پراید SE111 ۲,۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X111 ۲,۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید SE131 ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید X131 ۱,۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 ۱,۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پراید 151 پلاس ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا صندوق دار sx ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تیبا هاچ بک EX ۲,۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ساینا EX دنده ای ‏ ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
کوئیک دنده ای ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شاهین G ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 405 slx ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس ساده ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو پارس lx ۳,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پژو 206 تیپ 2 ۳,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
بهترین رینگ اسپرت برای پژو 206 | قیمت رینگ ۲۰۶ اسپرت

رینگ اسپرت 206

راهنمای مطالعه

رینگ اسپورت، برای تمامی خودرو ها از ماشین های سواری معمولی که در خیابان می‌بینید تا وانت ها و ماشین های سنگین کاربرد دارد.

استفاده از رینگ اسپرت مزایا و معایبی دارد که پیش از انتخاب لاستیک، حتما باید به آن ها آگاه باشید تا انتخابی هوشمندانه داشته باشید.

مزیت های رینگ اسپرت فقط به زیبایی ظاهری آن محدود نمی‌شود و علاوه بر بخشیدن ظاهری زیبا و جذاب به خودروی شما، موجب فرمان پذیری بهتر، افزایش قدرت مانور و همین طور افزایش سطح تماس لاستیک با اسفالت و در نتیجه کاهش زمان ترمز گیری نیز میشود.

البته مورد آخری که ذکر شد، یعنی کاهش مسافت ترمز گیری، بستگی به موارد دیگری مانند جنس تایر خریداری شده و نوع آج های ان نیز دارد.

اما با وجود مزایای وسوسه کننده رینگ های اسپرت باید به معایب آن نیز آگاه باشید. رینگ های اسپرت معمولا قیمت بیش تری نسبت به رینگ های معمولی دارند. همچنین تعویض آن ها نیز هزینه بیش تری دارد. چرا که نیازمند تخصص بیش تری است و در صورت عدم تخصص موجب می‌شود سایز درستی انتخاب نشود و خطرات جانی برای رانندگان پدید بیاورد.

اما در مورد خودروی ۲۰۶، با انتخاب کدام رینگ می‌توانید به بهترین شکل از مزایای رینگ های اسپرت بهره مند شوید؟

کدوم رینگ اسپورت برای 206 شما خوبه ؟  

کدوم رینگ اسپورت برای 206 شما خوبه ؟

خودروی ۲۰۶، اولین ماشین اسپورت ایرانی است که توسط شرکت ایران خودرو عرضه شد. اسپرت بودن این خودرو موجب شد با سرعتی باورنکردنی جای خود را در میان جوانان باز کند و تبدیل به یک خودروی بسیار پرطرفدار شود.

اما با به کار بردن رینگ نامناسب، امکان دارد ظاهر آن از حالت اسپورت و زیبا خارج شود بنابراین مهم است که رینگی که برای آن انتخاب می‌کنید نیز ظاهری متناسب با آن داشته باشد.

در پاسخ به این که کدام رینگ اسپرت مناسب است، اول باید جنس مناسب رینگ را بدانید. بیش تر خودرو سازان برای تولید رینگ لاستیک ۲۰۶ از فولاد استفاده می‌کنند. اما آلیاژ های آلومینیوم نیز گزینه های مناسبی هستند و علت آن شکل پذیری راحت، نمای جذاب و سبک بودن آن است.

انتخاب سایز مناسب رینگ اسپرت ۲۰۶ و همین طور برای هر خودرویی اهمیت بسیار زیادی دارد.

رینگ های اسپرت، نیازمند استفاده از لاستیک های پهن تری هستند که موجب افزایش اصطکاک خودرو با سطح زمین می‌شود. این موضوع خود مزایا و معایبی دارد که از میان مزایای آن می‌توان به فرمان پذیری بهتر و زیبایی بیش تر و از معایب می‌توان به عدم راحتی سرنشینان اشاره کرد.

متاسفانه بسیاری از تعمیرکاران خودروی ۲۰۶ هنگام تعویض رینگ اسپرت ۲۰۶، سایز اشتباهی را برای آن انتخاب می‌کنند. با وجود آنکه رینگ لاستیک ۲۰۶، پهنای بیش تری نسبت به سایر رینگ ها دارد ولی به هر صورت، نباید از حد استاندارد فاصله زیادی بگیرد چرا که در غیر این صورت موجب سخت شدن رانندگی و مشکلات دیگر خواهد شد.

رینگ های اسپرت سایز ۱۵ اینچ، بهترین و مناسب ترین رینگ های اسپرت برای خودروی ۲۰۶ هستند. البته امکان استفاده از لاستیک های ۱۴ اینچ هم وجود دارد.

اندازه رینگ ۲۰۶ و پهنای مناسب رینگ برای خودروی ۲۰۶ ۵.۵ اینچ است که موجب افزایش تعادل خودرو و فرمان پذیری بهتر آن می‌شود.

فرمان پذیری خودرو به خصوص سر پیچ های جاده، کمک بسیار زیادی به افزایش سطح و کیفیت رانندگی شما می‌کند.

به یاد داشته باشید که پهنای بیش از حد لاستیک نیز برعکس، موجب فشار زیاد به موتور خودرو و اسیب دیدن جلوبندی آن می‌شود. علت اصلی آن نیز همان افزایش اصطکاک لاستیک با زمین است که موجب می‌شود خودرو نیروی بیش تری برای حرکت کردن لازم داشته باشد.

رنگ رینگ چرخ ۲۰۶، در ادامه و در اولویت های بعدی می‌تواند روی انتخاب شما تاثیر بگذارد. رنگ های دودی متالیک بسیار مورد توجه رانندگان قرار دارند چرا که جلوه بسیار زیبایی به خودرو می‌بخشند. به خصوص اگر شیشه ها نیز دودی شده باشند این جلوه چند برابر خواهد شد.

قیمت کدوم رینگ برای شما به صرفه تره ؟

وقتی صحبت از قیمت رینگ اسپرت 206 به میان می‌آید، همه تصور می‌کنند پرداخت هزینه بیش تر به معنی کیفیت بالاتر است اما خیلی اوقات این تصور کاملا اشتباه است.

رینگ های خارجی اسپرت که با سایز ۲۰۶ همخوانی دارند، به علت قیمت ارز، هزینه بالاتری نیز دارند. اما رینگ های ایرانی علاوه بر این مزیت، که دقیقا متناسب با خودروهای داخلی تولید می‌شوند، قیمت پایین تری نیز دارند که خرید آن ها را بسیار به صرفه می‌کند.

قیمت رینگ اسپرت 206

به طور کلی قیمت رینگ اسپرت 206 بر اساس نوع رینگی که انتخاب میکنید متفاوت است. عامل دیگری که بر قیمت رینگ اسپرت 206 تاثیر میگذارد ایرانی و خارجی بودن آن است.

به طور حدودی قیمت بهترین رینگ اسپرت برای پژو 206 از 5 میلیون تومان شروع میشود. اگر میخواهید بهترین رینگ اسپرت برای پژو 206 را خریداری کنید که قیمت مناسبی هم داشته باشد بهتر است آن را از یک مرکز معتبر خریداری کنید.

برای مثال قیمت رینگ اسپرت 15-1002-صلیبی 6 میلیون تومان، قیمت رینگ اسپرت 14-AS007 در حدود 6/200/000 تومان و قیمت رینگ اسپرت 14-AW09 در حدود 5 میلیون تومان میباشد.

معمولا قیمت رینگ اسپرت 206 تیپ 2 با تیپ 5 تفاوتی ندارد اما برای آن که مطمئن شوید هزینه ای که میکنید برای خرید رینگ باکیفیت صرف میشود بهتر است آن را از مرکزی بخرید که گارانتی به شما ارائه میدهد.

رینگ اسپرت 206 سایز 14

انواع رینگ برای ۲۰۶ در برند های مختلفی در بازار موجود میباشد که بهتر است برای خرید رینگ اسپرت 206 مدلی را انتخاب کنید که اولا تناسب بین اندازه رینگ ۲۰۶ و سایز چرخ وجود داشته باشد.

رینگ اسپرت 206 سایز 14 در مدل های مختلفی موجود میباشند که این رینگ جلوه زیبایی به ماشین اسپرت 206 شما میدهد و آن را خاص جلوه میدهد.

رینگ های صلیبی در سایز 14 برای 206 تولید میشوند که یکی از گزینه های خرید رینگ اسپرت 206 میباشد.

از دیگر مدل های رینگ چرخ ۲۰۶ سایز 14 مدل چرخ گوشتی است که از جمله مدل های رینگ استاندارد ۲۰۶ است که در بین مدل هی اسپرت طرفداران زیادی دارد.

رینگ اسپرت 206 sd

رینگ اسپرت 206 فابریک با سایز لاستیک فابریک هم خوانی دارد و دیگر نیازی به تعویض لاستیک ندارید. به همین دلیل اغلب سایز رینگ فابریک 206 را سعی میکنند به صورت استاندارد انتخاب کنند.

برای خرید رینگ اسپرت 206 sd سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که مجبور نشوید لاستیک های خیلی پهنی روی ماشین بیندازید زیرا 206 sd وزن بیشتری دارد و باید لاستیکی را انتخاب کنید پهنای زیادی نداشته باشد.

جمعبندی

در این مقاله شما را با انواع رینگ برای ۲۰۶ آشنا کردیم و بهترین رینگ اسپرت برای پژو 206 را به شما معرفی کردیم. اگر قصد خرید رینگ 206 را دارید بهتر است مرکزی را برای خرید انتخاب کنید که به شما گارانتی دهد. دقت داشته باشید که سایز رینگ و لاستیک 206 با هم همخوانی داشته باشند و رینگ استاندارد ۲۰۶ را برای اسپرت کردن ماشین تان انتخاب کنید. بهترین سایز رینگ برای 206 بر اساس سایز لاستیک تعیین میشود.

اگر سوالی درباره بهترین رینگ برای 206 داشتید میتوانید رد قسمت دیدگاه ها بیان کنید تا همکاارن ما در کوتاهترین زمان پاسخ شما را بدهند.

شاید برای شما هم سوال شده باشد :

چه رینگی برای اسپرت کردن پژو 206 خوبه ؟

در پاسخ به این که کدام رینگ اسپرت مناسب است، اول باید جنس مناسب رینگ را بدانید. بیش تر خودرو سازان برای تولید رینگ از فولاد استفاده می‌کنند. اما آلیاژ های آلومینیوم نیز گزینه های مناسبی هستند و علت آن شکل پذیری راحت، نمای جذاب و سبک بودن آن است.

چه سایزی برای رینگی 206 خوبه ؟

رینگ های اسپرت سایز ۱۵ اینچ، بهترین و مناسب ترین رینگ های اسپرت برای خودروی ۲۰۶ هستند. البته امکان استفاده از لاستیک های ۱۴ اینچ هم وجود دارد.

پهنای مناسب رینگ برای خودرو پژو 206 کدام است ؟

پهنای مناسب رینگ برای خودروی ۲۰۶ ۵.۵ اینچ است که موجب افزایش تعادل خودرو و فرمان پذیری بهتر آن می‌شود.

صدا دادن لاستیک جلوی پراید

لاستیک 165 بهتره یا 175

علت خرابی تلسکوپی فرمان پراید

بهترین کارخانه های لاستیک سازی ایران

تفاوت لاستیک 205 با 185

لاستیک گل ریز یا گل درشت

معایب لاستیک پهن برای 206

تفاوت فاق لاستیک 60 با 65

مزایا و معایب لاستیک 205 برای پژو 405

مقالات اخیر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صافکاری PDR

صافکاری بدون رنگ با دستگاه به صورت pdr

صافکاری با دستگاه مکش

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش و حرفه ای

صافکاری با چسب حرارتی

صافکاری های جزئی با استفاده از چسب حرارتی

صافکاری مغناطیسی

صافکاری به صورت مغناطیسی با دستگاه

صافکاری با لیزر

استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صافکاری

صافکاری سنتی

صافکاری سنتی بدون رنگ

برترین صافکاری ها

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید
همین حالا تماس بگیرید