پراید SE111 ۲,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X111 ۲,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید SE131 ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X131 ۱,۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 ۱,۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 پلاس ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا صندوق دار sx ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا هاچ بک EX ۲,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ساینا EX دنده ای ‏ ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کوئیک دنده ای ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شاهین G ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 405 slx ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس ساده ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس lx ۳,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 206 تیپ 2 ۳,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
بهترین رینگ و لاستیک برای پژو 207 | سایز رینگ ۲۰۷ | سایز لاستیک ۲۰۷

بهترین رینگ و لاستیک برای پژو 207

انتخاب و خرید رینگ و لاستیک یکی از دغدغه افرادی است که در طول روز زمان زیادی را پشت فرمان هستند. چرا که خرید لاستیک خوب و مناسب یکی از اقدامات مهم و ضروری است که هر خودرو سواری برای ایمنی و راحتی خود نباید آن را نادیده بگیرد. از طرفی دیگر برای خرید لاستیک باید فاکتورهای مهمی را در نظر داشته باشیم که در ادامه قصد داریم آن را بطور کامل توضیح دهیم.

همانطور که می دانید لاستیک خودرو تاثیر مستقیم و چشم گیری بر کیفیت رانندگی دارد. اگر قصد خرید  لاستیک KB22 یا KB27 دارید اما در انتخاب یکی از آن ها مردد هستید و می خواهید تفاوت های این دو لاستیک را بطور دقیق بررسی کنید، مقاله تفاوت لاستیک KB22 با KB27 را از دست ندهید.

بهترین رینگ و لاستیک برای پژو 207

بعضی افراد بر این عقیده اند که انتخاب نرم ترین لاستیک برای 207 می تواند بهترین انتخاب باشد چرا که راحتی و ایمنی را برای راننده فراهم می کنند. با این وجود برای انتخاب رینگ و لاستیک، بیشتر افراد ابتدا به ظاهر و سپس به ایمنی آن توجه می کنند.

برخی نیز تصور می کنند برای حفظ استاندارد خودرو سایز رینگ نباید تغییر کند، بنابراین فقط لاستیک را عوض می کنند و اگر قصد تعویض رینگ را داشته باشند از رینگ با قطر یکسان استفاده می کنند.

P ابتدای کلمه انگلیسی passenger است که نشان می دهد خودرو سواری است. سه عدد بعد نماینده پهنای لاستیک در واحد میلی متر است. دو رقم بعدی نیز ارتفاع لاستیک را نسبت به پهنای آن نشان می دهد. حرف R نشان می دهد که لاستیک رادیال است و حرف H سرعت حداکثری مجاز برای لاستیک را نشان می دهد. عدد 14 نیز بیانگر قطر رینگ در مقیاس اینچ است.

پهنای رینگ و میزان تحمل بار و سرعت حداثر مجاز برای لاستیک، بر روی برچسبی داخل در خودرو برای هر اتومبیل نوشته شده است.

در هنگام تعویض رینگ و لاستیک باید توجه شود که قطر رینگ و لاستیک به صورت مجموع در میزان استاندارد کارخانه بگنجد زیرا این تغییر کلی قطر می تواند باعث ایجاد اختلال در عوض کردن دنده ( خودروهایی با دنده اتوماتیک )، به وجود آمدن خطا در کیلومتر شمار و اختلال در کار ECU ( خودروهای ABS دار) شود.

اگر قصد خرید لاستیک برای خودرو خود را دارید و می خواهید بدانید قیمت لاستیک دولتی با آزاد چه تفاوتی دارد، به صفحه تفاوت قیمت لاستیک دولتی و آزاد مراجعه کنید.

برای این امر راهنمایی به نام PLUS در نظر گرفته می شود که با واحد های 1PLUS, 2PLUS, 3PLUS و … نام گذاری شده است و هر کدام نشان می دهد که یک اینچ به قطر رینگ اضافه شده است. سپس با توجه به افزایش قطر رینگ، ارتفاع لاستیک کمتر در نظر گرفته می شود تا اندازه کلی قطر چرخ حتی المکان ثابت بماند.

پهنای رینگ نیز حائز اهمیت است. برای فیت شدن رینگ و لاستیک و داشتن حالت بهینه و استاندارد و قدرت هندلینگ بیشتر، به ازای هر 5 میلی متر افزایش پهنای لاستیک، پهنای رینگ باید 0.5 اینچ افزایش یابد. پهنای رینگ نیز می تواند برای سایز های مختلف لاستیک تا حد 1.5 اینچ نوسان داشته باشد.

عامل مهم دیگر چگونگی قرار گرفتن چرخ بر روی سیستم تعلیق است. به صورت ساده تر می توان گفت برخورد کردن بخش بیرون زدگی چرخ با لبه ی گل گیر در قسمت بیرونی و برخورد کردن چرخ با قسمت های داخلی گل گیرکه می تواند باعث ایجاد شدن مشکلاتی از قبیل پاره شدن لاستیک و اشکال در چرخش فرمان شود که واضح است با افزایش بیش از اندازه لاستیک و رینگ به این مشکل بر خواهیم خورد.

در نهایت عواملی مثل افزایش دادن بیش از اندازه پهنای لاستیک با گیر کردن لاستیک به گل گیر یا قطعات داخلی چرخ و یا هر دوی آن ها، می تواند باعث پارگی لاستیک شود. بعلاوه می تواند باعث مصرف بیشتر سوخت، انتقال درصد بالاتری از ضربات دست اندازها به اتاق خودرو و استهلاک بیشتر و سفت تر شدن فرمان شود. از طرفی کنترل بهتری به راننده می دهد و در هنگام پیچیدن راحت تر عمل می کند.

بهترین رینگ و لاستیک برای پژو 207
بهترین رینگ و لاستیک برای پژو 207

قیمت لاستیک 207

بر خلاف تایرهای باریک تر که کنترل کمتری دارند و در هنگام پیچیدن سخت تر عمل می کنند اما از طرفی شدت کمتری از ضربات وارد شده را به اتاق اتومبیل انتقال می دهند.

ارتفاع لاستیک نیز در میزان کنترل تاثیر دارد، لاستیک هایی که دیواره های کوتاه تری دارند، از نظر کنترل برتری دارند زیرا ارتعاش در آن ها کتر است و فرمان سریع تر و نرم تر عمل می کند اما باید در نظر داشت که در زمین های خیس کنترل کمتری خواهد بود.

بیشتر لاستیک های اسپرت میزان تحمل فشار و حداکثر سرعت بالایی دارند اما همواره موقع تعویض باید با اعداد استاندارد خودرو مقایسه شوند و مقداری بزرگتر یا مساوی آن ها داشته باشند.

سایز رینگ پژوهای 207، به صورت استاندارد 14 اینچ است که متداول ترین لاستیک برای این سایز رینگ تایر 185/65R 14 است. البته رانندگان بسیاری برای هندلینگ بهتر و بالا بردن سطح پایداری خودرو در سرعت های بالاتر ترجیح می دهند از لاستیک های پهن تری استفاده کنند که می توان به تایر های  195/60R 14 و 205/60R 14 اشاره کرد.

از نظر فاکتور قیمت، همانطور که انتظار می رود لاستیک های تولید خارج کشور قیمتی در حدود دو برابر لاستیک های تولید داخل دارند اما بسیاری از تعمیرکارها اعتقاد دارند که هزینه ی بیشتر برای لاستیک خارجی از جهاتی به صرفه تر است زیرا کیفیت بالا و عملکرد بهتر آن ها باعث جلوگیری از خراب شدن جلوبندی و در نتیجه حذف شدن هزینه های تعمیر آن می شود.  

زیباترین رینگ برای ۲۰۷

استفاده از رینگ های اسپرت می‌تواند به ماشین ۲۰۷ شما جلوه زیباتری دهد و آن را در بین سایر ماشین ها منحصر به فرد کند. اگر به دنبال زیباترین رینگ برای ۲۰۷ میگردید باید دقت داشته باشید که کیفیت را فدای زیبایی نکنید و ویژگی هایی را در نظر داشته باشید که بهترین رینگ برای ۲۰۷ آن را دارا باشد. ویژگی های زیباترین رینگ برای ۲۰۷ عبارتند از:

  • دوام بالا در برابر رطوبت
  • قیمت مناسب
  • تنوع مدل
  • ارسال رایگان
  • گارانتی معتبر
  • مقاوم در برابر ضربه و خش

اگر می‌خواهید زیباترین رینگ برای ۲۰۷ را خریداری کنید دقت داشته باشید که سایز رینگ ۲۰۷ با لاستیک شما تناسب داشته باشد و رینگ مناسب ۲۰۷ ضد خش باشد تا برای مدت زمان طولانی تری برای شما کار کند.

زیباترین رینگ برای ۲۰۷
زیباترین رینگ برای ۲۰۷

سایز رینگ ۲۰۷

رینگ برای ۲۰۷ رینگی است که با سایز لاستیک ۲۰۷ تناسب داشته باشد و حرکت را برای ماشین راحت تر کند. اگر می خواهید بهترین رینگ و لاستیک برای پژو ۲۰۷ را خریداری کنید فروشگاهی را انتخاب کرده که از اصل و اورجینال بودن محصولات آن اطمینان داشته باشید. رینگ ۱۷ برای ۲۰۷ می تواند سایز مناسبی باشد اما بهترین سایز رینگ ۲۰۷ ۱۴ اینچ می باشد که سایز استاندارد بازار است.

رینگ استرامبولی ۲۰۷

اگر میخواهید بهترین رینگ و لاستیک برای ۲۰۷ را خریداری کنید آشنایی با رینگ استرامبولی ۲۰۷ می‌تواند بسیار به شما کمک کند. استرامبولی رینگ ۲۰۷ ساخت کشور لهستان بوده و می‌توان از این رینگ برای سایر ماشین ها مانند ۴۰۵، پارس، ۲۰۶، رانا و سمند استفاده کرد. عرض رینگ استرامبولی ۲۰۷ برابر با هفت و نیم می باشد.

سایز رینگ استرامبولی ۲۰۷ با سایز رینگ فابریک ۲۰۷ یکسان میباشد و شما میتوانید از این رینگ برای لاستیک های فابریک ۲۰۷ استفاده کنید.

قیمت رینگ استرامبولی 207 در حال حاضر 12.500.000 تومان می باشد که در دو سایز ۱۶ و ۱۷ و در دو رنگ (نقره ای،شدو) موجود است و شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های مربوطه هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری تهیه کنید.

رینگ استرامبولی ۲۰۷
رینگ استرامبولی ۲۰۷

رینگ ۲۰۷ شمشیری

رینگ ۲۰۷ شمشیری یکی از قشنگ ترین رینگ ۲۰۷ میباشد که طرفداران زیادی در بین ۲۰۷ سواران ایرانی دارد.این رینگ از آلیاژ ساخته شده و ساخت کشور آلمان می باشد البته برندهای مختلفی از رینگ شمشیری ۲۰۷ در ایران موجود می باشد که به عنوان رینگ اسپرت برای ۲۰۷ مورد استفاده قرار می گیرد.

بهتر است برای خرید رینگ ۲۰۷ کمی بیشتر تحقیق کنید و آن را از مرکزی بخرید که از اصل بودن برند رینگ اطمینان داشته باشید.

به عنوان رینگ آلومینیومی ۲۰۷ و رینگ پیتلاین ۲۰۷ و رینگ فولادی ۲۰۷ و رینگ ۲۰۷ اسپرت در بازار شناخته می شود که شما می توانید برای خرید انواع رینگ اسپرت پژو ۲۰۷ با کارشناسان اتو صافکار تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند و بهترین فروشگاه ها را برای خرید انواع رینگ ۲۰۷ به شما معرفی کند.

پیشنهاد مطالعه : تفاوت رینگ فولادی و آلومینیومی

قیمت رینگ اسپرت ۲۰۷

اگر به دنبال بهترین های ۲۰۷ در بازار ایران هستید باید بدانید که قیمت رینگ اسپرت ۲۰۷ بیشتر از قیمت رینگ فابریک ۲۰۷ است و شما باید برای اسپرت کردن ماشین تان کمی بیشتر هزینه کنید.

بطورکلی قیمت رینگ و لاستیک ۲۰۷ از چهار میلیون تومان شروع می شود و قیمت رینگ آلومینیومی ۲۰۷ از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به بالا می باشد.

در نهایت قیمت رینگ اسپرت ۲۰۷ از ۵ میلیون به بالا می باشد. است برای خرید رینگ اسپرت برای ۲۰۷ کمی بیشتر تحقیق کنید و مرکزی را برای خرید انتخاب کنید که بهترین رینگ اسپرت پژو ۲۰۷ را با قیمت مناسب و گارانتی کیفیت به شما ارائه دهد.

بهترین رینگ برای 207

 چرخ ها و رینگ ها در سه جنس تولید می شوند : فولاد، آلومینیوم و کروم. همچنین چرخ های آلیاژی آلومنیومی و منیزیمی نیز تولید می شوند.

تقریباً می توان گفت که رینگ های استیل قدیمی هستند. بیشتر چرخ های استاندارد در گذشته از فولاد ساخته می شدند، پس از مدتی تولیدکنندگان برای تقویت بهره وری بهتر از سوخت از فلزات سبک تر استفاده کردند.

رینگ های استیل که معمولاً با اندازه 17 اینچی تولید می شوند، حدوداً 80٪ ارزان تر از دیگر رینگ ها با جنس های مختلف هستند.

رینگ های آلومینیومی بسیار سبک تر از فولاد هستند. آنها معمولاً با مقداری آلیاژ نیکل ترکیب می شوند.

رینگ های آلیاژی آلومینیوم یا منیزیم با دوام هستند و از قیمت مناسبی هم برخوردارند و بسیار بین رانندگان محبوب هستند. می توان گفت که سبک ترین رینگ های موجود در بازار هستند و این سبکی به دلیل وجود آلیاژ آلومینیوم و نیکل است.

رینگ ها از جنس کروم حدوداً در دهه 1960 تولید و مورد استفاده رانندگان قرار گرفت. لبه ی رینگ های از جنس کروم سنگین تر از سایر لبه ها در رینگ ها  هستند. کروم از جنس فلز نیست اما در برابر زنگ زدگی مقاوم است. با این حال ، به راحتی روی رینگ های کرومی خراش ایجاد می شود. معمولاً در مراحل تولید رینگ ها از جنس کروم از برخی مواد شیمیایی خطرناک استفاده می شود، به همنی دلیل تولید این نوع رینگ ها در کشور های مختلف کاهش یاقته یا ممنوع شده است.

اسپینرها نوع دیگری ازموادی است که برای ساخت رینگ ها استفاده می شود. تولید رینگ هایی از جنس اسپینر  از سال 1980 شروع و در اوایل سایل 2000 هجری قمری بسیار محبوب شدند. این رینگ ها مانند گذشته خیلی مورد استفاده قرار نمی گیرند و به همین دلیل بسیار کم یا در مناقطی اصلاً تولید نمی شوند. رینگ های اسپینر در رنگ های سفید، سیاه و قرمز تولید می شدند و اغلب متناسب با رنگ خودرو انتخاب و مورد استفاده قرار می گرفتند.

اگر شما دارای خودرو 206 هستید و این سوال ذهنتان را درگیر کرده که آیا رینگ 15 برای خودرو 206 من مناسب است یا خیر، می توانید به صفحه رینگ 15 برای 206 مراجعه کرده و درباره مزایای رینگ 15 برای خودرو 206 اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سایز لاستیک ۲۰۷

آیا شما هم جزء کسانی هستید که این سوال ذهنتان را درگیر کرده که لاستیک ۲۰۷ چه سایزی است؟ برای پاسخگویی به این سوال باید گفت که لاستیک ۲۰۷ در سایزهای مختلفی در بازار موجود می باشد که سایز فابریک لاستیک ۲۰۷ برابر با 185/65R14 میباشد.

اگر قصد خرید لاستیک پهن ۲۰۷ را دارید لاستیک نکسون مدل Nblue HD plus 185/65R14 گزینه مناسبی برای خرید می باشد. بهترین سایز لاستیک ۲۰۷ سایز فابریک و سایز 205/60R14  میباشد.

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که آیا لاستیک ۲۰۵ برای پژو ۲۰۷ مناسب است. پاسخ باید بگویم اگر شما از رینگ اسپرت برای ماشین تان استفاده نمی کنید و همچنان رینگ فابریک بر روی ۲۰۷ شما نصب است لاستیک ۲۰۵ برای پژو ۲۰۷ می‌تواند مناسب باشد.

رینگ 15 برای 207

مراکز بسیاری در سراسر ایران وجود دارد که شما می توانید با مراجعه حضوری بهترین رینگ 15 برای 207 خریداری نمایید. از طرفی دیگر استفاده از رینگ های اسپرت در ماشین ها باعث فرمان پذیری و کنترل در سرعت های بالا می شوند و به همین خاطر استفاده از این رینگ طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

انواع مختلفی از رینگ و لاستیک خودرو 207 در تنوع بالایی از جنس ها و قیمت ها در بازار عرضه می شود. بطور مثال شما می توانید انواع رینگ 207 از جمله رینگهای با جنس آلومینیوم یا جنس کروم و… مشاهده کنید و با توجه به سلیقه و بودجه ای که در نظر دارید آن را خریداری کنید.

جهت خرید رینگ 15 برای 207 شما می توانید به هر یک از فروشگاههای سراسر ایران که در این زمینه فعالیت می کنند به صورت آنلاین یا حضوری مراجعه کرده و جنس مناسب با بودجه و سلیقه خود را انتخاب و خریداری نمایید.

همانطور که گفتیم خرید بهترین لاستیک برای هر خودروسواری امری ضروری و مهم است. اگر شما مالک خودرو 206 هستید و به دنبال بهترین لاستیک نرم برای خودرو 206 خود هستید به شما پینهاد می کنیم مقاله نرم ترین لاستیک ایرانی برای 206 را از دست ندهید.

رینگ 15 برای 207
رینگ 15 برای 207

قیمت لاستیک ۲۰۷

برای خرید بهترین لاستیک برای ۲۰۷ باید به برنده تولیدکننده آن توجه داشته باشید و این نکته را بدانید که قیمت لاستیک ۲۰۷ خارجی بیشتر از قیمت لاستیک ۲۰۷ ایرانی میباشد.

برای  قیمت لاستیک ۲۰۷ مارک رودستون که یکی از بهترین لاستیک خارجی برای 207 می باشد برابر با ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد در حالیکه قیمت لاستیک ایرانی یزد تایر برابر با یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

آنچه باعث تفاوت قیمت لاستیک ۲۰۷ می‌شود مارک تولید کننده آن و طرح آج می باشد برای مثال قیمت لاستیک ۲۰۷ سایز ۲۰۵ برای برند بارز و طرح عاج p-640 با یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد در حالیکه قیمت لاستیک پهن برای ۲۰۷ برند بارز طرح عاج p-642 برابر با یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می باشد.

جمع بندی

اگر به دنبال خرید بهترین رینگ و لاستیک برای پژو 207 یا لاستیک ۲۰۵ برای ۲۰۷ هستید و می خواهید زیباترین رینگ برای ۲۰۷ را بخرید این مقاله بسیار به شما کمک می کند تا بهترین مدل رینگ و لاستیک ۲۰۷ را انتخاب کنید.

اگر برای خرید بهترین رینگ و لاستیک برای پژو ۲۰۷ سوالی در ذهن شما باقی مانده است میتوانید در قسمت دیدگاه ها سوالات خود را مطرح کرده تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان به شما پاسخ دهند و شما را راهنمایی کنند.

شاید برای شما هم سوال شده باشد :

لاستیک 165 بهتره یا 175

بهترین کارخانه های لاستیک سازی ایران

تفاوت لاستیک ایرانی و خارجی

تفاوت لاستیک 205 با 185

لاستیک گل ریز یا گل درشت

تفاوت فاق لاستیک 60 با 65

قیمت لاستیک 207 چقدر است؟

قیمت لاستیک های خارجی دو برابر لاستیک های ایرانی می باشد اما از طرفی دیگر هزینه ی بیشتر برای لاستیک خارجی از جهاتی می تواند برای شما مقرون به صرفه تر باشد چراکه کیفیت بالا و عملکرد بهتر آن ها باعث جلوگیری از خراب شدن جلوبندی و در نتیجه حذف شدن هزینه های تعمیر آن می شود.  

آیا لاستیک ۲۰۵ برای پژو ۲۰۷ مناسب است یا خیر؟

اگر شما جرء آن دسته از افرادی هستید که تمایلی به استفاده از رینگ اسپرت برای خودرو خود ندارید و همچنان رینگ فابریک بر روی خودرو ۲۰۷ شما نصب است لاستیک ۲۰۵ برای پژو ۲۰۷ می‌تواند گرینه مناسبی باشد.

قیمت رینگ استرامبولی 207 چقدر است؟

قیمت این مدل رینگ در حال حاضر 12.500.000 تومان می باشد و در دو سایز ۱۶ و ۱۷ و در دو رنگ (نقره ای،شدو) موجود است که شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های معتبر به صورت آنلاین یا حضوری با توجه به سلیقه و بودجه در نظر گرفته شده اقدام به خرید نمایید.

مقالات اخیر

گفتگو کنید

1 نظر

  1. خواستم روی 206 تیپ 5رینگ اسپرت 207شمیری بالاستیک 195ایرانی ببندم اقای مناسب هم هستن… لطفاراهنمایی کنید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

برترین صافکاری ها

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید