صافکاری پراید

جستجوی صافکاری/تعمیرگاه در محل

صافکاری خدمت بسیار مهمی می باشد که در انجام آن باید انصاف، زمان مشتری و دقت و ظرافت لازم در نظر گرفته شود تا مشتری از کار انجام شده راضی باشد . همچنین باید به گونه ای انجام شود که کمترین هزینه را برای مشتری داشته باشد برای مثال استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی های جدید می تواند هزینه مشتری را به شدت کاهش دهد. در مراکز اتوصافکار صافکاری پراید با بهترین و جدیدترین دستگاه های صافکاری در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه انجام میشود.

صافکاری پراید

پراید خودروی تولید ملی که از استانداردهای جهانی به هیچ عنوان برخوردار نیست و سالانه شاهد تصادفات شدید و مرگ باری به دلیل عدم وجود ایمنی در این ماشین می باشیم. پراید خودرویی است که مراجعان زیادی برای صافکاری آن وجود دارد به شکلی که از بین درخواست هایی که برای صافکاری در یک ماه به ما داده می شود صافکاری پراید تقریباً از همه بیشتر می باشد.

صافکاری پراید باید با استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته ای انجام شود تا بتواند نتیجه قابل قبولی داشته باشد. برای ات که مشین پراید تان رابه یک مرکز معتبر بسپارید لازم است که از تخصص صافکار هایی که در این صافکاری ها مشغول هستند اطمینان داشته باشید.

یک صافکار اگر تخصص و تجربه کافی داشته باشد میتواند صافکاری در پراید بدون رنگ را با بالاترین کیفیت برای شما انجام دهد. در این صورت شما با پرداخت هزینه ای مناسب میتوانید از بدون نقاشی پراید بدنه آن را مانند روز اول تحویل بگیرید.

صافکاری در پراید بدون رنگ در مواردی قابل اجرا است که بدنه ماشین آسیب عمیقی ندیده باشد و صافکار بتواند بدون رنگ آن را به مشتری تحویل دهد.

خدمات بیشتر: صافکاری پژو 405

صافکاری پراید

ما در این صفحه برای آن که شما به معتبرترین و تخصصی ترین صافکاری پراید رد ترهان دسترسی داشته باشید تعدادی از صافکاری های معتبر پراید در تهران را معرفی کرده ایم.

این صافکاری ها از فیلترهای تخصصی و فنی اتوصافکار عبور کرده اند و در لیست بهترین صافکاری های پراید در تهران قرار گرفته اند و به کاربران اتوصافکار خدمات باکیفیتی ارائه میدهند.

از خدماتی که در این مراکز به مشتریان ارائه میشود عبارت است از :

 • صافکاری گلگیر پراید
 • صافکاری رکاب پراید
 • صافکاری درب پراید
 • صافکاری صندوق عقب پراید با دستگاه مغناطیسی (اطلاعات بیشتر در صفحه صافکاری مغناطیسی )
 • صافکاری گلگیر عقب پراید
 • نقاشی جلوی پراید
 • صافکاری بدون رنگ پراید
 • نقاشی پراید صبا
 • نقاشی پراید ۱۳۲
 • نقاشی پراید 131 با دستگاه لیزر صافکاری (اطلاعات بیشتر در صفحه صافکاری لیزری )
 • نقاشی جلوی پراید
 • و …

تمامی این خدمات در مجموعه های عرفی شده با قیمتی مناسب و منصفانه برای شما عزیزان انجام میشود و شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین تان را به این مراکز بسپارید.

قیمت صافکاری پراید

قیمت صافکاری پراید با توجه به میزان آسیبی که در تصادف و یا مشکلات دیگر ماشین شما درگیر آن شده باشد مشخص می‌شود. هرچه این آسیب کمتر باشد قیمت صافکاری پراید نیز کمتر می‌شود توصیه می‌کنیم برای اطلاع دقیق از قیمت صافکاری پراید با شماره های تماس ما حاصل نمایید و از کمک مشاوران ما استفاده کنید.

البته شما باید بدانید برای انتخاب مرکز صافکاری پراید باید مرکزی را انتخاب کنید که مطمئن باشید از اجرت صافکاری ۱۴۰۰ پراید پیروی میکند و نرخ ثابتی را دریافت میکند.

برای اطلاع از اجرت صافکاری ۱۴۰۰ پراید میتوانید روی اینک زیر بزندی تا با جزییات هزینه صافکاری پراید سال 1402 آشنا شوید.

در این قسمت لازم است این نکته را به شما بگوییم که قیمت صافکاری بدون رنگ پراید با قیمت صافکاری پراید متفاوت خواهد بود. شما میتوانید برای اطلاع از قیمت صافکاری بدون رنگ پراید، هزینه صافکاری پراید سال 1400، هزینه رنگ کامل پراید 1400، هزینه صافکاری رکاب پراید، اجرت صافکاری و نقاشی پراید 1400، نرخ صافکاری 1400 پراید، هزینه دور رنگ پراید، قیمت صافکاری کاپوت پراید، هزینه صافکاری درب پراید، قیمت صافکاری گلگیر پراید، قیمت صافکاری درب پراید، هزینه صافکاری گلگیر پراید 132 با همکاران ما در اتوصافکار تماس بگیرید تا بر اساس نوع خرابی ماشین تان حدود هزینه را به اطلاع شما برسانند.

خدمات بیشتر: صافکاری سمند

به طور کلی هرچه صافکاری ماشین پراید تخصصی تر انجام شود هزینه بیشتر خواهد بود و شما باید برای نتیجه کار ظریف تر، هزینه بیشتری پرداخت کنید. البته اگر رکاب پراید آسیب دیده باشد نحوه صافکاری رکاب پراید باید با استفاده از ابزارآلات پیشرفته انجام شود تا نتیجه کار فوق لعاده ای به مشتری ارائه شود.

بیشترین قسمتی که در پراید رد تصادفات آسیب میبیند گلگیر میباشد و معمولا گلگیر باید تعویض شود اما اگر صافکار تخصص افی داشته باشد میتواند با صافکاری گلگیر کار مشتری را راه بیندازد و هزینه اضافی برای تعویض گلگیر برای او ایجاد نمیکند.

شما میتواینند برای اطلاع از قیمت صافکاری گلگیر پراید با همکاران ما در تاوصافکار تماس بگیرید.

قیمت صافکاری پراید

اجرت صافکاری پراید

یکی از عوامل موثر بر هزینه صافکاری پراید در مراکز مختلف اجرت صافکاری پراید میباشد. همان طور که میدانید هزینه صافکاری درب پراید با سایر بخش ها متفاوت میباشد و باتوجه به سختی کار نیز قیمت صافکاری بدون رنگ پراید برای بخش های مختلف آن متغیر میباشد.

در صورتی که آسیب زیاد باشد قیمت صافکاری بدون رنگ پراید با هزینه صافکاری ماشین پراید با رنگ متفاوت است و با توجه به میزان آسیب اجرت نیز متغیر خواهد بود.

به طور کلی اجرت صافکاری پراید به عوامل مختلفی مانند تخصص صافکار، میزان سختی کار و مدت زمان مورد نیاز برای رفع ایرادات بدنه خودرو بستگی دارد. برای این مورد همیشه از جانب اتحادیه اجرت صافکاری ۱۴۰1 پراید، اجرت صافکاری ۱۴۰2 پراید، اجرت صافکاری ۱۴۰3 پراید و سایر سال ها اعلام میشود تا همه مراکز براساس نرخ صافکاری ۱۴۰2 پراید هزینه ها را از مشتری دریافت نمایند.

خدمات بیشتر: صافکاری ال 90

اجرت صافکاری و نقاشی ۱۴۰۰ کمتر از اجرت صافکاری ۱۴۰2 پراید میباشد و هرسال این اجرت براساس تورم و شرایط اقتصادی تغییر پیدا میکند. در مراکز معرفی شده در اتوصافکار تالش میشود قیمت صافکاری ماشین پراید با کمترین و منصفانه ترین اجرت دریافت شود و برای کمک به رفاه حال مشتریان تلاش میشود تا حد زیادی مناسب ترین هزینه صافکاری نقاشی پراید نسبت به سایر مراکز دریافت گردد.

هرگونه سوالی در مورد هزینه صافکاری ستون پراید، هزینه صافکاری سقف پراید، قیمت صافکاری سقف پراید با دستگاه، هزینه صافکاری شاسی پراید، قیمت صافکاری شاسی پراید بدون رنگ، صافکاری عقب پراید، صافکاری در عقب پراید، هزینه صافکاری ماشین پراید در اتوصافکار، قیمت صافکاری کامل پراید، اجرت صافکاری درب پراید، هزینه صافکاری و نقاشی کامل پراید در شهر های مختلف، قیمت صافکاری نقاشی پراید با دستگاه های مدرن دارید در بخش نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند.

صافکاری گلگیر پراید

یکی از خدماتی که در مراکز صافکاری اتوصافکار ارائه میشود صافکاری گلگیر پراید، صافکاری گلگیر عقب پراید، صافکاری گلگیر جلو پراید، صافکاری گلگیر عقب پراید وانت با بالاترین کیفیت و کمترین اجرت صافکاری گلگیر پراید میباشد.

در این مراکز تلاش میشود برای کمک به رفاه حال مشتریان و جلب رضایت هرچه بیشتر نحوه صافکاری گلگیر پراید در کوتاهترین زمان انجام شود و از جدیدترین دستگاه ها و لوازم صافکاری برای صافکاری بدون رنگ گلگیر پراید استفاده شود تا کمترین ردی از فرورفتگی و آسیب در بدنه پراید باقی نماند.

هزینه صافکاری گلگیر پراید در مراکز مختلف متغیر میباشد و نمیتوان نرخ ثابتی را برای این موضوع اعلام کرد اما به طور کلی عوامل موثر بر قیمت صافکاری گلگیر جلو پراید و قیمت صافکاری گلگیر پراید تخصص صافکار و روش انتخابی برای صافکاری و میزان آسیب میباشد.

برای مثال هرچه آسیب گلگیر بیشتر باشد برای رفع این آسیب ها نیاز است از دستگاه های پیشرفته تری استفاده کرد و زمان رفع ایرادات بیشتر میشود و همین امر سبب بیشتر شدن هزینه صافکاری گلگیر جلو پراید و گلگیر عقب پراید میشود.

نحوه صافکاری گلگیر جلو پراید و تجهیزات و دستگاه هایی که برای این کار استفاده میشود از دیگر عوامل تعیین کننده در هزینه صافکاری گلگیر پراید میباشد.

شما میتوانید برای اطلاع از نحوه صافکاری گلگیر جلو پراید، هزینه صافکاری گلگیر پراید صبا، طریقه صافکاری گلگیر پراید و هزینه صافکاری گلگیر پراید 132 میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

صافکاری کاپوت پراید

کاپوت پراید یکی از قسمت هایی میباشد که از استحکام بالایی برخوردار نیست و با ضربات نه چندان محکم نیز آسیب میبیند. صافکاری کاپوت پراید باتوجه به آن که جز نقاط دوبل یا دو لایه خودرو محسوب میشود به روش های مختلف انجام میشود.

صافکاری کاپوت جلو پراید میتواند با استفاده از میله های PDR و به روش صافکاری بدون رنگ پی دی آر انجام شود. البته این روش به میزان آسیب کاپوت خودرو بستگی دارد و در همه موارد ممکن است کاربرد نداشته باشد.

اجرت صافکاری کاپوت پراید در مراکز معرفی شده در اتوصافکار کمتر از سایر مراکز میباشد که این موضوع صرفا برای کمک به رفاه حال مشتریان و جلب رضایت آن هاست. به طور کلی قیمت صافکاری کاپوت پراید در مراکز اتوصافکار از 200 هزار تومان به بالا برحسب میزان آسیب میباشد و شما میتوانید با کمترین هزینه صافکاری کاپوت تیبا و پراید را در این مرکز با بالاترین کیفیت انجام دهید.

اگر میخواهید وارد حوزه صافکاری کاپوت پراید شوید و از این راه کسب درآمد داشته باشید میتوانید در دوره آموزش صافکاری کاپوت پراید با دریافت مدرک فنی حرفه ای بین المللی در اتوصافکار شرکت کنید و به سرعت وارد بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشید.

صافکاری قسمت دوبل خودرو پراید

تیم اتوصافکار برای بهبود روند خدمت رسانی به شما مشتریان محترم از جدیدترین دستگاه ها و امکانات جهت صافکاری قسمت دوبل خودرو پراید شما استفاده می کند. اگر می خواهید همین حالا از نزدیک ترین صافکاری در محل خود خبردار شوید و خودرو پراید خود را دست متخصص ترین افراد بگذارید همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید تا از نمایندگی های معتبر تیم اتوصافکار خبردار شوید.

صافکاری قسمت دوبل خودرو پراید با کمترین هزینه و بیشترین بازخورد انجام می گردد پس شما می تتوانید با خیال راحت نسبت به این موضوع اقدام کنید.

( اطلاعات بیشتر در صفحه صافکاری قسمت دوبل )

صافکاری رکاب پراید

رکاب پراید یکی از قطعاتی میباشد که در زیر کابین یا اتاقک قرار دارد و باریک بوده و استحکام پایینی دارد. این بخش بیشتر از سایر قسمت ها مورد آسیب واقع میشود و صافکاری رکاب پراید بیشتر از سایر بخش ها مورد نیاز دارندگان پراید قرار میگیرد.

روش صافکاری رکاب پراید در مراکز مختلف متغیر میباشد اما در اتوصافکار تلاش میشود از بهترین و جدیدترین دستگاه های صافکاری بهره گرفته شود. در بهترین صافکاری پراید در اتوصافکار شما میتوانید از نتیجه عالی کار اطمینان داشته باشید و با خیالی آسوده ماشین تان را به مراکز ما بسپارید.

نقاشی پراید

از دیگر خدماتی که در مراکز معرفی شده در این صفحه به کاربران اتوصافکار ارائه میشود نقاشی پراید به صورت تخصصی میباشد. کسانی که در این مجموعه ها به کاربان اتوصافکار خدمات نقاشی پراید ارائهدمیدهند دارای حداقل 10 سال سابقه کاری در این حوزه هستند و شما میتوانید با اطمینان به نتیجه کار نقاشی ماشین پراید تان را به این مراکز بسپارید.

مهمترین ویژگی که این مراکز نقاشی ماشین پراید دارا هستند استفاده از بهترین نوع رنگ برای بدنه پراید است. هرچه از رنگبهترین برای نقاشی پراید استفاده شود این ماشین افت قیمت کمتری پیدا میکند و نتیجه کار ظریف تر و بهتر خواهد شد.

خدمات بیشتر: صافکاری تیبا

این مراکز کمترین هزینه نقاشی پراید را مشتریان خود دریافت میکنند که دلیل آن جلب رضایت بیشتر مشتریان و تبدیل آن ها به مشتریان دائمی میباشد. اجرتی که نقاشان و صافکار ها در این مراکز دریافت میکنند نزدیک به اجرت صافکاری و نقاشی پراید 99 میباشد و تلاش میشود خدماتی با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه شود.

قیمت نقاشی پراید

مهمترین سوالی که پراید سواران بعد از هر تصدفی در ذهن شان شکل میگرد این است که قیمت نقاشی پراید در مدل های مختلف چقدر است؟

قیمت نقاشی ماشین پراید بر چه اساسی تعیین میشود و آیا میتوان به مرکزی مراجعه کرد که قيمت رنگ كردن ماشين پراید در آنجا ارزان تر از سایر مراکز است؟

به طور کلی قیمت رنگ ماشین پراید بر اساس نوع رنگی که برای پوشاندن عیوب بدنه استفاده میشود متغیر میباشد و هرچه کیفیت رنگ بهتر باشد قیمت رنگ ماشین پراید بالاتر میرود.

عامل دیگری که بر قیمت نقاشی پراید تاثیر میگذارد میزان آسیبی است که به بدنه پراید وارد شده باشد و اگر ماشین نیاز به رنگ کامل بدنه داشته باشد در این صورت هزینه بیشتر خواهد شد.

برای مثال قیمت نقاشی کامل پراید با قیمت نقاشی پراید برای نواحی مختلف متغیر خواهد بود.

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت نقاشی پراید عکس ماشین تان را برای ما ارسال کنید تا بر اساس میزان آسیب حدود هزینه نقاشی پراید برای شما ارسال شود.

اموزش صافکاری پراید

یکی از کار هایی که در ایران میتواند شما را به درآمد بالایی برساند یادگیری صافکاری پراید میباشد. در مجموعه اتوصافکار شما میتوانید در کلاس های آموزش صافکاری با امکان دریافت مدرک فنی حرفه ای بین المللی شرکت کنید و صفر تا صد صافکاری انواع خودرو های ایرانی و خارجی را یاد بگیرید.

در کلاس آموزش صافکاری شما میتوانید بدون دانش قبلی شرکت کنید و هرانچه برای ورود به بازار کار است را به صورت تئوری و عملی به طور کامل یاد بگیرید.

در دوره اموزش صافکاری در اتوصافکار اموزش صافکاری پراید، آموزش صافکاری درب پراید، آموزش صافکاری رنگ پراید، اموزش صافکاری رکاب پراید، آموزش صافکاری ماشین پراید با دستگاه های مدرن تدریس میشود و افراد میتوانند بلافاصله بعد از اتمام دوره وارد بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشند.

خدمات اتوصافکار در صافکاری ماشین پراید

در مجموعه اتوصافکار کلیه خدمات صافکاری و نقاشی پراید با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه انجام میشود و شما میتوانید خدمات تخصصی را با تضمین کیفیت دریافت نمایید. این خدمات شامل موارد زیر میباشد:

 • صافکاری در پراید
 • صافکاری صندوق عقب پراید
 • صافکاری بدنه پراید
 • صافکاری رکاب پراید بدون برش
 • صافکاری پارکاب پراید
 • صافکاری پراید در خانه
 • صافکاری صندوق پراید
 • صافکاری جلو پراید PDR (اطلاعات بیشتر در مورد روش صافکاری پی دی آر در صفحه صافکاری PDR )
 • صافکاری پراید چپی
 • صافکاری سینی جلو پراید
 • صافکاری ستون جلو پراید
 • صافکاری درب جلو پراید با چسب حرارتی (اطلاعات بیشتر : صافکاری با چسب حرارتی )
 • صافکاری دیاق سپر جلو پراید
 • صافکاری رکاب خودرو پراید
 • صافکاری در پراید بدون رنگ
 • صافکاری پایه رکاب پراید
 • صافکاری دیاق پراید
 • صافکاری زیر رکاب پراید
 • صافکاری سقف پراید با دستگاه مکش (اطلاعات بیشتر در صافکاری با دستگاه مکش )
 • صافکاری رکاب پراید 132
 • صافکاری ستون پراید
 • صافکاری سپر پراید
 • صافکاری شاسی پراید
 • صافکاری پراید صافکاری شده
 • صافکاری کف پراید
 • صافکاری درب عقب پراید
 • صافکاری ستون عقب پراید
 • صافکاری دیاق سپر عقب پراید
 • صافکاری درب ماشین پراید (اطلاعات بیشتر در مورد مراحل و هزینه : صافکاری درب ماشین )
 • صافکاری و نقاشی ماشین پراید

خرج صافکاری پراید در مراکز اتوصافکار بسیار پایین تر از سایر مراکز میباشد و شما میتوانید با مناسب ترین هزینه ایرادات بدنه ماشین تان را رفع نمایید.

هرگونه سوالی در مورد قیمت صافکاری درب پراید، هزینه صافکاری در پراید، قیمت صافکاری پراید 131، هزینه های صافکاری پراید با دستگاه، هزینه صافکاری پراید 132، تعرفه صافکاری پراید در شهر های مختلف ایران، اجرت صافکاری پراید ۱۴۰۱، اجرت صافکاری پراید ۱۴۰۰، اجرت صافکاری پراید 1402، هزینه صافکاری پراید بدون رنگ، نرخ صافکاری پراید، هزینه صافکاری جلوی پراید، قیمت صافکاری جلوی پراید بدون رنگ، طریقه صافکاری رکاب پراید، نحوه صافکاری درب پراید، هزینه صافکاری رکاب پراید دارید در بخش نظرات مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند.

خدمات بیشتر: صافکاری 206

سخن آخر

بهتر است برای انجام صافکاری نقاشی ماشین حتما با متخصصان و کارشناسانی که توانمندی اصلی آنها صافکاری خودرو می باشد مانند کارشناسان شرکت اتو صافکار تماس حاصل فرموده و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و همچنین از مشاوره رایگان ما نیز برخوردار شوید.