پراید SE111 ۲,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X111 ۲,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید SE131 ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X131 ۱,۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 ۱,۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 پلاس ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا صندوق دار sx ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا هاچ بک EX ۲,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ساینا EX دنده ای ‏ ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کوئیک دنده ای ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شاهین G ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 405 slx ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس ساده ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس lx ۳,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 206 تیپ 2 ۳,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کارشناسی خودرو | معتبرترین سرویس کارشناسی خودرو | کارشناسی خودرو در محل با ضمانت

کارشناسی خودرو

با بالارفتن قیمت همه چیز در کشور، خرید خودرو های دست دوم از محبوبیت بیشتری نسبت به خرید خودرو صفر برخوردار است. اما همانطور که میدانید خودرو های دست دوم شامل گارانتی نمی باشند و امکان بروز هرگونه مشکلی در آن ها دور از ذهن نیست.

به همین دلیل افرادی که قصد خرید خودرو دست دوم را دارند، برای اطمینان حاصل کردن از کارکرد صحیح خودرو، به کارشناسی خودرو نیاز دارند که در این مقاله به طور کامل به کارشناسی خودرو، معتبرترین سرویس کارشناسی خودرو و کارشناسی خودرو در محل می پردازیم.

در صورتی که هر قطعه از ماشین شما خراب شده و به دنبال یک تعمیرگاه تخصصی در نزدیکی منطقه مورد نظر خود هستید میتوانید به صفحه تعمیرگاه مراجعه کنید و لیست تعمیرگاه های معتبر تهران را دریافت کنید.

کارشناسی خودرو چیست

کارشناسی خودرو به معنای بررسی کردن صفر تا صد کامل خودرو است که افرادی که تمایل به خرید خودرو دست دوم دارند باید به بهترین مراکز کارشناسی خودرو مراجعه کنند تا از کارکرد سالم خودرو مطمئن شوند.

کارشناسی خودرو برای متقاضیانی که قصد خرید خودرو دست دوم را دارند اهمیت بسیار بالایی دارد چرا که عدم اطمینان از عملکرد صحیح خودرو می تواند ضرر های مالی جبران ناپذیری را برای مالک خود به همراه داشته باشد.
در کارشناسی خودرو شما می توانید از خدماتی از جمله وضعیت رنگ و بدنه خودرو،  قطعاتی که نیاز به تعویض دارند،  بررسی ترمز و فرمان، بررسی کامل موتور و گیربکس، چکاپ قطعات الکترونیکی و کامپیوتری، تست رانندگی، میزان عملکرد خودرو و مواردی که به منظور بررسی عملکرد صحیح خودرو انجام می شوند بهره مند شوید.

ممکن است در هنگام خرید خودرو شما با ظاهری کاملا خوب و سالم روبرو شوید اما توجه داشته باشید که همان خودرویی که در نگاه اول خوب و سالم به نظر می رسد ممکن است ایرادات فنی بسیاری داشته باشد که با مراجعه به بهترین کارشناسی خودرو می توانید این موارد را بررسی کنید.

از آنجایی که کارشناسی خودرو امری تخصصی می باشد و باید خدمات مربوط به کارشناسی خودرو به دست افراد با تجربه و ماهر سپرده شود، دقت داشته باشید که به بهترین و معتبرترین سرویس کارشناسی خودرو مراجعه کنید.

کارشناسی خودرو یکی از مشاغل پردرآمد و مهم در صنعت خودرو و خودرو سازی می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر به دنبال بهترین آموزشگاه در زمینه کارشناسی خودرو هستید و می خواهید تبدیل به یک متخصص شوید، دوره آموزش کارشناسی خودرو را از دست ندهید.

مراحل کارشناسی خودرو

به طور کلی‌ کارشناسی خودرو در ۴ مرحله انجام می شود:

 • بررسی کامل بدنه و قطعات خودرو

یکی از مهم ترین اقداماتی که در کارشناسی خودرو انجام می شود، کارشناسی کامل بدنه و قطعات خودرو است. در این مرحله به بررسی مواردی از جمله شاسی و ستون های خودرو، رنگ شدگی بدنه خودرو و تعویض قطعات مورد نیاز می پردازیم. کارشناسی بدنه خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا که این مرحله می تواند تاثیر بسیاری در ارزش گذاری خودرو داشته باشد.

کارشناسی شاسی و ستون های خودرو

یکی از قسمت های مهم خودرو شاسی است که از جنس فولاد می باشد و بخش های مختلف خودرو از جمله سیستم انتقال قدرت، ترمز، فرمان و فنربندی بر روی آن نصب می شوند. در صورت هرگونه ضربه های شدید و تصادف باید عمل شاسی کشی برای تعمیر  شاسی انجام شود.

به دلیل اهمیت بالایی که این مرحله دارد باید توسط یک کارشناس و متخصص انجام شود تا از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری شود. در شرایطی که طبق نظریه کارشناسی شاسی خودرو دچار آسیب و ضربه های شدید شده باشد بهتر است از خرید چنین خودرویی صرف نظر کنید زیرا که حتی بعد از تعمیر، شاسی از استحکام بالایی برخوردار نخواهد بود.

از دیگر بخش های مهم در کارشناسی خودرو، ستون خودرو می باشد که وظیفه متصل کردن سقف به بدنه خودرو را بر عهده دارد. از آنجایی سر سرنشین خودرو و ستون ها در یک راستا قرار دارد، بررسی ستون خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا که در این مرحله میزان امنیت سرنشینان تخمین زده می شود.

مراحل کارشناسی خودرو
مراحل کارشناسی خودرو

کارشناسی رنگ خودرو

کارشناسی رنگ خودرو که به منظور بررسی وضعیت رنگ بدنه ماشین انجام می شود، از دیگر اقدامات ضروری و مهم در کارشناسی خودرو به حساب می آید. بسیاری از افراد بر این باورند که بدون نیاز به یک کارشناس می توان اصالت بدنه خودرو را تشخیص داد در صورتی که بعضی از صافکار ها و نقاش های خودرو کار خود را با دقت و ظرافتی انجام می دهند که تشخیص تغییراتی که بر روی بدنه خودرو انجام شده آسان به نظر نمی رسد و فقط با دستگاه های مخصوص تست رنگ امکان پذیر می باشد.

انتخاب رنگ ماشین کار آسانی به نظر نمی رسد. اگر قصد خرید خودرو دارید و در انتخاب رنگ به مشکل برخوردید و می خواهید لیستی از هزینه رنگ کامل خودرو داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه هزینه رنگ کامل خودرو مراجعه کنید.

کارشناسی قطعات تعویض شده خودرو

در این قسمت قطعات بدنه بررسی شده و اگر قطعه ای آسیب جدی دیده باشد به جای تعمیر، تعویض می شود.
همانطور که گفتیم این بخش مانند سایر موارد دیگر در ارزش‌گذاری خودرو تاثیر دارد. بنابراین اینکه شما به بهترین کارشناسی خودرو و معتبرترین سرویس کارشناسی خودرو مراجعه کنید امری بسیار ضروری است.

 • کارشناسی فنی خودرو

از دیگر اقدامات مهم در مراحل کارشناسی خودرو، کارشناسی فنی خودرو می باشد که نیازمند دانش کافی و تخصص و آشنایی کامل در این زمینه است. در کارشناسی فنی خودرو مواردی از جمله کارشناسی موتور خودرو، گیربکس، جلوبندی خودرو و دیاگ بررسی می شود که در ادامه به آن می پردازیم.

موتور خودرو جز آن دسته از مواردی است که نیازمند کارشناسی می باشد حتی اگر هیچ گونه صدا و لرزش های غیرطبیعی هم نداشته باشد.

کارشناسی موتور خودرو

مواردی که در کارشناسی موتور بررسی می شود شامل لرزش موتور، نحوه کارکرد موتور بعد از روشن شدن، سروصداهای غیرطبیعی خودرو، نحوه استارت خوردن خودرو،نشت روغن، دمای موتور، دود اگزوز، واشر سرسیلندر و… می باشد.

یکی از ترفند هایی که فروشندگان در هنگام فروش خودرو بکار می‌برند، تعمیر بخش هایی از خودرو بطور موقت است. بنابراین بهترین راه برای جلوگیری از این ترفندها مراجعه به یک کارشناس است که خیال شما را آسوده کند.

کارشناسی گیربکس خودرو

کارشناسی گیربکس یکی از مراحل مهم کارشناسی خودرو می باشد. همانطور که می دانید گیربکس یکی از قطعات مهم خودرو می باشد و وظیفه انتقال قدرت موتور به چرخ ها را بر عهده دارد. اگر گیربکس به هر دلیلی دچار مشکل شود می تواند به دیگر بخش های خودرو آسیب وارد کند و هزینه های اضافی برای شما به همراه داشته باشد. پس از کارشناسی گیربکس غافل نشوید و اینکار را به دست یک متخصص بسپارید.

کارشناسی جلوبندی خودرو

منظور از جلوبندی خودرو قطعاتی است که وظیفه تعلیق و هندلینگ را بر عهده دارند که این قطعات شامل فنر، کمک فنر و سیبک ها، رام، موج گیر و سیستم فرمان می باشد. بررسی جلوبندی خودرو بخشی از مراحل کارشناسی خودرو است که باید توسط کارشناسان بررسی شود.

تست دیاگ

دیاگ به نوعی عملیات گفته می شود که می توان بدون جدا کردن قطعات مختلف ماشین، اقدامات مربوط به عیب یابی و خطایابی را انجام داد. این مرحله به منظور تشخیص ایرادات و مشکلات خودرو انجام می شود که اطلاعات آن توسط کامپیوتر خودرو به دست می آید.

در این مرحله از کارشناسی خودرو، کارشناس دستگاه دیاگ را به خودرو متصل کرده و مواردی از جمله میزان مسافتی که طی شده، عملکرد سنسور ضربه، باز شدن کیسه های هوا، میزان مصرف سوخت، ولتاژ سنسور اکسیژن، ولتاژ باطری، دمای موتور آب، زاویه دریچه گاز و … را بررسی می کنند. شما با استفاده از این روش می توانید از سلامت خودرو اطمینان کامل پیدا کنید و ایرادات خودرو را تشخیص دهید.

مراحل کارشناسی خودرو
مراحل کارشناسی خودرو
 • کارشناسی تجهیزات جانبی خودرو

این مرحله از کارشناسی خودرو به نوع خودرو شما بستگی دارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی همه روزه شاهد تغییراتی در صنعت خودرو و بروز تجهیزات خاص هستیم که این تجهیزات نقش مهمی در قیمت گذاری خودرو دارند.

تجهیزات جانبی خودرو شامل آینه بغل برقی، دوربین دنده عقب، چراغ مه شکن، سردکننده و گرم کن صندلی، سانروف، سنسور پارک، سیستم گرمایشی و سرمایشی، صندلی های مخصوص اسپرت، سیستم ایمنی ترمز خودرو، حافظه صندلی، قابلیت تنظیم ارتفاع و….می باشد.

شما می توانید با مراجعه به معتبرترین سرویس کارشناسی خودرو، خودرویی که قصد خرید آن را دارید به طور کامل بررسی کنید و از ایرادات آن باخبر شوید.

 • تست رانندگی

تست رانندگی یا همان drive test آخرین مرحله از کارشناسی خودرو می باشد که دارای اهمیت بالایی است. شما زمانی می‌توانید از سالم بودن خودرویی که قصد خرید آن را دارید مطمئن شوید که عملکرد آن را در هنگام رانندگی‌ تست کنید. این مرحله به شما این امکان را می دهد که میزان شتاب خودرو، نحوه عملکرد ترمز، سیستم تعلیق و جلوبندی، سالم بودن چرخ ها، سیستم هیدرولیک فرمان و … را بررسی کنید.

کارشناسی خودرو در محل

یکی از نگرانی هایی که اکثر افراد در هنگام خرید خودرو دست دوم با آن روبرو هستند، کارشناسی خودرو می باشد.
اما هیچ جای نگرانی نیست. در ابتدا خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید و به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی تنها با یک تماس از خدمات کارشناسی خودرو در محل بهره مند شوید.

یکی از خدماتی که مجموعه اتوصافکار با سالها تجربه در این زمینه به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد کارشناسی خودرو در محل می باشد که توسط افراد مجرب انجام می شود. شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و خدمات خودرو خود را به ما بسپارید.

فقط کافیست اطلاعات مورد نیازی که شامل مشخصات خودروی موردنظر شما، مکان و زمانی که قصد انجام کارشناسی خودرو دارید را به مشاورین ما ارائه دهید و سپس کارشناسان ما که در این زمینه آموزش های تخصصی گذرانده اند در زمان و مکان مشخص شده حاضر می شوند و به انجام خدمات و امور مربوط به کارشناسی خودرو می پردازند.

یکی دیگر از خدماتی که مجموعه اتوصافکار به شما مشتریان عزیز در سراسر تهران ارائه می دهد، خدمات صافکاری و نقاشی در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه می باشد که توسط افراد مجرب و متخصص انجام می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه ها می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

کارشناسی خودرو آنلاین

کارشناسی خودرو آنلاین یکی از خدماتی است که شما می توانید با مراجعه به مجموعه اتوصافکار از آن بهره مند شوید. این مجموعه با سالها تلاش در این زمینه توانسته نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند و خدمات قابل توجهی را در این زمنیه ارائه دهد.

همانطور که گفتیم یکی از دغدغه های افراد در هنگام خرید خودرو دست دوم، خدمات کارشناسی خودرو می باشد. اما اتوصافکار توانسته این مشکل را برای شما حل کند. شما می توانید با استفاده از خدمات کارشناسی خودرو آنلاین به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی اقدامات مربوط به کارشناسی خودرو خود را انجام دهید.

برای این کار می توانید درخواست کارشناسی خودرو خود را ثبت کنید و مشخصات خودرو و اطلاعات مورد نیاز را ارائه دهید تا کارشناسان ما در اولین فرصت شما را راهنمایی کرده و ایرادات خودرو شما را بررسی کنند.

یکی از خدماتی که در اتوصافکار مورد استقبال بسیاری از مشتریان عزیز قرار گرفته است، کارشناسی خودرو رایگان می باشد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و درخواست کارشناسی خودرو همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

تفاوت معاینه فنی و کارشناسی خودرو

تعیین ارزش واقعی خودرو یکی از مهم ترین تفاوت های معاینه فنی و کارشناسی خودرو می باشد. هر چند که شاید در نگاه اول فکر کنید که این دو باهم هیچ تفاوتی ندارند اما باید بگوییم که این دو باهم متفاوت هستند.

هدف از کارشناسی خودرو بررسی کامل و دقیق خودرو می باشد و در آخر با توجه به بررسی هایی که توسط کارشناسان خودرو صورت گرفته ارزش واقعی خودرو مشخص می شود. در صورتی که در معاینه فنی تعیین ارزش خودرو وجود ندارد و فقط خودرو شما به طور کامل بررسی می شود.

همچنین باید بگوییم که در معاینه فنی خودرو کارشناسی رنگ بدنه خودرو، میزان کارکرد و عملکرد خودرو و همینطور تعویضی بودن یا نبودن قطعات بدنه بررسی نمی شود. اما در کارشناسی خودرو همه این موارد بطور کامل و دقیق توسط کارشناس مجرب و متخصص مورد بررسی قرار می گیرد و می توانید از سالم بودن خودرویی که قصد خرید آن را دارید اطمینان کامل حاصل کنید.

هزینه کارشناسی خودرو با کیست؟

ممکن است این سوال در ذهنتان ایجاد شود که هزینه کارشناسی خودرو با کیست و چقدر است؟
هزینه کارشناسی خودرو بستگی به نوع خودرو، تیپ خودرو و سال تولید آن دارد. هر چقدر خودرو شما گران قیمت و لوکس تر باشد، هزینه کارشناسی خودرو هم بالاتر است و این بسیار بسیار طبیعی است. زیرا که خودروهای مدل بالا آپشن های بالایی دارند و نیازمند دقت و وقت بیشتری است.

اما درمورد خودروهای قدیمی تر هم باید بگوییم که هر چقدر که خودرو قدیمی تر احتمال وجود خرابی در آن بیشتر است در نتیجه هزینه کارشناسی خودرو بالاتر است‌.

معمولا هزینه کارشناسی خودرو بر عهده کسی است که خریدار است و قصد کارشناسی خودرو خود را دارد. اما در برخی موارد فروشندگان خودرو برای اینکه خریدار را از سالم بودن خودرو مطمعن کنند اقدام به کارشناسی خودرو و دریافت برگه کارشناسی از معتبرترین سرویس کارشناسی خودرو می کنند.

کارشناسی رنگ خودرو 

امروزه کارشناسی رنگ خودرو از موضوعات پرطرفدار می باشد که در حوزه خودرو از محبوبیت بالایی برخوردار است. همانطور که گفتیم کارشناسی رنگ خودرو به منظور بررسی وضعیت رنگ بدنه ماشین انجام می شود و از دیگر اقدامات ضروری و مهم در کارشناسی خودرو به شمار می آید.

به این نکته توجه داشته باشید که رنگ خوردگی خودرو به صورت مستقیم روی قیمت خودروی دست دوم تاثیر می گذارد و می تواند تفاوت های بسیاری را ایجاد کند! پیشنهاد اتوصافکار به شما این است که در صورتی که قصد خرید خودروی دست دوم دارید به هیچ عنوان کارشناسی کردن آن را عقب نندازید و بیخیالش نشوید!

برخی از سودجویان با خرید و فروش خودروی های دست دوم به تعداد کثیر به این تخصص دست یافته اند که به سادگی هرچه تمام تر قطعات نو و یا رنگ شده را به شکلی حرفه ای به جای قطعات نو جای می زنند.

کارشناسی رنگ خودرو
کارشناسی رنگ خودرو

کارشناسی رنگ خودرو انواع مختلفی دارد و هر کدام از این نوع ها به بررسی یک بخش از خودرو ها می پردازد که شامل مراحل زیر می شود.

 • کارشناسی برای بخش های اصلی خودرو مانند ستون ها، سقف و شاسی

بدون شک مهم ترین بخشی که باید کارشناسان خودرو در نظر بگیرند و آن را بطور کمورد بررسی قرار دهند، ستون ها و بدنه شاسی می باشد. در صورتی که در این بخش آسیبی مشاهده شود به احتمال زیاد خودرو دچار تصادفی شدید و یا نیمه شدید شده است.

توجه داشته باشید که ستون، سقف و شانسی از سه بخش اصلی یک خودرو می باشند و در صورتی که هر یک از این موارد با مشکل مواجعه شوند تاثیربسزایی روی قیمت خودرو اعمال می شود.

در این بخش مواردی از جمله وجود آسیب روی سقف خودرو، وجود آسیب دیدگی روی شاسی خودرو و کارشناسی و تشخیص قطعات تعویضی بدنه خودرو بررسی می شود.

 • کارشناسی قطعات بیرونی خودرو مثل درب های چهارطرف،گلگیر، کاپوت و صندوق عقب

قطعات بیرونی خودرو همانطور که از نامشان پیداست در معرض دید همگان قرار دارد و شاید به نظر برسد که کارشناسی رنگ این بخش ساده به نظر می رسد! در واقع کارشناسی این بخش از قطعات خودرو از اهمیت بالا برخوردار است؛ بنابراین مراجعه به بهترین کارشناس رنگ خودرو یک اقدام ضروری است.

اگر قصد دارید به معتبرترین سرویس کارشناسی رنگ خودرو مراجعه کنید می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

 • کارشناسی و تشخیص قطعات تعویضی بدنه خودرو

در برخی از تصادفات شدید، ضربه و آسیب دیدگی به قدری زیاد می باشد که امکان تعمیر آن وجود ندارد و تنها راه تعویض کلی آن قطعه می باشد. در این شرایط مالک خودرو می تواند یا یک قطعه نو خریداری کرده و جای قطعه معیوب بگذارد و یا اینکه یک قطعه دست دوم خریداری کرده و با آن تعویض کند.

تشخیص نو و یا دست دوم بودن قطعات تعویضی به این سادگی ها نیست و تنها باید توسط یک متخصص کارشناس خودرو انجام شود. کارشناس های این حوزه با ملاحظه و بررسی پیچ و شیار های داخل قطعات متوجه می شوند که آیا قطعه ای که تعویض شده است دست دوم (اصطلاحا استوک) است یا نو!

هزینه کارشناسی رنگ خودرو

به این نکته توجه داشته باشید که هیچ فرقی نمی کند که خودرو شما نو یا دست دوم باشد، هزینه کارشناسی رنگ خودرو، برای هر دو نوع یکسان است؛ زیرا که اقدامات انجام شده در هر دو یکسان است و تفاوتی ندارد.

در اصل هزینه کارشناسی رنگ خودرو، طبق ارزش واقعی و قیمت گذاری خودرو تعیین می شود و این در خودروهای مختلف متفاوت است. در خودروهای پیشرفته که تجهیزات خاص و آپشن ها و پیچیدگی های زیادی دارند طبیعتا زمان بیشتری صرف کارشناسی رنگ خودرو می شود بنابراین هزینه کارشناسی رنگ خودرو در این مدل از خودروها بالاتر است، اما درمورد خودروهای ساده که نیاز به صرف زمان بالایی نیست هزینه کارشناسی رنگ خودرو پایین تر است.

بنابراین در تعیین هزینه کارشناسی رنگ خودرو، مدل خودرو یک عامل بسیار مهم است. با توجه به مدل خودروی شما هزینه کارشناسی آن متغیر است و در حالت کلی هرچه ماشین شما گران قیمت و لوکس تر باشد به دلیل اینکه تخصص بیشتری برای تشخیص به کار می رود هزینه آن هم بالا می رود.

برای دریافت اطلاع بیشتر از هزینه کارشناسی رنگ خودرو برای ماشین های مختلف می توانید همین حالا می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و لیستی از قیمت را دریافت کنید.

در کارشناسی خودرو چه مواردی بررسی می شود؟

در کارشناسی خودرو مواردی از جمله بررسی کامل بدنه و قطعات خودرو، کارشناسی فنی خودرو، کارشناسی تجهیزات جانبی خودرو و تست رانندگی بررسی می شود.

هزینه کارشناسی خودرو با کیست؟

معمولا هزینه کارشناسی خودرو بر عهده کسی است که خریدار است و قصد کارشناسی خودرو خود را دارد. اما در برخی موارد فروشندگان خودرو برای اینکه خریدار را از سالم بودن خودرو مطمئن کنند اقدام به کارشناسی خودرو و دریافت برگه کارشناسی از معتبرترین سرویس کارشناسی خودرو می کنند.

هزینه کارشناسی خودرو چقدر است؟

هزینه کارشناسی خودرو بستگی به نوع خودرو، تیپ خودرو و سال تولید آن دارد. هر چقدر خودرو شما گران قیمت و لوکس تر باشد، هزینه کارشناسی خودرو هم بالاتر است و این بسیار طبیعی است. زیرا که خودروهای مدل بالا آپشن های بالایی دارند و نیازمند دقت و وقت بیشتری است.

معاینه فنی و کارشناسی خودرو چه تفاوتی دارند؟

هدف از کارشناسی خودرو بررسی کامل و دقیق خودرو می باشد و در آخر با توجه به بررسی هایی که توسط کارشناسان خودرو صورت گرفته ارزش واقعی خودرو مشخص می شود. اما در معاینه فنی تعیین ارزش خودرو وجود ندارد و فقط خودرو شما به طور کامل بررسی می شود.

مقالات اخیر

گفتگو کنید

8 نظر

  1. سلام کارشناسان ما میزان آسیب وارده به ماشین و رنگ خوردگی قسمت های مختلف را با جدیدترین تکنیک ها تشخیص میدهند

  1. خیر هم کارشناسان ما میتوانند در محل کارشناسی خودرو شما را انجام دهند و هم شما میتوانید به مراکز معتبر معرفی شده در اتوصافکار مراجعه کنید و از این خدمات استفاده کنید

  1. سلام برای بهره مندی از کارشناسی خودرو آنلاین با همکاران ما تماس بگیرید

  1. سلام برای اطمینان بیشتر از معامله بهتر است از خدمات کارشناسی خودرو استفاده کنید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

برترین صافکاری ها

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید