پراید SE111 ۲,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X111 ۲,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید SE131 ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X131 ۱,۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 ۱,۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 پلاس ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا صندوق دار sx ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا هاچ بک EX ۲,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ساینا EX دنده ای ‏ ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کوئیک دنده ای ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شاهین G ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 405 slx ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس ساده ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس lx ۳,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 206 تیپ 2 ۳,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
معایب کوییک دنده ای و اتوماتیک | نظرات کاربران درباره کوییک

معایب کوییک

معایب کوییک چیست؟ خودرو کوییک در طی سال های اخیر به عنوان یکی از محبوب ترین وسایل نقلیه میان افراد شناخته شده است که دارای طراحی زیبا و کاربردی می باشد. در واقع این خودرو جایگزین مناسبی برای افرادی می باشد که به دنبال یک راه حمل سریع و مقرون به صرفه هستند، می باشد. با این وجود این خودرو نیز مانند هر خودروی دیگری دارای معایبی می باشد که در این پست قصد داریم به بررسی برخی معایب کوییک (مزایا و معایب کوییک) بپردازیم.

اتوصافکار یکی از بهترین و معتبر ترین مجموعه های صافکاری می باشد که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آن به صفحه صافکاری این سایت مراجعه نمایید.

معایب کوییک

معایب کوییک

همانطور که در ابتدا ذکر شد با توجه به اینکه کوییک یک خودروی محبوب می باشد اما دارای معایبی نیز می باشد که در این بخش قصد داریم برخی از معایب کوییک (معایب کوییک دنده ای) را مورد بررسی قرار دهیم. برخی از معایب کوییک معمولی به شرح زیر می باشد:

 • هزینه نگه داری و خرید
 • محدودیت در فضای داخلی و ظرفیت
 • کارکرد در جاده های پر ترافیک
 • کمبود امکانات و تجهیزات ایمنی
 • ورود صدای موتور به کابین داخلی خودرو
 • تولید صدا به وسیله سیستم گرمایشی و سرمایشی خودرو
 • گیربکس ضعیف
 • ضعف شدید در بدنه

هزینه صافکاری pdr چقدر می باشد؟ شما می توانید برای اطلاع از هزینه این صافکاری به صفحه هزینه صافکاری pdr در سایت اتوصافکار مراجعه کنید.

هزینه نگه داری و خرید

یکی از اصلی تریمن معایب خودروی کوییک، هزینه های نگه داری و خرید آن می باشد. معمولا قیمت خرید یک خودروی کوییک ارزان تر از خودرو های سنتی می باشد اما در نظر داشته باشید هزینه های تعمیر و نگه داری این خودرو بیشتر می باشد. قطعات یدکی خاص و متفاوتی که برای خودرو های کوییک استفاده می شود، نسبت به قطعات استاندارد با هزینه بالاتری همراه می باشد. بنابراین در صورت خرابی و نیاز به تعمیر این هزینه ها امکان دارد به میزان زیادی افزایش بیابد.

کوییک بهتره یا پژو 206 ؟ شما می توانید برای کسب اطلاعات لازم در خصوص این دو خودرو به صفحه مقایسه کوییک و پژو 206 مراجعه کنید.

محدودیت در فضای داخلی و ظرفیت

یکی از مواردی که در خصوص خودرو های کوییک باید به آن اشاره داشت، محدودیت در فضای داخلی و ظرفیت آنها می باشد. به علت اندازه کوچک این خودروها، تعداد مسافرانی که می توانند در آن حمل شوند، زیاد نمی باشد و دارای محدودیت می باشد. البته فضای داخلی ماشین کوییک برای حمل بار و وسایل بزرگ نیز محدود می باشد. بنابراین این مورد برای افرادی که نیاز به حمل بار یا افراد بیشتری دارند، یک معضل و مشکل به شمار می رود.

معایب خودرو شاهین چیست؟ می دانید که هر خودرویی علاوه بر مزایای فراوانی که دارد دارای معایبی نیز می باشد. خودرو شاهین نیز دارای معایبی می باشد که شما می توانید برای اطلاع از معایب آن به صفحه معایب خودرو شاهین مراجعه کنید.

سایز لاستیک مناسب کوییک چند است؟ اگر نمی دانید سایز لاستیک مناسب برای کوییک چند می باشد پیشنهاد می کنم حتما به صفحه سایز لاستیک کوییک مراجعه نمایید.

کارکرد در جاده های پر ترافیک

خودرو های کوییک معمولا برای حرکت در شهر و جاده های شلوغ مورد استفاده قرار می گیرند. با این وجود در شرایطی که جاده ها پرترافیک می باشند، استفاده از ماشین های کوییک امکان دارد موجب بروز مشکل شود. به علت اندازه کوچک و سرعت کمتر خودرو کوییک، احتمال گیر کردن در ترافیک بیشتر می باشد. البته داحتمال دیده نشدن کوییک توسط رانندگان دیگر نیز بیشتر می باشد که همین امر می تواند موجب تصادفات جدی شود.

کمبود امکانات و تجهیزات ایمنی

متناسب با اندازه کوچک خودرو های کوییک، عموما این خودرو ها دچار کمبود تجهیزات ایمنی و امکانات نسبت به خودرو های بزرگ تر می باشد. برای مثال برخی خودرو های کوییک فاقد سیستم ضد قفل کردن ترمز (ABS) و کیسه هوا می باشند. همین امر موجب می شود که خطر برای سلامت راننده و سرنشینان در صورت رخ دادن تصادف بیشتر شود.

تیبا بخریم یا ساینا یا کوییک؟ برای خرید خودرو در ابتدا باید آپشن، مزایا و معایب خودرو را در نظر بگیرید سپس هر سه را با هم مقایسه کرده در آخر بهترین را انتخاب نمایید. شما می توانید برای مقایسه این سه خودرو به صفحه تیبا یا ساینا یا کوییک مراجعه کنید.

معایب کوییک اتوماتیک

ایا کوییک اتوماتیک بخرم؟ مزایا و معایب کوییک اتومات چیست؟ علاوه بر مبحث طراحی یکی دیگر از مشکلاتی که به کابین سایپا کوییک (معایب سایپا کوییک) مربوط می باشد؛ عایق بندی ضعیف آن است. عایق بندی ضعیف کابین این خودرو موجب شده است تا صدای موتور کوییک خصوصا در دور های بالا کاملا واضح وارد کابین شود که این امر می تواند با طی کردن مسافت های زیاد برای سرنشینان آزار دهنده باشد. در این بخش قصد داریم برخی از معایب کوییک اتومات را مورد بررسی قرار دهیم.

 • گیربکس ضعیف
 • پیشرانه قدیمی و ضعیف کوییک
 • مشکلات برقی
 • مشکلات فنی کوییک
 • طراحی نامتوازن

اگر با همین بودجه به فکر خرید تارا اتوماتیک هستید میتوانید با مراجعه به صفحه معایب تارا اتوماتیک با بررسی مزایا و معایب این خودرو برای خریدی آگاهانه تر اقدام کنید.

معایب کوییک آر

در ابتدای پست به صورت کلی با مزایای این خودرو آشنا شدید، در این بخش مزایا و معایب کوییک آر (نقاط ضعف کوییک r) را مورد بررسی قرار می دهیم. یکی از تیپ های کوییک، کوییک آر و کوییک آر پلاس می باشد که نسبت به کوییک دنده ای دارای امکانات ایمنی بیشتر، ظاهری متفاوت تر و …. می باشد. با این حال معایب کوییک دنده ای که در بخش بالا مورد بررسی قرار دادیم از معایب کوییک آر نیز می باشد. یکی از معایب کوییک آر مشکلات برقی می باشد. با تمام اینکه این خودرو داخلی می باشد اما تجهیزات رفاهی آن از چین وارد می شود و همین امر موجب شده است تا بعضی از افرادی که خودرو کوییک دارند با مشکلات برقی اعم از: تاچ مانیتور، کیلس استارتر، فیوز فن رادیتاور و …… مواجه شوند.

میزان رضایت از کوییک آر (میزان رضایت از خودرو کوییک) در میان افراد چقدر می باشد؟ میزان رضایت از خودرو کوییک آر در بین مشتریان بسیار بالاست. خودرو کوییک آر با ویژگی‌ها و امکانات برتر خود، توانسته است به عنوان یک خودروی محبوب شناخته شود. در ادامه، به برخی از دلایلی که مشتریان را در استفاده از خودرو کوییک آر راضی و خوشحال می‌کند، اشاره خواهیم کرد:

 1. طراحی زیبا
 2. کارایی موتور
 3. امکانات برتر

سانروف چیست؟ برای کسب اطلاعات در خصوص سانروف حتما به صفحه سانروف چیست، مراجعه نمایید.

معایب کوییک اس

در این بخش قصد داریم به بررسی مزایا و معایب کوییک s (مزایا و معایب کوییک اس) بپردازیم. در ادامه به برخی از معایب خودرو کوییک اس(معایب کوییک اس) اشاره می‌کنیم:

 1. فضای داخلی محدود: یکی از معایب اصلی خودرو کوییک اس، فضای داخلی محدود آن است. این خودرو به دلیل ابعاد کوچک، فضای داخلی محدودی ارائه می‌دهد و ممکن است برای سفرهای بلند و با تعداد سرنشینان بیشتر، کمی نامناسب باشد.
 2. کمبود امکانات داخلی: خودرو کوییک اس در مقایسه با خودروهای دیگر، امکانات داخلی کمتری را ارائه می‌دهد. این ممکن است شامل عدم وجود سیستم رسانه، نبود امکانات پیشرفته راحتی و فناوری‌های مدرن داخلی باشد که برخی از مشتریان ممکن است به آن‌ها نیاز داشته باشند.
 3. قدرت موتور محدود: خودرو کوییک اس با موتور کوچکی ارائه می‌شود که به دلیل ابعاد کوچک و هدف اصلی آن برای استفاده در شهری و رانندگی روزمره است، قدرت موتور آن نسبتاً محدود است. این ممکن است مشکلی برای رانندگی در مسیرهای کوهستانی یا با شیب بالا ایجاد کند.
 4. کاربرد محدود برای سفرهای خانوادگی: خودرو کوییک اس به دلیل فضای داخلی محدود، قابلیت استفاده محدودی برای سفرهای خانوادگی با تعداد سرنشینان بیشتر را دارد. در صورتی که نیاز به فضای بزرگتر و راحتی بیشتر برای سفرهای خانوادگی دارید، این خودرو ممکن است مناسب نباشد.
 5. پاسخگویی نسبتاً ضعیف در سرعت‌های بالا: خودرو کوییک اس با توجه به قدرت موتور کمتر، در سرعت‌های بالا نسبت به خودروهای دیگر پاسخگویی ضعیفتری دارد. این ممکن است در رانندگی در جاده‌های اتوبانی یا سفرهای طولانی با سرعت بالا به مشکل برخورد کند.

با توجه به این معایب، برخی افراد ممکن است به دنبال خودروهای دیگر با فضای داخلی بزرگتر و امکانات بیشتر باشند.

تارا و شاهین هر دو از خودرو های پر فروش می باشند که طرفداران زیادی نیز دارند. شما می توانید برای مقایسه این دو خودرو به صفحه مقایسه تارا و شاهین مراجعه کنید.

نقاط قوت و ضعف کوییک

نقاط قوت و ضعف کوییک

در این بخش قصد داریم به بررسی نقاط قوت و ضعف خودروی کوییک بپردازیم. خودرو کوییک یکی از محبوب ترین مدل های خودرو می باشد که با طراحی زیبا و امکاناتی که دارد توانسته است در میان مشتریان محبوبیت زیادی را بدست آورد. شما می توانید با مطالعه این بخش با نقاط قوت و ضعف خودرو کوییک آشنا شوید. همانطور که در بخش بالا با نقاط ضعف این خودرو آشنا شدید در این بخش برخی نقاط های قوت (محاسن کوییک) این خودرو را مورد بررسی قرار می دهیم.

 • طراحی زیبا و جذاب
 • اقتصادی بودن
 • مصرف سوخت کم
 • کارایی موتور
 • سیستم راحتی و امکانات داخلی
 • قابلیت مناسب برای شهری و رانندگی روزمره

اگر در فکر خرید رانا پلاس هستید و نمیدانید خرید این خودرو میتواند به نفع شما باشد یا خیر حتما به صفحه معایب رانا پلاس مراجعه کنید و پس از آگاهی از مزایا و معایب این خودرو برای خرید آن اقدام کنید.


جدیدترین نظرات کاربران درباره کوییک دنده ای

در این بخش قصد داریم نظرات کاربران درباره کوییک دنده ای ۱۴۰۱ (نظرات کاربران درباره کوییک دنده ای ۱۴۰2) را مورد بررسی قرار دهیم. در ارتباط با نظرات در مورد کوییک دو رنگ (نظرات در مورد کوییک دنده ای نی نی سایت) نظرات جدید کاربران درباره خودرو کوییک دنده‌ای (نظر کارشناسان درباره کوییک) را بررسی می‌کنیم:

 1. نظارت برخی از کاربران: ” از خرید خودرو کوییک دنده‌ای را تاکنون پشیمان نشده‌ام. رانندگی با این خودرو بسیار راحت و آسان است. دنده‌های اتوماتیک باعث می‌شوند تا تمرکزم روی رانندگی و لذت بردن از سفر باشد. همچنین، طراحی زیبا و امکانات داخلی مدرن این خودرو نیز بسیار قابل تحسین است.”
 2. “کوییک دنده‌ای خودرویی عالی است. من به دنبال یک خودروی اقتصادی و کوچک برای شهری و مسافرت‌های روزمره بودم و با خرید کوییک دنده‌ای به هدفم رسیدم. مصرف سوخت کم، رانندگی راحت و قابلیت هماهنگی با ترافیک شهری، از ویژگی‌های برجسته این خودرو است.”
 3. “از خرید کوییک دنده‌ای بسیار راضی هستم. این خودرو با طراحی زیبا و جذاب خود، نظر همه را به خود جلب می‌کند. رانندگی با دنده‌های اتوماتیک بسیار ساده و لذت‌بخش است. همچنین، فضای داخلی مناسب و امکانات راحتی مدرن این خودرو، سفرهای طولانی را به یک تجربه لذت‌بخش تبدیل می‌کند.”
 4. “خرید کوییک دنده‌ای بهترین تصمیمی بود که گرفتم. علاوه بر طراحی زیبا، این خودرو دارای رانندگی بسیار پرقدرت و لذت‌بخشی است. امکانات داخلی مدرن و کیفیت ساخت بالا، نشان از اهمیت جزئیات در ساخت این خودرو دارد. با خودروی کوییک دنده‌ای همیشه احساس راحتی و اطمینان در رانندگی می‌کنم.”

با توجه به این نظرات کاربران، می‌توان نتیجه گرفت که خودرو کوییک دنده‌ای با امکانات برتر، رانندگی راحت و قابل تحسین و طراحی زیبا، توانسته است رضایت بسیاری را در میان مشتریان خود به دست آورد.

چرا کوییک نخریم؟

خودرو کوییک متناسب با نظرات افراد دارای مزایا و معایبی می باشد که شما می توانید قبل از خرید این خودرو اطلاعات کافی در ارتباط با آن را کسب کنید.

کدام کوییک بهتر است؟

شما می توانید متناسب با مزایا و معایب ذکر شده و کارایی آن خودرو مورد نظر خودرا انتخاب نمایید.

نظر کاربران در مورد کوییک اتومات چیست؟

از آن دسته خودرو هایی می باشد که دارای معایبی می باشد با این حال این خودرو دارای مزایای فراوانی نیز می باشد که شما می توانید با مطالعه مقاله اطلاعات کافی در ارتباط با این خودرو را بدست آورید.

مقالات اخیر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

برترین صافکاری ها

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید