صافکاری قسمت دوبل

جستجوی صافکاری/تعمیرگاه در محل

قسمت های دوبل خودرو بخش هایی میباشد که به صورت دو لایه یا دو تکه طراحی شده اند و صافکاری قسمت دوبل خودرو باتوجه به حساسیت نقاط باید با دقت و تخصص بالایی انجام شود تا نتیجه کار تمیز و باکیفیت باشد. اگر میخواهید نزدیک ترین و معتبرترین مرکز صافکاری قسمتهای دوبل و غیر دوبل را در سراسر ایران و در منطقه مورد نظرتان پیدا کنید میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید و با انتخاب شهر و منطقه مورد نظرتان لیستی از مراکز معتبر را دریافت نمایید.

صافکاری قسمت دوبل چیست

در ابتدا باید به معنای دوبل بپردازیم تا بتوانید صافکاری قسمت دوبل خودرو را بهتر درک کنید. به طور کلی دوبل برای دو لایه و دو طبقه و هرچیز جفتی به کار میرود و منظور از قسمت های دوبل خودرو بخش هایی از بدنه خودرو میباشد که به صورت دو لایه طراحی و تولید شده اند. این دو لایه بودن قسمت هایی از بدنه خودرو برای استحکام بیشتر بدنه و محافظت بیشتر از سرنشینان میباشد.

صافکاری قسمت دوبل به معنای صافکاری قسمت هایی از ماشین می باشد که دو تکه یا دو لایه هستند و صافکاری آن ها سخت تر می باشد. در این صورت اگر بخواهیم صافکاری که انجام می دهیم درست و اصولی باشد و بتوان آن را در اصطلاح عوام بدون رنگ درآورد باید مهارت خوبی داشته باشیم.

صافکاری قسمت دوبل چیست
صافکاری قسمت دوبل چیست

صافکاری جاهای دوبل خودرو شامل موارد زیر میباشد:

  • سقف ماشین
  • درب صندوق عقب ماشین
  • چارچوب درب ماشین
  • درب ها
  • درب موتور ماشین

به این ترتیب برای صافکاری جاهای دوبل باید دقت بیشتری داشت تا آسیبی به این بخش ها وارد نشود و استحکام بدنه خودرو کاسته نشود.

انواع صافکاری قسمتهای دوبل خودرو شامل صافکاری بدون رنگ و صافکاری با رنگ میباشد که تعیین روش انتخابی برای صافکاری نقاط دوبل بسته به میزان آسیب متفاوت میباشد. در صورتی که نقاط دوبل خودرو آسیب زیادی دیده باشند نیاز است از روش صافکاری نقاط دوبل با رنگ بهره گرفته شود و در صورتی که میزان و عمق آسیب کم و محدود باشد از روش های صافکاری قسمتهای دوبل خودرو بدون رنگ بهره گرفته میشود.

اگر میخواهید متخصص ترین صافکار ها به محل مورد نظر شما اعزام شوند و در کوتاهترین زمان ایرادات ماشین تان را رفع نمایند شما میتوانید به صفحه صافکاری بدون رنگ در منزل مراجعه کنید و از خدمات صافکاری در محل ما در کوتاهترین زمان بهره مند شوید.

صافکاری کاپوت دوبل

معمولا کاپوت ماشین به دلیل آنکه دارای قسمت های دو تکه و دو لایه زیادی می باشد صافکاری آن سخت تر است. کاپوت ماشین یکی از قسمت های اصلی ماشین است که معمولا در تصادفات بیشتر آسیب می بیند و همچنین در ظاهر ماشین بسیار موثر است. پس باید صافکاری کاپوت دوبل ماشین خود را به مجموعه مطمئنی مانند اتوصافکار بسپارید.

در صافکاری کاپوت دوبل میتوان از انواع روش های صافکاری بدون رنگ با دستگاه بهره گرفت که یکی از متداول ترین روش های صافکاری کاپوت دوبل روش pdr میباشد. در این روش از ابزار و میله های pdr برای رفع فرورفتگی های ایجاد شده در کاپوت استفاده میشود. صافکاری PDR اغلب در مراکز تخصصی صافکاری انجام میشود زیرا توانایی به کارگیری ابزار پی دی آر نیاز به تخصص و مهارت دارد و از عهده هر صافکار برنمیاید.

برای رفع ایرادات کاپوت از چسب دوبل کاپوت نیز در مواردی استفاده میشود. چسب دوبل کاپوت به گونه ای طراحی شده است که میتواند روی بخش های فرورفته کاپوت چسبیده شود. در این مرحله صافکار میتواند با اعمال فشار مناسب به سمت خارج کاپوت را بکشد و فرورفتگی ها را از بین ببرد. به این روش صافکاری با چسب حرارتی نیز گفته میشود که در زمان بسیار کوتاهی انجام میشود و نتیجه کار بسیار قابل قبول خواهد بود.

صافکاری کاپوت یکی از کار های تخصصی است که برای آن که ماشین افت قیمت پیدا نکند باید در یک مرکز تخصصی و حرفه ای انجام شود. به همین دلیل پیشنهاد میشود به هر مرکزی اعتماد نکنید و ماشین تان را به مراکز تخصصی این کار ببرید.

اگر میخواهید کاپوت ماشین تان را به صورت تخصصی تعمیر و صافکاری کنید و نمیدانید کدام مرکز صافکاری میتواند این کار را به صورت حرفه ای تر انجام دهد میتوانید به صفحه صافکاری کاپوت مراجعه کنید و لیستی از معتبرترین و نزدیک ترین مراکز صافکاری کاپوت تخصصی در سراسر ایران را دریافت نمایید.

صافکاری کاپوت دوبل
صافکاری کاپوت دوبل

صافکاری دوبل بدون رنگ

صافکاری قسمت دوبل ماشین بسیار مهم است که بدون رنگ انجام شود زیرا در این صورت کمترین هزینه را پرداخت خواهید کرد، اما در بعضی از موارد نیاز است که صافکاری را با رنگ انجام دهید. البته گروهی که با آن در حال انجام کار هستید مهم است که مهارت انجام صافکاری دوبل بدون رنگ داشته باشند.

صافکاری بدون رنگ دوبل میتواند با استفاده از دستگاه های جدید صافکاری به راحتی انجام شود و نتیجه بسیار عالی به همراه داشته باشد. یکی از بهترین دستگاه هایی که برای صافکاری بدون رنگ دوبل مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه مکش صافکاری میباشد.

این دستگاه به گونه ساخته شده است که میتوان قدرت مکش آن را تنظیم نمود و برحسب میزان و شدت آسیب میتوان شدت آن را تنظیم نمود. این دستگاه با ایجاد نیروی مکش میتواند فرورفتگی ها و قر شدگی های قسمت های دوبل خودرو را ترمیم کند.

در صافکاری با دستگاه مکش کمترین آسیبی به رنگ خودرو وارد نمیشود و میتوان تا رسیدن به نتیجه دلخواه چندین بار این مراحل را تکرار نمود. این روش برای صافکاری بدون رنگ دوبل یکی از روش های رایج و پرطرفدار میباشد.

از دیگر روش هایی که برای این کار استفاده میشود استفاده از دستگاه صافکاری قسمت دوبل لیزری میباشد.

با استفاده از دستگاه لیزر صافکاری میتوان شدت امواج را تنظیم نمود و با استفاده از اشعه های لیزر مولکول های نقاط دوبل ماشین را به حرکت درآودر و صافکاری قسمتهای دوبل را با استفاده از دستگاه لیزر صافکاری انجام داد. شما میتوانید برای یافتن مراکزی که از این روش استفاده میکنند به صفحه صافکاری لیزری مراجعه کنید.

صافکاری دوبل بدون رنگ
صافکاری دوبل بدون رنگ

صافکاری قسمت دوبل گلگیر

شاید تصادف سختی نکرده باشید و تنها به دلیل بی احتیاطی رانندگان دیگر گلگیر ماشین شما آسیب دیده باشد و نیاز به صافکاری و نقاشی داشته باشید. در این زمان باید این نکته را در نظر بگیرید که صافکاری قسمت دوبل گلگیر به دلیل آنکه دو لایه می باشد کمی سخت تر است. بنابراین باید در تعمیر آن دقت بیشتری بکنید معمولا برای صافکاری قسمت دوبل گلگیر از حرارت و یا دستگاه مکش استفاده میشود.

همچنین در مواردی نیز از دستگاه های مغناطیسی برای صافکاری قسمت دوبل گلگیر خودرو ها استفاده میشود. در صافکاری مغناطیسی دستگاه هاتباکس صافکاری یا سایر دستگاه های مغناطیسی به بخش های آسیب دیده تابیده میشوند و با ایجاد حرارت و امواج مغناطیسی بخش های آسیب دیده گلگیر ترمیم میگردند. در این مورد از صافکاری pdr دوبل نیز بهره گرفته میشود و با استفاده از میله های پی دی آر برای رفع فرورفتگی ها و قرشدگی های گلگیر نیز استفاده میشود.

در تمامی مراکزی که در اتوصافکار به شما معرفی شده اند خدمات صافکاری دوبل گلگیر عقب پراید، دوبل گلگیر جلو پیکان و انواع خودرو های ایرانی و خارجی با مناسب ترین قیمت صافکاری قسمت دوبل انجام میشود. باتوجه به ان که صافکاری دوبل قیمت های متفاوتی دارد شما میتوانید برای اطلاع از هزینه صافکاری قسمت دوبل خودرو با همکاران ما تماس بگیرید.

از خدمات تخصصی که در اتوصافکار با تضمین کیفیت به مشتریان ارائه میشود صافکاری گلگیر ماشین با استفاده از جدیدترین دستگاه های صافکاری میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه صافکاری گلگیر ماشین مراجعه کنید.

صافکاری قسمت دوبل گلگیر
صافکاری قسمت دوبل گلگیر

نمونه کار صافکاری قسمت دوبل

این تصویر یکی از نمونه کارهای ما در خصوص صافکاری قسمت دوبل می باشد، همانطور که در تصویر مشاهده می کنید بدون آنکه به رنگ کردن نیازی باشد به بهترین شکل ممکن قسمت های دوبله ماشین صافکاری شده اند به شکلی که تصویر فرد عکاس در ماشین منعکس شده است یعنی به اصطلاح عوام ماشین مثل آیینه شده است. 

نمونه کار صافکاری قسمت دوبل
نمونه کار صافکاری قسمت دوبل

صافکاری دوبل درب

درب خودرو نیز یکی از بخش های دوبل خودرو میباشد که برای صافکاری آن نیز از روش های مختلفی میتوان استفاده نمود. در صورتی که صافکار از تجربه و تخصص کافی برخوردار باشد میتوانید با بهره گیری از جدیدترین لوازم صافکاری آسیب های خودرو را ترمیم کند.

یک صافکار میتواند از روش های صافکاری ماشین دوبل pdr و یا صافکاری زیر دوبل با استفاده از دستگاه های مکش میتواند اسیب بخش های دوبل خودرو را ترمیم نماید. شما میتوانید برای دریافت خدمات تخصصی صافکاری زیر دوبل به یکی از مراکز صافکاری اتوصافکار مراجعه کنید.

اگر میخواهید آسیب درب ماشین تان با استفاده از جدیدترین ابزارآلات صافکاری ترمیم شود و در کوتاهترین زمان ایرادات درب خودرو رفع گردد میتوانید به صفحه صافکاری درب ماشین مراجعه کنید لیستی از معتبرترین مراکز صافکاری تخصصی درب ماشین را پیدا نمایید.

صافکاری دوبل با دستگاه

همان طور که در قسمت بالا اشاره شد صافکاری دوبل با دستگاه های صافکاری مدرن انجام میشود. برای آن که شما بتوانید صافکاری دوبل با دستگاه را با کیفیت بالا تجربه کنید نیاز است به مراکزی مراججعه نمایید که در این حوزه تخصص لازم را داشته باشند.

تمامی مراکز اتوصافکار از فیلتر های تخصصی عبور کرده اند و شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین تان را به این مراکز بسپارید و ماشین تان را مانند روز اول تحویل بگیرید.

یکی از قسمت هایی از ماشین که مدام در معرض آسیب قرار دارد رکاب خودرو میباشد. اگر میخواهید رکاب خودرو را به صورت تخصصی و تضمینی تعمیر و صافکاری کنید میتوانید به صفحه صافکاری رکاب ماشین مراجعه کنید و معتبرترین و نزدیک ترین مراکز صافکاری رکاب خودرو تخصصی را پیدا نمایید.

قیمت صافکاری قسمت دوبل

یکی از مهمترین مسائل در مورد صافکاری قسمت دوبل هزینه و قیمت انجام این کار است. قیمت صافکاری قسمت دوبل در مراکز مختلف متغیر میباشد که برحسب میزان آسیب، تخصص صافکار و روش صافکاری متفاوت میباشد. به طور کلی قیمت صافکاری قسمت دوبل در مرازک صافکاری اتوصافکار از 400 هزار تومان به بالا میباشد.

شما میتوانید برای اطلاع دقیق از هزینه صافکاری قسمت دوبل عکسی از خودرو تان برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما حدود هزینه را برای شما ارسال کنند.

مرکز صافکاری قسمت دوبل در تهران

شاید پیدا کردن مراکز صافکاری در تهران کار سختی نباشد اما پیدا کردن بهترین مرکزی که افراد آن هم با تجربه باشند و هم قسمت های دوبل ماشین که صافکاری آن نیاز به مهارت دارد را عین آب خوردن انجام دهند کمی گیج کننده باشد اما اتوصافکار بهترین مرکز صافکاری در تهران این نوید را به شما می دهد که با بالاترین کیفیت خدمات صافکاری ارائه خواهد داد جهت مشاهده آدرس به پایین صفحه مراجعه کنید.

همچنین در صورتی که میخواهید صفر تا صد صافکاری قسمت دوبل را به صورت تخصصی یاد بگیرید و مدرک فنی حرفه ای بین المللی دریافت کنید و به سرعت وارد بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشید میتوانید به صفحه آموزش صافکاری مراجعه کنید و اطلاعات لازم را در مورد این دوره کسب نمایید.

جمعبندی

در این صفحه صفر تا صد صافکاری قسمت دوبل و صافکاری ورق دوبل را به شما توضیح دادیم و شما را با روش های صافکاری نقاط دوبل آشنا کردیم و حدود هزینه صافکاری قسمت دوبل را به شما توضیح دادیم.اگر سوالی در مورد صافکاری بدون رنگ دوبل دارید که در این صفحه پاسخ داده نشده میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید.

سوالات متداول

روش های صافکاری قسمت دوبل چیست؟

روش های مختلفی برای صافکاری نقاط دوبل مورد استفاده قرار میگیرد که در این مقاله تمام روش های صافکاری بدون رنگ بخش های دوبل خودرو بررسی شده اند.

قیمت صافکاری قسمت دوبل چقدر است؟

بسته به میزان آسیب و تخصص صافکار این هزینه صافکاری قسمت های دوبل خودرو از 400 هزار تومان به بالا میباشد که باید عکس ماشین تان را برای ما ارسال کنید تا حدود هزینه به اطلاع شما رسانده شود.