صافکاری کاپوت

جستجوی صافکاری/تعمیرگاه در محل

صافکاری کاپوت خودرو یکی از کارهایی است که اگر به صورت تخصصی و حرفه ای انجام نشود میتواند سبب افت قیمت خودرو شود. اگر میخواهید به نزدیک ترین و معتبرترین مرکز صافکاری در منطقه خود مراجعه کنید و به صورت تخصصی و تضمینی خدمات صافکاری کاپوت ماشین دریافت نمایید میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید و با انتخاب شهر و منطقه مورد نظر خود به لیستی از معتبرترین مراکز دسترسی پیدا نمایید.

صافکاری کاپوت

یکی از رایج ترین ایراداتی که در بدنه خودرو اتفاق میفتد جمع شدگی کاپوت خودرو در اثر تصادف و یا برخورد اشیا به بخش جلویی خودرو میباشد. زمانی که تصادفی رخ میدهد اولین فکری که به ذهن صاحب ماشین خطور میکند این است که بهترین مرکز صافکاری کاپوت خودرو کجاست و آیا صافکاری کاپوت ماشین باعث افت قیمت خودرو میشود.

در صورتی که ایراد کاپوت رفع نگردد قطعا ماشین افت قیمت خواهد داشت اما در صورتی که در یک مرکز تخصصی و حرفه ای قرشدگی ها و فرورفتگی های بدنه خودرو را ترمیم کنید میتوانید مطمئن باشید که ماشین تان افت قیمتی نخواهد داشت.

صافکاری کاپوت بدون رنگ و در مواقعی که شدت و حجم آسیب زیاد باشد به صورت با رنگ انجام میشود. نحوه صافکاری کاپوت و انتخاب روش صافکاری بدون رنگ و با رنگ برحسب تجربه و تخصص صافکار میباشد به همین دلیل توصیه میشود برای انجام صافکاری بخش های مختف خودرو به مراکز حرفه ای و تخصصی مراجعه شود تا هم خدمات در کمترین زمان ارائه شود و هم مناسب ترین روش انتخاب گردد که ماشین افت قیمت نداشته باشد.

صافکاری فرورفتگی کاپوت هم میتواند به روش های سنتی و هم با استفاده از دستگاه های جدید انجام شود و بسته به مرکزی که شما برای صافکاری فرورفتگی کاپوت خودروتان مراجعه میکنید روش انتخابی میتواند متغیر باشد.

از خدمات تخصصی که در اتوصافکار با تضمین کیفیت به مشتریان ارائه میشود صافکاری گلگیر ماشین با استفاده از جدیدترین دستگاه های صافکاری میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه صافکاری گلگیر ماشین مراجعه کنید.

صافکاری کاپوت
صافکاری کاپوت

مزایا صافکاری کاپوت دوبل

به قسمت هایی از خودرو که به صورت دو لایه باشد دوبل گفته میشود. صافکاری کاپوت دوبل نیز به این دلیل به کار میرود که کاپوت به صورت دو لایه میباشد و صافکار میتواند با استفاده از لوازم صافکاری فرورفتگی های ایجاد شده در کاپوت خودرو را ترمیم نماید.

در صورتی که میزان آسیب کم باشد مثلا در اثر برخورد تگرگ فرورفتگی های جزیی در کاپوت ایجاد شده باشد با استفاده از چسب دوبل کاپوت میتوان فرورفتگی ها را ترمیم کرد.

از مهمترین مزایا صافکاری کاپوت دوبل این است که ماشین افت قیمت پیدا نمیکند. البته اگر صافکار تخصص لازم را در این زمینه نداشته باشد ممکن است نتیجه قابل قبولی را به شما ارائه ندهد و همین امر سبب افت قیمت خودرو شما شود.

از دیگر مزیت های صافکاری فرورفتگی کاپوت ماشین میتوان به سرعت انجام شدن آن با استفاده از روش های نوین و امکان صافکاری بی رنگ کاپوت برای آسیب های غیر شدید میباشد. در روش های صافکاری بدون رنگ نیازی به بتونه کاری و سمباده کاری نخواهید داشت و شما میتوانید در زمان کمتری ماشین تان را مانند روز اول تجویل بگیرید.

در مراکزی که در مجموعه اتوصافکار معرفی شده اند شما میتوانید خدمات صافکاری کاپوت پراید، صافکاری کاپوت سمند، صافکاری pdr کاپوت تیبا، صافکاری کاپوت تیبا با رنگ، صافکاری کاپوت 206، صافکاری کاپوت ۴۰۵، صافکاری کاپوت تیبا بدون رنگ، صافکاری کاپوت 206 بدون رنگ، صافکاری کاپوت پارس، صافکاری کاپوت پیکان، صافکاری کاپوت جلو پراید با دستگاه و بدون دستگاه، صافکاری جلو کاپوت سمند، صافکاری جلو کاپوت ۲۰۶، صافکاری کاپوت دنا پلاس، صافکاری کاپوت دنا، صافکاری کاپوت ریو، صافکاری کاپوت زانتیا، صافکاری کاپوت ساینا، صافکاری لبه کاپوت و بخش های مختلف کاپوت انواع ماشین ایرانی و خارجی را با تضمین کیفیت و مناسب ترین اجرت صافکاری کاپوت دریافت نمایید.

معایب صافکاری بی رنگ کاپوت

در کنار همه مزایایی که برای صافکاری کاپوت بدون رنگ مطرح شد این کار در صورتی که در مراکز نامعتبر انجام شود میتواند معایبی نیز به همراه داشته باشد.

از معایب صافکاری بی رنگ کاپوت میتوان به این مورد اشاره کرد که اگر کار به صورت حرفه ای انجام نشود میتواند آسیب بیشتری به کاپوت وارد شود و همین امر میتوند سبب افت قیمت ماشین شود. از دیگر معایب صافکاری کاپوت بدون رنگ این است که اگر مقدار زیادی لیسه مورد استفاده قرار گیرد ناهمواری هایی روی کاپوت ایجاد میشود که باعث میشود برای رفع این ناهمواری ها نیز مجدد نیاز به صافکاری پیدا نمایید.

در صافکاری کاپوت بدون رنگ اگر مقدار زیادی پولیش استفاده شود رنگ کاپوت آسیب میبیند و به اصطلاح کاپوت دچار رنگ پریدگی میشود. به همین دلیل همیشه توصیه میشود برای صافکاری بی رنگ کاپوت به مراکز معتبر مراججعه کنید که از حضور متخصص ترین صافکار ها بهره مند باشد و به صورت تضمینی خدمات صافکاری نوک کاپوت و یا بخش های مختلف کاپوت را در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت صافکاری کاپوت در تهران و یا شهرتان ارائه دهد.

اگر میخواهید آسیب درب ماشین تان با استفاده از جدیدترین ابزارآلات صافکاری ترمیم شود و در کوتاهترین زمان ایرادات درب خودرو رفع گردد میتوانید به صفحه صافکاری درب ماشین مراجعه کنید لیستی از معتبرترین مراکز صافکاری تخصصی درب ماشین را پیدا نمایید.

صافکاری بی رنگ کاپوت در محل

گاهی ممکن است خودرو شما آسیب دیده باشد و شما بخواخید در منزل و یا محل مورد نظرتان صافکار حضور یابد و بدون نیاز به صرف زمان و هزینه برای یافتن صافکاری تخصصی از حضور بهترین صافکار شهرتان در محل بهره مند شوید.

مجموعه اتوصافکار با سال ها سابقه درخشان در ارائه خدمات صافکار در محل توانسته رضایت 100% مشتریان را جلب کند. این جلب رضایت ناشی از حضور متخصص ترین صافکار ها در ارائه خدمات صافکاری نوک کاپوت و بخش های مختلف کاپوت در محل در سراسر ایران میباشد.

برای دریافت خدمات صافکاری بی رنگ کاپوت در محل شما میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید یا به صفحه صافکاری در محل مراجعه کنید تا بعد از مشخص شدن شهر و منطقه مورد نظر خبره ترین صافکارها به محل شما اعزام شوند.

لازم به ذکر است هزینه صافکاری کاپوت در محل برای ماشین های مختلف متغیر است ولی ارزان تر از خدمات صافکاری در مراکز صافکاری میباشد. شما میتوانید برای اطلاع از قیمت صافکاری ماشین در مناطق مختلف به صفحه زیر مراجعه کنید.

صافکاری بی رنگ کاپوت در محل
صافکاری بی رنگ کاپوت در محل

مراحل صافکاری بدون رنگ کاپوت

برای آن که صافکاری بدون رنگ کاپوت به بهترین نحو انجام شو صافکار ابتدا باید میزان و شدت و عمق آسیب را بررسی نماید و با تکیه بر تجارب و تخصص خود باید بتواند مناسب ترین روش صافکاری بدون رنگ و یا بارنگ را انتخاب نماید. در صورتی که روش صافکاری بدون رنگ انتخاب شده باشد صافکار میتواند برحسب میزان آسیب و دستگاه های موجود در مرکز خود بهترین روش را به کار گیرد.

برای مثال در صورتی که سطح کاپوت دچار فرورفتگی هایی شده باشد صافکار میتواند با استفاده از دستگاه مکش صافکاری فرورفتگی ها را ترمیم کرده و سطح خودرو را مانند روز اول کند. (مشاهده لیست معتبرترین مراکزی که از این روش استفاده میکنند در ایران : صافکاری با دستگاه مکش)

از دیگر روش هایی که برای صافکاری بدون رنگ کاپوت خودرو مورد استفاده قرار میگیرد میتوان به استفاده از چسب حرارتی اشاره کرد. با استفاده از چسب حرارتی میتوان آسیب های جزیی کاپوت ار ترمیم کرد و آن را مانند روز اول صاف و صیقلی نمود.

در این روش چسب حرارتی را گرم کرده و روی بخش فرورفته میچسبانند و با فشار و در جهت مناسب آن را کشیده تا فرورفتگی از بین رود. این کار میتواند بار ها تکرار شود تا اثری از فرورفتگی در بدنه کاپوت ماشین باقی نماند. قیمت صافکاری ماشین با استفاده از چسب حرارتی میتواند کمتر از سایر روش ها باشد که البته باز هم به عمق و میزان آسیب بستگی دارد.

برای یافتن مراکزی که از روش چسب حرارتی استفاده میکنند میتوانید به صفحه صافکاری با چسب حرارتی مراجعه کنید.

صافکاری کاپوت با دستگاه

دستگاه های مختلفی برای رفع ایراد و آسیب کاپوت خودرو مورد استفاده قرار میگیرد و باتوجه به پیشرفت تکنولوژی روز به روز به تعداد این دستگاه ها افزوده میشود و صافکار ها میتوانند با استفاده از این دستگاه ها روند صافکاری کاپوت ماشین را سریع تر انجام داده و در جهت رفع ایرادات بدنه خودرو حرفه ای تر عمل کنند.

صافکاری کاپوت با دستگاه میتواند با استفاده از دستگاه لیزر و همچنین میتواند با استفاده از دستگاه مغناطیسی یا هاتباکس صافکاری انجام شود.

با استفاده از دستگاه های لیزر صافکاری میتوان با تنظیم شدت امواج بخش هایی از ماشین که دچار فرورفتگی هستند را ترمیم نمود. در صافکاری لیزری امواج به بخش فرورفته و یا آسیب دیده تابیده میشود و مولکول های بدنه خودرو به حرکت وادار میشوند و به این ترتیب با حرکت میتوانند بخش های آسیب دیده را ترمیم نمایند.

در صافکاری مغناطیسی نیز از دستگاه هاتباکس صافکاری استفاده میشود که قدرت و زمان این دستگاه باتوجه به شدت آسیب قابل تنظیم است. این دستگاه میتواند تشعشعاتی را به همراه گرما و حرارت در بدنه کاپوت خودرو ایجاد کند و از این طریق میتواند آسیب بدنه را ترمیم نماید.

صافکاری مغناطیسی در سراسر ایران به صورت تخصصی انجام میشود اما شما میتوانید برای اطلاع از مراکزی که به صورت تضمینی خدمات صافکاری انجام میدهند میتوانید به صفحه صافکاری مغناطیسی مراجعه کنید.

صافکاری کاپوت با دستگاه
صافکاری کاپوت با دستگاه

صافکاری کاپوت با pdr

از دیگر روش هایی که برای رفع تورفتگی های کاپوت استفاده میشود استفاده از میله های pdr میباشد. با استفاده از ابزار پی دی آر میتوان فرورفتگی هایی که در کاپوت ایجاد شده است به روش های بدون نیاز به رنگ رفع گردد. میله های پی دی آر در مدل های مختلف در بازار موجود میباشد و میتوان از آن ها برای رفع فروفتگی بخش های مختلف خودرو استفاده کرد.

صافکاری کاپوت با میله یکی از روش های رایج در صافکاری ها میباشد و تلاش میشود در صافکاری PDR روش های مختلف صافکاری کاپوت با pdr استفاده میشود.

اگر شما صافکاری کاپوت با pdr را انتخاب کرده باشید میتوانید اطمینان داشته باشید که بدون آسیب به فرورفتگی ها ترمیم میشود.

یکی از قسمت هایی از ماشین که مدام در معرض آسیب قرار دارد رکاب خودرو میباشد. اگر میخواهید رکاب خودرو را به صورت تخصصی و تضمینی تعمیر و صافکاری کنید میتوانید به صفحه صافکاری رکاب ماشین مراجعه کنید و معتبرترین و نزدیک ترین مراکز صافکاری رکاب خودرو تخصصی را پیدا نمایید.

قیمت صافکاری کاپوت

عوامل مختلفی در قسمت صافکاری کاپوت تاثیرگذارند برای مثال هرچه صافکار حرفه ای و متخصص تر باشد هزینه صافکاری کاپوت و همچنین اجرت صافکاری کاپوت خودرو بیشتر میشود. روش های انتخابی برای رفع فرورفتگی کاپوت از دیگر عوامل موثر بر قیمت صافکاری کاپوت میباشد.

از دیگر عوامل موثر بر هزینه صافکاری کاپوت ماشین میزان و شدت آسیب کاپوت و مدت زمان نیاز برای رفع ایرادات بدنه خودرو میباشد.

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت صافکاری کاپوت و همچنین اطلاع از حدود قیمت صافکاری کاپوت پراید، هزینه صافکاری کاپوت 206، هزینه صافکاری کاپوت سمند، قیمت صافکاری کاپوت پژو پارس، اجرت صافکاری کاپوت پراید، اجرت صافکاری کاپوت سمند، قیمت صافکاری کاپوت پارس، هزینه صافکاری کاپوت پژو، هزینه صافکاری کاپوت تیبا، قیمت صافکاری کاپوت سمند، هزینه صافکاری کاپوت پارس، قیمت صافکاری کاپوت ۲۰۶، هزینه صافکاری کاپوت پراید با ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

تاثیر صافکاری بی رنگ کاپوت در قیمت فروش خودرو

در صورتی که خودرو آسیب دیده باشد شما میتوانید با استفاده از روش های صافکاری آسیب ها را ترمیم نمایید. اگر صافکار حرفه ای این کار را انجام دهد میتوانید این اطمینان را داشته باشید که ماشین شما افت قیمت پیدا نمیکند. البته اگر لک فرورفتگی در بدنه خودرو باقی مانده باشد ماشین شما افت قیمت پیدا میکند.

باید مرکزی را برای تعویض کاپوت یا صافکاری انتخاب کنید که به صورت حرفه ای خدمات ارائه دهد و شما از نتیجه کار اطمنیان داشته باشید تا خودرو شما افت قیمت نداشته باشد. تمامی مراکزی که تیم اتوصافکار در این صفحه به شما معرفی کرده است به صورت تضمینی خدمات صافکاری ارائه میدهند و شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین تان را به این مرکز بسپارید.

همان طور که میدانید کاپوت ماشین از نقاط دوبل خودرو به شمار میرود به این معنا که دو لایه میباشد و برای صافکاری آن باید تخصص زیادی داشت در غیر این صورت ماشین افت قیمت زیادی پیدا میکند. در صفحه صافکاری قسمت دوبل میتوانید اطلاعات لازم را در مورد مراکز و هزینه صافکاری این بخش خودرو به دست آورید.

جمعبندی

در این صفحه صفر تا صد صافکاری کاپوت خودرو را بررسی کرده ایم و هرآنچه برای صافکاری کاپوت ماشین نیاز است بدانید را توضیح داده ایم. اگر سوالی در مورد صافکاری کاپوت پژو 405، صافکاری کاپوت ۲۰۶، آموزش صافکاری کاپوت پراید، آموزش صافکاری کاپوت تیبا، صافکاری بدون رنگ کاپوت 206، آموزش صافکاری کاپوت سمند، تعویض کاپوت یا صافکاری، نحوه صافکاری کاپوت 206 و اموزش صافکاری کاپوت دارید میتوانید در بخش نظرات مطرحح کنید تا اساتید ما در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند. همچنین شما میتوانید برای آموزش صافکاری کاپوت خودرو با دریافت مدرک فنی حرفه ای بین المللی و ورود سریع به بازار کار و کسب درامد میتوانید در دوره های آموزش صافکاری ما شرکت کنید.

سوالات متداول

روش های صافکاری کاپوت خودرو چیست؟

روش های مختلفی برای صافکاری کاپوت خودرو استفاده میشود که برحسب میزان و شدت آسیب و تخصص صافکاری میتوان از روش های صافکاری کاپوت با pdr و استفاده از دستگاه های صافکاری بدون رنگ بهره برد که در این صفحه تمام روش ها کاملا توضیح داده شده اند.

هزینه صافکاری کاپوت چقدر است؟

هزینه صافکاری کاپپوت بسته به میزان آسیب، زمان مورد نیاز برای رفع ایراد، تخصص صافکاری و تجهیزات و روش صافکاری متفاوت میباشد اما به طور کلی از 200 هزار تومان به بالا میباشد که میتوانید برای اطلاع از هزینه عکس ماشین تان را به همکاران ما ارسال نمایید.