفید صدفی ماشین با بهترین قیمت و با استفاده از تجهیزات جدید و مدرن میباشد.

لیسه گیری رنگ نقره ای متالیک

از دیگر خدماتی که به صورت حرفه ای در اتوصافکار به مشتریان ارائه میشود لیسه گیری رنگ نقره ای متالیک در تهران و شهر های اطراف میباشد. مهمترنی ویژگی که ما را در لیسه گیری رنگ نقره ای متالیک با سایر مراکز متمایز میکند قیمت مناسب این خدمات در مقابل تخصصی انجام شدن این خدپمات میباشد.

کیفیت خدماتی که اتوصافکار به مشتر یان ارائه میدهد از لیسه گیری رنگ نقره ای متالیک، لیسه گیری رنگ سفید صدفی، لیسه گیری رنگ متالیک و لیسه گیری خودرو برای هر رنگی بالاتر از سایر نمایندگی ها و مراکز است و در مقابل هزینه ای که بابت این خدمات دریافت میشود بسیار منصفانه و مناسب است.

شما میتوانید برای دریافت این خدمات تخصصی به تمامی مراکز مجموعه بزرگ اتوصافکار مراجعه کنید و یا با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

بهترین لیسه گیری تخصصی

برای آن که بتوانید خراش های ایجاد شده در بدنه ماشین تان را به صورت حرفه ای از بین ببرید که ماشین تان کمترین افت قیمت را داشته باشد باید از بهترین مرکز لیسه گیری تخصصی کمک بگیرید.

شاید این سوال را بپرسید که چطور بهترین مرکز لیسه گیری تخصصی را تشخیص دهیم و این مرکز باید چه فاکتور هایی داشته باشد که به آن جا مراجعه کنیم؟

در واقع لیسه گیری تخصصی باید توسط افراد مجرب و حرفه ای انجام شود و اگر شما به سابقه مرکزی که به آن مراجعه میکنید دقت داشته باشید میتونید متوجه شوید که این مرکز تا حدودی مجرب است. البته که دیدن نمونه کار های انجام شده توسط صافکار ها و نقاشان این مراکز میتواند شما را به بهترین نتیجه برساند.

اتوصافکار یکی از بهترین مراکز برای انجام خدمات لیسه گیری تخصصی در تهران میباشد که با ده ها سال سابقه درخشان در این حوزه توانسته رضایت مشتریان را جلب کند.

ما برای آن که شما بتوانید به نزدیکترین مرکز به محل مورد نظرتان مراجعه کنید و از تخصصی انجام شدن خدمات اطمینان داشته باشید مراکز مورد اعتماد خود را در مناطق مختلف به شما معرفی میکنیم و شما میتوانید با خیالی آسوده به این مراکز مراجعه کنید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و پیدا کردن مرکز لیسه گیری تخصصی در نزدیکی منطقه مورد نظرتان با همکاران ما در اتوصافکار تماس بگیرید.

هزینه لیسه کاری خودرو در مراکزی که اتوصافکار به شما معرفی مکند ارزان تر از همه مراکز است و مشا میتوانید این اطمینان را داشته باشید که کار به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از بهترین تجهیزات استفاده میشود.

مروری بر آنچه مطالعه کرده ایم :

منظور از لیسه گیری خودرو چیست ؟

لیسه گیری برای از بین بردن خراش های عمیق روی سطح بدنه ماشین انجام می شود، این کار دارای چند مرحله می باشد که همگی با هم به نام لیسه گیری شناخته می شوند.تمامی مراحل در مقاله به صورت کامل توضیح داده شده اند.

نحوه محاسبه قیمت لیسه گیری خودرو ؟

هزینه لیسه گیری خودرو به عوامل مختلفی بستگی دارد، برای مثال از مهم ترین عواملی که به صورت مستقیم بر روی قیمت لیسه گیری تاثیر می گذارند می شود به نوع و مدل خودرو ، عمق خراش ، رنگ خودرو ، منقطه خراشیده شده … اشاره کرد که با جزئیات در مقاله به آن پرداخته ایم.

آیا بعد از لیسه گیری، پولیش کاری باید انجام بگیرد ؟

پولیش کاری نیز باید بعد از انجام تمام مراحل لیسه گیری انجام بگیرد، دلیل اینکه پولیش کاری در مراحل لیسه گیری نیست این است که خود این عملیات از اهمیت بالایی برخوردار است و نیازمند تخصص و دانش بالایی می باشد.

آیا بعد از لیسه گیری، قیمت خودرو افت می کند ؟

بستگی به نوع خراشیدگی که وجود گرفته وهمینطور عمق آن، انجام عملیات لیسه گیری می تواند باعث افت قیمت خودرو شود. معمولا افت قیمت بعد از این مراحل به دلیل این اتفاق می افتد که قطر بدنه کمتر شده و درواقع ضریب امنیت مسافران کاهش یافته است، در متن مقاله به صورت جز به جز به این بخش پرداخته ایم.

آیا لیسه گیری جز رنگ حساب میشه ؟

خیر در صورتی که از بتونه برای لیسه گیری استفاده نشود و خط و خش ها از بین بروند جز رنگ حساب نمیشود.

مقالات اخیر

گفتگو کنید

15 نظر

 1. سلام ، چندین مقاله را مطالعه کردم ، بسیار آموزنده و جالب بود ، و این نشانگر وجود کارکنان و مدیریت فهیم و باسواد و هماهنگی است که توانسته به عنوان نمونه ، رضایت بنده را جلب کند ، ضمنا اگر بتوانید از تلفن‌های ۴ یا ۵ رقمی و سامانه sms و ussd هم استفاده کنید خیلی بهتر است و هم چنین به جای ( تماس با ما ) از گزینه ( روابط عمومی ) استفاده کنید ، هم مفهوم جهانی دارد و هم علمی و کاربردی و شناخته شده و منسجم میباشد ، ممنون و تشکر .

  1. سلام محمد جان
   خیلی خوشحال هستیم که فعالیت تیم اتوصافکار به چشم شما آمده و از مطالب ما لذت بردید
   مسائلی که پیشنهاد نمونید حتما بررسی می شه
   باتشکر از همکاری شما

 2. از راهنمایی های شما سپاسگزارم و انشالله بتوانم از خدمات شما در حادثه بوجود آمده استفاده نمایم .

 3. سلام وقتتون بخیر
  ممنونم از مقاله خوبتون
  رنگ خاکستری متالیک با لیسه خوب در میاد؟

  1. سلام بله البته به رنگ استفاده شده و تخصص لیسه گیر بستگی دارد. شما میتونید به یکی از مراکز معرفی شده در اتوصافکار مراجعه کنید و اطلاعات دقیق تری را کسب نمایید

 4. با سلام و احترام
  اخیرا ماشین خریدم که از قبل لیسه گیری شده و رنگ سفید می باشد، لیسه گیری خوب انجام ندادن و تفاوت رنگ بسیار مشهوده آیا میشه این لیسه قبلی پاک کرد و مجددا لیسه گیری خوب و همرنگ انجام داد؟
  لطفا اگر شما در مازندران شعبه دارید معرفی بفرمائید.
  با سپاس

 5. سلام وقتتون بخیر
  من یک مدت پیش یک تصادف خفیف داشتم که باعث شده ناحیه سپر عقب سمت شاگرد یک مقدار خفیفی اسیب ببیند کخ به صافکار به کمک لیسه گیری ترمیمش داد و اندازه نقطه خراش در حدود دو بند انگشت یا حدود ۴ سانتی متر است و بعد از ترمیم در صورت خیلی زوم کردن روی نقطه میتوان متوجه شد لیسه گیری شده. طبق گفته صافکار زیر ۱۰ سانتی متر لیسه تاثیری در افت قیمت ندارد میخواستم نظر شمارم بدونم سپاس

 6. سلام لطفا راهنمایی کنید چجوری میتونم تو کلاس های آموزشی لیسه گیری شرکت کنم این شماره لطفا تماس بگیرید 09113405711

 7. باعرض سلام
  من یه بسترن b30با رنگ سربی دارم به یه خراشیدگی بزرگ رو درش افتاده می خواستم ببینم قابل ترمیم هست یا نه ؟ممنون

  1. سلام شما باید عکس ماشین تان را برای یکی از همکاران ما ارسال کنید و یا به صورت حضوری به یکی از مراکز معرفی شده در سایت ما مراجعه کنید

 8. سلام اگر یک بار لیسه گیری بد انجام شده باشه میشه دوباره انجام داد یا خیر

  1. بستگی به بدنه خودرو داره. میتونید با همکاران ما تماس بگیرید

 9. سلام.جالب بود.از یک دکتر جراح متخصص بیشتری میخاد عالی دمتون گرم از انالیز کارهای نقاشی
  مثلا خراش عمیقتر روی درب که با لیسه پر شود باعث کاهش ضریب اطمینان سرنشینان داخل خودرو میشود
  یا گرید بندی ماشینها جهت رنگ!!!

 10. سلام.جالب بود.از یک دکتر جراح متخصص تخصص بیشتری میخاد عالی دمتون گرم از انالیز کارهای نقاشی
  مثلا خراش عمیقتر روی درب که با لیسه پر شود باعث کاهش ضریب اطمینان سرنشینان داخل خودرو میشود
  یا گرید بندی ماشینها جهت رنگ!!!
  کاشکی نقاش میشدم و تمام عمرم رو درس نمیخوندم

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

برترین صافکاری ها

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید